Opinie o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. w Nowy Sącz

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.
counter
3 18 31 5 1
Zofia
 Problem

Ludzi pracujących, którzy czekają na swoją wypłatę, której termin mają w umowie, mają gdzieś.. płacą wiele dni później, ..(usunięte przez administratora)

Zofia
 Problem

Tradycja Nowy wpis
@Zofia

Witam, Bardzo proszę o jakiś uargumentowanie Pani oskarżeń. Czy wpis o wypłacie wynagrodzenia do 10 dnia miesiąca był kiedyś przekroczony? Czy może chodzi tylko o negatywny wpis nie mający nic wspólnego z prawdą? Pozdrawiam, Firma Tradycja

Joasia Nowy wpis

czemu firma nie stosuję się do terminu wypłaty wynagrodzenia w umowie o pracę ?????????? tylko płacą później????:-((((((((

Tradycja Nowy wpis
@Joasia

Witam, Proszę o przykład takich opóźnień o której Pani pisze? Termin wypłat jest do 10 dnia każdego miesiąca jak w większości firm. Kiedy takie opóźnienie nastąpiło? Czy może jest to tylko hejterski wpis? Pozdrawiam, Firma Tradycja.

Ryszard Nowy wpis

Szkoda, że nawet dobra firma musi być tak oskarżana. Mamy fajną pracę i jedynie martwi wszystkich pandemia żeby nie zaszkodziła.

Ania

@ojtam na jakim stanowisku pracujesz ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ojtam

Świetna firma. Przyjemnie pracować.

PABLO

Każdy dobrze wie że kierownik M. K ma,, wzgledy"u szefa i nie bez powodu został kierownikiem więc ostrzegam przed tym człowiekiem bo za awans zrobi wszystko

Agata
@PABLO

Wiesz, nie jestem przekonana, czy jest to kwestia, o której warto tu dyskutować. A poza tym - na forum publicznym powinniśmy się raczej starać unikać używania jakichkolwiek danych osobowych - nawet samych inicjałów. Nie ukrywam, iż mnie w największym stopniu obchodzą warunki pracy w firmie Tradycja. Jak to jest z prywatną opieką medyczną? Firma zapewnia Wam ją?

KMR

Porażka jednym słowem porażka. Fabryka konfidenrow trzeba nie tyle sukupiac się na swoim zadaniu co na pracy innych.Dlaczego? Ponieważ są premie na kablowanie! I to każdy pracownik wie. Kierownik znaczy się niunia prezesa to jednym słowem (usunięte przez administratora) samego siebie. Chwaląc się ze ma żeby wybite i Nowe lepsze... Wiele by pisać. Robiłem tam troszkę były obietnice zapewnienia. Desperat będzie omijal to miejsce łukiem. Pozdrawiam

Darek

@Olek Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu. Firma dobra pod każdym względem, więc trudno zrozumieć o co chodzi.

gledow

Szczerze NIE POLECAM. Jakakolwiek reklamacja oczywiście wina klienta.

Piotr
@gledow

Witam, dlaczego anonimowo zgłasza Pan/Pani swoje zastrzeżenia? Proszę też o kompletna informację. Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy: p.pis@tradycja.biz, jeśli takowej nie będzie Pański wpis można traktować jako zwykły hejt.

anonymous

Zgadzam się w 100% okna to katastrofa

Olek
@gledow

Najgorsza firma produkcyjną z jaką się spotkałem a jestem montażystą od 13 lat...również nie polecam....lepiej wcale nie mieć okien niż z tej firmy...

Ulka

Zawsze można zmienić pracę tylko, że jak konkurencja inspiruje to sprawia przyjemność marudzenie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Czy Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tadeusz
 Rekomendacja

Mam okna Tradycja 6 komorowe od 2010 roku w kolorze Orzech. Wyglądają jak najwyższej klasy okna drewniane. Sprawdzają się idealnie. Mam je w 3 kondygnacyjnym budynku i nie miałem żadnych problemów poza kilkoma regulacjami które każdy laik sam wykona, co też zrobiłem. Teraz po 9 latach zamówiłem dorobienie okien do suteryn. Czy bym to zrobił po 9 latach, gdyby były źle. Piszę to, ponieważ wkurzyłem się na bzdury o jakości. Życzę sukcesów dalej.

Zażenowanie

Totalna tragedia i nie płacą podwykonawcą za pracę. Okna też są tragiczne jak cała firma.

Inka
@Zażenowanie

Totalna tragedia to jest z Twoją ortografią.

Ole fasole

Bardziej to już tradycja hahaha siatki zmieńcie a zapomniałem nie ma na co dać :P

Jola i Marcin

Witam. gdy zamówiłam okna w tej firmie, nie czytałam wcześniejszych komentarzy i bardzo się zlękłam tego co tu przeczytałam, jednak zapewniam was, będąc klientką tej firmy, że to jest totalna bzdura co tu wypisujecie. teraz widzę, że jest to czyjeś zamierzone działanie. Firma bardzo rzetelna, fachowa obsługa, okna piękne. Panowie brawo dla was. Oby tak dalej Moje sugestie dla Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.: rzetelna usługa. brawo panowie Lubię atmosferę w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. za: wszystko

Mariusz
@Jola i Marcin

ile płacą za pozytywne opinie?

awaria

Szybko sprawnie i na temat. Montaż pierwsza klasa. Okna po dwóch latach nie wymagają żadnych regulacji. Polecam

Renata

Totalne dno i lekceważenie. Pomontowali okna w bloku deweloperskim tak, że wiatr hula przez ramy jest zimno. Okna jak się rozszczelni to wypadają. Szyby wadliwe do wymiany podobno są ale nie mają czasu żeby do nas pojechać wymienić. Rama okna porysowana do wymiany również czeka. Umawiaja się i nie dotrzymuja słowa Okucia do wymiany dalej kolejny miesiąc nie wymienione. Ostrzegam przed tą firmą.

Karol
@Renata

Niestety to prawda. Okna te to porażka. Zwlekaja z naprawą.

Witold

Od pewnego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla firmy Tradycja? Czy od ostatnich wpisów na forum, firma rozwinęła się? Może potrzebują nowych pracowników? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

darekj11

Dobre zarobki , możliwość szybkiego awansu .

Zostaw merytoryczną opinię o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.