MPGK STARGARD

Stargard Szczeciński

Opinie o MPGK STARGARD

ANNA

rudzielec dalej pijany przychodzi do pracy i śmierdzi od niego alko.... trzeba donieś na niego do KADR !!!

Kamerun

Kiedyś pracowałem w tej firmie i nie rozumiem irytacji ludzi jest jak jest i tak ma być.

wit

słuchajcie, czy ładnie to tak pisać na forum takie rzeczy, osobiście też wiele rzeczy można by było zmienić, ale nie trąbię na lewo i prawo... pewne rzeczy zatrzymuje się dla siebie, bo szarga się dobre imie pracodawcy

ANNA

Potwierdzam wcześniejszą opinie że ten rudzielec prawdopodobnie jeszcze parę tygodni i wylatuje ( jedno zwolnienie lekarskie i juz powrotu do nas niema )

pracuje tam taki wysoki rudzielec ( nikt go nie lubi i śmierdzi od niego ciągle piwskiem oraz na zwolnienia chodzi ) podobno jest już na wylocie tak więc będzie wolne miejsce pracy .

jura

A COS FACET MYSLAL MYSLISZ ZE TO FABRYKA CZEKOLADY JEDZ TO nIEMIEC I TAM ZOBACZ DOPIERO JAK JEST W TAKICH FIRMACH DUZO BYS SIE ZDZIWIL POZDRAWIAM

Czy tu trzeba coś opiniować wystarczy wjechać na bazę ZOM-u syf bród smród i ubustwo. Z okien biura widać ale dla nich to normalne.A my co przyjeżdzamy i oddajemy elektrosmieci musimy to czuć.

Zostaw opinię o MPGK STARGARD - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPGK STARGARD