2 Sisters Holland B.V.

Cuijk

Opinie o 2 Sisters Holland B.V.

Julita

@emka widzę, że nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy we własnym zakresie dowiadywałaś się i znasz odpowiedź na swoje pytania? Jeżeli tak, to wiele użytkowników zapewne będzie Ci wdzięczne za odpowiedź.

emka

@mała a wiesz może, czy teraz w tym miejscu będą poszukiwać pracowników? Jest zapotrzebowanie na ręce do pracy? :) Chyba odważę się na aplikację, może faktycznie przez agencję pracy. Powiesz mi, ile tam godzin tygodniowo można pracować? Dzięki za informację :)

mala

pracuje obecnie w 2 sisters w Anlii. Aby sie dostac do tej fabryki najlepiej zlozyc aplikacje w agencji pracy Staffline, mozna internetowo. Praca na poczatku jest przez ta agencje, na najnizszej krajowej ale jesli sie sprawdzisz to firma bedzie chciala Cie zatrudnic na stale, wtdy stawka troche wzrosnie. Praca sama w sobie nie jest zla, nie jest ciezka, najgorsze jest zimno ale idzie sie do tego przyzwyczaic. Ogolnie polecam.

mała

ja też tu pracuje od 2 lat i to co się tu teraz dzieje to czysta porażka ludzie jak by mogli to jeden drugiego utopił by w łyżce wody a szczególnie polacy......niewspomne o majstrach zrobili się tacy wredni że aż się żygać chce

mam do was pytanie może wiecie jak się można zatrudnic pracowałem w angli w 2 sisters i bylo ok ale teraz bym chciał może w holandii dziękuje za pomoc

agnes1066

Ja powiem ze niema tak tragicznie zeby juz tam nigdy nie pojechac wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Znam wielu ludzi ktorzy z 2 sisters poszli do innej pracy ale po niedlugim czasie i tak wracali do 2sisters

michał

ja tam pracowalem 2 tygodnie i wiecej nie pojade. moze trafiles na dobra robote i Ci sie podobalo

Jesli nie straszne jest komus zimno to mozna pracowac w 2 Sisters,praca ogolnie jest dobra.Szefostwo jest mile,o ile dobrze wykonujesz swoja prace i angazujesz sie w nia.W kazdym zakladzie pracodawcy wymagaja zaangazowania i sumiennosci od pracownika,jak i w kraju i zagranica.Pracowalam w tym zakladzie sporo czasu,i brakuje mi tej pracy.Pozdrawiam chetnych i zycze wytrwalosci.

Pracowalam w tym zakladzie 8 miesiecy,praca jest fajna tylko jedynym minusem jest zimno,a tak pozatym jest ok.Kierownictwo jest w porzadku.Pozdrawiam wszystkich z tego zakladu...Buzka.

Bylem tam jeden dzień,nie polecam.

Zostaw opinię o 2 Sisters Holland B.V. - Cuijk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2 Sisters Holland B.V.