Opinie o Elemont Sp.j. (działalność zakończona) w Brzezie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elemont Sp.j. (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elemont Sp.j. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elemont Sp.j. (działalność zakończona) w Brzezie

Hanna Nowy wpis

@Ciekawy Może nowi pracownicy nie spełniają oczekiwań firmy i stąd te zmiany?

ciekawy Nowy wpis
@Hanna

Wiem , że każda firma chciałaby by mieć inzynierów z wszystkimi uprawnieniami za 2100 brutto , ale tego juz nie ma , dzisiaj kadry to trzeba sobię wyrobić , juz nie da się przekupić

Tadeusz Nowy wpis

Jaką macie atmosferę w firmie? Myślę aplikować dlatego chciałbym wiedzieć coś więcej.

Ciekawy Nowy wpis

Ciągle rekrutują , to nie jest dobry znak , coś musi być nie halo z firma .

Gutek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza.

@Gutek

Firma funkcjonuje pod nazwą Elemont sp. z o. o. Prężnie sie rozwija i szuka pracowników.

Wiktoria

Możesz coś więcej powiedzieć na temat rozwoju? Co dokładnie dzieje się w firmie? Rozumiem, że jesteś jej pracownikiem, czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Na jakie stanowiska są prowadzone rekrutacje, i jakie wymagania trzeba spełnić?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elemont Sp.j. (działalność zakończona)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Wiktoria

Czy ktoś aplikował ostatnio do firmy Elemont? Możecie podzielić się informacjami na temat pracy w firmie? Jak wygląda aktualna sytuacja w Elemont? Podzielcie się swoimi opiniami na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu.

admin

Nie sądzisz, że już za długo nie pojawił się tutaj żaden komentarz o Elemont Sp.j.? Dodaj swoją opinię na temat tej firmy i napisz nam jak się obecnie w niej pracuje.

Elemont Sp.j. (działalność zakończona)
2.4/5 Na podstawie 23 ocen.

Elemont Sp.j. (działalność zakończona)