Samson Wood /carey glass /

Tipperary

Opinie o Samson Wood /carey glass /

lubie CreyGlass

CareyGlass tobardzo dobrze rozwijaca się firma,durzy zakład w Irlandi południowej,polnocnej i od jakiegoś czasu w Angli.Fbryka przy rozwijającym się tempie produkcji ma pewne problemy,moim zdaniem to nie wykwalifikowani menadżerowie.nie mowie tu o wszystkich.ja akurat pracowałem na dziale Heavyglass gdzie menadżerem psującym cala robote jest Padi.wszyscy inni zadzocy musza w kolko naprawiac to co on psuje.zaloga o tym wie.ja mysle ze nie wiedza o tym inni zadzacy,a już na pewno Boos firmy,bo by go dawno temu wywalil.Wszyscy w CareyGlass przecież wiedza ze najwiekrzy bałagan jest w dziale heavy glass.Kupe pieniędzy idzie tam w smietnik a wlasciciel nawet o tym nie wie.

dols

firma nie szanuje ludzi a pracujące tam polaczki to w wiekszości [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Samson Wood /carey glass / - Tipperary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samson Wood /carey glass /