Opinie o McDonald`s w Jastrzębie-Zdrój Aleja Józefa Piłsudskiego 37

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald`s na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Jastrzębie-Zdrój Aleja Józefa Piłsudskiego 37

Megabuntownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, kierowniczka tylko patrzy jak (usunięte przez administratora) swoim pracownikom i nie ma w ogóle do nich szacunku. Praca za najniższą krajową (A NAWET NIE!!!). Męczą cię psychicznie i fizycznie. Kierowniczka ma chorą manię dawania osobom niepełnosprawnym awansów i w tej firmie wygląda to tak, że instruktora dostaje ta osóba która jest bardziej chora a nie ta co się nadaje i perfekcyjnie potrafi wszystko. Upokarzają czlowieka chorymi zasadami łamiącymi prawo pracy np każą się pytać czy można się napić i pamiętam jak menadżerka Karolina Ż nie pozwoliła mi się napić (a i uważajcie na nią bo skarży na współpracowników do kierownictwa o najmniejszą błachostkę dlatego bo kiedyś jej pewna Kaśka z kierownictwa powiedziała że się nadaje na asystena kierownika i wywaliło jej ego do góry, w żorach za skarżenie ją (usunięte przez administratora)to ją przenieśli wlaśie na jb) Personalna Paulina dzwoniła do mnie i chciała mi nielegalnie zmieniać grafik jak byłem na oddawaniu krwi/l4 (przykład: w czwartek i piątek mialem isc do roboty. Poinformowalem wczesniej ze idę oddawać krew i mnie nie będzie i zaraz Paulina mi wydzwaniała "no ja Ci w te dni w których oddajesz krew wpisze wolne a przyjdziesz w inne dni które mialeś mieć wolne od pracy, z l4 było identycznie jest to nielegalne i sie oczywiście nie zgodziłem ale niektórzy nie są tak mądrzy i się dają wykorzystywać). To samo z perfidnym (usunięte przez administratora)ludzi na kase. Pracowałem tam do końca marca. W marcu jeszcze normalnie osoby miały na umowie 21.80 brutto gdzie najniższa to 22.80. Pamiętam jak kierowniczka mi kazała wchodzic na dach i zrzucać śnieg a nie miałem badań powyżej 3m. Mówiłem to jej to mi wmawiała że mam, poszedłem tam z pewnym menagerem odśnieżać. Potem sprawdzilem w domu papiery nie mialem faktycznie tych badan i glupi bylem ze tego nigdzie nie zglosilem. Jak kierowniczce kilka dni potem powiedzialem ze nie mam tych badań to nawet mnie nie przeprosiła tylko jak ostatnia (usunięte przez administratora) zwalała na personalną że ją okłamała ale zapewne to bylo kolejne klamstwo zaklamanej Urszuli Ś. Nie polecam nikomu tej firmy. Znam tą firmę na wylot. W razie pytań proszę o kontakt (usunięte przez administratora) odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tej żałosnej firmy.

Megabuntownik Nowy wpis
@Megabuntownik

Zapomniałem dodać, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Praca kiczowata ze względu na zasady i kierowniczkę zakłamaną. Obydwie zastępcy kierowniczki byli git, koordynatorka Baśka też nie była zła, do Tomka też nic nie mam. Ohhh pamiętam jak prosiłem kierowniczkę Ulę o awans bo umiałem wszystko tylko kilku szkoleń nie miałem wypisanych na karcie to mi mówi że muszę mieć wszystkie szkolenia wypisane. Tydzień później dała awans lasce z zezem co chodziła codziennie po mc i płakała że ma padaczkę a robiła 2 miesiące i nie ogarniała większości xD

Emilia

Czy w restauracji praca jest rotacyjna, czyli że jednego dnia stoi się na kasie, innego sprząta, a jeszcze innego przygotowuje posiłki? Jak wygląda przypisanie osób do stanowisk i czy ktoś z was miał możliwość doświadczenia pracy na każdym stanowisku?

Anonim Nowy wpis
@Emilia

Nie tylko co dzień, ale nawet kilka razy dziennie zmienia się stanowisko. Każda osoba ma robiona szkolenia na różnych środowiskach i menadżerowie na bieżąco dostosowują ludzi tak, żeby każde stanowisko było zajęte.

Wiola Nowy wpis

Witam, Właśnie czekam 30 minut od momentu złożenia zamówienia w McDrive, masakra :-(

Barbara

oszczędzają na ogrzewaniu

Aplikowałeś do firmy McDonald`s? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Klient z Zor

Trafiłam drugi raz gdzie podali mi frytki zimne Dziwne że gdzie indziej nie trafiłam na taką sytuację a często korzystam z McDonald's

Zapraszam do McDonalds !

Jestem nowym pracownikiem w McDonalda i mogę powiedzieć ze osoba która mnie uczy jest wspaniałą życzliwą i pełną ciepła , jest instruktorem ,moge powiedziec że nadaje się na stanowisko, praca mi się podoba są pracownicy bardzo pomocni ,ale jest osobna która mnie nie polubiła od pierwszego dnia ,ale jestem pełna nadzieja że zrozumie że ja jestem pracownik tak jak ona oczywiście nie z takim doświadczeniem, ale kiedyś będę wiąże nadzieję że będę pracować i będę się szkolić dalej ,do pracy ide z checia ,jesli ktoś szuka pracy polecam można się wszystkiego nauczyć ,życzenie miłej niedzieli ,jeśli jest coś nie tak z naszej strony to przepraszamy naszych klientów ZAPRASZAMY!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald`s