Opinie o McDonald's Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zatrudnimy pracowników do restauracji McDonald’s. Oferujemy nową wyższą stawkę! Gwarantujemy umowę o pracę! Oferujemy elastyczne godziny pracy! Zatrudniamy również na pełen etat!

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Apsztyfikant

Hej dziewczyny! Hej jak leci? Wiecie skąd się biorą dzieci?

Piotr Wicher

Wczoraj bardzo miło i sprawnie zostałem obsłużony dokładnie nasza wycieczka -sportowa .Było to na punkcie trasa katowicka przy centrum mody

Teee aplikacje kupony to wy sobie powi.... w (usunięte przez administratora) wsadzić jeszcze potwiedzać co jakiś czas kiedyś to kupony wsadzaliście i rozdawaliście gdzie się dało za nie długo to wprowadzicie abonament na te swoje zje..... produkty

Klient

Z przykrością musze stwierdzić, że od kilku miesięcy podawana kawa w McDonald's w Elblągu przy Al. Grunwaldzkiej nic nie ma wspólnego z kawą. Smakuje jak woda po płukaniu kubka z kawą. Zawsze jeździłem na kawę, prawie rytuał. Dzisiaj dałem jeszcze raz szansę temu miejscu ale otrzymana kawa, jej smak... tej wody z dodatkiem kropli marnej jakości kawy obrzydził mnie na tyle, że zawartość kubka została natychmiast wylana, kubek do kosza i postanowienie ...NIGDY więcej po kawę do McDonalda. Fu... Przykre ale prawdziwe...Szkoda.

Pracownik Restauracji

Bardzo miła pani, wszystko trwało 10 min, dostajesz skierowanie na badania, za które płacisz, a oni później oddają pieniądze, stawka na dzień 19.04.2021 na umowę o pracę to 17 brutto.

O doświadczenie, opowiedzieć o sobie

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Tomasz

Serdecznie polecam odwiedzić restaurację Macdnald która mieści sie na dworcu Wschodnim . (100 m od peronów od strony kijowskiej . ) Obsługa sympatyczny miłe podejście do klienta często przejazdem odwiedzamy z curką . Zamówienia się zgadzają raz sie zdarzyło że nie wydali kanapki poprzyjściu od razu wymienili i uprzejmie przeprosili . Ostatnia moja wizyta poniedziałek godz . poranne kolo 9 z curką patrząc na pracowników powiedziała że chciała by się zatrudnić w tym miejscu . Pozdrawiam serdecznie miłą p . menadzer w niebieskiej koszuli niska blond wlosy szczupła przyjmowała gotowke z dużego monitora w którym składalismy zamowienie . Poinformowala że na frytki chwile poczekamy bardzo uprzejma poswięcajac chwile na rozmowe z curką . Widac ze bardzo lubi to co robi pozytywna do pracowników żartuje kojarze ta p . w przyjazny sposob rozładowuje czesto stresujacą atmosfere . milo sie patrzy na to . Pracownicy bardzo uprzejmi zwłaszcza wysoki grubszy ciemnoskóry męzszczyzna na kasie czasem widuje . i przemiła p . w blond wlosach ukrainka niska czesciej ją widuję na kasie tlumaczy cale menu zna sie na cenach Często tu wpadam bardzo polecam tą restaurację z chęcia wracam . Pozdrawiam Tomasz .

Ja4

MC to najgorsze ścierwo jakie może być dostępne w Polsce WYZYSK!

Korporacyjny Mcdonalds

1: Rozmowa o pracę: Szybki telefon po wysłaniu zgłoszenia, następny dzień rozmowa, bardzo konkretna, wszystko powiedziane co i jak, skierowanie na badania i odpowiedzi na każde pytania. Dobre wrażenie. Po badaniach umawia się na pierwszy dzień pracy. 2: W trakcie pierwszego dnia pracy podpisujesz masę papierów m.in umowę, masz szkolenie z BHP, rozwiązujesz dużo testów na komputerze, dużo nowych wiadomości. Dostajesz też strój, tzw buty, 2 polówki, i spodnie 2x oraz prezent powitalny sportowy worek oraz dostajesz zwrot kosztów za badania. Dostajesz też grafik. 3: Masz wprowadzenie zazwyczaj frytka pod okiem instruktora. I pierwsze zetknięcie z "kolegami" 4: Kierownictwo: Od kierownika restauracji, po asystentkę po dział personalny po liderów zmiany wszyscy są super. Szacunek do pracownika. Kierownictwo duży plus. 5: Współpracownicy: Niby koledzy ale tak naprawdę osoby które długo tam pracują na kuchni i serwisie to są "zgniłe jabłka" w zespole. Jedna taka osoba na zmianie niszczy wszystko. Zero zrozumienia do nowych kolegów, robienie z ciebie (usunięte przez administratora) jeśli o coś spytasz, obgadywanie w obcym języku obok stojąc uważam że jest nie na miejscu. Wyścig szczurów. Słabe jednostki nie wytrzymają ciśnienia ze strony takich "zgniłych" jabłek. Czasami przez 8h nie słyszałem języka polskiego z strony kolegów. Nie ważne jak super jest kierownictwo 8 godzin w kłębowisku żmij nie wytrzymasz. Obgadywanie na każdym kroku. Ocenianie. Takie zgniłe jabłka powinny zostać wyrzucone z koszyka jakim jest mcdonalds. Najgorsze są starsze kobiety i osoby z Ukrainy myślące że złapały pana boga za nogi. Czasami robią z ciebie upośledzoną osobę. 6: Nigdy nie jesteś rzucony na głęboką wodę. Pakiet szkoleń z każdego stanowiska. 7: Przerwy, tanie posiłki oraz super bonifikata. Darmowe napoje bez limitu: gazowane woda herbata w stołówce oraz 8: Grafik na rękę, wolne kiedy chcesz. Ale brak nadgodzin. Plus czy minus kwestia indywidualna. 9: Stawka jest marna jak na koszty życia w stolicy. 2-3 zł więcej było by ok. 10: Praca jak praca... zła nie jest ale do ambitnych też nie należy. Atmosfera na plus jeśli masz fajny zespół na zmianie. Nie jest to ciężkie fizycznie zajęcie jak się wydaje. 11: Supporty: czasem jesteś oddelegowywany do innej restauracji do pracy. Jest to ok bo w każdym mcodnalds jest tak samo. 12: Szanse rozwoju: są i nie są. Jest bardzo duży wyścig szczurów. Plusem: przestrzeganie zasad, wszystko zgodnie z umową. Nikt nikogo nie oszuka tu. Kierownictwo super. Grafik Minus: współpracownicy uważający się za nie wiadomo co robiąc bigmaka 3-4 lata. Zero zrozumienia dla nowej osoby. Atmosfera na kuchni.

W-wa

Mdm Michał Adamczyk Francyza Mcdonald Ostrobramska 71 Warszawa Jakieś opinie? Czy wypłaty na czas?

Pinky
@W-wa

Strzeżcie się przed tym miejscem! Jedyne co dostaniecie, to marne grosze i depresję. Menadżerki zdegradują cię już po tygodniu. Poczujesz się jak ostatni śmieć. Robią problemy o wszystko - że zachorujesz, że źle wydasz. Pracowałam tam z chłopakiem, nie wiem jakim cudem on się nie przejmował takim traktowaniem. Ja ryczałam całe dnie i noce, że muszę tam chodzić. W szatni i na zapleczu brudno, na 12 h pracy tylko pół godziny przerwy! Boli bolą niemiłosiernie, po pół rocznym pobycie w tym kołchozie mam problem ze stopami.

@Pinky

Podziwiam, że tak długo wytrzymałaś. Ja dałam radę miesiąc, a mimo upływu roku w dalszym ciągu czuję ból w stopach.. ta praca to jakaś masakra.

(usunięte przez administratora) A ja chcę tylko spytać jako były pracownik. Dlaczego w McD nie są przestrzegane prawa pracownika ws. miejsca odpoczynku w miejscu pracy? podnosiłam ten temat pracując w jednej z restauracji, jednak dostawałam odpowiedzi wymijające niezgodne z prawdą. Dlaczego w McD nie są zapewniane miejsca odpoczynku w miejscu pracy (Tak stanowi art. 49 ust. 1 i 2 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy) gdzie można nadzorować technologię pracy? (nie, nie jest to stołówka). Zgodnie z Polskim prawem takie miejsca powinien zapewnić KAŻDY pracodawca, gdzie wykonywana jest praca stojąca! Dodatkowo menedżerzy, którzy "wybili" się na to stanowisko tylko dlatego, że od lat siedzą w McD nie mając większych perspektyw na życie i aspiracji traktują Cię jak w (usunięte przez administratora) "nie opiera się, szybciej, szybciej, trzeba wyrobić czasówki".. a to wszystko za najniższą krajową.. wytrzymałam miesiąc w takim (usunięte przez administratora).

Nuevo

Witam Mam pytanko: właśnie zostałem przyjętyw Mc jako pracownik zmiany nocnej na pełen etat na 3 miesiące. Stawkè zostałem 15.50 brutto na umowie o pracę. Proszę mi powiedzieć ile tak de facto zrobię po pełnym miesiącu pracy? Pozdr

SUPERNATURAL
@Nuevo

180h x 15.50 = 2790 brutto / 2790 x 0,713 = 1989 zł netto - kwota ta moze się róznić ze wzgledu na rózne składki odprowadzane od pracodawcy . np. PPK ALe powiem ci że złomiarz w pakistanie zarobi więcej xD

Nowy pracownik
@Nuevo

Wejdź w kalkulator brutto netto i oblicz ale sporo zabierają na składki ja mam w tym miesiącu zarobić 1700 zł to na rękę dostanę jakieś 1200

Justyna
@Nuevo

Jakakwidk inna firma nie będzie cię traktować poniżej. Stawka jak na godziny nocne jest stanowczo zbyt małajuz nie wspominając że jest poniżej najniższej.

gabunia

(usunięte przez administratora) generalnie za wolno nie pdooba mi sie

amusz

W dniu wczorajszym tj.10.12.2020r byłem klientem restauracji w Puławach przy ul. Dęblińskiej 20 Nr zamówienia 059 w lokalu zamówiłem zestaw powiększony drwala . Nie musiałem długoczekac ku mojemu zdziwieniu . Odbierając zestaw zapytałem sie czy jest napewno gorący z uśmiechem usłyszałem ze tak. Jak wsiadłem do samochodu okazało się że jest zimny . Gonił mnie czas i kawałek było do domu nie wróciłem . później żałowałem . Omijać dużym łukiem ten lokal.

Patryk R.

Z całego serca nie polecam pracy w McDonald's na DWORCU WSCHODNIM w Warszawie. Od jakiegoś czasu jestem managerem w tej restauracji. Atmosfera w pracy jest trudna do zniesienia. Wyścig szczurów i (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Ukraińcy są w stanie wbić nóż wplecy za 50 groszy podwyżki i tylko czekają aż powinie się komuś noga. Najgorsza w tym wszystkim jest ukraińska asystentka która nie potrafi się normalnie i kulturalnie odzywać do pracowników.

@Patryk R.

Nie tylko do pracownikow :) dla klientow tez nie jest miła :)

Mm
@Patryk R.

Zgadzam się z twoją opinia. Niby wszyscy udają pomocnych, a jak przychodzi co do czego to mają cie w poważaniu. Nie polecam tego miejsca. Omijać je szerokim łukiem.

Ulka

Pracuję od nie dawna. Ale już widzę że tzw. Elastyczny czas pracy dla każdego niestety takim nie jest. Na rozmowie rekrutacyjnej mówisz że możesz pracować w godzinach 7-16, gdy dziecko kp i jest w żłobku. Ciebie ustawiają na zmiany od 15/16 do 00 :15. Przy czym nie zwracają uwagi na to że wpisujesz że chcesz dzień wolny np czwartek to dostajesz inny dzień. Menedżerka na rozmowie nic nie mówiła że potrzeba ludzi do pracy na popołudnie. Taka jest w Kielcach.

Aleksandra
@Ulka

Znalazłam właśnie ogłoszenie o pracę na stanowisko "pracownika restauracji" (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-restauracji,infopraca.plce376b227383262a61914a2c4cf102dd,bialystok). McDonald's nic nie wspomina w niej niestety o tym, jakie warunki zatrudnienia oferują. Ujawnisz, czy są jakieś premie?

@Aleksandra

Jest umowa o pracę :pierwsza na 3 miesiące tzw okres próbny. Wtedy są szkolenia z napoi ciepłych zimnych, deserów, kasy, zaplecza sali, kuchni itd.

Aleksandra
@Ulka

Dziękuję za Twoją odpowiedź. A jak generalnie wygląda sprawa związana ze szkoleniami, o których wspomniałaś - jak długo one trwają i czy są one płatne?

@Aleksandra

Szkolenie na napojach ciepłych i zimnych i deserach to 3 dni i następny dzień pracujesz już bez pomocy szkoleniowca i pod koniec zmiany sprawdzenie czy wiesz co i jak się robi.

Agata
@Ulka

Szkolenia są w czasie pracy?

Agata
@Ulka

Czy poza wynagrodzeniem są też jakieś benefoty np. Multisport , albo jakieś zniżki na wizyy w Mc 9 o ile masz ochote pracujac tam wciaz cos tam jeść ...) ??

@Agata

Zbyt krótko pracowałam. Trudno mi powiedzieć czy jest taka karta dla pracowników. Można dostać kartę zniżkową na zestawy. Jak pracujesz na przerwie możesz skorzystać z karty menedżera na rabat pracowniczy na zestawy desery i kanapki. Ja zdecydowanie wolałam brać jedzenie z domu i podgrzewać w mikrofalówce.

Vegs
@Ulka

Premi nie ma, ale za to jak jest tajemniczy klient i ty akurat robisz burgera, to jak uda Ci się go zrobić dobrze, w odpowiednim czasie, to dostaniesz 100 zł Ja tak miałem, ale mnie oszukano, gdyż kończyłem tam pracę i po zapewnieniach, że dostanę pieniądze, to niestety ich nie dostałem :]

Layv
@Ulka

Szkolenie masz jeden dzień, drugi jest weryfikacją, według procedury szkoleniowej.

Ulka

Już tam nie pracuje i cieszę się tym że moje dziecko nie mówi do mnie "baba". Niestety to nie miejsce pracy dla Mam kilku letnich dzieci.

Kozak
@Ulka

Popieram. Pomimo dyspozycyjności wrzucaja Ci inne godziny. Koleżanka z pracy w okresie świątecznym nie przyjechała do pracy na 2h . Została zwolniona. Sam dojazd więcej by jej zajął z miejsca rodzinnego . Żenada. Osób które rozpisuja grafiki. Pomimo zapewnień ze pracujesz kiedy chcesz. Co miesiąc jesteś wysterowywany . Bo to Pani manager ma zawsze ostatnie słowo.

KajaP
@Ulka

Ja jestem mama 4 letniego dziecka i pracuje na 3/4 etatu i pracuje dokładnie w takich godzinach jakie chce.Nie ma u mnie problemu z tym żeby mi ułożyli tak jak mi odpowiada,ale przeważnie jest tak gdy pracujesz na 3/4,wtedy Ty ustalasz jak chcesz i możesz pracowac

Patryk

Relacje na lini menadżer/pracownik czy też kierownik/pracownik jest okropna wywyższają się oni z tego że noszą koszule a wcale to nie sprawia że mogą naginać zasady jak np: zwykły pracownik musi oddać za pomyłkę z własnej wypłaty po czym oni potrafią wpisać na "straty" jedzenie które źle wydali o kwocie 200zł lub nawet często wykłócać się z pracownikami bo za wolno zamiata się zepsutą miotła lub co to za problem wybijać zamówienia i stać na 4 stanowiskach kiedy oni idą robić "papiery" czy oczekiwać od nich że wykonają za nich całą prace często zdarzało się że potrafili bez większego powodu gnębić wybranych pracowników obgadując ich z innym naśmiewając się nie można było ich o nic poprosić bez wielkich fochów a takie jest ich WIELKIE stanowisko Atmosfera w jakiej idzie pracować jest wielką lotterią zależną od tego czy trafimy na dobry personel Przyczyna leży tutaj ze strony głównej kierowniczki która nie ma zamiaru nic z tym zrobić dopóki przecież wydajemy zamówienia i przyjmujemy pieniądz W moim przypadku z abstrakcji z jakimi musiałem się zmierzyć właśnie przez okropne kierownictwo było : -wyrzucenie obuwia bez pytania do kosza bo przecież ma się szafki a nie zostawia pod (problem polega że wszystkie były brudne i nie otrzymałem takowej) -Menadżer w czasie pandemii mówi co za problem sprzątać łazienkę tj muszle klozetową która była cała zabrudzona od ... bo przecież mam już rękawiczki -Kłótnie o grafik przez 2 tygodnie aby móc chodzić z dziewczyną na 1 zmianę udało się to - Nieludzkie przyspieszanie tempa pracy - Przerwy po 2h tj 30min i 15 płatne na 12h zmiany to norma a po zapytaniu o dodatkową zdziwienie w oczach kierownika -Wszystkie sprzęty zepsute cały rok po czym na kontrole na 1 dzień nagle wszystko działa jest naprawione i znowu się psuje - Można zapomniec o spokojnych szkoleniach 20 min i radź sobie Jak już wcześniej powiedziałem uważam żę wszystkie te problemy leżą po stronie kierownika który wyżywa się na menadżerach którzy robią to samo na pracownikach

Nie polecam, szkoda życia i szkoda czasów.

Patryk

Czy biorą tam chętnie studentów na pracę sezonową?

Ciekawy

Dzień dobry. Ktoś coś na, temat pracy w Małopolu w Maku?

Supernatural

Witajcie. Czy ktoś wie ile zarabia młodszy menadzer ? I czy to odpowiednie miejsce żeby chociaz mieć coś w CV wpisać ? I jak tu jest z dniami wolnymi ? bo restauracja o ile dobrze wiem pracuje 24 h a jest 3 menadzerow ( kierowników zmiany ) ktoścoś wie i podzieli sie opinia / informacjami ?

Anka

Praca sama w sobie jest ok, szybko czas leci. Atmosfera jest fajna jak nie ma kierownictwa ani menagerów, którzy wylewają swoje porażki zyciowe na pracownikach. Pensja slaba, bedac menagerem i mając duzo większą odpowiedzialność zarabiasz niecałe 3 zl/h wiecej od poczatkujacego xdddd (usunięte przez administratora) pieruny. Najnizsza stawka godzinowa w 2020r. 17 zł, w jednym z mcd 15.50. Czy to nie przestępstwo? Dodatkowo licencjobiorca zazwyczaj dumny z siebie, dzien dobry nie odpowie, pożałuje złotówki na Twoja pensje. Atmosfera to zazwyczaj nagabywanie kierownika na kablowanie i podejrzliwośc wszystkich o wszysyko. Jedyny plus pracy- nowy pracodawca w atrakcyjnej branży docenił "wytrzymanie" w tym (usunięte przez administratora) kilka lat i dał robotę za kosmiczna wypłatę. Szukajcie nowej pracy, powodzenia w dalszych sukcesach!!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w McDonald's Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 116 ocen.

McDonald's Polska Sp. z o.o.