BM Instal Grodzka Sp.j.

Jelenia Góra

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

BM Instal Grodzka Sp.j.
2 1 6 1

Opinie o BM Instal Grodzka Sp.j.

Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w BM Instal Grodzka Sp.j.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

irek

ale przecież umowa o prace to podstawa zatrudnienia @glklk, chyba, że obie strony postanowią inaczej.

jarek

ty parobku!!!!

były pracownik

Nie polecam ( usunięte przez administratora )r /> Osobom które ewentualnie chciały by tam pracować bądź szukają wykonawcy robót i myślą o instalu sugeruje zrobić rozpoznanie,żeby później nie było rozczarowań tak \"cudowną\"firma...

vv

weżcie sie ogarnijcie wreszcie , bo to cu tu piszecie to porażka ... cieszcie sie ze wgl macie prace a nie .. powiedzcie to wprost szefowi i szefowej a nie na forum ... nie ma to jak byc dorosłym i byc odwaznym

anonim

jak byś miał chęci to byś robił do tej pory. pozdrawiam

anonim

powyższe opinie pochodzą chyba od niezodowolonych z wywalenia ich z tej firmy. Pracuję w tej firmie już kilka lat i muszę powiedzieć że jest ok, ( usunięte przez administratora ). to jest duża firma a co za tym idzie odpowiedzialność???

byly

pracowałem......, kasa była na czas.( usunięte przez administratora )

anonim

A ja chcę się tam zatrudnić. Nie wiem jak będzie ale z rozmów wstępnych wydaje mi się ,że będzie fajnie. Mam rację?

Zostaw opinię o BM Instal Grodzka Sp.j. - Jelenia Góra

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Instal Grodzka Sp.j.