Opinie o McDonald's Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zatrudnimy pracowników do restauracji McDonald’s. Oferujemy nową wyższą stawkę! Gwarantujemy umowę o pracę! Oferujemy elastyczne godziny pracy! Zatrudniamy również na pełen etat!

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Cukierek 2019

Pracowałam w tej formie 1.5 roku wyplacalni są ale się bardzo wywyszaja kary wpisują za nic ludzi traktują jak śmieci i myślą że im wolno wszystko o urlopie nie ma mowy a jak się odezwiesz to cie puszczają wcześniej do domu nie polecam pracy w tej firmie

Polak

Proszę zorganizować kurs języka polskiego dla usraińców. Jeśli nie znają podstawowych słów, nie wiedzą co się do nich mówi to niech nie przychodzą do pracy.

pussy_d3str0y3r_3000

zlodzieje nie dali mi sosu do frytek

Zofia

Cechy pożądane u pracowników McDonald to bardzo dużo siły bo pracujesz za dwóch, trzech oczywiście w ramach swojej pracy (zatrudniają niepełnosprawnych a ktoś robotę musi wykonać za nich). Jesteś dyspozycyjny bo dzwonią nawet w dzień wolny i święta roczne, gdyż brak pracowników i rezygnują czasami nawet z godziny na godzinę. Twarda psychika- poniżanie, obrażanie przez kierowników, ktorzy chcą się podlizać szefostwu. Szczególnie w prywatnych, nie wiem jak jest w korporacji. Białystok ul. Produkcyjna

Matti
@Zofia

U mnie zależy od człowieka. Są równi. Ale są też lizusy.

Pracownik Restauracji

Bardzo miła pani, wszystko trwało 10 min, dostajesz skierowanie na badania, za które płacisz, a oni później oddają pieniądze, stawka na dzień 19.04.2021 na umowę o pracę to 17 brutto.

O doświadczenie, opowiedzieć o sobie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
heh

kiepskie te opinie

Aleksandra
@heh

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Czy także chciałbyś się podzielić z nami swoją opinią? Jesteś pracownikiem, czy może klientem? Czekamy na Twój merytoryczny komentarz.

Robot
@Aleksandra

Pracowałem w maćku warszawa ul.Conrada różnie było miałem nocki od 16 do2 w nocy kuchnia potem sprzątanie sali sprzętu teren zewnętrzny kompaktowy mogę powiedzieć że niektórzy to śmierdzące lenie jak ja skończyłem wcześniej to ich robotę robiłem ale nie boje się ciężkiej pracy

Praca - Centrala

Jeśli w tej organizacji chcecie pracować gdzieś wyżej niż na kuchni to niestety ale...pracę mogą zaproponować wam na "popijawie". Mi się to zdarzyło. Jeden z "menedżerów" proponował mi "przekazanie CV w centrali McDonalds. No niestety tak to wygląda.

Dla mnie jedyny minus tej pracy to zarobki. Moim zdaniem pracownicy Mccafe powinni zarabiać wiecej chociaż 50 gr niż osoby na kasie czy wydawaniu. Mam porównanie, ponieważ najpierw stałam tylko na kasie, a później przeszłam na Mccafe. Na tym stanowisku trzeba zrobić wszystko od poczatku do końca. Przyjąć zamówienie, robić kawy, wstawiać zmywarke, piec ciastka, zmywać, robić dostawy, rozmrażać ciasta, pilnować opisów, myć ekspresy i ogolnie wszystko sprzątać. Za dużo obowiązków za najniższa krajową... Pracownik na kasie ma tylko na głowie kase, pracownik na wydawaniu też tylko wydawanie... Jeśli czyta to ktoś z biura- proszę też pomyśleć o pracownikach Mccafe:)

aktualne

Na innych stanowiskach jest dużo więcej obowiązków, tylko jak stoi się na samym Mccafe to się o tym nie wie

Z obserwacji klienta

Witam. Ostatnio byłam w maćku na konwaliowej i nóż się w kieszeni otwierał jak widziałam jak stary' (wyuczony) personel wspomaga jakoś nowo dziewczynę. Masakra. Czarnula z kokiem w średnim wieku wiecznie instruowala z jadem w słowach nowo( która już umiała składać zamówienia) np. No i co tak chodzisz bierz się za zamówienie. A to nie tedy chodziła co trzeba. Przygryzajoc że jej nie idzie aż tak składanie jak im. Miała do pary mlodego20+ pryszczatego ciut szczuplego młodego do przyklasku. Po każdym jej tekście porozumiewawczy wzrok uśmiech kpiocy. Do tego ów blondyn zajrzał do zamówienia nowej i fuknol wyjmojoc - 1 ketchup nie2. I wzrok na czarnule- my jej pokażemy jak się nowym pracuje. Masakra aż miałam im zwrócić uwagę. Mi jako klientowi głupio było tego jadu słuchać i oglodac. A było to 23ciego miedzy13.30-14.30.to ma być to wsparcie zespołu? wow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć starszych stażem że młodzi to też ludzie

z obserwcji
@Z obserwacji klienta

Niestety też to zauważyłem, ale są mc gdzie starsi stażem są pomocni i uprzejmi

rusek

Opinie wcale nie zachęcają żeby tam pójść

@rusek

Na forum występuje wiele różnorodnych opinii. Niekiedy ułatwiają one decyzję o podjęciu zatrudnienia w danym miejscu. Warto czasami samodzielnie zdecydować się na aplikowanie, bądź udanie się do danego miejsca, by następnie podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Czy Ty planujesz podjąć pracę w McDonald's Polska?

klient

Najgorsze są restauracje na wylotówkach z Warszawy. Roztopione lody, zimne kanapki, brudno na sali. Nawet frytki są przesolone, ale za to śmiech i głośne rozmowy pracowników słychać nawet na sali. Gdyby za to im płacili to byli by najlepszą restauracją, a tak niestety wylotówki są najgorsze, zwłaszcza te na Gdańsk

Ulka
@klient

Uwierz mi ze te na Lodz sa jeszcze uzbrojone w mega ciekawe instalacje artystyczne w toaletach. Czegos takiego nawet w zachodniej Ukrainie nie widzialam. :)

Ala
@Ulka

Ludzie!!! Ale kto to robi caly ten syf?Pracownicy McDonald's to oni nic nie robią tylko (usunięte przez administratora) Jak dbacie tak macie wielkie państwo z lokajami w domach i obsługa kucharek i pokojówek na cały etat. Nie wiecie do czego służy szczotka? Ale wiecie jak odpalić neta i wypisywać bzdury !!!

Pracownik łopuszańska 2 mcdona

Witam, czy coś ktoś wie na temat mcdonalds na ul. Łopuszańska 2. Chce się tam zatrudnić bo ma blisko ale nie wiem czy jest sens. Po wiecie coś na temat tej restauracji.

ccc
@Pracownik łopuszańska 2 mcdona

Wystarczy przeczytać opinie, a jak jest tam? idź i sprawdź

Pracownik łopuszańska 2 mcdona

Magda

O co chodzi z tym stypendium dla studentow pracujacych w maku? Jestem taka osoba i chcialabym sie dowiedziec. Wiem, ze informacje sa na strefie, ale nie mam do niej dostepu, bo kierowniczka powiedziala, ze nie ma czasu na przyjmowanie nas do strefy...

Re
@Magda

Jesli nie miala dla ciebie czasu to masz odpowiedz! Pozatym jesli nie umiesz mowic po ukraiñsku lub indyjsku to zapomnij ze cie przyjma. Jak dogadasz sie z ludzmi co tam pracuja? Swoja droga nie zjem nic w tym czyms. Sciagaja na potege ludzi z konca swiata dla kasy.

Betth

Menager w szkoleniu Obiecuja zastepce kierownika restauracji zeby tylko kogos przyjac do pracy co mowi po Polsku. 1/2 roku masz sie szkolic w smazeniu frytek to Cie awansuja , zalezy od opinii kierownika restauracji. Ostrzegam was przed takim fałszywym ogłoszeniem! Szkoda czasu! Oddaja restauracje w franczyze wiec szkoda tam isc, firma chce zostawic tylko biuro. Nie ma co wierzyc w awans.

Damian

Ruscy i ukraińcy już nawet nie chcą tam pracować za najniższą krajową.Ostatnio w zamówionych frytkach znalazła się jedna sina a właściwie czarna i to już nie pierwszy raz. Strach tam jeść, najgorszy fest food o jakim się słyszy

rekrutują ciągle, bo ludzie odchodzą z tego (usunięte przez administratora)

Rekrutują ciągle, bo ludzie odchodzą z tego (usunięte przez administratora)

Maciek

przeczytaj opinie od pierwszej strony, to dowiesz się dlaczego ludzie odchodzą. Ja wytrzymałem tydzień, inni już drugiego dnia nie przychodzą do pracy.

Klient

Sorry bardzo ale w McDonald's w Piasecznie juz po raz kolejny gdy zamawiam na wynos nie dostaje kompletnego zamowienia. Biorąc na wynos trzeba ich po prostu sprawdzać!!! Nie polecam!!!

Wkurzona była klientka
@Klient

Dziś zrobiłam zamówienie na wynos. W domu okazało się że brakuje całego zestawu wieśmac. CAŁEGO! Do tego od środy sprzedają sałatkę Premium w połowie swojej poprzedniej wielkości w cenie która nie ulegla zmianie. Więc za te same pieniądze mamy o połowę mniej jedzenia

klient

Zabierzcie te tłuste baby. Już na wejściu żywa antyreklama restauracji. Jedz w mc to będziesz tak wyglądać aż razi w oczy

fac you

Pracowałam jakiś czas temu w maku nikemeu tej pracy nie polcam wieczny mobing ze strony menagerów .

Klient

Jestem klientka ale jak slysze człowieka ktory uwaza ze kupując kanapke obsluga ma sie domyslec ze chce kawe z kanapka gratis to krew mnie zalewa. To nie obsluga jest ograniczona tylko klient. Sloma z butów. Ludzie z obslugi niejednokrotnie maja lepsze wykształcenie niz niektóre buraki klienci, wiec szanuj barmana człowieku z ulicy , bo tylko osoby poniżanie i niedowartosciowane pozizaja innych.

to prawda

@Klient

Dokładnie tak jest, tylko osoby z niską samooceną poniżają innych żeby poczuć się chociaż przez chwilę lepiej, bo ciągle czują się gorsi. Nie szanują innych, bo nikt ich nie szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w McDonald's Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.

McDonald's Polska Sp. z o.o.