Opinie o McDonald`s w Sopot Bohaterów Monte Cassino 21

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McDonald`s o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Sopot Bohaterów Monte Cassino 21

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak długo trwa proces awansu w McDonald`s?

klientka Nowy wpis

bylam swiadkiem jak (chyba) pani kierowniczka odnosila sie okropnie do pracownicy

Były pracownik Nowy wpis

jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tam to szczerze odradzam, kierowniczka przemiła w momencie rozmowy o prace i na samym początku po tygodniu czyste piekło :) tyralnia psychiczna jak i fizyczna prośby o dni wolne nie uwzględniane w grafiku :) przerwy pół płatne (przerwa czysto teorytycznie trwa pół godziny ale po 15 min przestają ci za nią płacić) budzisz się o 6 z myślą ze na 7 masz prace ale o 6:30 dostajesz informacje ze musisz wesprzeć restauracje w Gdańsku, twoje zdanie ze nie pasuje ci praca w danym dniu w innej restauracji nie jest brane pod uwagę, twoje zdanie nigdzie nie jest istotne, masz chodzić jak w wojsku i nie masz prawa do pomyłek ???? nie będę sie więcej rozpisywać bo to bez sensu psycha zorana nigdy więcej pracy w gastro :)

były pracownik Nowy wpis

To miejsce pracy to istne piekło na ziemi. Już dwa lata minęło od mojego odejścia z tego przybytku, ale nadal ryje beret jak wspominam pracę tam. Takiego poniżania człowieka jeszcze nie było. Kadrowa absolutna porażka, człowiek który niby był a jednak zero kontaktu z nią, wymaganie specjalnych ciuchów pracowniczych jednocześnie nie chcąc ci ich wydać miesiącami, pisanie godzinę przed twoją zmianą że jedziesz do gdańska na support bez dyskusji. Menager potrafił zwrócić mi uwagę, że za długo piję wodę i mam już wracać lepiej do pracy. Istny horror a to tylko 1/100 tego co sie tam działo i pewnie nadal dzieje.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McDonald`s, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy firma McDonald`s w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Alex

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni...)))) Teraz teraz ..... dokończą kanapkę i odpowiedzą)))))

@Alex

Coś chyba nie idą im te kanapki jednak, bo jakaś cisza dziwna jest. ;p No ale chyba jak już to mak chyba jest na tyle dziany, że raczej całość pokrywa co nie?

@Helena

Przeczytaj komentarze na facebooku mcdonalds)))

Klient

Bardzo nie miła i nie kompetetentna obsługa. Nie polecam

Dominika
@Klient

Możesz podać przykład zachowania, gdzie zostałeś potraktowany niemiło?

@Dominika

Bardzo szybka reakcja:) Nie minął nawet rok:) Tylko półtora miesiąca:)

@Alex

No u Ciebie nie dobiło to nawet 10 godzin, brawo. ;) A co na przyszłość ma rok minąć w razie czego? ;p

@Helena

W razie czego... McDonald's czeka na wiele kontroli;) Prawda zawsze zwycięży! ludzie powinni znać prawdę. Sezon będzie ciekawy... w Warszawie już to wiedzą;)

@Alex

Aż skojarzyło mi się to z tymi kolejkami w drwalem.xd No nic w takim razie trzymam kciuki za Twój entuzjazm! ;)

Pasta

Pozdrawiam serdecznie panią na kasie, była super mila nigdy nie spotkałem się z taką obsługa. Pozdrawiam

młoda dziewczyna obsługująca nie przyjęła zamówienia bo nie miałem maseczki, nawet po tym jak została poinformowana otreści rozporządzenia, gdzie ten i tak bezprawny nakaz nie dotyczy osób przewlekłe chorych. Po czym złożeniu zamówienia poprzez kiosek i tak musiała przyjąć pieniądze za zamówienie. Przypominam wszystkim smarkulom tam pracującym, że nieobsłużenie klienta jest wykroczeniem z art. 135 k.w. i paragrafie 25 rozporządzenia ust. 3 punkt 4c. Warto się zapoznać najpierw, bo następnym razem może to kosztować grzywnę kiedy wezwę policję.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Sopot

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042