Opinie o Interdisc Grzegorz Kittler w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interdisc Grzegorz Kittler. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Interdisc Grzegorz Kittler na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interdisc Grzegorz Kittler w Ostrów Wielkopolski

Robert Nowy wpis

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność bo nie można znaleźć żadnych danych?

Gość Nowy wpis

Generalnie nie zwracając już uwagi na jego problemu finansowe i nie zaglądając mu bo nie wypada do prywatnych spraw (chociaż może z czym się zgadzam zepsuć nastrój wizyta kogoś kto mu wisi kasę) to po prostu bardzo kiepski DJ - doby w gadce, zgrywający kumatego w temacie, ale gra jak każdy przeciętny DJ. Nic tak naprawdę nie osiągnął i nie jest znany na rynku Polskim (znany jest z długów u wszystkich - raczej łatwiej wymieniać osoby od których niczego nie pożyczył). Cena nie adekwatna do kwalifikacji.

Grzegorz to bardzo nieuczciwy człowiek i pomimo że każdy z nas ma coś na sumieniu to niestety ten Pan ma tupet okradać z premedytacją! Nie ma za grosz godności osobistej i szacunku do ludzi, a już przede wszystkim do pracy i zarabianych przez ludzi pieniędzy. Można go nazwać "Pan Ulotna Pożyczka" - bo przekonuje do siebie ludzi, aby zaraz po tym ich oszukać. Jest przy tym bardzo skuteczny bo wzbudza niestety zaufanie swoimi umiejętnościami personalnymi, ale tak naprawdę to pijawka, która szuka osób od których może coś pożyczyć. Na forum niestety nie można byłoby wymienić osób i sum jakie popożyczał od ludzi, ale niestety lista jest długa, a kwoty przerażające. Jednym słowem - UWAŻAJCIE drodzy Państwo bo takie towarzystwo niestety może przysporzyć tylko kłopotów.

Patrycja Nowy wpis

Witam, Zgadzam się z opinią Damiana. Wielki wstyd może przynieść bo dłużnicy go poszukują, a adres na którym jest zarejestrowana jego firma - to adres mieszkania jego rodziców. On sam się okazuje nie ma nic na siebie bo tonie w długach. Zapożycza sie u ludzi, którzy jeśli go namierzą to mogą zepsuć Państwu tylko imprezę bo robi się nieprzyjemnie i niebezpiecznie kiedy Pan Grzegorz się tłumaczy z długów z przed nawet lat na bardzo wysokie kwoty. A z ust oszukanych padają fakty, które zwalają z nóg, a Pan Grzegorz nie ma nic na swoją obronę i prosi wówczas WAS o zapłatę reszty za usługę ponieważ musi oddać część chociaż pieniędzy dłużnikom. BARDZO NIEPRZYJEMNE DOZNANIA - nie polecam zatem korzystania z usług tego Pana!!! Pomimo dobrej prezencji i umiejętności rozmowy (które uzyskał na kłamstwach) - to oszust, który ma potężne długi i szkoda psuć sobie imprezę z tego powodu. STANOWCZO NIE POLECAM!!!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Damian

Oszust i (usunięte przez administratora) Nie polecam w żadnym przypadku korzystania z usług tego Pana! Wstydu można się najeść tylko bo ma samych dłużników, którzy mogą zepsuć ceremonię kiedy Pan Grzegorz będzie się tłumaczył, że zaraz odda im pieniądze, które pożyczył "pół roku temu". Ponoć jest zadłużony u wielu ludzi na duże kwoty i czuje się bezkarnie. Wrażenie podczas rozmowy całkiem pozytywne, ale opinia wśród znajomych i rodziny niestety bardzo przykra. Uważajcie zatem na tego człowieka - lepiej zatrudnić kogokolwiek innego i nie mieć nieprzyjemnych sytuacji podczas wesela, imprezy czy innej ceremonii bo to może zepsuć Państwa ważny jeśli nie najważniejszy dzień. NIE POLECAMY!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Interdisc Grzegorz Kittler - Ostrów Wielkopolski

Interdisc Grzegorz Kittler