Blokker B.V

Geldermalsen

Opinie o Blokker B.V

Panblokker

A no i zarobki ja na expedycji zawsze mialem te 150-160 godzin bo czasem sie zwalnialem. Wiec to wygladalo tak teraz sie zmienilo bo sa tygodniowki od tego roku. w miesiacu 4 zaliczki po 150euro plus wyrownanie okolo 800euro plus zwrot paliwa 28euro tygodniowo. Tyle ze ja mieszkalem na prywatnym mieszkaniu.

Panblokker

Ja pracowalem tam 15 miesiecy dzail expedycja, bylo spoko ale na rozladunku kontenerow nie jest fajnie chodz nie bylem ale widzialem no i zbieranie zamowien jak dla dziewczyn to ciezka praca no i czesto na pikowaniu nie ma 160 godzin srednio 140-145.

Fred Standard

Pracowalem tam z kilkoma frajerami Otto,zaledwie tydzien,zrezygnowalem warunki straszne,holendrzy wredni,tak sie zrazilem ze nigdy nie wjade do Holandii nawet turystycznie,to kraj cpunow i wyzyskiwaczy,szczere wole Niemcow,Dunczykow,Anglikow,odradzam firme Otto i wogole cala Holandie,polak jest tam traktowany jak gowno.A zorobki sa do d...

Holender 50

Pracowałem w tej hurtowi w roku 2006-2007,przez okres 6miesięcy.Jako pracownicy OTTO,i gdyby nie mieszkanie w UDDEL ,1miesiąc to mogę ocenic pobyt warunki pracy, płacy oraz cały pobyt Den Bosch bardzo pozytywnie i tamte czasy bardzo mile wspominam.Pozdrowienia dla menagera z Bark Hotel.Christofa.

Zostaw opinię o Blokker B.V - Geldermalsen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blokker B.V