Sowa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Stargard Szczeciński

Opinie o Sowa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Ewa

Obsługa na niskim poziomie. Panie sprzedające niesympatyczne,szczególnie p.Monika, klient nie jest należycie obsłużony.

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Sowa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia na naszym forum.

Zostaw opinię o Sowa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sowa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia