Tradycja

Nowy Sącz

Opinie o Tradycja

gledow

Szczerze NIE POLECAM. Jakakolwiek reklamacja oczywiście wina klienta.

Piotr
@gledow 16.02.2017 10:18

Witam, dlaczego anonimowo zgłasza Pan/Pani swoje zastrzeżenia? Proszę też o kompletna informację. Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy: p.pis@tradycja.biz, jeśli takowej nie będzie Pański wpis można traktować jako zwykły hejt.

anonymous
@gledow 16.02.2017 10:18

Zgadzam się w 100% okna to katastrofa

darekj11

Dobre zarobki , możliwość szybkiego awansu .

matys

Mateusz Borkowski zamieszkały w Mystkowie przeprasza TRADYCJĘ Fabryka Okien Piotr Pis i wspólnicy z siedzibą w Nowym Sączu oraz potencjalnych kontrahentów w/w spółki, którzy zapoznając się z w/w informacją mogli zostać wprowadzeni w błąd co do rzetelności TRADYCJA Fabryka Okien Piotr Pis i wspólnicy spółki jawnej z siedzibą w Nowym Sączu , za zamieszczenie na stronie internetowej www.gowork.pl nieprawdziwych informacji o treści: ,,tradycja firma oszustów kłamców i wyłudzających za wszelką cenę . Mają słabej jakości okna , psują się często jeden ze znanych klientów kupił okna białe clasik i zaciemniały doznając plam nie do oczyszczenia. Po drugie majster kradnie okna na każdym kroku to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tej firmy z montażystami którzy mu załatwiają klientów potem sprzedają po okazyjnych cenach okna! . Pis to wielka szuja nie patrzy na innych śmieje się w żywe oczy i za błahostki wyrzuca !traktuje pracowników jak niewolników. Proszę się przyjrzeć majstrowi porządnemu kłamcy, który kradnie okna na produkcji to jest dopiero gagatek. ' Oświadczam że te informacje są nie prawdziwe i przepraszam firmę Tradycja za zarzucone informacje . Przepraszam Pana Piotra Pisa że go nazwałem ,,wielką szują ' , oraz przepraszam pracowników firmy że obraziłem ich i zarzucałem im coś co jest nie prawdą tzw 'kradzież'. Proszę o to by zaprzestano dalszych działań ze swojej strony .

No tak
@matys 23.09.2013 19:08

He he he kolejny co "myślał" że jest anonimowy w necie i w związku z tym wszystko mu wolno he he he

Kokot
@No tak 27.02.2017 08:57

Czlowieku to bylo 4 lata temu! Bawisz sie w archeologa? Poza tym - skad pewnosc, ze on to napisal?

Zostaw opinię o Tradycja - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tradycja