Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.

Nowy Sącz

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.

Witold

Od pewnego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla firmy Tradycja? Czy od ostatnich wpisów na forum, firma rozwinęła się? Może potrzebują nowych pracowników? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

gledow

Szczerze NIE POLECAM. Jakakolwiek reklamacja oczywiście wina klienta.

Piotr
@gledow 16.02.2017 10:18

Witam, dlaczego anonimowo zgłasza Pan/Pani swoje zastrzeżenia? Proszę też o kompletna informację. Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy: p.pis@tradycja.biz, jeśli takowej nie będzie Pański wpis można traktować jako zwykły hejt.

anonymous
@gledow 16.02.2017 10:18

Zgadzam się w 100% okna to katastrofa

darekj11

Dobre zarobki , możliwość szybkiego awansu .

No tak

He he he kolejny co "myślał" że jest anonimowy w necie i w związku z tym wszystko mu wolno he he he

Kokot
@No tak 27.02.2017 08:57

Czlowieku to bylo 4 lata temu! Bawisz sie w archeologa? Poza tym - skad pewnosc, ze on to napisal?

Zostaw opinię o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.