Warsoft Paweł Machowski

Warka

Opinie o Warsoft Paweł Machowski

LepszyOrange

Internet to totalne dno.Nie da się grać w gry z multiplayer powód ping raz jest 80 a przez większość czasu 4000 to chyba nie jest normalne to jest po prostu śmieszne

Łukasz

Internet bardzo dobry mam zainstalowany od nich światłowód (mieszkam na blokach) predkosc 100Mb za 25 zł i nic sie nie zacina. Jak dla mnie rewelacja odkad przełączyli mi na światłowód. A i wziąłem tez od nich telewizje światłowodowa w pakiecie więc mam taniej. Ogólnie rewelacja

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Proszę o zamieszczanie komentarzy dotyczących warunków pracy. Jak oceniacie Warsoft Paweł Machowski jako pracodawcę?

nikt ważny

Internet jest Najgorszy na rynku.Nikomu nie polecam. żeby załadować tą stronę czekałem 20 sekund .

hexagon

Internet fatalny. Internetu cześciej nie ma niz jest,a podczas złej pogody prędkość maleje do takiej żę byle jaka strona włancza sie po 20s . Jeszcze nie widziałem gorszego internetu dla graczy niż ten w grach jest co najmniej od 70 do 1500 pingu ping jest znośny (70) w godzinach od 23-4,w godzinach popołudniowych wynosi 700[moge dac screena].Nie wiem od czego to zależy ale na gołe oko widać pogorszenie się prędkości z czasem. PS.nawet jesli predkosc pobierania wynosi 4mb/s to wysylania wynosi 0.3mb/s

slystal .

Kilkanaście lat lat korzystam i mam zamiar dalej korzystać.z ich usług.

Anonymous

Mi tam działa szybciej niż jest w ofercie. Bez przerw.

xXx

Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przeproszeniem oszukują ludzi

Netia

INTERNETU CZĘŚCIEJ NIE MA, NIŻ JEST.FATALNY.MONOPOLISTA NA WSI

Teqqu

Internet zły , bardzo zły , ciągle tnie i sięodłącza..

Zostaw opinię o Warsoft Paweł Machowski - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsoft Paweł Machowski