Opinie o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar w Brodnica

Luk

Rekrutacja, to jakaś katastrofa. Przeprowadzają ją osoby niekompetentne, które niewiedzą zbytni, o co kandydata zapytać. Ich najmocniejszą cechą jest ciągłe uśmiechanie się, zwłaszcza w przypadku skomplikowanej odpowiedzi kandydata. Kierownik sprzedaży już w ogóle nie ma pojęcia, co oznacza rozmowa rekrutacyjna, o co pytać i co chce wiedzieć. Widać po całej szanownej komisji, która liczy trzy osoby, że kompletnie nie wiedzą, jak podejść do tematu - domyślam się, że polityka firmy kreowana jest na podobnych zasadach, skoro to decyzyjne osoby w przedsiębiorstwie. O warunkach pracy zapomnijcie, nikt Wam ich nie przedstawi podczas rozmowy, pewnie tak zaawansowana ekipa rekruterów przewidziała 4 etapy, więc w sumie nie mam się co dziwić. Nie polecam kompletnie, ponieważ szkoda Waszego czasu i pieniędzy, ponieważ z lenistwa rekrutacja organizowana jest w siedzibie firmy.

ziomek
@Luk

W tej śmiesznej firmie w ciągu 4 miesięcy zatrudniono i zwolniono 3 dyrektorów handlowych, chyba to o czymś świadczy...

Strom
@Luk

Luk nie pomyliłeś się, jaka rekrutacja takie zarządzanie, zero profesjonalizmu, szkoda bo firma ma potencjał ale jest źle prowadzona i jak się nic nie zmieni to będzie się rozmieniać na drobne!

pytanie
@Strom

możesz napisać coś więcej o sytuacji tam panującej? Pracujesz tam nadal, pracowałeś?

olek
@Strom

Ciekawi mnie na jakim dziale kolega pracował, bo ja narzekać nie mogę, a uwierz mi pracowałem już w wielu firmach.

Bea.

I jak jest z zarobkami czy najniższa czy trochę lepiej??

Bea.

Witam czy wie ktoś z obecnie tam pracujących czy przyjmują do pracy,i czy ciężka jest praca dla kobiet ??Z góry dziękuję i Pozdrawiam

NICKoś

Zdecydowanie firma godna polecenia, szczególnie że na naszym brodnickim rynku jest sporo dużych firm, ale nie każda dobrze traktuje pracowników.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca ds. sprzedaży B2B oferowane przez firmę Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
młody

Witam. Chciałbym sie dowiedziec jak wyglada praca na stanowisku pakowacz .

miro
@młody

Ja akurat pracuje na innym dziale ale z tego co wiem to zajmujesz się zwyczajnie prostym pakowaniem mebli w kartony tak wiec nic skomplikowanego. Zauważyłem że wszystko jest dość mocno zautomatyzowane przez co praca jest dość łatwa i nie wymaga wysiłku niezależnie od działu.

Antek

Byłem sceptycznie nastawiony na pracę na produkcji, ale okazuje się, że strach ma wielkie oczy :) Praca lekka i przyjemna, a fabryka nowoczesna. Również mogę śmiało polecić pracę tu :)

mam pytanko

Mam szybkie pytanko - czy dużo czasu zajmuje wdrożenie i czy szybko ogarne wszystko na stanowisku pracy?

pio_
@mam pytanko

Ogarniesz bez problemu, nie jest to skomplikowane więc spokojnie.

Izabela
@pio_

Napisałeś, że wdrożenie do pracy w Stolkar trwa krótko i praca nie jest skomplikowana. A mógłbyś przybliżyć, na czym dokładnie polega? Byłoby super, dzięki.

pio_
@Izabela

Chyba wszystko zależy od działu na jakim pracujesz, kobietki zazwyczaj są przy lżejszych zajęciach więc też jest ok.

ceber

Hej! planuje iść do pracy w stolkarze, więc mam szybkie pytanie - jakie są zmiany w stolkarze i czy ktoś pracujący obecnie na produkcji jak tam się pracuje? Z góry dzięki!

pio_pio
@ceber

ja pracuje na dwie zmiany od 6 do 14 lub 14 do 22. Chociaż z tego co wiem są też działy, w których możesz pracować tylko na rano. Jetem tu od ponad 3 lat i nie zamierzam zmieniać pracy

Arek
@pio_pio

też zastanawiałem się nad pracą u nich więc dzięki za podpowiedź. Nie widziałem ogłoszenia więc chyba zgłoszę się osobiście do zakładu osobiście.

odpowiedź
@Arek

Również polecam pracę w w fabryce stolkar i ze swojej strony mogę doradzić zgłoszenie się samemu (ja tak zrobiłem niecały rok temu i dzwonili po lekko ponad tygodniu).

Miruś

Wszystko jak należy, mi akurat najbardziej odpowiadają godziny pracy i atmosfera - bez zawiści ze strony współpracowników czy kadry zarządzającej.

asia

jakie zarobki. czy praca zmianowa jest.

Agata
@asia

Tak, praca jest też zmianowa - dla mnie to akurat duży plus. Na finanse narzekać też nie mogę, a mam porównanie z innymi zakładami w Brodnicy i jestem zadowolona.

pawlo
@asia

również potwierdzam, zarobki przyzwoite. przeszedłem do stolkaru ponad rok temu i nie żałuję

@asia

Jest całkiem ok, nie ma na co narzekać. Praca dobra i stabilna kasa też jest fajna

moja opinia

W mojej ocenie stolkar jest jedną z tych firm, które sporo dobrego zrobiły w naszym regionie. Mój tata pracował tam bardzo długo co świadczy o stabilności zatrudnienia. Nie wiem jak jest teraz, ale sądząc po opiniach nadal jest dobrze.

Grzegorz

Mam w Stolkarze 2 znajomych i mogę powiedzieć, że chwalą sobie i pracę i zarobki, wiec firma z moich informacji na plus.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

pytają więc odpowiadam

Rekrutacja wydała mi się sprawnie przeprowadzona. O warunkach finansowych faktycznie nie było mowy na pierwszym etapie, ale to chyba standard w każdej firmie i jest to zrozumiałem. Sprawa finansów była poruszana na drugim końcowym etapie.

Adrian
@pytają więc odpowiadam

Dzięki, że napisałeś o tym, że rekrutacja jest kilkuetapowa. Czy przeszedłeś ja pozytywnie i zacząłeś już prace? Jeśli tak podziel się swoim doświadczeniem z pierwszych dni zatrudnienia.

odp
@Adrian

Tak, już pracuje. Rekrutacji nie musicie się obawiać. Praca na plus, atmosfera zdrowa. Pracuje krótko ale nie zauważyłem aby coś wisiało w powietrzu. Popracuje dłużej to postaram się napisać jak wrażenia po miesiącu lub dwóch.

Kamil

Również jestem zainteresowany, czy już coś wiadomo o przyszłych rekrutacjach?

czy rekrutują

Nie wiecie może czy w najbliższym czasie będą rekrutacje i na jakie działy? Koleżanka jakiś czas temu też chwaliła sobie prace tam więc będę wdzięczna za informację o rekrutacjach

Marcin Sz.

Też zastanawiam się nad pracą w stolkarze, dlatego podpytałem dwójki swoich znajomych, którzy tam pracują i mogę podzielić się ich opinią. Ogólnie chwalą sobie atmosferę i warunki finansowe, a dla mnie to akurat najbardziej istotne :D w przyszłym tygodniu mam już rozmowę o pracę :)

Romek

Nie wiem na jakim dziale pracowali moi przedmówcy ale ja byłem zadowolony z pracy w Stolkarze. Ponad 3 lata pracowałem na produkcji i nie moge powiedzieć złego słowa. Odszedłem tylko dlatego, że w planach mieliśmy przeprowadzkę do Torunia, ale nie ukrywam zastanawiam się nad powrotem dlatego tu wszedłem.

Alicja

Na stronie internetowej firmy pojawiła się informacja, że w 2018 roku uczestniczyła ona w targach mebli, jak również brała udział w programie Edukacyjno-Projektowym. To tylko świadczy o pełnym profesjonalizmie firmy i jej zaangażowaniu w tym, co robi. Czy Stolkar często podejmuje takie działania? Na stronie można przeczytać też, że pracodawca korzysta z najnowszych technologii - czy zatem organizuje jakieś szkolenia dla pracowników, aby mogli lepiej poznać urządzenia niezbędne do pracy?

tarja

a czy kobiety również zatrudniacie na produkcję mebli?

@tarja

w stolkarze pracowała fizycznie taka babka czarna po pięćdziesiątce, wywalili ją, wiecie gdzie teraz pracuje?

Patrycja

@anonymous Nie wymieniaj proszę pracowników z imienia i nazwiska, gdyż jest to niezgodne z regulaminem. Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się proszę z nim. Z tego co rozumiem to pracowałeś w firmie Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar. Zatem może powiesz coś na temat warunków oraz atmosfery która panuje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar - Brodnica

• Jak się pracuje w Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar?

Zobacz opinie na temat firmy Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar
3.8/5 Na podstawie 50 ocen.

Wiśniewski Wojciech Fabryka Mebli Stolkar