MZO S.A. Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami

Ostrów wielkopolski

Opinie o MZO S.A. Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami

J. Muranowicz

Smród !!!Jeżeli się nie znieni , to niedługo Pani dyrektor z Komorowa będzie czuła ten smród u siebie na podwórku !

byly

nie opłaca sie tam robić licza sie tam tylko wtyki prezes kradnie pieniadze robotników kierownik kurzawa nie umie ludzmi zarzadzac inny zapier drudzy siedza w domu zarobki to 1500zl ale trzeba robić swieta itp ogólnie nie polecam tam robić nikomu na stanowisku zamiatacz lesznie

xx

jak obecnie wygląda tam praca ? zarobki,godzinowo ?

legenda

syfa i pylicy można się dorobić za płace minimalna nawet wstydliwego nie płaca a legendy na mieście krążą że po kilka tysięcy zarabiają

pracowniczek

place tylko dla wybranych reszta to za minimum socjalne biuro to towarzystwo wzajemnej adoracji a o wyrownaniu pensji to mozna tylko pomazyc

Zostaw opinię o MZO S.A. Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZO S.A. Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami