Opinie o Lavard (Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.) w Ciche

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. w Ciche

Mąż kupił w sklepie Lavard dwie koszule, zmierzył jedną, druga była ta sama tylko inny kolor, więc jej nie mierzył. Po praniu okazało się, że ta druga ma za krótkie rękawy, różnica jednego lub nawet dwóch rozmiarów. Niestety sprzedawczyni odmówiła wymiany, ani reklamacji. Spróbowaliśmy w innym sklepie, to samo. Kosztuje nas to dużo zdrowia i 250 zł. Okazało się po zakupie, że ta trefna ma logo Ellstone, dziwne, bo nie wiedzieliśmy, identyczna, ta sama cena i sprzedawczyni podawała nam różne koszule jako z jednej firmy. Pani sprzedając koszule była niezwykle miła, wręcz empatyczna, przy reklamacji, niemiły, inny człowiek, boję się takich ludzi.

Askier
@Ewa

Pisz do Centrali wskazując sklep w którym robiłaś zakupy i do Rzecznika Praw Konsumenta. W zębach Ci przyniosą kasę..

Lavard92
@Ewa

Składa Pani cv.

Co z niedzialami handlowymi? Od kiedy mają być jak kiedyś. Dzisiaj rzad o tym mowil ze rozwazaja

Kasianika

Nie wypłacili pieniędzy za październik, coś kombinują?

@Kasianika

Tez mnie to zastanawia o co tu chodzi

@Kasianika

Czyżby czekała nas powtórka z początku pandemii? pozostaniemy na kolejne święta bez wypłat...

@pracownik

Chodzicie do pracy, mimo, że zamknięte?

@pracownik

No przeciez rzad jeszcze nawet nie przedstawil propozycji kolejnej tarczy to oczywiate ze wyplaca 40 % jak ostatnio. No bo niby skad maja miec wiecej skoro nie ma sprzedazy?

sprzedaż cały czas była, tu nie chodzi o wynagrodzenie za listopad tylko za poprzedni przepracowany w całości miesiąc... żałosne to jest po raz kolejny...

PRacownik
@pracownik

Wiem o czym mowisz, ale firma juz wie ze straci plynnosc finansowa wiec szczerze watpie ze wszystkie naleznosci splaca w terminie. Bedzie jak ostatnio..beda wyplacac ratami

@pracownik

Czy chodzicie teraz do pracy?

Dodam, że kupując w sklepie firmowym Lavard nie wiedzieliśmy, że koszule są od różnych producentów, takie same i w tej samej cenie 249,99 zł.

Wesoły

Podobno po Pandemii już się nie otworzymy. Teraz ma być czas aby uprzątnąć co się da. Jak ktoś nie dostał kasy to może już zapomnieć :( Galerie o czynszach też.

Wnn
@Wesoły

No i koniec marki lavard.... Ależ mi przykro :)

Logistyk

Zakończona rozmowa rekrutacyjna, zrobione badania na ich koszt po to by dzień przed przyjściem dowiedzieć się ze jednak Cię nie wezmą. Kpina z ludzi.

Nic konkretnego

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

czy dostał ktoś jakiegoś maila albo informacje ze nie wypłaca w terminie wynagrodzenia za październik? jest ktoś w temacie? czy znowu zaczyna się niewypłacalność firmy...

@pracownik

Podobno do dzisiaj miało być 50% podstawy a do 25 reszta aczkolwiek ja nic nie mam Mam ich dosc

@Marta

ja tez nic nie mam niestety... to jest żałosne co oni robią...kolejny raz pokazują na co ich stać i jak głęboko w poważaniu nas mają...

@Marta

niestety w raporcie dłużników już widnieje i lavard i polskie sklepy odzieżowe... także długi na każdym koncie...

Pracownik362
@pracownik

Co to znaczy ? Powtórka z wiosny albo jeszcze lepiej.. chyba wszyscy maja dość tego

Miła
@Pracownik362

Nie będzie powtórki. Tym razem chyba nic nie dostaniemy

@Miła

Wiesz coś więcej? podziel się informacjami.

@Pracownik362

na każdym koncie mają długi, czy to na nipie lavard czy na nowej nazwie polskie marki odzieżowe, wszędzie niezapłacone faktury, kwoty od 14 do 70 tyś.

@Pamela
@pracownik

Dostał A ty nie ,skoro jesteś pracownikiem to powinnaś wiedzieć A nie głupoty wypisywać.

Ewelina
@pracownik

To nie pierwszy raz... Dziwię się że nikt tego nie zgłasza gdzie trzeba

Wszystko wskazuje na to ze przywroca handel w niedziele, macie juz jakies info z gory ? Oni musza juz cos wiedziec bo od grudnia ma to dzialac

Arek

@anka a co była jakaś rotacja?

Anka

Jak wygląda sytuacja na salonach? Ktoś został ze starej ekipy?

Abrej ORX

Siedziba Lavard Stare Bystre przyjmują ludzi na słowo a za dwa dni nie trzeba zwlekają z czasem a gość który tam pracuje sam nie wie w ogóle czego chce Porażka nigdy więcej do tej firmy nigdy !!!

Ktoś

A ja powiem wam tak: jeśli chodzi o pracę tutaj to zależy na kogo traficie. Jeśli będziecie mieć obrotnego kierownika to będzie do rany przyłóż, budżety zrobione, premie w ręku. Największym problemem w tej firmie i jej największym wrogiem jest jej prezes i jego idiotyczne decyzje. Oszczędność to jego motto! Ale nie chodzi tu o oszczędność dzięki której ma się więcej pieniędzy w ręku, tylko oszczędność w stylu nie wydrukuję ulotek żeby dać do rozdania w galerii za 1000 zł, mimo że zwróciły by się przy jednym dobrym kliencie który dzięki nim przyszedł do salonu. Drugim jego głównym błędem jest przedmiotowe traktowanie pracowników. Ma wykonywać tylko swoją pracę, a czy jest zmęczony bo ciągle pracuje w zespole w którym jest za mało ludzi i trzeba robić nadgodziny? Przez to nie robi budżetów, chodzi na L4, więc co? Trzeba pewnie wymienić bo trybik w maszynie się zepsuł? A może by spróbować dać premie uznaniowe żeby pracownik czuł się doceniony? Nie, po co... Jeśli trafisz na salon który robi premie to wszystko spoko, można zarobić dobre pieniądze. Ale jeśli nie, to lipa, bo nawet na kawę do pracy cie nie będzie stać (firma takich luksusów nie oferuje). Podobnie ze szkoleniami, jeśli macie dobrego kierownika to wszystko wam powie i będziecie dobrymi w tym fachu, jeśli nie to o szkoleniach ze strony firmy możecie zapomnieć. Jeśli ktoś poszukuje pracy ambitnej, w której są możliwości rozwoju to zły adres. Tu najwyżej można zostać kierownikiem sklepu, przy odrobinie szczęścia i obrotności regionalnym albo czlowiekiem od vm. Żeby osiągnąć coś więcej musisz mieć na nazwisko tak samo jak prezes (główne stanowiska są zajęte przez rodzine), albo być na miejscu w siedzibie firmy (podhale) żeby prezes mógł widzieć jak pracujesz i cie kontrolować. Czy coś się zmieni? Może, ale wątpię. To już mentalność tego człowieka, dopóki on podejmuje kluczowe decyzje mysle ze nie zmieni się nic.

@Ktoś

Czy ktos wie dlaczego w systemie mamy obnizony czas pracy na lipiec ? Mail byl ze przechodzimy juz na caly etat a w systemie nadal jest obniżony

KASIA
@@@

jest normalnie cały etat w systemie,co Ty wygadujesz?

Mysiula
@Ktoś

Czy wszyscy styliści zostali zdegradowani na sprzedawców ?

@Ktoś

W zupełności się z Tobą zgadzam ,,Ktoś". Tylko w tej firmie nawet o dobrych kierowników nie dbają, moją kierowniczkę zwolnili tylko i wyłącznie dlatego, że zaszła w ciąże. Dziewczyna się starała, organizowała eventy, poświęcała swój wolny czas na roznoszenie katalogów, wizytówek bo to dostała od firmy za darmo o ulotki nie mogła się doprosić bo to kosztuje. Zostawała po godzinach nigdy nie odbierała sobie tego czasu bo nie było jak, robiła dokumenty (za błędy w dokumentach w tej firmie dostaje się kary), obsługiwała, zamawiała towar, robiła nam szkolenia, motywowała i zachęcała do starania się, żeby tylko premie wyrobić, naprawdę pracowita i fajna dziewczyna i tak jej się odwdzięczyli za prace i zaangażowanie. Byłyśmy salonem B dostawałyśmy towar, który widział czasy Gierka z przed 10 lat stare płaszcze, marynarki, garnitury koszule. Zamówić rozmiar dla klienta graniczy z cudem dzwonisz do innych salonów, a oni nie odbierają albo mówią, że błąd w systemie, że nie ma tego rozmiaru, traktują Cię jak wroga numer jeden, a nie koleżankę.

Bon

Gdzie w Lavardzie zarabia się 3tys??

@Bon

Kierownicy

Wnn

W BB to kier płaczą że parę groszy więcej od pracownika ????

@Wnn

no może ....bo, jesli się cenisz to rzucasz stawkę (sieciowki max płacą 3 netto kierownikom) a jeśli ktos się nie ceni to bedzie tyrał swiatki piątki za 2400-2500 , mając całą odpowiedzialnosc za salon, a szeregowy pracownik sie smieje bo zarabia 2100 nie majac zadnej odpowiedzialnosci

Bekam

@hmmm

Jak na Warszawę to nieciekawie

Hmm
@Bakam

A ile według ciebie powinen zarabić sprzedawca hm?

nicku
@hmmm

A ty czytasz regulamin firmy ? Chyba nie...

Kati

Hej, czy możecie napisać jakie zarobki macie ?

Mrey

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w biurze? Szukają osoby na stanowisko: Specjalista ds. Operacyjnych Zarządzania Siecią Salonów. Zastanawiam się czy zła sytuacja jest tylko na sklepach?

...

A w CH Agora Bytom macie sklep własny czy franek?

Anka

Jak sytuacja w firmie? Wypłaty już w terminie?

@Anka

Ze starych pracownikow chyba nikt tam nie zostal wiec sie nie dowiesz ;-)

@Marcin

Czy wszędzie stylisci zostali zdegradowani na sprzedawcow ?

Mała

Hejka. Ile dostałyście za czerwiec ? Wam też coś obcięli ? Mi brakuje kilkaset złotych :(

@Mała

Ja dostałam tak jak informowali czyli 80% wynagrodzenia

Karolajn

Hej. Macie może jakieś opinie o salonie Lavard w Kaliszu? Nie wiem czy składać CV

Lola

Przebywam obecnie na urlopie macierzyńskim i nie otrzymałam nawet tych 380 zł za maj o których osoby poniżej piszą... Czy ktoś znajduje się w mojej sytuacji? To jest jakaś masakra..

Lola

No niestety, ale pracowałam praktycznie do samego końca, mąż również utracił pracę w związku z koronawirusem, ZUS przelewa normalnie środki na konto firmy więc dlaczego mam być w gorszej sytuacji niż inni pracownicy? Jeśli nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj, plujesz jadem, oby kiedyś Ty byłaś w takiej sytuacji, że zostajesz z kredytem, bez mieszkania i bez środków do życia.

Xfy
@Lola

A to pracodawca czy zus powinien placic? Nie mam dzieci ale nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna zostawic młodych ludzi z dzieckiem bez wsparcia.. pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego a ludzie ktorzy tu probuja Pania obrazac?.. w tej sytuacj jaka nas spotkala proponuje trzymac sie razem i wspierac a nie pluc jadem..

aa
@Lola

jestem w takiej samej sytuacji jak ty i dzwoniąc do firmy dowiedziałam sie ze osoby na macierzyńskim zostały przejęte przez ZUS

Szara
@Lola

To nie ZUS przelewa pieniądze na twoją wypłatę pracodawcy, - tylko pracodawca obniża należne składki ZUS o twoją wypłatę. Jak nie ma pracodawca kasy to z czego ma Ci dać. Czyli dla nie zorientowanych nie Lavard nie płaci ZUS za nikogo :). Tylko zapewne wysyła info o składkach a kasy do ZUS już nie, Może tak trochę poczytałabyś jak świat działa , bo robienie dzieci to trochę za mało jak widać aby wyżyć. A jak chcesz szybciej kasę od ZUS to zwolnij się i wtedy ZUS cię przejmie i będzie Ci płacił. Może zamiast robić rzęsy i paznokcie poczytaj trochę przepisów a nie piszczysz. Mama i Tata już Ci noska nie podetrą. Sama musisz to sobie zrobić

aaa
@Szara

@szara Ty to jakiś problem masz ze sobą, życie Cię skrzywdziło czy jak, czepiasz się ludzi którym się pieniądze należą ! teraz dziewczyna jest na macierzyńskim taka jest kolej rzeczy,skończy się to wróci do pracy. Ta młoda mama zapracowała sobie na wszystkie składki ZUS. Mniej jadu więcej zrozumienia

aaa
@Lola

Kolejne transze z tego co wiem mają być przelane 09.06.2020, ale czy to prawda tego to nie wiem, w firmie lubią dużo obiecywać a potem udawać że tematu nie było.

Ale tak nagle ? W ciagu 3? Dni hmmmm dziwne

Pracuje dla marki Lavard od dłuższego czasu. Trafił mi się dobrze prosperujący Salon i swietny zespół, wiec w tym temacie nie mam nikomu nic do zarzucenia, ale potwierdzam- firma straciła płynność finansowa i zaczynaja się wałki, jak tu zachować jak najwiecej dobr przy ogłoszeniu upadłości. Na dniach zostaną ogłoszone do oficjalnej wiadomości pracowników te zmiany. Firma od lutego nie wypłaca pieniędzy ani w terminie, ani we właściwej kwocie. Za maj przyszły wypłaty na kwotę 380 zł. Nie polecam, choć i tak tu już dawno nie ma od czego ludzi odpychać. Wszystko, co zostało poniżej napisane, jest 100% prawda. Włącznie z osobami, które piastują stanowiska wyżej oczywiście na razie NIEOFICJALNIE.

Młoda
@pracownik

To nie wiem gdzie Ty pracujesz. Ja kasę dostałam. Więc po co tak kłamać ?

@Młoda

Czemu zakładasz że ktoś kłamie. Jest pierwszy a ja przelewu też nie mam za maj, może będzie dziś, a może nie będzie..

@Młoda

A ile kasy dostałaś? Bo wychodzi na to, ze jesteś zadowolona z plac. Wszyscy dostają po 380 zł. Jeżeli Ciebie to satysfakcjonuje, to życzę powodzenia ;)

Pracownik 2
@pracownik

Dokładnie. Zmiana nazwy firmy..czyli ogłoszą bankructwo Lavardu a salony będą działały pod nazwą POLSKIE SKLEPY ODZIEZOWE i pracownicy nie łudźcie się- zaległych pieniędzy nie zobaczycie

@Pracownik 2

Dlaczego uważasz, ze pieniędzy nie zobaczymy? Podobno jest deklaracja na wyrównanie pracownikom wszystkiego do połowy czerwca...

@pracownik

Bo jak firma Lavard (gdzie masz umowę) ogłosi upadłość to nie będziesz miał się do kogo odwołać ...i tyle..prosty trik ktore robią firmy jak toną i chcą się uchylić Od wynagrodzeń

Ja konsultowałam się z prawnikiem i zmiana nazwy spółki nic nie wnosi. Także uiścić zobowiązania maja obowiązek.

@pracownik

I po co tak siać panikę. Salony nie zamierzaja sie zamykac a wręcz przeciwnie wszystko zostało wytlumaczone. Nawet juz mamy pierwsze konkursy. Gdyby firma chciala oglosic upadlosc nie robilaby nam nowych konkursow. Pozdrawiam

Zadziwiony
@pracownik

Hmm jak można chodzić do pracy i wykonywać pracę, za która na czas pracodawca nie przelewa pieniedzy? Ludzie?szczegolnie W warszawie ???!!!!(usunięte przez administratora)

Xxx
@Zadziwiony

Zostaly wyrownane

Hhhhhj
@Xxx

A co z marcem ? Ile czasu bedziemy czekac na wyrównanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. - Ciche

• Jak się pracuje w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 7 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.