Levelvloeren

Amsterdam

Opinie o Levelvloeren

skao

@barek a mówimy o pracy w biurze firmy Perspectiva czy o pracy za jej pośrednictwem. To ma spore znaczenie. :)

darakso

Właśnie dostałem propozycje pracy od tej firmy"LEVELVLOEREN" jako cieśla i z tego co czytam to chyba niema tam co sie wybierać tak? MOŻNE MI KTOŚ NAPISAĆ COŚ WIĘCEJ O NICH.

lukasz

Pawel mi tez nie wyplacil kasy moze polaczymy sily w sprawie odzyskania pieniedzy...[usunięte przez moderatora]

HOKU

pawel i tobie tez nie wyplacil kasy-firma dziad i ludzie tak samo;mysla ze budowa to mcdonald-

PAWEL

pracowalem dla pana giovanniego kerkhofa najlepiejjak potrafilem.pracowalem rok a kiedy pan idiota podpisal kolejny idiotyczny kontrakt na ktorym tracilby pieniadze powiedzial ze to moja wina.nie wyplacil mi 3500 euro. teraz ta firma nazywa sie level construction. odradzam wszystkim chetnym.pozdrawiam bylych pracownikow.pawel (usunięte przez administratora)

ta firma jest do bani kolega ponizej ma racje zgadzam sie z nim [usunięte przez moderatora]

Podobno pan [usunięte przez admina]chce zmienić nazwę firmy nie wiem na jaka ale proszę uważać.Jego brat prowadzi firmę ale jest ok.firma MACH.Tam pracować to sama przyjemność przede wszystkim ludzie spoko

Zostaw opinię o Levelvloeren - Amsterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levelvloeren