Tradycja

Tradycja
3 10

Opinie o Tradycja

Sądeczanin

Nie polecam. Chamskie traktowanie pracownika jak i klienta. Duża niekompetencja osób zarządzających. Dodatkowo korzystają z funduszy Unii Europejskiej oraz urzędu pracy a co za tym idzie kombinują jak najwięcej dla siebie kosztem jakości produktu.

Witold

Od pewnego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla firmy Tradycja? Czy od ostatnich wpisów na forum, firma rozwinęła się? Może potrzebują nowych pracowników? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szukasz pracy?

gledow

Szczerze NIE POLECAM. Jakakolwiek reklamacja oczywiście wina klienta.

anonymous
@gledow 16.02.2017 10:18

Zgadzam się w 100% okna to katastrofa

darekj11

Dobre zarobki , możliwość szybkiego awansu .

matys

Mateusz Borkowski zamieszkały w Mystkowie przeprasza TRADYCJĘ Fabryka Okien Piotr Pis i wspólnicy z siedzibą w Nowym Sączu oraz potencjalnych kontrahentów w/w spółki, którzy zapoznając się z w/w informacją mogli zostać wprowadzeni w błąd co do rzetelności TRADYCJA Fabryka Okien Piotr Pis i wspólnicy spółki jawnej z siedzibą w Nowym Sączu , za zamieszczenie na stronie internetowej www.gowork.pl nieprawdziwych informacji o treści: ,,tradycja firma oszustów kłamców i wyłudzających za wszelką cenę . Mają słabej jakości okna , psują się często jeden ze znanych klientów kupił okna białe clasik i zaciemniały doznając plam nie do oczyszczenia. Po drugie majster kradnie okna na każdym kroku to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tej firmy z montażystami którzy mu załatwiają klientów potem sprzedają po okazyjnych cenach okna! . Pis to wielka szuja nie patrzy na innych śmieje się w żywe oczy i za błahostki wyrzuca !traktuje pracowników jak niewolników. Proszę się przyjrzeć majstrowi porządnemu kłamcy, który kradnie okna na produkcji to jest dopiero gagatek. ' Oświadczam że te informacje są nie prawdziwe i przepraszam firmę Tradycja za zarzucone informacje . Przepraszam Pana Piotra Pisa że go nazwałem ,,wielką szują ' , oraz przepraszam pracowników firmy że obraziłem ich i zarzucałem im coś co jest nie prawdą tzw 'kradzież'. Proszę o to by zaprzestano dalszych działań ze swojej strony .

Kokot
@No tak 27.02.2017 08:57

Czlowieku to bylo 4 lata temu! Bawisz sie w archeologa? Poza tym - skad pewnosc, ze on to napisal?

Zostaw opinię o Tradycja - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tradycja