Opinie o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. w Nowy Sącz

Taknie

Firma przymyka oko na co nie co, wynagrodzenie to minimalna i nic po za tym chyba że nadgodziny A jak nie zostaniesz to brygadzista msci sie na tobie, nie polecam pracy na magazynie, jak nie jesteś pupilem brygadzisty to masz (usunięte przez administratora) a i tak coś mu nie podpasuje a on sobie posiedzi za stojakami, po za tym wyzwiska i wieczny wkurw na wszystko z jego strony. Gada ci że ktoś tam kabluje a sam goni do biura i nadaje na innych... Pozdro panie B.M bo o nim mowa.

Tomasz

Jeśli jesteś ambitny, pracowity i zawsze przekraczasz oczekiwania pracodawcy, mając pełną świadomość swoich umiejętności, oraz pragniesz osiągnąć wysokie zarobki - ta firma nie jest dla Ciebie, nie zostaniesz tam doceniony !

Kama
@Tomasz

No już ktoś nizej pisał, że o premie ciężko. Tylko z drugiej strony pisano o dobrej wysokości pensji, więc sama już nie wiem czy warto do nich iść czy nie. Wyżej niż minimalna krajowa można dostać? A jeszcze w nawiązaniu do docenienia, jakieś podwyżki za staż pracy są przyznawane w firmie?

Polecam firmę, fachowy pomiar, szybki montaz, porządek po montażu.

roki

to wszystko co napisałam jest do weryfikacji można samemu sprawdzić zamawiając wycenę w różnych firmach jaka jest różnica w kilogramach a co za tym idzie w sztywności okien, to samo tyczy się okrojonych okuć w stosunku do konkurencji w szczególności odporność na włamanie .A co do komentarzy pozytywnych na google można samemu w każdej chwili sprawdzić ,jak są rytmicznie dodawane i kto dodaje. Od czasu styczności z tą firmą Tradycja kojarzy mi się z serialem Alternatywy 4 w sam raz miejsce dla waszych okien :)

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Hej. Nie mam jeszcze doświadczenia ale widzę w ofercie dla specjalisty ds. zaopatrzenia, że nie jest ono wcale wymagane. Może bym spróbowała, ale opowiecie mi najpierw o zespole na dziale? Napisano, że trzeba być odpornym na stres i zastanawiam się na jakie wsparcie można liczyć

Andrzej Nowy wpis

Firma produkuje wadliwe wyroby ale jak się siedzi cicho i robi normę to można dostać coś ekstra. Ciężka praca, zaangażowanie i coś więcej od siebie nie są doceniane.

Hej. Mam do was wielką prośbę, raz widziałam że firma szukała pracowników biurowych. Wtedy akurat nie szukałam pracy, ale nadszedł czas na zmiany i byłabym zainteresowana takim stanowiskiem. Niestety ogłoszenie już wygasło i nie jestem w stanie podpatrzeć czego wymagali, jakie zarobki oferowali, czy benefity. Możecie mi pomoc i w kilku zdaniach napisać jak wyglądają te kwestie i czy przypadkiem nie są planowane przyjęcia do biura? :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Pracowita

Czy jest możliwa praca dla pracowitej kobiety ?

@Pracowita

O, no to widzę, że nie tylko ja szuka pracy w firmie. Ja też jestem ciekawa, czy jest tu jakiś wakat do pracy, ale ja szukam pracy biurowej, a nie na produkcji. Ktoś wie, czy zatrudniają do biura osoby bez doświadczenia? Obojętnie jaka posada, np. asystent czy ogólnie pomoc biurowa. Dajcie info, ok?

Madzia

Widziałam ze jest dostępna oferta dla specjalisty ds. zaopatrzenia. Mieszkam niedaleko, mam doświadczenie, myślę czy by się nie zgłosić ale jak tak patrzę na poprzednie opinie to nabieram wątpliwości. Niby minął kwartał od ich publikacji, czy możecie wiec odnieść się do atmosfery w miejscu pracy? zmieniło się cos w warunkach? jakie jest podejście do siebie pomiędzy ludźmi na wybranym przeze mnie dziale?

Taknie

Tomasz

***** ***
@Tomasz

- uczciwość (świadczenie usług na rzecz konkurencji) - lojalność (jw) - nieświadoma niekompetencja (...świadomy swoich umiejętności...) - ambicja czy pragnienia mylone z zachłannością - frustracja ......... z takimi kompetencjami jak Pan pisze to znalezienie nowej pracy to kwestia minut, godzin..... a może miesięcy bo jednak jest inaczej :)

Kama
@Tomasz

Polecam firmę, fachowy pomiar, szybki montaz, porządek po montażu.

roki

Karol

firma daje wiele szans, płaci dobrze i w terminie, dobrzy fachowcy mają się w niej dobrze, nieroby i lenie co za sukces uważają przyjście do pracy niestety mają gorzej, im przeważnie nie zostaje przedłużona umowa, żałuje, że już tam nie pracuje - życie!

@Karol

Więc u Ciebie powodem odejścia były sprawy osobiste? piszesz o dawaniu wielu szans... przytoczysz wobec tego jakieś sytuacje, które faktycznie będą na to wskazywały?

Satsat

Z pozytywów w tej firmie można wymienić dobrą atmosferę, jeśli oczywiście nie zajdziesz za skórę majstrowi, brak normy, praca na pierwsze zmiany i to tyle. Negatywne strony firmy to brak rozwoju, spóźnienia z wypłatami nie zawsze ale się zdarzają, brak jakich kolwiek premii , płaca minimalna, przerwa na papierosa która później trzeba odpracować , nadgodziny jeśli się zdarzają są dla ulubieńców majstra, sobota dodatkowo płatna lecz jeśli nie przyjdziesz to potem majster się mści na Tobie, jeśli nie masz pracy na swoim stanowisku musisz pracować gdzie indziej lub robić rzeczy nie związane z obowiązkami pracownika, nawet zdarza się sprzątać toalety i korytarz. Ogólnie nie polecam tej firmy , omijajcie ją jak największym łukiem.

@Satsat

Co ten majster tai srogi u was? Jak się mści za te soboty niby? I o te toalety to serio wy tylko dbacie? Tu ogólnie nie ma zatrudnionego kogoś do sprzątania, że takie obowiązki wam przypisują?

@Zofia

Dokładnie Zafio, nie ma nikogo zatrudnionego na stanowisko do sprzątania, a z tymi sobotami to jak się nie chodzi i w danym dniu nie masz pracy na swoim stanowisku idziesz pracować na inne lub wykonujesz pracę nie związane z Twoimi obowiązkami.

Dyzma
@Satsat

:) cóż żreć każdemu można hahah byle weekendy wolne z żonka ;)

@Dyzma

Nie rozumiem twojej wypowiedzi Dyzma.

Łysy
@Satsat

premia jest za wybite osiągnięcia - nie wiem co może być wybitnego przy wkręcaniu śrubki? za zwykłe przychodzenie i odbębnienie roboty jest pensja, z racji tej, że już tu nie pracujesz pewno nie miałeś zbyt wielu wybitnych osiągnięć... toalety.... jak nie sprzątasz po sobie w domu bo robi to mamusia to w miejscu pracy trzeba sprzątnąć po sobie bo tu nie ma służących!

@Satsat

A to jemu nie chodziło o to, że już woli coś innego ogarnąć, żeby tę sobotę właśnie wolną mieć? Co nie zmienia faktu, że to jednak chyba trochę zdezorganizowane jest, bo chyba nawet jeśli to nie powinny zdarzać się sytuacje, w których na własnym stanowisku nie ma się co robić?

Byly pracownik

Miałem nieszczęście tam pracować dość długo. Kto może niech omija ta firmę z daleka ! Wyzysk i (usunięte przez administratora) nic więcej. Zaczynając od produkcji, gdzie z godnością traktowany jest tylko ten pracownik, który wchodzi do tylka kierownikowi, w biurze niekompetentne osoby, nigdy nic nie wiedzą i na niczym się nie znają. Problem z wyliczeniem urlopu czy załatwieniem jakichkolwiek dokumentów. Jedno wielkie odsyłanie od kierownika do kadrowej i tak w kółko. Dodatkowo opóźnienia w wypłatach, wielkie obiecanki na początku o premiach, gdzie w końcu ta premie dostają tylko (usunięte przez administratora) kierownictwa a reszta jedzie na najniższej. Soboty nieobowiązkowe, ale spróbuje ktoś odmówić przyjścia w weekend do pracy to wielkie mszczenie się później. Jakiekolwiek sprawy załatwianie z wielką łaską(urlop itd). Pracownik nie ma prawa do rzeczy, które należą mu się jak psu buda, ba nawet nie ma prawa do informacji na temat, który go dotyczy. Przemiał pracowników w tej firmie ogromny. Parę osób, którzy spodobali się kierownikowi na hali zostało a reszta wyjazd. Nie polecam!!!!

@Byly pracownik

Masz ogromną niechęć co do tych, którzy kierownikowi się spodobali? Bo ja sobie tak myślę, że jednak w życiu trzeba sobie jakoś radzić. Oni są jakoś chamscy dla pozostałych ludzi tutaj czy raczej robią swoją robotę na lepszych warunkach?

@Zofia

Pracownicy byli w porządku. Złego słowa nie powiem. Gorzej z kierownictwem

Procownik
@Byly pracownik

A jak było Ci tak źle to czemu aż taki długi czas tam pracowałeś? Ja pracuję już jakiś czas i wypłata zawsze terminie !!! A na premie -to trzeba pokazać że się robi i zależy na pracy.

@Procownik

A Ty w takim razie co sądzisz tak szczerze o kierownictwie tutaj?

Tradycja

Czy mógłby Pan/Pani podać jakieś konkrety? Czy w tym wpisie chodzi jedynie o oczernienie firmy Tradycja? Pozdrawiam, Tradycja

Awaria

Kontakt z firmą się kończy po zapłacie. Miałem awarię okna to nie mogłem się tydzień doprosić o naprawę. Tydzień zimą to jednak dosyć dużo wbrew temu co sądził pan z firmy

Były

Co tu dużo mówić. Cieszę się, że ten koszmar się skończył. Że odważyłem się zmienić firmę. Słaba płaca i jeszcze gorsza atmosfera. Nie polecam.

Grażyna
@Były

opiszesz o jakim koszmarze mówisz, konkrety i jeszcze raz konkrety ? kto robił tą zła atmosfere, pracownoicy czy szefostwo , słaba płaca to ile-minimalna ?

PABLO

Każdy dobrze wie że kierownik M. K ma,, wzgledy"u szefa i nie bez powodu został kierownikiem więc ostrzegam przed tym człowiekiem bo za awans zrobi wszystko

Agata
@PABLO

Wiesz, nie jestem przekonana, czy jest to kwestia, o której warto tu dyskutować. A poza tym - na forum publicznym powinniśmy się raczej starać unikać używania jakichkolwiek danych osobowych - nawet samych inicjałów. Nie ukrywam, iż mnie w największym stopniu obchodzą warunki pracy w firmie Tradycja. Jak to jest z prywatną opieką medyczną? Firma zapewnia Wam ją?

rozczarowany
@PABLO

kolesiostwo ewidentne

Grażyna
@rozczarowany

ale kolesiostwo bo tylko po znajomych zatrudnia, o to chodzi ? nikt obcy nawet znający się na swojej robicie nie ma szans na pracę w tym miejscu ?

Kamil

Przeczytałem, że kilka miesięcy temu firma spóźniała się z wypłatami dla pracowników. Czy to wciąż występuje?

Fan Sentino 2009

True

xyz

Spoznienia z wypłatami .

Eustachy Spzoo
@xyz

To prawda

Zofia

Ludzi pracujących, którzy czekają na swoją wypłatę, której termin mają w umowie, mają gdzieś.. płacą wiele dni później, ..(usunięte przez administratora)

Tradycja
@Zofia

Witam, Bardzo proszę o jakiś uargumentowanie Pani oskarżeń. Czy wpis o wypłacie wynagrodzenia do 10 dnia miesiąca był kiedyś przekroczony? Czy może chodzi tylko o negatywny wpis nie mający nic wspólnego z prawdą? Pozdrawiam, Firma Tradycja

Zostaw merytoryczną opinię o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.?

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.