Opinie o Don Uitzendgroep w Cuijk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Don Uitzendgroep. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Don Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Don Uitzendgroep w Cuijk

Grzegorz

Mieszkam w syfie w konetrze jest zimno i nawet nie da się umyć. To jest (usunięte przez administratora)firma. Unikajcie

@@Były pracownik

@Byly Pracownik Panie Zarowski- wyplata zostala wstrzymana, poniewaz samochod ktory Pan od nas otrzymal na dojazdy do pracy zostal oddany do biura nie zatankowany. Zdjecie ktore Pan wyslal ze stanem kilometrow oraz poziomem paliwa w baku nie nalezy do zadnego z naszych samochodow ( nie posiadamy w swojej flocie aut marki Ford). Umowil sie Pan na oddanie samochodu do biura w poniedzialek, po czym zostawil Pan auto pod brama biura w niedziele i nie pojawil sie w poniedzialek tak jak Pan mowil. Samochod posiadal wybita tylna szybe ktora jedynie zostala zabezpieczona szara tasma izolacyjna. W samochodzie od strony pasazera znajdowaly sie puste puszki po piwie. W kwestii odleglosci z zakwaterowania do firmy, zostalo zorganizowane Panu nowe zakwaterowaniu w miejscowosci w ktorej znajdowal sie zaklad pracy. Jednak to Pan podjal decyzje o tym, ze nie chce Pan zmieniac miejsca zakwaterowania i pozostanie Pan na tym na ktorym byl Pan tymczasowo zakwaterowany. Pozdrawiam

Grzegorz

@Grzegorz

Panie Grzegorzu , mieszkal pan w kwaterze przystosowanej pod wynajem dla ludzi prywatnych. Byl tam pan z innym pracownikiem ktory chwalil warunki mieszkalne. Ponadto z tego co mowil wlasciciel kwatery zrobil pan tam niesamowity nieporzadek w dosc krotkim czasie. Wlasciciel musial po panu posprzatac . Co wiecej nie chcial sie pan stamtad wyprowadzic. Jezeli faktycznie nie odpowiadaly panu warunki to nalezalo to zglosic do nas.

Drugi pracownik
@Don Uitzendgroep

Nie sądzę, żeby można było być zadowolonym z tych warunków. W środku był koszmar, kontener miał ponad 30 lat. A jak ścisnęła zima to w środku było około 6 stopni i nie można było się nawet umyć po pracy. Więc jest to nieuprawniony wniosek, że ktokolwiek był tam zadowolony. Do tego agencja nie płaci pracownikom za dni świąteczne i za urlop. Zdaniem swoich starych pracowników agencja bierze od kontrahentów pieniądze za dojazd swoich pracowników, a pracownicy nie otrzymują na dojazd nic. Standardem jest dojazd powyżej 40 km prywatnym autem bez dodatku. Uwzględnij to i koszty amortyzacji pojazdu zanim zdecydujesz się na współpracę. Pozdrawiam

@Don Uitzendgroep

Panie Grzegorzu.a co jak firma zatrzymuje ostatnia wypłatę i Majk pisze ze auto niezatankowane.po otrzymaniu fotki.zmienia zdanie i szuka igly w stogu siana.? Robicie przekręt. Piszecie w solarisie auto sluzbowe a kilometry prywatne.nooooo powodzenia.37 km.do pracy w jedną stronę.i to jest prywatne?.A to się wiaze z podatkami i konsekwencjami.powiem. tyle juz działam ooj zrobie wam opinie.a resztę zostawię mediom i prawnikom.jest podstawą prawną ale to zostawiam sobie na deser.pozdrawiam.

Don Uitzendgroep Nowy wpis
@@Były pracownik

Don Uitzendgroep poszukuje pracownika na stanowisko lakiernik samochodowy. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Mr bubu

Proces rekrutacji jest bardzo pozytywny, warunki pracy bardzo dobre a jesli cos jest nie tak z zakwaterowaniem to staraja sie jak najszybciej wyjasnic sprawe. Wyplaty na czas. Polecam

@Mr bubu

Niezgadzam się odeszlem z firmy juz 3 tygodnie temu a kasy nie ma.solaris wysłali i cisza

@kvik

Pracowałem tam przez tydzień i ogólnie warunki pracy i pracownicy są okej. Jednak szef poinformował mnie o tym ze nie robią sobie przerw a jednak ten czas zostaje odliczony z godzin pracy przez co można powiedzieć zostałem (usunięte przez administratora) orzez ta firmę na kilka godzin nie jest to ogromny problem ale firma jest nierzetelna i nie polecam.

@@kvik

Znajdź inna firmę bo pujdziesz przy rozliczeniu rocznym jak dzik w maliny i żaluzje konto DIGIT bez meldunku jet to możliwe.dostaniesz doplate do ubezpieczenia.rocznie ok 1000 e.moge polecić firmę ale to na priwat.

Czy w Don Uitzendgroep zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nic się nie zmieniło.zdalem auto to napisali bezczelnie że pusty zbiornik i zatrzymają kase a ja im fotki z tankowania i licznika.no to szybko inne opcje.byle nie wypłacić.powiem tak - unikajcie tej firmy.bo zamiast zwrotu podatku z skarbówki dostaniesz dpolate nochyba że dostaniesz rower ( przypadek rumuna) i 32 km. Dziennie będziesz pomykał a i tak cie oskubia.mieszkania niejednokrotnie to porażka. mam dobrą inna firmę.info priwat.ponad to załużcie sobie DIGIT To jest dopłata do ubezpieczenia przy pełnym roku pracy dostalem zwrot 980 e.nie trzeba mieć meldunku.ludzie ogarnijcie się.omijajcie (usunięte przez administratora).pozdrawiam.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Don Uitzendgroep na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Spawacz w Don Uitzendgroep? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Ludzie nie pracujcie przez don.to (usunięte przez administratora)przez duze O.dostajesz auto sluzbowe na dojazd do pracy a w solarisie masz napisane użytek własny i 75 e.potracaja a potem na koniec roku dopłacisz w skarbówce zamiast zwrotu.omijajcie firmę z daleka

Mr bubu

Bardzo dobra firma, jesli jest problem z zakwaterowaniem, znajda inne, prace maja rowniez bardzo ciekawe, pieniadze na czas. Polecam

Czy Don Uitzendgroep ma ściśle ustalone godziny pracy?

Don Uitzendgroep

Tak , jesli chodzi o buro to jest otwarte od poniedzialku do piateku w godzinach 8:30-17:00. W kazda niedziele od 14:00-17:00

@Don Uitzendgroep

A jest możliwość pracy na jedną zmianę? W sensie od np. 8:30 do 17:00? Idzie się tak dogadać czy trzeba robić dwie?

@Monika

Rekrutujac kandydata na dane stanowisko/ funkcje , zawsze pytamy o preferencje. Jesli kandydat preferuje prace tylko na jedna zmiane , pracodawca jest o tym informowany. Nie ma z tym zadnego problemu

Agata
@Don Uitzendgroep

A czy w firmie zdarzają się nadgodziny? Albo pracujące weekendy? :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Don Uitzendgroep?

don Uitendgroep szuka i zatrudnia doswiadczonych fachowcow

Don Uitzendgroep

Tak , osoby bez doswiadczenia maja szanse na zatrudnienie ale jako pomocnik - tak aby miec szanse przyuczyc sie danej profesji

@Don Uitzendgroep

A można powiedzieć jak wygląda wynagrodzenie dla pomocnika i ile może zarobić pracownik z doświadczeniem?

@Monika

Oczywiscie , zapraszam do kontaktu z nami pod numerem telefonu +31 485 51 22 51 wyjasnimy na jakiej zasadzie by sie to odbywalo. Ponadto wazne jest okreslic funkcje pomocnika czy to ma byc pomoc dekarza , stolarza , malarza itd

Maxio

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Pojechałem ostatnio na święta. Podczas mojej nieobecności wyrzucono moje osobiste i wartosciowe rzeczy do brudnej piwnicy. Część rzeczy zatrzymała sobie osoba która przejęła mój pokój, po prostu ukradła. Nie polecam nikomu pracy w tej agencji. Traktują człowieka jak smiecia a kandydat jest u nich nazywany narzędziem (tool) . Koszmar

@Maxio

Niestety zaszlo nieporozumienie . Byl pan wczesniej informowany ze za kazdym razem kiedy jedzie pan na urlop, wszystkie rzeczy musza byc zabierane poniewaz kwatery sa wynajmowane dla inncyh klientow. Niestety zostawil pan rzeczy i zabral pan klucz od pokoju. Wlascicel zadzwonil do nas z pretensjami i niestety musial przeniesc rzeczy w inne miejsce. Pokoje sa zawsze pod rezerwacje i tym razem tez tak bylo. Bardzo nam przykro ze te zasady nie byly przestrzegane przez pana mimo ze informowalismy o tym.

@Don Uitzendgroep

Kpina, dlaczego pani kłamie???? !!!! Nikt mnie nie informował o konieczności opuszczenia pokoju !!! Mieszkałem tam od 12 miesiecy. Bezczelność wasza nie zna granic !!. Czuję się po prostu okradziony. A jak pani wytłumaczy fakt ,że osoba zostawiła moje rzeczy zamknięte w tym pokoju !! Czyli po prostu ukradła !!.Tłumaczy się pani jak dziecko w dodatku Kłamie. Po zmianie waszego szefa wszystko u was leci na łeb. Szukacie oszczędności kosztem pracownika. Wstyd , wstyd jeszcze raz wstyd !!!

@Maxio

Wogole jak można dotykać czyjąś własność,tym bardziej przenosić bez wiedzy właściciela. To jest po prostu przestępstwo. To świadczy o waszym stosunku do waszych pracowników.!

@Don Uitzendgroep

Ponadto pani wpis świadczy , że kompletnie nie rozumie pani problemu sytuacji. To jest tak jakby ktoś włamał się do pani domu i przeglądał pani bieliznę. Czy miło by było pani gdyby panią to spotkało?

@Maxio

Kazdy pracownik jest informowany o zakwaterowaniu i regulach dotyczacych wyjazdu na urlop. Firma placi za zakwaterowanie nie pan. Pana obowiazkiem jest zabrac swoje rzeczy w innym przypadku wlasciciel kwatery -nie my - bedzie pobieral od pana kaucje za rezerwacje pokoju.

@Maxio

Nikt z naszej firmy nie zabral panu rzeczy , te rzeczy sa na zakwaterowaniu ktore bylo wynajmowane dla pana. Prosze rozmawiac z wlascicielem zakwaterowania i nie obwiniac nas o kradziez. Pytanie retoryczne: jesli jedzie pan na wakacje i wynajmuje hotel - czy rowniez zostawia pan tam rzeczy zeby wrocic np w innym sezonie?

Jakie warunki na kwaterach ,typu=pokoje,kuchnia,prysznic ,toaleta

@Zabijaka314

Firma wynajmuje glownie pokoje jednoosobowe u osob prywatnych, oczywiscie z dostepem do lazienki , kuchni i z internetem. Sa to dobre warunki mieszkalne przystosowane pod wynajem

śmiały

sama nazwa DON jak Don corleone??? makabra.

XYT
@śmiały

Don to po polsku Smocza organizacja holenderska.

Dark
@śmiały

Smocza organizacja niderlandzka.

Czy w Don Uitzendgroep zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak DON Uitzendgorup jest otwarte dla wszystkich pracownikow z krajów Unii Eurpejskiej oraz dla osób z pozwoleniem na prace w Holandii.

Wendland

Pomimo początkowych problemów natury logistycznej udalo sie wszystko ułożyć tak jak było dla mnie najlepiej. Pieniądze na czas pomoc że strony biura również. Pan Daniel który jest w biurze w Holandii złoty człowiek zawsze pomocny o każdej porze dnia i nocy.

@Wendland

Pan Daniel faktycznie to był złoty człowiek. Ale niestety już tam nie pracuje. Zastąpił go Pan Sebastian. Z Którym nie idzie się dogadać. Jest opryskliwy. Nie ma szacunku do ludzi. Strach do niego dzwonić i o coś pytać.

Rex

people be careful! A company with disrespect for people. dismissed a person after an accident at work. Even if the client says that he wants you at work, they will fire you because you are not worth it if they are sick. They do not report accidents, even diseases !!! Fraudsters using the labor office to launder money. I do not recommend it, respect yourself and avoid this office.

don
@Rex

Dear Mr. Padiasek, we are always taking care of our employees and are always signing in our employees for sickness. We are very confused about what you are writing. Please get it contact with us. Kind regards don uitzendgroep

Lubera

witam, była to pierwsza agencja z jaką miałem przyjemność współpracować. Pieniądze były zawsze na czas, wszystko się zgadzało z dokumentami. Kontakt z agencją był dobry, zawsze można było porozmawiać z kimś po polsku lub angielsku. Zdarzało się że musiałem zmienić zakwaterowanie, ale gdy coś się nie zgadzało z warunkami zawsze szybko znajdowano mi inne. mogę tylko polecić przepracowałem z nimi 15 miesięcy. To dobra agencja.

rekrutant
@Lubera

Dziekujemy za opinie ! :)

Irena

Dzień dobry, jak obecnie pracuje Wam się w Don Uitzendgroep? Chętnie poznam Wasze zdanie. Jestem ciekawa czy coś po nowym roku się zmieniło na gorsze lub na lepsze? Zapraszam do zostawiania swoich opinii. Pozwoli to na zdobycie świeżych informacji o pracy w firmie.

Zabijaka314

Jakie są pokoje, czy jedno osobowe?

@Zabijaka314

Tak pokoje sa jednoosobowe z dostepem do WIFI.

wiktorenko

Nie wiem bo nie dostalem zaplaty za swieta,czy ta Firma placi za swieta....

@wiktorenko

Kase już dostałeś?za swieta

Sajens

Pracowałem w firmie Don praez dwa lata jako mechanik samochodowy, opinia z która moge sie podzielic jest jak najbardziej pozytywna. Ogólnie: miejsca pracy wiadomo adekwatne do umiejetnosci, wyplaty zawsze na czas, pomoc zawsze dostepna, zakwaterowanie: tu najwiecej ludzi ma rozne opinie lecz dla mnie zawsze pasowalo, wiadomo w Nl wiele narodowosci i czasami trzeba sie przyzwyczaic.

Tymon

Słyszałem dobre opinie o firmie ale jak czytam wpisy na forum to zupełnie nie wiem co sądzić.

Evelina
@Tymon

To najlepiej samemu sprobowac, kazdy komu sie nie udaje jest zly.

@Tymon

Na początku jak cie nie znają to Cie sprawdzają opinie z pracy kwatery jak sie zachowujesz, i potem już mają zdanie o tobie i podejście ale praca zawsze jest krótki zmyślają też tri he trzeba wyczuc

Zostaw merytoryczną opinię o Don Uitzendgroep - Cuijk

• Jak się pracuje w Don Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Don Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Don Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!