Elemont Sp.j.

Brzezie

Elemont Sp.j.

Opinie o Elemont Sp.j.

Gutek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza.

@Gutek 16.07.2018 17:27

Firma funkcjonuje pod nazwą Elemont sp. z o. o. Prężnie sie rozwija i szuka pracowników.

Wiktoria
@Pracownik 30.10.2018 07:10

Możesz coś więcej powiedzieć na temat rozwoju? Co dokładnie dzieje się w firmie? Rozumiem, że jesteś jej pracownikiem, czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Na jakie stanowiska są prowadzone rekrutacje, i jakie wymagania trzeba spełnić?

Wiktoria

Czy ktoś aplikował ostatnio do firmy Elemont? Możecie podzielić się informacjami na temat pracy w firmie? Jak wygląda aktualna sytuacja w Elemont? Podzielcie się swoimi opiniami na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu.

Nie sądzisz, że już za długo nie pojawił się tutaj żaden komentarz o Elemont Sp.j.? Dodaj swoją opinię na temat tej firmy i napisz nam jak się obecnie w niej pracuje.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Elemont Sp.j. - Brzezie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elemont Sp.j.