Opinie o DUON w Pomorskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DUON. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DUON o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUON w Pomorskie

hmmmm

Ani służbowego auta ani telefonu. niekorzystna oferta bardzo.

hooky
@hmmmm

a Ty na pewno w Duon zatrudniony czy przez jakiś pośredników? Ja dostałem wszystkie narzędzia pracy

Gosia

Witajcie, czytam te wasze opinie i coś czuje że jutro podziękuje za współprace. jestem zirytowana faktem, że w ogłoszeniu była mowa o podstwaie zarobu na umowe zlecenia a po 2 miesiacachponoć mam przejsc na umowe o prace. na rozmowie wyszło ze nie ma czegoś takiego jak podstwwowe wynagrodzenie. Pani która mnie rekrutowała po prostu wyliczyła śrdnią jaka wychodzi z umow podpisanych w miesiacy o tak wpisała w ogłoszeniu. Nastepnie szkolenie, które polegało na podaniu stron internetowych i dowiedzenia do domu. Nie wiem czy marnoac swój czas na coś takiegi

ggg

Tu odchodzi taka agitacja pracownikow duonu, ze szok. Oni chyba sa tam "poszczani" jacy to oni nie sa super ekstra. Prawda jest taka, ze firma jest srednia i zatrudnia srednich ludzi. Co do kasy to niezaleznie gdzie pracujesz - jesli jestes kocurem w sprzedazy to bedziesz zarabial bardzo dobre pieniadze, a jesli jestes slaby to bedzie bieda, taka jest prawda. Wiec przestancie pisac o tych 6-8k pln bo na nowicjuszach bez doswiadczenia to moze robi wrazenie ale dla doswiadczonych salesow to nie jest zadna rewelka.

jamniczek

zarobki extra, ważne że to firma z zasadami, która faktycznie stawia na dobro klienta. bez wstydu sprzedaje prad klientom ze swojego portfela

olo

ha ha-opinie pozytywne w tej firmie produkują chyba menadżerowie, bo mają ostre ciśnienie na robienie dobrego PR i opowiadania jacy są super. Rekrutują non-stop, na początek bajki, sporo rzeczy nie dopowiedzianych, brak doinformowania. Podstawa na niby bo jak ktoś pisał- robią wszystko, aby ją zredukować. Dodatki na paliwo...też ściema. System prowizyjny zagmatwany (specjalnie jest dzień szkolenia aby go zrozumieć- ha ha). Szkolą w grupach po kilknaście osób- z mojej nikt nie został choć byli tacy, kótrzy od razu zrobili sprzedaż ;-). Lepiej znaleźć normalną firmę.

smiech na sali

Wracam wlasnie z rozmowy we Wroclawiu z hotelu Mercury... 1) Firmy Duon nie stać nawet na wynajęcie sali konferencyjnej - rozmowa o prace odbywała sie przy barze w recepcji 2) Brak pensji podstawowej oraz umowy o pracę 3) Dużo obietnic o zarobkach rzędu 5-8 tys zł 4) Brak jakichkolwiek narzędzi pracy: musisz sam znaleść klienta, dojechać do niego na swój koszt i sprzedać mu droższą usługę

zico

a ile umów musiał podpisać w miesiącu aby zarobić te 8 tys. miesięcznie?

speedy

Jestem świeżo po studiach z zakresu elektrotechniki. Nie posiadam dużego doświadczenia, jedynie tyle ile na praktykach w dziale sprzedaży urządzeń pomiarowych. Czy jest szansa na pracę w Duonie?

wemmo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na PH ? Proszę o rady

DuonŁódź
@wemmo

No jak wygląda mówisz że jesteś zajebisty w handlu masz doświadczenie z klientem biznesowym i lecisz na frajera przepraszam na doradcę klienta:)

kosovsky

warunki finansowe niezbyt atrakcyjne? to gdzie zarobisz więcej? :) ja jestem po rozmowei z managerem,czekam na decyzje czy przechodze dalej. Kasa, która mozesz tu zarobic jest nieporównywalna do tego co proponuja inne branże. I wiem, ze naprawde tak jest, bo moj znajomy tam robi, wyciaga srednio 8 tys miesiecznie

DuonŁódź
@kosovsky

OK wiara czyni cuda:) P.S. a mój znajomy zarabia 9 tyś ale w innej firmie też mu wierzę :D a inny compel 18 tyś w tej branży i tez mu wierzę a jeszcze inny 456 TYŚ ale rubli też mu wierzę

szmudlewski
@DuonŁódź

to w Łodzi tak słabiutko, że nie zarabiacie? L:)

madziulka
@kosovsky

a na jakim stanowisku pracujesz za taką stawkę? bo to chyba dość istotna informacja... ja byłam wczoraj na rozmowie, atmosfera profesjonalna, manager regionu całkiem do rzeczy ;) był uprzejmy, acz kiedy miał okazję, wbijał szpilę (pytania matematyczne SIC!)... Generalnie firma wydaje się stabilna, podejrzewam, że mają dobry budżet na pensje, ale wiadomo, bez ciężkiej pracy nie ma nic. Pojawiają się na tym forum różne stawki... jestem ciekawa właśnie jakie mają przełożenia na poszczególne stanowiska. Też się zastanawiam ile realnie może zarobić przedstawiciel.

hmm
@madziulka

To bylas na rozmowie i nie rozmawialas o wynagrodzeniu skoro sie dalej zastanawiasz ile mozna zarobic?

madziulka
@hmm

No dostałam informację, że wynagrodzenie to podstawa i prowizje. Czyli to ode mnie zależy ile zarobie. Chciałabym mieć po prostu odniesienie od kogoś tutaj ile średnio wyciąga w miesiącu. Podoba mi się taka oferta że efekty mojej pracy sa nagradzane.

thompson
@kosovsky

niesamowite, ze takie satwki mozna zaorbić @kosovsky, to chyba sam musze się do nich zgłosić! właśnie słyszałem o nich wiele, ze mają tez jakieś specjalne dodatki dla pracowników w formie mulisportu czy innych tego typu benefitów, ale to opłaca się bardzo.

Bardzo proszę o informacje jak się pracuje w duon czy idzień zarobić jaka atmosfera

szmudlewski

jak chcesz zarobić to lepszej branży sobie nie mogłeś znaleźć. Nauki sporo, ale wszystko do ogarnięcia, zarabiasz srednio ok 7-10 tys na ręke, ale zakładając ze faktycznie pracujesz i odwiedzasz klientów, a nie siedzisz w domu i tylko myslisz o tych zarobkach :) jednym słowem praca dla tych, którzy wiedza czego chcą i nie boją się po to sięgać. Atmosfera bardzo spoko, chociaz wiadomo, to kazdy inaczej ocenia i tez zalezy jaki region.

osmond

Ja zawsze sam na rozmowie dopytuje o warunki, o konkretne szczegóły, potem nie ma rozczarowań. Ja wszytskiego się dowiedziałem już na pierwszym etapie, manager wyjaśniał dokładnie jak wygląda podstawa, a dużym plusem jest to, że moge zarobić tyle ile chce. Nie ma górnego limitu. Mało firm daje takie możliwości.

PiS-22
@osmond

Spokojnie już niedługo skończy się rynek sprzedaży energii jaki teraz widzimy:) PiS ma konkretny projekt ustawy

komando

Rozmowa rekrutacyjna wygląda następująco: 1. etap spotkanie z managerem regionu, wszystko pięknie, zarobki po 10 tys. zł itd., samochód, komórka, laptop 2. etap AC - niby spoko, ale nie do końca 3. i tu powinien być 3 etap z negocjacja warunków współpracy, lub nawet wcześniej, a tu zapraszają na szkolenie jak się nie wie za ile ma się pracować... Uwaga do firmy - proszę zmienić proces rekrutacji bo w ten sposób to się dużo narobicie i nie zrekrutujecie ludzi....

@komando

w 1000% sie zgadzam z kolega Duon to lipa .to nie jest tak ze gorycz ,żólć prze ze mnie przemawia ale chec pomocy inny zeby n ie zrobili tego BŁĘDU co ja .trzymajcie sie zdaleka.codzieniee 20-30 sms z wiadomoscia ze jakis przedstawiciel np czesiu z podkarpacia podpisał umowe lub marysia podpisała z lublinie,Szkolenia to jakas porazka nic nie wytłumaczą- siedzisz po nocach w domu i prubujesz wpisac klienta do CRM i problemy bo nie nauczyli przesłali 3 zrzuty z ekranu jak to niby zrobić -hahahaha masakra .Zrobicie co uwazacie za słuszne ja was ostzregałem.

DUONLIPA

Najbardziej podziwiam tych przedstawicieli którzy wpadają do firmy i z miejsca Dzień Dobry jestem z ENERGETYKI (cokolwiek to oznacza). Po pierwsze firma Duona nie zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży prądu robi to ambenergia (jak jest poustawiana ta amb to nawet papież nie wie) pod szyldem DUON-u sprawdźcie od kogo klient dostaje faktury. Po drugie jesteście sprzedawcami i macie sprzedać 1 kwh po jak najwyższej cenie gwarancja stałej ceny to trik sprzedażowy. Pod względem gazu firma super. Proces rekrutacyjny porażka jak i sama praca porównuje do pracy w ASCHWITZ o czym świadczy Commando day sms cytuję Pobudka rekruci Klienci nie mogą doczekać się waszych wizyt - meldujcie się w pełnym rynsztunku bojowym u swojego menagera .... sms otrzymany 6:23. Dostajecie 3 brutto paliwo po waszej stronie, amortyzacja własnego samochodu. Jest to kolejna korporacja na zasadzie piramidy finansowej. Żaden normalny rozsądny człowiek nie pracuje dla takiego "pracodawcy" pamiętajcie pieniądz to nie wszystko - a co jeśli zmienisz pracę również na sprzedawcę i będziesz musiał wrócić do klienta z duon którego oszukałeś Myślcie o przyszłości.

kjasdhbk
@DUONLIPA

Hahahahaha, padłem jak to przeczytałem! Wyciągnij kija z d..... i może wtedy spojrzysz na prace sensownie. Sms z commando jest w formie żartu. Przyjęta jest konwencja wojskowa i w takim tonie jest wiadomość. a Ty czerwonego dywanu się spodziewałeś? Szukaj lepiej ciepłej posadki za biureczkiem

no właśnie to jest to, co mnie interesuje. Słyszałam też, że w firmie jest możliwy szybki awans na managera startując z poziomu Doradcy Klienta. Zarobki na stanowisku DK są jak najbardziej ok bo już koło 6 tys można wyciągnąć a szczerze mowiac to juz jest wiecej niż teraz mam zaproponowane. Wysyłam swoje CV do nich, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać jak poszło :)

byłam kiedyś już manadżerem w mniejszych firmach i teraz myślałam nad zmianą na Duon bo jednak prestiż. no ciekawe jakie są wymagania żeby tutaj taką robotę dostaćx

boss

Świetna firma, fajni ludzie, jasne zasady i możliwości wyboru własnej scieżki rozwoju.

Zeus

Niezła firma, nie czystego zacięcia korporacyjnego, takiego jak w firmach międzynarodowych FMCG. Jest bardziej przyjazna dla pracowników

maja k.

miałam kilka ofert pracy, zdecydowałam się podjąć współprace z Duon Sprzedaż bo mają najciekawszy plan rozwoju dla pracowników już od samego poczatku. Na razie dużo nauki przede mną jeśli chodzi o samą branżę, ale nie żałuje decyzji. Ktoś jeszcze teraz zaczyna prace? Jak wrażenia?

@maja k.

to dlaczego ludzie tam tak krotko pracują i jest taka rotacja?wiem ze tam fantomas pracujesz bo kojarze twoj "nic" z CRM.fakt ludzie zarabiaja nie ktorzy duzo tyle ze kosztem klientow -proste chcesz zarobić to wwalasz klientowi czesto nie majacemu pojecia co sie dzieje ogromna stawke bo wtedy masz kase z prowizji .odrazdzam wszystkim

fantomas

Firma, w której mozna pracowac latami

Zostaw merytoryczną opinię o DUON - Pomorskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUON?

Kandydaci do pracy w DUON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUON