ELEKTROWNIA OPOLE S.A.

Brzezie k/opola

Opinie o ELEKTROWNIA OPOLE S.A.

BWP

Dokładanie jak napisał kolega wyżej, dobra kasa i super dodatki. Poza tym nic ciekawego

Stary pracownik

Pracowałem, ogólnie nie polecam. Kasa spoko bo w okolicy nie ma zakładu, który pozwoliłby sobie na tyle różnych dodatków. Na blokach atmosfera spoko, w biurze już gorzej. Jest kilka osób, które 25-30 lat temu współpracowały z komuchami i wcale tego nie kryją - ba, chętnie pojadą po kimś kto ma inne zdanie o tamtym okresie. Rekrutacje zazwyczaj ustawione, kto ma się dostać ten dostanie. Jest wiele przypadków, że pracuje żona i mąż a co jakiś czas ktoś leci z CV swojego synka do rekrutacji. To jest zamknięty bastion. Biura wiele od czasów komunizmu się nie zmieniły, zresztą jak i mentalność ludzi. Pracy nie ma dużo (na blokach owszem - fizyczni mają co robić) umysłowi za to bardziej udają żeby im stołka nie zlikwidowali. Reasumując, jeśli chcesz zarobić kasę ok, jeśli oczekujesz czegoś więcej to się przeliczysz.

Gość

Ostatnio były testy masakra jakaś,pytania dla inżyniera na stanowisko obchodowy kotła i nawęglania.Nawet o księżycu pytanie było, pewnie po to by zlikwidować wszystkich bo stanowiska już obsadzone dawno,chłopaki z Bełchatowa przyjechali i w szoku jak wszyscy.Paranoja jakaś zamiast rozmowa i doświadczenie to testy i trudne ze szok,jak człowiek który przychodzi do pracy ma wiedzieć Na te chore pytania

H
@Gość 08.04.2016 22:59

Byłem na nich. Ustawka jak nic.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie ELEKTROWNIA OPOLE S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o ELEKTROWNIA OPOLE S.A. - Brzezie k/opola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROWNIA OPOLE S.A.