WEXBUD

Rudna Mała

Opinie o WEXBUD

bucja

ooo widzę że już rok tutaj żadnego komentarza nie ma co jest nieco dziwne, bo przecież dystrubucja kamienia naturalnego to dalej gorąca branża - jakieś newsy z firmy?

były pracownik

praca na 3 zmiany wynagrodzenie średnia krajowa bardzo duża rotacja pracowników ,sami odchodzą .ubrania roboczego w pierwszych miesiącach na pewno nie dostaniesz.w ciepłe dni do picia woda z kranu.stawki płacowe prawie na tym samym poziomie chodzi ostaż pracy.praca dla ludzi z dobrą psychiką albo dla tych co wszystko mają w (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o WEXBUD - Rudna Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEXBUD