Opinie o McDonald`s w Żory Tadeusza Kościuszki 59

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie McDonald`s. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McDonald`s o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Żory Tadeusza Kościuszki 59

Czy nowo zatrudnione osoby w McDonald`s otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karola

Zawsze podpisanie umowy było jeszcze przed rozpoczęciem pracy, najpierw jest umowa o pracę na krótki okres (1-3 miesiące) a potem możliwość przedłużenia.

Taltos Nowy wpis

Tak, na dzień dobry umowa o pracę

Były pracownik Nowy wpis

Tak

Nikola Nowy wpis

Niby całodobowo a jak jest podjeżdża na drive to słuchać tylko kogoś chodzącego albo siedzącego ale żeby obsłużyć to już nie łaska. Jeśli ktoś zdecydował się na prace 3-zmianowa to powinny nauczyć się ludzi się tez obsługuje skoro jest taka opcja na drive . Czekałam na drive 15 minut aż pani się odezwę ale chyba poszła w kimke

vpirate65

nie polecam pracować w zorach na nocne zmiany!!! unimajcie tego jak tylko możecie. call center jest mniej stresujące! musisz robić wszystko za wszystkich! musisz się nauczyć robić wszywtko w 1h bo jak nie to będą na was tak wrzeszczeć, że w nocy będziecie się bać spać. jeśli jesteście bezbłędni i macie pamięć zeby zapamiętać menu lub listy przewozowe w 1 minute to praca dla was

Taltos Nowy wpis
@vpirate65

Nie ośmieszaj się takim wpisem

Dziad

Mój kumpel tam "pracował" poszedł na dwa dni wolnego, po powrocie, jego szafka była pusta,i ta QWA menadzerka usiłowała Mu wmówić, że wziął do domu,jak się później okazało ciuchy się znalazły, ale w śmietniku, gdyby nie postraszenie sądem, za pomówienia nie dostałby w ogóle kasy za ten czas im poświęcony

Karola
@Dziad

Nie można zostawiać w szafkach żadnych rzeczy, wszystko trzeba zabierać ze sobą do domu.

@Karola

A od kiedy ta zasada jest wprowadzona? pytam, bo on pisał to lata temu, są jeszcze jakieś o których warto wiedzieć?

Czy po rozmowie w McDonald`s rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Żory
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Kupiłem dziś szejka wanilowego , dramat tak napowietrzony żeby zwiększyć objętość że przez słomkę wciągałem głównie powietrze !!! A słomki dramat po 3-4 min papier zrobił się tak miękki że słomka do niczego się nie nadawała

Hrabina

Najbrudniejszy, lazienki z kilkudniowym kurzem, rozlana kawa w miejscu przygotowania nikt się nie zainteresował z zimnymi daniami MC Donalds w jakim bylam. Omijajcie nawet jakbyście byli bardzo glodni

@Hrabina

Albo jako alternatywa mcdrive? ;p W sumie nie myślałaś, żeby to zgłosić?

Megi2000

(usunięte przez administratora) niektórych pracowników,większości pracowników kims pomiata.Pracowałem tam kilka dni nie polecam nikomu pracy w takiej atmosferze .

Wula

Nie polecam długo czekałam na zamówienie które zostało zgubione poczym brak napojów w zestawie brak powiększonego. Zero szacunku dla klienta

Kamil

Czy macie tam zapewnione obiady?

Lamacorn
@Kamil

Masz zapewnione znizki pracownicze ale nic za darmo

Zofia
@Lamacorn

Super, że są zniżki pracownicze. Czy jeszcze na jakieś inne benefity może liczyć osoba pracująca w McDonald`s? Chętnie dowiedziałabym się jakie są plusy z pracy w firmie. Odpowiedź na to pytanie będzie na pewno zachęcająca dla innych zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Nieznajomy1010

Jak dla mnie to (usunięte przez administratora). Ciężkie warunki, niemiła atmosfera, a zarobki to jakaś kpina. Wykorzystują człowieka na maska. Zero jakichkolwiek dodatków.

Praca to kiepska sprawa w tej nie solidnej firmie. Dlatego większość czasu przebywam na l4 bo co mam zarabiać najniższa krajowa jak i tak na l4 tyle dostanę a kierowniczka mobinguje ludzi niebpolecam

Dziś Dzień Dziecka. Zamówiłam zestaw na wynos w tym frytki. Nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić. Po powrocie do domu brak frytek i ketchupu płacz jednego z dzieci. Ponadto fatalna atmosfera. Jeden pracownik krzyczy na drugiego że nie te rękawiczki ze jak wydaje pienuądze to nie tymi samymi so pakuje żwność . Wszystko przy klientach .Zero profesjonaluzmu i przygotowania. Nie są chyba gotowi. Sanepid aż się prosi...

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Żory

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

McDonald`s