Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.

Jola i Marcin

Witam. gdy zamówiłam okna w tej firmie, nie czytałam wcześniejszych komentarzy i bardzo się zlękłam tego co tu przeczytałam, jednak zapewniam was, będąc klientką tej firmy, że to jest totalna bzdura co tu wypisujecie. teraz widzę, że jest to czyjeś zamierzone działanie. Firma bardzo rzetelna, fachowa obsługa, okna piękne. Panowie brawo dla was. Oby tak dalej Moje sugestie dla Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.: rzetelna usługa. brawo panowie Lubię atmosferę w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. za: wszystko

Mariusz
@Jola i Marcin 22.11.2018 08:40

ile płacą za pozytywne opinie?

awaria

Szybko sprawnie i na temat. Montaż pierwsza klasa. Okna po dwóch latach nie wymagają żadnych regulacji. Polecam

Renata

Totalne dno i lekceważenie. Pomontowali okna w bloku deweloperskim tak, że wiatr hula przez ramy jest zimno. Okna jak się rozszczelni to wypadają. Szyby wadliwe do wymiany podobno są ale nie mają czasu żeby do nas pojechać wymienić. Rama okna porysowana do wymiany również czeka. Umawiaja się i nie dotrzymuja słowa Okucia do wymiany dalej kolejny miesiąc nie wymienione. Ostrzegam przed tą firmą.

Karol
@Renata 15.11.2018 19:23

Niestety to prawda. Okna te to porażka. Zwlekaja z naprawą.

Szukasz pracy?

Witold

Od pewnego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla firmy Tradycja? Czy od ostatnich wpisów na forum, firma rozwinęła się? Może potrzebują nowych pracowników? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

gledow

Szczerze NIE POLECAM. Jakakolwiek reklamacja oczywiście wina klienta.

Piotr
@gledow 16.02.2017 10:18

Witam, dlaczego anonimowo zgłasza Pan/Pani swoje zastrzeżenia? Proszę też o kompletna informację. Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy: p.pis@tradycja.biz, jeśli takowej nie będzie Pański wpis można traktować jako zwykły hejt.

anonymous
@gledow 16.02.2017 10:18

Zgadzam się w 100% okna to katastrofa

darekj11

Dobre zarobki , możliwość szybkiego awansu .

No tak

He he he kolejny co "myślał" że jest anonimowy w necie i w związku z tym wszystko mu wolno he he he

Kokot
@No tak 27.02.2017 08:57

Czlowieku to bylo 4 lata temu! Bawisz sie w archeologa? Poza tym - skad pewnosc, ze on to napisal?

Zostaw opinię o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.