Opinie o Warsoft Paweł Machowski w Warka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Warsoft Paweł Machowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warsoft Paweł Machowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsoft Paweł Machowski w Warka

Janusz Nowy wpis

Januszex straszliwy. O umowę trzeba się prosić tygodniami, wszystko na rękę. Oczywiście na umowie co innego. A o warunkach pracy na wysokości nawet nie wspomnę.

Gracz Nowy wpis

Jeżeli dopiero w czerwcu kończy mi się umowa to można wcześniej z niej zerwać.Na przykład w tym tygodniu przyjść do was i z niej zrezygnować w trybie natychmiastowym

Gracz Nowy wpis

Internet fatalny od godziny 12 dzisiejszego dnia czekam na poprawę bez rezultatów do teraz do godziny 21.

hexagon

Internet fatalny. Internetu cześciej nie ma niz jest,a podczas złej pogody prędkość maleje do takiej żę byle jaka strona włancza sie po 20s . Jeszcze nie widziałem gorszego internetu dla graczy niż ten w grach jest co najmniej od 70 do 1500 pingu ping jest znośny (70) w godzinach od 23-4,w godzinach popołudniowych wynosi 700[moge dac screena].Nie wiem od czego to zależy ale na gołe oko widać pogorszenie się prędkości z czasem. PS.nawet jesli predkosc pobierania wynosi 4mb/s to wysylania wynosi 0.3mb/s

InterLand Nowy wpis
@hexagon

Czytając takie opinie, słysząc głosy ich ex klientów którzy przechodzą do nas zastanawiamy się dlaczego ludzie tak kurczowo pozostają u nich? Dostarczamy super stabilny Internet w dobrej cenie więc zapraszamy do bezpłatnych testów! U nas ceny Internetu zaczynają się już od 19,90 i każdy gracz który od nich przeszedł jest zadowolony że wreszcie można pograć! www.Interland24.pl www.facebook.pl/InterLand24.pl

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Warsoft Paweł Machowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Mechanik wózków widłowych
Warka
Euro-Part Cezary Walczak
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
Warka
PKO Bank Polski
nikt ważny

Internet jest Najgorszy na rynku.Nikomu nie polecam. żeby załadować tą stronę czekałem 20 sekund .

@nikt ważny

Nas natomiast zastanawia dlaczego ludzie tak kurczowo pozostają u nich? Dostarczamy super stabilny Internet w dobrej cenie więc zapraszamy do bezpłatnych testów! U nas ceny Internetu zaczynają się już od 19,90 i każdy gracz który od nich przeszedł jest zadowolony że wreszcie można pograć! www.Interland24.pl www.facebook.pl/InterLand24.pl

Łukasz

Internet bardzo dobry mam zainstalowany od nich światłowód (mieszkam na blokach) predkosc 100Mb za 25 zł i nic sie nie zacina. Jak dla mnie rewelacja odkad przełączyli mi na światłowód. A i wziąłem tez od nich telewizje światłowodowa w pakiecie więc mam taniej. Ogólnie rewelacja

@Łukasz

100Mbps? Nasi klienci już testują prędkości 500Mbps! A w 2018 r powinna już się pojawić oficjalny cennik na takie prędkości. Zapraszamy do sieci NGN! www.interland24.pl www.facebook.com/InterLand24

LepszyOrange

Internet to totalne dno.Nie da się grać w gry z multiplayer powód ping raz jest 80 a przez większość czasu 4000 to chyba nie jest normalne to jest po prostu śmieszne

@LepszyOrange

Netia

INTERNETU CZĘŚCIEJ NIE MA, NIŻ JEST.FATALNY.MONOPOLISTA NA WSI

@Netia

Dariusz

Chciałbym zatrudnić się w firmie. Może ktoś podpowie jak się tu pracuje? Mam nadzieję, że dobrze tym bardziej , że od dawna nikt nie pisze na forum.

Weronika

Proszę o zamieszczanie komentarzy dotyczących warunków pracy. Jak oceniacie Warsoft Paweł Machowski jako pracodawcę?

slystal .

Kilkanaście lat lat korzystam i mam zamiar dalej korzystać.z ich usług.

Anonymous

Mi tam działa szybciej niż jest w ofercie. Bez przerw.

xXx

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem oszukują ludzi

Teqqu

Internet zły , bardzo zły , ciągle tnie i sięodłącza..

Zostaw merytoryczną opinię o Warsoft Paweł Machowski - Warka

• Jak się pracuje w Warsoft Paweł Machowski?

Zobacz opinie na temat firmy Warsoft Paweł Machowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Warsoft Paweł Machowski