Opinie o Sukces-Edukacja w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sukces-Edukacja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sukces-Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Edukacja w Katowice

michal.michal@onet.pl

Zta szkoła miałem do czynienia i za zadne ale to zadne skarby bym jej nie polecił.Zero zorganizowania ,przekrety i oszustwa,chodzisz dwa lata a na koniec okazuje sie ze jestes w d....e.wszedzie tylko nie tam nie polecam zdecydowanie

Gosia

A o który oddział chodzi konkretnie Hania? Technik dentystyczny na pewno ruszył w Krakowie. Czesne 90 zł i są to jedyne opłaty. Chyba się można jeszcze dopisywać, ale musisz dopytać. Podobno rozdają teraz bony do Reserved na 50 zł. Szkoda, że ja nie dostanę :(

Hania

Nie wiecie czy gdzieś ruszył technik dentystyczny? Podobno czesne wynosi 90 zł :) chodzi mi o Sukces Edukację.

klaudia

Ja właśnie idę do Sukces Edukacji i trochę się obawiam bo mieszkam w Opolu od tygodnia i kompletnie nie znam nikogo. Może dlatego się tak obawiam :) a są przerwy w nauce typu wakacje czy coś takiego? :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sukces-Edukacja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Linka

Zajęcia są co tydzień :) Fajnie, że wszystko za darmo, bo planuję się zapisać od lutego. Przekonała mnie koleżanka, która kończy ten kierunek i jest zadowolona. Będę tu zaglądać, by zaczerpnąć jakiś opinii. Pozdrawiam, Paulina

klaudia

Witam :) Zapisałam się na asystentkę stomatologiczną w Opolu :) czy wie ktoś z Was jak odbywają się zajęcia? co tydz regularnie ? czy co dwa bo różne opinie słyszałam.. :)

Marysia

Zapisałam się w Sukces Edukacji na technika usług kosmetycznych. Podobno wszystko jest za darmo (nawet egzaminy z kwalifikacji) i to mnie przekonało. Zobaczymy po pierwszym semestrze czy sobie poradzę i czy to dobry wybór :)

elena

Powyzsza opinia nie jest o tej szkole tylko o NOVA, prosze o skasowanie. Potwierdzam że w sukces edukacja w Krakowie jest stala Dyrektor i dziewczyny, bardzo miłe.

@elena

Elena ja pisałam o sukces edukacji, że jest fajną szkołą ;)

nick

Rotacja pracowników, co 3 mies.nowe osoby za 1200 na zleceniu. Targety są takie żeby premii nie dostać. Śmieszna firma. Sami sobie piszą pozytywne opinie.

Chodzę do tej szkoly w krakowie i zadnej rotacji nie ma , dyrektorka i sekretariat ciagle te same osoby wiec jaka rotacja???

elena
@Kasia

nie badz smieszna "KASIU" dyrektorka w ciagu roku jest trzecia, wlasnie tydzien temu sie zmienila wiec o czym ty piszesx???Sekretariat? co 2 tyg nowe laski ktore nie maja pojecia o tym jak pracowac

ff

zgadza się jest bardzo duża rotacja we wszystkich odziałach.

kasia

jak pracuje sie w k-cach? szukaja kierownika dzialu przetargow i szkolen - jaka jest atmosfera w tym dziale i w ogole w pracy? na jaka pensje mozna liczyc? wymagaja od pracownika dyspozycyjnosci - czy pracuje sie tez w soboty?

hkjksa
@kasia

atmosfera koszmarna. Kierowników było tam juz kilku i przeważnie szybko odchodzą bo warunki pracy są kiepskie. Firma jest żle zarządzana, targety są nierealne, oszukiwanie na premiach, specjaliści ds szkoleń zmieniają się co chwila.

Iga

A ja mysle ze szkola jest spoko. Jestem zapisana na weterynarię i wszystko jest za free nie wiem jak jest z platnosciami, ale nie interesuje mnie to. Zapisalam sie do szkoly zeby sie uczyc i zajecia sa ciekawe a nauczyciele sa przemili i z uniwersytetu rolniczego :)

o

vvarunki pracy bardzo złe, vvyzysk, oszukivvanie na targetach do vvykonania. Nie ma co się oszukivvać praca na chvvilę jak się nie ma nic lepszego. Ludzie brani z łapanki tj piervvsi lepsi do pracy. Szkoła marna. nie polecam nikomu.

yolo

pozytyvvne opinie o tej pracy piszą pracovvnicy bo im każe kierovvniczka/k rotacja co 3 miesiące. Płaca 1200 zł. Żenada

Izka
@yolo

Moja siostra pracuję tam już od roku i nie ma żadnej rotacji w sekretariacie. Jest stała ekipa ;)

Marcy

Ja również polecam :) Zapisałam się na technika farmaceutę w Krakowie, oprócz opłat czesnego nie płacę za nic :) we wrześniu dostanę nawet "wyprawkę" :)

Ulka

Zainteresowałam się tą Sukces Edukacją? ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z tą szkołą? bo zastanawiam się nad higienistką stomatologiczną. Pozdrawiam, Ula

Aga
@Ulka

Polecam Szkołę, jestem zapisana na asystentkę stomatologiczną i faktycznie nie ma żadnych opłat i mamy możliwość zrobienia dodatkowych kursów. Szkoła jest bardzo fajna dlatego polecam :)

fancy

Szkoła Sukces Edukacja w Krakowie zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Po pierwsze, nie ma żadnych opłat dodatkowych (sesje, egzaminy, legitymacje, zaświadczenia, a nawet egzamin z kwalifikacji) jest miesięczny okres wypowiedzenia - odbiera się dokumenty i już - żadnych dodatkowych opłat, nawet na płatnych kierunkach. Po drugie, słuchacze są traktowani jak uczniowie, którzy chcą się czegoś nauczyć, a nie jak klienci to wyciągania pieniędzy. Piszę to po pewnych doświadczeniach z Novą i Blue... To nowa szkoła na rynku, ale warto się do niej zapisać, bo już pierwsze osoby kończą i są bardzo zadowolone z tej szkoły - między innymi ja :)

bvc

dyrektorki to słodkie idiotki, za które robią wszystko pracownicy sekretariatu

Izka
@bvc

Oddziały są bardzo dobrze zarządzane. Moja siostra tam pracuję i nigdy nie narzekała fajna atmosfera i nikt na nikogo nie kapuje, problemów z płatnościami nie ma czasami są 3-4 dni obsuwy ale to nie tragedia. Zarówno w Opolu, Katowicach jak i Krakowie czy Radomiu są młode Dyrektorki ale robią bardzo dużo i na pewno nie są tępe. Nigdy nie słyszałam, żeby musiała robić coś za Dyrektorkę, ma swój podział obowiązków i z tego jest rozliczana jak każdy, żadnego wyzysku i pracy po godzinach nie ma nie wiem czy to nieuczciwa konkurencja robi czarny marketing bo szkoła ma bardzo konkurencyjną ofertę bo wszystko jest za darmo czy o co chodzi ale dajcie sobie spokój jeżeli nigdy tam nie pracowaliście.

iii

Ściema, firemka jest źle zarządzana przez głupie i niekompetentne osoby

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Edukacja - Katowice

• Jak się pracuje w Sukces-Edukacja?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Edukacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sukces-Edukacja?

Sukces-Edukacja