Opinie o Badura S.A. w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Badura S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Badura S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badura S.A. w Wadowice

Iwona

Solidna firma. Miałam kozaki z cienkiego zamszu powyżej kolan. Buty są rewelacyjne. Chodziłam w nich na okrągło. Po pół roku zgłosiłam reklamację - coś zaczęło się przebierać. Skończyło się na tym, że praktycznie użyto mi kozaki na nowo. Dalej w nich chodzę. W moim odczuciu bardzo porządną firma. Polecam.

Bartek

Jak sądzicie czy jest szansa na poprawę sytuacji?

@Bartek

Nie, za rok juz nie bedzie firmy na rynku

Dawid

Dużo tutaj opinii pracowników, a co można by powiedzieć o obecnej sytuacji firmy z perspektywy pracownika? Czy firma prowadzi lub zamierza przeprowadzić rekrutację w najbliższym czasie? Polecilibyście tego pracodawcę? Aktualne opinie będą użyteczne dla poszukujących pracy w Badura S.A.

Niezadowolona
@Dawid

Jeśli chcesz pracować w firmie która za chwile upadnie to probuj. Zamykają salony pracujesz do końca bo jesteś uczciwy a jak mowa o odprawie to nagle salon zamkną się z winy pracownika hahahahahah aż 20 ? Hahahah Prowadzenie własnego biznesu wymaga troszkę klasy.

Były sprzedawca

Piszecie negatywne opinie o tej firmie,ale w której firmie się nie wymaga???w każdej się wymaga w każdym sklepie wymaga się obsługi klienta i sprzedaży towaru .Żaden pracodawca za darmochę wynagrodzenia nie płaci, czasy "czy się stoi czy się leży pensja się należy " już się skończyły!!! Naprawdę pracowałam w różnych branżach i Badura nie jest taka zła przynajmniej wypłaca na czas a to ,że się wymaga obsługi i sprzedaży to normalka , kasa też nie jest taka najgorsza inni dają1300 bez umowy.Ja wiem,że każdy z nas chciałby zarabiać jak najwięcej,bo wszystko kosztuję, ale uwierzcie mi a miałam przyjemność pracować w tej firmie teraz jak mam porównanie z inna to Badura to był raj...i cieszę się ,że tam pracowałam..

Mirosław
@Były sprzedawca

Twoja wypowiedź przedstawia firmę w pozytywnym świetle. Fajnie, że byłaś zadowolona z wynagrodzenia i zatrudnienia. Może mogłabyś napisać kilka słów o grafiku pracy. Czy był na tyle elastyczny, że można było łączyć pracę z nauką i godziny pracy układać według własnych potrzeb? To istotne informacje dla osób, które prócz pracy maja tez inne zobowiązania.

Lola
@Były sprzedawca

To trzeba było zostać ????. Wtedy miałbyś np. szansę dowiedzieć się w środę, że pracujesz do soboty.

Czy rekrutacja na stanowisko KUCHARZ w firmie Badura S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Wadowice
QualitySite
Prawda w oczy kole

Ludzie kochani co wy gadacie.... Firma ta od 2 lat ściąga obuwie z Chin i Turcji... Na produkcji nie ma już nikogo w Wadowicach... Sklepy zamykają się w rekordowym tempie a pracownicy dowiadują się o tym ostatni... Firma nie płaci czynszu galeriom, żeby zostać specjalnie wyrzuconym... Prezes już dawno zmienił branże na deweloperke.. ????

Promyczek
@Prawda w oczy kole

Czy ma Pani/ Pan aktualną wiedzę na temat obsługi zwrotów lub wymiany? Chcę zrobić zwrot, ale obawiam się, że po odesłaniu nie będę miała ani butów ani pieniędzy.

Agnieszka

Proszę osoby zatrudnione w salonach Badura, o podanie nazwy podmiotu gospodarczego z jakim zawarły umowy o pracę. Słyszałam opinie, że umowy nie są zawierane z Badura S.A

@Agnieszka

DZ.URZĘDOWY UNII EUROPEJSKIEJ L 119 4 2016 rok Ogólne rozporządzenie o ochronie danych, inaczej rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO – rozporządzenie unijne, zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych. Data wejścia w życie: 25 maja 2018 Data wydania: 27 kwietnia 2016 Nazwa potoczna: rozporządzenie o ochronie danych osobowych Miejsce publikacji: Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej L 119 4 maja 2016 Rodzaj aktu: rozporządzenie Przedmiot regulacji: ochrona danych osobowych Status: obowiązujący.... SŁYSZAŁA ??? Pani /Pan

@KALWARIA

W jakim rozumieniu nazwa podmiotu gospodarczego to dane osobowe?

@KALWARIA

Świetne kopuj-wklej, ale Kawlario nie rozumiesz czym jest RODO. Nazwy podmiotów gospodarczych nie jest danymi osobowymi, i nie jest możliwe identyfikowanie osoby fizycznej udzielającej takiej informacji.

@KALWARIA

Ps. Zasłanianie się RODO tylko potwierdza to co zasłyszałam. Kto nie ma nic do ukrycia nie boi się prawdy.

@Agnieszka

Czasami pracownikowi brakuje po prostu kompetencji i nawet prosta USTAWA JEST DO DO ZROZUMIENIA.

@KALWARIA

Oczywiście mówi pani o sobie. Nie tylko nie potrafi pani czytać ze zrozumieniem to jeszcze i pisanie szwankuje.

@KALWARIA

Myślałam, że to forum dotyczy opinii o pracodawcach. Personalne ataki proszę sobie darować. Nie najlepiej to świadczy o pani jak i firmie, którą próbuje tu reprezentować.

@Agnieszka

O udzielenie informacji zwrócę się bezpośrednio do biura Badura SA, ponieważ podejmowanie jakiejkolwiek dyskusji z osobami związanymi z firma na tym forum mija się z celem. Niestety tworzy to bardzo nieprofesjonalny wizerunek i jest znakiem ostrzegawczym.

Lili

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie szanują pracownika, wiecznie musisz się tłumaczyć, dlaczego mała sprzedaż. Na siłę nikomu nie sprzedaż butów. Wypłata to jakaś kpina. Nie ma szans na większą. Stoi w miejscu.

@Lili

CO TO ZNACZY NIE SZANUJĄ PRACOWNIKA ? MOŻE NIE CHODZI o TŁUMACZENIE CZEMU MAŁA SPRZEDAŻ tylko poprostu wyjaśnić ,pozrozmawiać,przeanalizować z przełożonymi ? Lili ...CZEMU TAK OD RAZU ROSZCZENIOWO , oczywiste,że sklep to sprzedaż , może dobrze się zastanowić dlaczego jest tak a nie inaczej . Wypłata kpina ? ile chciałabyś zarabiać , powiedziałaś pracodawcy , a zadałaś sobie pytanie dlaczego nie zarabiam zgodnie z swoimi oczekiwaniami ? Może trzeba samemu otworzyć działalność gospodarczą i próbować utrzymać się na rynku ponad 30 lat jak Twój PRACODAWCA Pan Badura. ? Bardzo ładnie się podpisałaś '' Lili' to bardzo czarujące imię i jestemm przekonana ,że również jestes taką osobą, myślę,że nie chodziło żebyś się tłumaczyła ,napewno nie tak zrozumiałaś,porozmawiaj z przełożonymi i wszystko sobie w rozmowie napewno wyjaśnicie.

@Kalwaria

Boże ogarnijcie się w koncu ! Firma leży poniżej poziomu zero !!! Każdy o tym wie juz od dwoch lat . Zaraz zamknięte beda wszytkie salony a niewiele ich juz zostało wiec po co mydlić oczy tym co zostali . Bedzie dobrze , bedzie dobrze ... jakie dobrze ? Nie szanujecie pracowników i nigdy ich nie szanowalicie taka jest prawda . Ci mądrzejsi odeszli a Ci którzy dalej robią dobra mine do złej gry widocznie maja swoje powody . Tylko zeby potem nie byli zdziwieni jak z dnia na dzien zostaną na lodzie . Chwała dla tych którym zamknięto salon i byli zmuszeni poszukać innej pracy mam nadzieje ze lepszą bo doświadczenie i szkole życia przeszli niemałą .

Beata

Czy Firma Badura się likwiduje? Tyle sklepów się zamyka w tak krótkim czasie..

@Beata

Oczywiście ze sie likwiduje czy nie zauważyliście ze NOWA kolekcja to modele sprzed 3 lat ? ale każdy salon dowie sie na samym końcu , że czas się pakować . Kto może i ma chociaż odrobinę oleju w głowie niech szuka pracy bo potem zostanie na lodzie .

Kalwaria

FIRMA BADURA to firma jedna z najlepszych na rynku tak jak firma RYŁKO , pamiętam ich buty które były wygodne i eleganckie, Pan Badura przekazał firmę zięciowi zaczeło wszystko iść nie tak jak powino,ostatnie lata dawał buty nowy zięć do robienia firmie chałupniczej na przykład firmie Oleksy i jakość butów padła. W firmie Badura pracowali szewcy a u Oleksych przypadkowi na przechowanie , dopóki nic lepszego pracownik nie znalazł.Firma Oleksy ma na nasyzm terenie bardzo niedobrą opinie. . Nie za bardzo wierzę,żeby firma BADURA zeszła z rynku ,możliwe że mają inne rozwiązania . Pan Badura to wspaniały człowiek i zawsze jego buty miały najwyższą jakość ,możliwe że zaufał nie tym co powinien.

Zuzanna
@Kalwaria

Należy przyznać Ci stu procentową rację - Badura to niewątpliwie jedna z najlepszych firm na rynku obuwniczym. Najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy modowe oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to tylko niektóre cechy, charakteryzujące produkty BADURA. I z tego co wiem, firma działa normalnie, a świadczy o tym chociażby fakt, iż aktualnie chce zatrudnić kilka nowych osób na stanowisko Sprzedawcy - oferują bardzo fajne warunki pracy. Może Ty byłabyś zainteresowana?

@Zuzanna

Dziękuje miło mi, ale ja działam w innej branży, kocham buciki ,elegancje i szczegóły tego produktu.BUT TO BIŻUTERIA ,możesz mieć najtańszą odzież ale jaki masz bucik na nóżce świadczy o TOBIE . / mam dużo obuwia firm BADURA, RYŁKO ./ Dokonując zakupów i mam uwagi nie zwracam towaru tylko piszę z jakiego powodu jestem niezadowolna . Napisałam komentarz ponieważ nie znoszę obczerniania osób ,które swoje życie ciężką pracą przełożyli na ZADOWOLENIE dla innych , nie można pisać z zawiści, zazdrości tylko dlatego,że osiągnął człowiek sukces. Należy się cieszyć,że mamy fajne towary, mamy pracę a żeby być zauważonym u pracodawcy i lepiej zarabiać trzeba się trochę postarć, nie dażymy zaufaniem tak po prostu każdego. Zaufanie to wyróżnienie ,jestem pewna,że takie osoby w tej firmie są doceniane.Jeżeli pracownicy mają uwagi do kadry zarządzającej należy informować pisemnie i ustnie nawet samego właściciela a nie "bawić " się w niedojrzałych emocjonalnie pracowników Gowork ani żadna inny portal nie rozwiąże spraw kadrowych firmy. Nie twierdzę,że rożalone tu osoby nie mają racji ale można to zrobić jak cywilizowane osoby. Jestem pewna ,że Pan Badura napewno gdyby miał wiedzę o zdarzeniach jakie Państwo opisujecie zajął by nie tylko właściwe stanowisko ale zadawalające pracowników. Zarządzanie FIRMĄ TO ogół procesów i działań podejmowanych w celu podtrzymania działalności przedsiębiorstwa dla jak najbardziej skutecznego osiągania jego celów. W całym procesie zarządzania każdą FIRMĄ jest CZŁOWIEK . Podkreślam firma BADURA I firma RYŁKO to w mojej ocenie NAJLEPSZE FIRMY OBUWNICZE, niezadowoleni powini po prostu porozmawiać z właścicielem nie przez portale internetowe tylko osobiście. Powodzenia !

@Beata

Po co pytać na forum zapytaj Szanowna Pani Beatko przełożonych , będzie szybciej zaspokojenie siebie i myślę że będzie prościej i bardziej elegancko. Wątpliwe ,żeby firma która ciężko pracowała latami na swoją markę stawiała się w stan likwidacji, bardziej może zmiany,które często podyktowane sa polityką rynkową.

Mirosław
@KALWARIA

Nie jesteś pracownikiem, więc nie znasz dokładnie zasad rządzących firmą. Oczywiście, że forum pracownicze nie rozwiąże problemów wewnątrz przedsiębiorstwa, ale osoby pracujące w firmie Badura mogą tu przedstawić swoje zdanie dotyczące zatrudnienia i warunków pracy, a przyszli pracownicy zainteresowani zatrudnieniem mogą uzyskać informacje czego się spodziewać po przyjściu do firmy. Czekam na opinie pracowników i osób, które szykują się na rozmowę kwalifikacyjną.

inny sprzeadwca

pracownik jako sprzedawca w Galerii to TRUDNY i WYMAGAJACY ZAKRES obowiązkow ,trzeba być doradcą klienta,sprzedawcą umieć się zachować przy klientach roszczeniowych jak są reklamacje, no i..jeszcze są szefowie ,przed którymi tez trzeba się wykazać.Praca cały czas na stojąco i z usmiechem na twarzy.Pracowałam w w ciągu swojej pracy zawodowej w trzech sklepach różnych z butami i mam porównanie, nie narzekam na pracę w salonie BADURA bo naprawdę NIE MAM NA CO NARZEKAC, KLIENCI Z BUTÓW BYLI ZADOWOLENI ,dziewczyny super na salonie i nkit się do nas nie wtrącał wręcz przeciwnie było wszystko w porządku,koleżanka namówila mnie na sklep OLEKSY Paweł i Witold to co tam przeszłam to koszmar,koleżanka w ciąży zwolniona,kamery,podsłuchy co drugi dzień na sklepie właściciel na sklepie z żoną i malutkim dzieckiem. Nie mogę napisać, że była to moja najgorsza praca, bo miałyśmy świetny skład. Pomagałyśmy sobie, grafik był układany tak, aby wszystkim pasowało. Przede wszystkim pracownice się lubiły i nadal prywatnie się spotykają. Płaca? Oczywiście najniższa. Były wzmianki o premii, ale tylko raz przez wiele miesięcy udało nam się ją zdobyć. Dodam, że nie przekroczyła nawet 100zl. Teraz pracując u konkurencji nie zdarza mi się dostać mniej, niż 500zł samej premii Z każdym miesiącem pracy obowiązków przybywało. Tu reklamacje, tam obsługa sklepu internetowego. A właściciele tylko czekali na jakiś błąd i wyrównanie stanu kasy. Mimo niskich zarobków wszystko było w porządku do czasu (usunięte przez administratora) Najzabawniejsze były procedury dotyczące naszego wyglądu. Paznokcie krótkie bezbarwne lub beżowe. Makijaż delikatny, zero szminek! Kolor włosów - zgodny z naturą. Biżuteria? Niewidoczna, ponieważ zbyt duża ilość błyskotek szokuje i onieśmiela klienta!! Ubiór też wymagany. Szkoda, że nie dostałyśmy koszul pracowniczych. Szkoda, że nie nie dostałyśmy jednakowych butów pracowniczych. To naprawdę wszędzie funkcjonuje i nikt do nikogo nie ma pretensji o nieodpowiedni ubiór. Ile razy słyszałam, że moja koszula jest ładna, ale nieodpowiednia... Miałam ochotę napisać więcej. Ale dam sobie już spokój. Najtrafniejszą opinią jest fakt, że żaden z pracowników nie zostaje tam długo. Ludzie zmieniają się jak na loterii. Nie wiem czy salony BADURA się zamykają czy zmieniaja organizacyjnie na przykład na sprzedaż internetową,ale jak się zatrudnicie u Oleksy Paweł i Wiek Stanisław Dolny 274 albo OL2 Witek Oleksy Stanisłąw Dolny 274 / to jest to samo/ będziecie kwiczeć i tęsknić za praca w salonie BADURA !!! ....nie polecam pracy u Oleksych !

@inny sprzeadwca

I BARDZO DOBRZE ,że odszukałaś lepszego rozwiązania dla siebie. Jeżeli sam pracodawca / właściciel/ danej firmy nie szanuje swoich pracowników należy odejść. Bywa tak,że niektórzy przez przypadek zostają właścicielami i największą ich wartością jest kiedy wzbudzają strach , ale to nie da efektów w firmie. Powodzenia.

Iza

Mam pytanie odnosnie bonów na świeta. Czy ta firma daje bony i upominki na święta pracownikom sklepów? Jesli tak to w jakiej kwocie i mniej więcej kiedy? Przed samymi świętami? Jeszcze jedno pytanie: czy będąc zatrudnionym na 3 miesieczny okres próbny także dostaje się te bony i o i i upominki ? Będe widzieczna za odpowiedz

@Iza

Jakie bony?jakie prezenty ?ta firma nic nie daje swoim pracownikom :) nooo przepraszam daje ale w centrali ale nie w salonach . Także żadnych umominków , bonów nawet życzeń na Świtęta nie ma .

Bałtyk2018

Dokładnie. Pracuje w tej firmie już półtora roku i takiego wyzysku pracownika to chyba nie ma nigdzie. Premia ? Jaka premia bonus akcesoryjny to porażka! Targety z kosmosu ! Nasz salon jest w grupie a i uzyskujemy jeden z lepszych konwersji ale premi w tym roku to ja nie widziałam. Praca za marne 1700 zł bo o podwyżkach nie ma mowy! Chcesz kredyt na samochód, mieszkanie ? Zapomnij Badura w likwidacji uniemożliwi ci doskonale zrealizowanie wszelkich planów. Weszły niedziele nie handlowe i co z tego pracować musisz 4 dni weekendowe wiec tak naprawdę 3 week jesteś w pracy , wcześniej pracowało się 2 week a 2 w domu , teraz zostaje ci tylko niedziela ale nie zapominajmy ze to 1 , nie dwa dni. Regio A.S. Tylko o niej mogę powiedzieć cieple słowa wspaniała osoba, miła i zawsze dodająca otuchy. Buty za 500 zł a firma zamawia od firm zewnatrznych a potem to my musimy świecić oczami ze buty się rozlatują, zrobili pokazy z Kreglicka z LaMania Warszawka się pobawiła i teraz na wszystkim oszczędzają! Tak jak ktoś wyżej pisał rano e-mail zmiana cen za chwile poprawka cen! Z magazynu przychodzą zwroty 4 zimowe ... myślicie ze ktoś zmienia pudełka na nowe ładne ? Przysyłają w rozwalonych pudłach i nikt nie raczy na magazynie ich zmienić przez całe pół roku ! Tylko wysyłają pudełka na sklep a ty masz 100 tys rzeczy do zrobienia i dziwić się ze sprzedawca nie będzie stał uśmiechnięty do klienta jak jest wymęczony robota za magazyn. Wysyłają rozparowane byty, jak była nowa kolekcja na pudrowe czółenka każdy but miał defekt a potem wystawiają na sprzedaż internetowa i ciekawe skad pracownik ma mieć ładne buty jak już z magazynu przychodzą z wadami ? A potem e-mail co my wysyłamy do klientów a buty nawet nie mierzone prosto z Wadowic! Jakiś dział kontroli to oni maja ? Wątpię! Jak był remont to myślicie ze ktoś dał postojowe ? Cały czas remontu był Pokryty z mojego zaległego urlopu i urlopu za ten rok !! To kpina! Chciałam wykorzystac zaległy urlop to go nie wykorzystam bo go nie mam ! Umowy zlecenie ? Każda z błędami a od nas wymaga się i potem pretensje a podstawowa rzecz jak dane pracownika to dla nich zbyt trudne! Towar przychodzi ze złymi metkami, ze złymi cenami.... po prostu brak słów..... stare drukarki, stare telefony, pracownik musi płacić za buty pracownicze ! Takie rzeczy to obowiązek pracodawcy a nie jeszcze koszt produkcji buta musi pokryć pracownik... nie stać ich ? To niech pracownik pracuje w tym czym chce a nie zmuszać go do płacenia za buty bo w swoich nie może... notoryczny brak stopek taśm itp żaden sklep nie chodzi pożyczać do nas tylko my chodzimy po innych salonach ... tak powinno być ? Prowizji za sprzeda butów nie ma przy tak wygórowanych targetach! Jedynie przysłowiowe 150 zł ratuje nas bonus akcesoryjny . I niech ktoś zmieni to Badura s.a kazdy pracownik tam nie pracuje tylko w work studio w likwidacji....

Kaja
@Bałtyk2018

Święte słowa Podpisuje sie pod tym obiema rekami !!! Zamykają co chwile salony w wielkiej tajemnicy mówiąc klientom ze robią remont ... potwm klient przychodzi a tu .... nie ma Badury . Jak moza w kilka lat położyć na łopatki taka firmę ??? żenada . Jedyne czego sie tam nauczyłam to praca w ekstremalnych warunkach to juz mnie nic nie zaskoczyc uwierzcie !!!

Zawiedziona
@Bałtyk2018

Pracuję w Badura w Warszawie od 5 miesięcy, jest dokładnie tak jak piszesz więc nie będę powtarzać.. Nie wierzcie w premię bo ich nie ma, ewentualnie jakieś 100zł Max. Jeśli juz uda się dostać extra te sto zł to na kolejny miesiąc target wzrasta tak bardzo ze nie jest do zrobienia. Obiecują bardzo dobre zarobki na rozmowie a jak jest faktycznie okazuje się po dwóch trzech miesiącach. Na szczęście kończę niedługo!

Sezonowy
@Zawiedziona

No chyba czas wysiadać... Nawet zarząd wysiadł. Może się mylę..Co sądzicie o tej zmianie w zarządzie ?

Kicia

Weszlam na te forum bo chcialam ogolnie dowiedziec sie ile mniej wiecej jest na godzine i jaka atmosfera,ludzie piewszy raz widze cos takiego!! Ja nawet nie postawie kroku w tym sklepie na rozmowe kwalifikacyjna , to w jaki sposob wy piszecie jest okropne,nie chce brac udzialu w takiej spelunie raz wychwalacie raz równacie z błotem jakiegoś biedaka z Warszawy ,pozniej ja bede obgadywana wszedzie,wiocha nic wiecej.czy wogole ten caly wlasciciel to czyta to jest jakiś komiks heh te umowy co to jest wogóle grane proszę napiszcie szczerze bo oczy człowiek przeciera ze zdumienia.

Wrocławianka95
@Kicia

Ja również pracuje 2 lata i czas uciekać. Mówią ze bonus akcesoryjny tylko u nas haha nie wiem z kogo robią (usunięte przez administratora) Dziewczyny ze sklepów się znają i doskonale wiemy ze sklep kaZar rylko wojas tez maja bonusy wiec nie wiem po co taki kit wciskać. Jeżeli chodzi o doradzanie no to jak sama nazwa naszej umowy doradca klienta, to my jesteśmy od doradzania i no to jest wiadome od razu wiec tu ze ktoś jest zdziwiony to trochę chyba pomylił ogłoszenia bo to nie ccc. Remont tez u nas był zamykanie na własna rękę i otwieranie bo nie stać na firmę zewnętrzna która by wykonała taki kawał ciężkiej pracy. Dokładnie tak jak mówi Bałtyk urlopy nam zabrano i dopiero na emaliową prośbę zgoda na urlop nam należny. U nas cały salon się na to nie zgadza, inaczej przekazywał nam Regio inaczej zrobili. Pozostaje nam tylko sąd pracy i może Badura się nauczy zasad jakie należy przestrzegać gdy się zatrudnia pracowników. Targety chyba w każdym salonie nie do wyrobienia. Kilka salonów tez nam pisało ze targety takie ze w tym roku mało kto dostał. Śmieszne grosze za spakowanie internetowek. Dobrze ze jest tyle innych sklepów ze człowiek nie musi się męczyć w jednym.

Badura

Co za głupoty ubaw po pachy :) zyski maja i to niezłe po kilku latach obiecywan gruszek na wierzbie nie przedłużam umowy bo to śmieszne zeby pracownik który pracuje na umowę zlecenie dostał większa wypłatę od pracownika z kilkuletnim stażem bo ... nie ma pieniędzy na podwyżki . Nie mowie tu o kokosach ale choćby 100 zł ze nie wspomnę o kierowniku . Każdy kierownik ma inna kwote na wypłatę a obowiazki takie same . Wiadomo jak komuś nie pasuje niech sie zwolni tak tak wiem ale ludzie maja zawsze dylemat jesli ma sie rodzine jakies zobowiązania finansowe i sie tkwi w martwym punkcie dopoki nie dowiesz sie z dnia na dzien ze zamykają Twoj salon ( kolejny ) bo sie nie opłaca ;) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale to co sie dzieje teraz w tej firmie a kilka lat temu to porażka totalna porażka ...

Gutek

Idealnych firm nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada firma to ją zmieńcie.

madzielon
@Gutek

Spokojnie, sporo osób już odeszło, czemu maja nie uświadomić innych?

Praca w firmie badura a właściwie w Work Studio w likwidacji to istny żart, na rozmowie zachęcają umową o prace i dobrym wynagrodzeniem. W rzeczywistości otrzymujesz dwie umowy jedna o prace w jednej firmie na minimalne wynagrodzenie i druga umowę w formie umowy zlecenie z jeszcze inna firmą. Każda premia która cudem się przytrafi wypłacana jest w formie umowy zlecenie z jeszcze inną firmą. Istny dramat. System w wymiarze 12 godzinnym, zero elastyczności, kamery na sklepie i ciągłe telefony regionalych brak wsparcia w trudnych sytuacjach. Regionalni martwią sie jedynie żeby im salon funkcjonował co powoduje w salonach z mniejszą obsada prace po 3 dni z rzędu przez jednego pracownika. Dramat. Zastanówcie się zanim podejmiecie tam pracę. Praca dla studentów chcących dorobić. Region inny niż Warszawa.

@pracownik

Co ciekawsze, właśnie ucięli nam dwie premie i maja pretensje, ze sprzedaż stanęła... Bo przecież nie pracujemy dla swoich pieniędzy tylko żeby się firmie dobrze wiodło :)

Badu

Jesli chodzi o firmę to jedne wielkie (usunięte przez administratora) Wyzysk i jeszcze raz wysyzk za smieszne pieniądze. Pracowałem w jednym sklepie w Warszawie. Za wszystko musisz płacić , za bledy , za uniform, a jeśli bierzesz uż to juz wielki problem. Jeśli chodzi o regionalnego DJ to wielki (usunięte przez administratora) i prostak. Wymagania ma za wielkie. Wszystkie pudelka muszą byc równo ułożone i ladnie zapakowane buty. Dostawy sie robi po 3-4 godziny. Po dostawie trzeba wyjść do ludzi. Jestes tak brudny , zmęczony , ze az wstyd wyjść do klienta. Ta firma na wszystkim oszczędza. Jak mieliśmy wielkie przesunięcia to taśmy pozyczaliśmy od innych salonów. A o darmową kawę lub herbatę dla pracownika to ciężko. System premiowy to jeden wielki kicz. Wszystko jest zakłamane w tej firmie. Slowa DJ " albo praca albo zycie towarzyskie" W ciagu 4 miesięcy mojej pracy zwolnilo sie 7 osób. Ta firma upada. Psychicznie i fizycznie nikt tam długo nie popracuje. A kodeks pracy? Nikt go nie zna haha Nie polecam nikomu. Strzeżcie sie !

Najgorsza firma wśród sklepów w galerii jaką miałam wątpliwą okazję poznać. Pierwszy miesiąc pracy na umowę zlecenie , ok ale późniejsza umowa to samo tylko że na 3 miesiące, mimo że kierownik mówił że to tylko jeden miesiąc umowy zlecenie, a późniejsza będzie już normalna. Firma oszczędzająca totalnie na wszystkim, nawet na ręcznikach papierowych które miałyśmy oszczędzać, czyli praktycznie nie używać ich do niczego innego niż do przecierania luster. Dziewczyny dostawały bluzki z logo firmy, które były UŻYWANE.. Płaca najniższa krajowa i za takie śmieszne pieniądze firma wyciska z pracownika ostatnie krople.Prowadzą sklep internetowy, który na dobrą sprawę nie istnieje. Zamówienia realizowane są przez pracowników w ciągu dnia pracy, jeżeli robią to za wolno dostają ponaglenie mailowo. Po zapakowaniu przesyłki trzeba zrobić 4 zdjęcia z każdej strony i wysłać w mailu do firmy że przesyłka jest ładnie zapakowana. Takie zamówienia internetowe napływają do każdego sklepu całymi dniami. Zrobisz jedno,zaraz pojawia się drugie.I tak w kółko codziennie.Jak firma chce mieć sklep internetowy to niech zatrudni do tego osobny zespół! Jak był problem z dostawą gdy coś się nie zgadzało to był problem pracowników,musieli go sami rozwiązywać wypisując do innych sklepów czy nie dostały czegoś za dużo czy za mało, bo zgłoszenie problemu bezpośrednio do magazynu przynosiło same kłopoty. Jeden komputer na sklepie, w tych czasach jest nie do pomyślenia bo ciągle jest zajęty,a ciągle jest coś do zrobienia. System w komputerze to jakaś porażka, utrudnia życie pracownikom, a klient na głupi paragon musi poczekać z dobre kilka minut zanim wogóle się go wydrukuje bo w systemie jest tyle do uzupełnienia przy wydawaniu paragonu. Czasem system nie współpracuje i trzeba wystawiac RĘCZNY paragon jak za komuny. Klient zwracający towar dostaje ręcznie wypisane oświadczenie, że dokonał zwrotu. Każdą reklamację trzeba uzupełniać nie tylko w systemie,ale także w arkuszu kalkulacyjnym i dodatkowo zapisywać w zeszycie. Prowadzenie zeszytów to chyba ulubiony wynalazek BADURY Przy wyjściu do toalety lub gdziekolwiek trzeba było zapisywać to w zeszycie! Data, o której wychodzisz, o której przychodzisz i gdzie idziesz oraz podpis..Podobno to dla bezpieczeństwa pracowników. Firma dziad to za mało powiedziane. Zero poszanowania pracownika. Firma wymyśla tyle papierkowej i zeszytowej roboty, że nie ma czasu na sprzedawanie. Premia to kpina, buty sprzedawane za 500zł a pracownik od takiej sprzedaży ma 1,50zł premii :) o ile wyrobiony zostanie target miesięczny. Ogólnie to nie jest praca sprzedawcy, tylko magazyniera i pakowania pudeł i paczek. Jeżeli bym chciała mieć taką pracę to wybrałabym Biedronkę lub Lidla, przynajmniej zarobiłabym dwa razy tyle :) Badura już dawno powinna przestać istnieć bo poza sklepami i ludzmi którzy w nich pracują, nie ma chyba nikogo. Firma krzak.

dexter
@pracownik

potwierdzam, niedługo składam wypowiedzenie- koszmar, wychodząc z tej pracy człowiek czuje się jak śmieć, biały murzyn i bydło. Nie ma czasu na obsługę klienta- gdy wchodzi on do salonu jesteś zły że przeszkadza Ci on w dostawie, przerzucie,pakowaniu zwrotów, metkowaniu całego sklepu ( a za godzinę ściąganie cen)-robota głupiego, syzyfowa praca nie do przerobienia i wieczne pretensje. Z naszego zespołu 3 na 5 dziewczyn odchodzi

Pati
@dexter

Cała prawda o pracy w tej firmie. W zupełności się zgadzam.

Zuzanna

@pracownik a czemu pracownik podpisuje dwie umowy, różne i dwóch firmach? Czemu tak to jest skonstruowane? Czyli jak ktoś odchodzi ze sklepu Badura S.A. to musi swoją koszulkę oddać i potem jest ona przekazywana nowemu pracownikowi? Czy w międzyczasie jest ona prana?

Ola
@Zuzanna

Jak sobie ja wypierzesz to będziesz miała wypraną.Ogólnie mówiąc to ten dress code w formie czarnej,całorocznej koszulki to jakiś żart ze strony firmy.Wymagania co do wyglądu personelu ogromne A oni zapewniają tylko taką beznadziejną koszulkę, która po kilku praniach szara jest a nie czarna.A niestety zdaża się że dostajesz ja po poprzednim pracowniku.

ania

Ciekawe czy coś takiego w ogóle tutaj jest @edytson bo jak widziałam teraz ogłoszenia na sprzedawcę to nic o tym nie pisali. Była tylko wzmianka o realizacji planów sprzedażowych więc może jakiś % jest od tego

@ania

Na ten % nie liczcie. Jak plan zrealizuje cały sklep, jak plan zrealizuje poszczególna osoba, przy odpowiednich szt/paragon. Ogólnie nigdy nie do osiągnięcia.

Sauata

Praca w firmie Badura to jakaś porażka. Firma nie zapewnia nic żeby pracownik chciał zostać. Multisport, pakiet medyczny, czego Ty w ogóle człowieku wymagasz. Regionalny zaproponował "DOBRE PIENIĄDZE-1500ZŁ NA RĘKĘ". Firma nie zapewnia dress code'u, butów do pracy. Pracownicy wyglądają ŹLE. Dla porównania, konkurencyjne polskiej marki obuwnicze zainwestowały w ubrania dla pracowników mi od razu przyciąga to wzrok. Nie polecam pracy. Skakanie po drabinie bez ubezpieczenia jest słabe. Poza tym grafik z przekroczonymi godzinami pracy-60h na tydzień też nie jest zgodny z PP. Można by wymieniać w nieskończoność. Nie polecam. No i najważniejsze, to brak możliwości awansu. Firma woli zatrudniać kogoś z zewnątrz niż awansować pracowników, a nowy pracownik w dniu przyjęcia do pracy też nie od razu dostaje umowę. Poza tym co to za pomysł z wysyłaniem zamówień internetowych że sklepu?! Nie wiem, czy to praca w sklepie z obuwiem, czy na poczcie. No i po co ta odpowiedzialność. Śmieszne! Firma sama powinna ponosić koszta, a nie biedni pracownicy mają się zrzucać, jak coś zginie. Jedyny plus, to na prawdę fajne dziewczyny pracujące na sklepie. Podsumowując, zastanów się zanim zaczniesz tam pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Badura S.A. - Wadowice

• Jak się pracuje w Badura S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Badura S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badura S.A.?

Badura S.A.