Opinie o Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka w Piotrków Trybunalski

uważam, że ta firma to największa porażka w jakiej pracowałem, szef? wsiur, jego przydupasy ledwo co potrafią sklecić zdanie, mam nadzieję, że ktoś kiedyś zainterweniuje w inspekcji pracy a ten wsiok śmierdzący rzodkiewką i kalarepą zacznie płacić takie kary, że karierę swoją zakończy handlując na straganie obwarzankami

Speed

Właśnie paradoksalnie gość od tego zaczynał więc wątpię że tam wróci ale...kto wie różnie to bywa...

alfa23

Pracowałem tam wszystko co się pisze to prawda i dodam że jest to wylęgarnia plotek donosicieli lizidupków ale ogólnie kto ma nerwy ze stali to niech przychodzi do pracy uważać na babe z 1 zmiany rudą

romero

Gościu o niku Antek widać że nie przepracowałes na hali ani dnia albo jesteś jednym z pieskow szefuncia i zapomniales ile ludzi się przewinelo przez firmę. Standart to albo zwolnienie po kilku dniach albo chorobowe. Tam to wytrzymają tylko stare wygi bo co kto nowy przychodzi to zaraz ucieka jak zobaczy jak jest!

Iceman

Nawed w smieciarni ludzie cos dostajom na swieta talony bony a tu ni ma

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka na stanowisko Pracownik ds.technicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Profesjonalny kierowca
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
xxx

Brawo młody80 ,ludzie powinni wiedziec jaki jest ich Szef i jak wydaje socjal. Po twojej opini sprzeda corvette a kupi .... ? he he

Ronin

Firma się rozwija ok ale co z tego jak szef to wiesniak i nigdy nie będzie miał szacunku dla pracownika powodzenia dla pracujących stare lisy tylko tam przeżyją he he

maciek

w sumie to dobą nazwę dla firmy wzieli, bo zobaczcie teraz jak to naprawdę wygląda, czy jest tak, ze mozna tutaj coś zacząć robić w tej barnży czy trzeba miec jakies konkretne doswiadczenie w tym? nie wiem czy warto mi się u nich zatrudnic, bo szukam pracy już na stałe i dlatego o to pytam, mam na utrzymaniu rodzinę.

rrrraaa

Co z tego ze sie rozwija?!..jak tylko kożysta na tym tylko szef i rodzina która sie obstawił...a pracownicy ktorzy wykonuja najcieższa prace nic z tego nie maja...cisnie sie ich jak szmate do ostaniej kropli za marna kase 1300zl srednio...a jak ktos sie upomni o powyzke to jedyne co otrzyma to smiech ze strony szefa i zdanie ze nie ma kasy na podwyzki...ale prosze niech tak dalej szef postepuje a niebawem nie bedzie mial kim pracowac...bo ci co sa i jeszcze sie angazuja w prace to odejda a nowi co przychodza to albo zaraz sie zwalniaja, albo uciekaja na zwolnienia albo jak zobacza swoja pierwsza pensje to tak robia zeby tylko odbebnic 8 h i czekaja az znajda cos lepiej platnego...ale coz poczac taka jest filozoja w tej firmie...zamiast docenic "starych pracowniko" i za lojalność i dobra prace sukcesywnie podnosci im pensje to sie ich zlewa i traktuje jak zlo konieczne...

ddfnjk

Robota jak to robota ale kasa dobra na czas a najwazniejsze ze firma sie rozwija , bo w naszym miescie wszyscy wiemy bida z robota

życie to nie jebajka

ile ludzi, tyle opinii, może nie jest super, ale źle też nie jest, nie ma co demonizować, to zależy co jest priorytetem dla każdego, jeśli chcesz mieć stabilną pracę, nie martwić się o pieniądze, czy będą na czas czy nie, to śmiało można iść, minusem jest to, że świątek-piątek trzeba tyrać, ale nadgodziny płacą, pójdziesz gdzie indziej będziesz robił za free ku chwale firmy, tutaj masz każdą minutę nad rozliczoną, i jest tak jak jak pisze aaabbbccc zbyt mały magazyn, zbyt duży przemiał, kilka osób więcej na pewno mogłoby pomóc

rrrrrrrrrr

a jak tam teraz z zarobkami?

edzia
@rrrrrrrrrr

witam a co tam sie robi

aaabbbccc

Praca jak praca trzeba robic nie mozna sie polożyc i leżeć...bardzo duzy minus dotyczy tego, ze jest bardzo dużo pracy do wykonania i z kazdym miesiącem coraz więcej a nieuzupelniane sa braki kadrowe, magazyn jest za mały(usunięte przez administratora)wymaga sie od pracowników zeby wykonywali jak najlepiej i najszybciej swoje obowiązki ale nie zapewnia sie im odpowiednich warunków i narzedzi do tego...a o logistyce i organizacji poruszania sie na magazynie nawet nie wspomne bo to w tej firmie nie funkcjonuje...wszystko dzieje sie na zywiol w zalezności od sytuacji...

kierowca

napiszcie cos na temat pracy kierowcow

aaaaaa.

nie narzekajcie. wszystko jest ok

annon

ggoosscc - 2012-04-24 21:56:25 [usunięte przez moderatora] człowieka a płaca to śmiech na salijak ktoś nie wierzy to niech zatrudni sie i zobaczy

ggoosscc

[usunięte przez moderatora] człowieka a płaca to śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka?

Piotr Wychowałek F.H. Nowalijka
  • Życzliwa 17