Opinie o Jamir Bechcice w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jamir Bechcice . Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jamir Bechcice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamir Bechcice w Konstantynów Łódzki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jamir Bechcice ? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy w Jamir Bechcice wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Jakie nagrody dla pracowników? Skąd takie informacje?

Pimpa Nowy wpis

Fatalna jakość produktów ekspedientka na ul.andrzeja w łodzi muszą sprzedawać naszprycowany ze śladami szprycy różowo sine ślady na szynce ,polędwica cieknie czymś co przypomina wodę, patrzyłam jak kroi szynkę i obie widziałbym ten wstrętny marny towar współczuję dziewczynom ze muszą pracować z takimi (usunięte przez administratora)

Czy Jamir Bechcice zatrudnia studentów?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jamir Bechcice , to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Basia

Ile zarabia tutaj sprzedawca wędlin i na jaki rodzaj umowy jest zatrudniany?

Ed
@Basia

Zarobki - minimalna krajowa.

Coś słyszeliście o pracy dla sprzedawczyni? Po kursie kasy fiskalnej, z doświadczeniem :)

klient Dłutów

kupowałem w waszym sklepie w Dłutowie dość często obsługa miła ale jakość towaru schodzi na psy słone napompowane woda niesmaczne a ostatnio dobiło mnie pasztetowe które bardzo lubiłem tzw. kremowe i promocyjne po dwóch dniach w lodówce nie do zjedzenia kwaśne jak diabli i rozbolał mnie od tego brzuch .Czy wy jesteście jeszcze Polską firmą bo po kodzie kreskowym wychodzi austria czy to prawda ?.Jeżeli sie mylę to prosze o wywieszkę w sklepie ze jesteście polskim producentem i z Polskiego mięsa produkujecie wyroby ,bo znam smak austrackiego niemieckiego i innych pasztetowych to nie nadaje sie do jedzeniea nie idżcie w ich ślady pozdr klient.

Bolesław

Czy są teraz jakieś szanse na pracę w firmie, może ktoś ma wiedzę w tym temacie?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Balena

Pracuję krótko więc nie odnoszę się do zarobków,warunki pracy normalne,umowa o pracę. Dodatkowe premie uznaniowe zależą od obrotu w sklepie. Ale jest sympatycznie, zarówno współpracownicy jak też przełożeni poprzez kierowców,normalni ludzie.

klientka

Szkoda, że zamknięto sklep w Glownie. Wędlin nie kupowałam, ale mięsko było młode i dobre i świeże.

Iwo

Firma z dobrymi opiniami w internecie to dobrze się pracuje i nikt tu nie zagląda?

Tirol

Tak naszprycowane go solanką i konserwantami baleronu i kiełbasy z pieprzem nigdy nie kupowałem to nie ma ani zapachu ani smaku tylko lejąca solanka zakupu dokonałem w sklepie na Ciołkowskiego jedynie co jest tam zjadliwe to golonka po bawarsku i smalec Poprawcie jakość bo stracicie klientów

Jeremi

Od dawna nikt nie zamieścił opinii o pracy to pewnie dobrze wam się pracuje?

Agnieszka

Bardzo mi przykro ale Państwa asortyment traci na jakości. Mięso stare napompowane wodą.

blady

pani, która jeździ firmowym yaris'em jest bardzo uprzejma i miła, jest również bardzo ładna, zadbana i zawsze uśmiechnięta.

Barbara barbara
@blady

Jamir w Teofilku -panie z rozpuszczonymi wlosami -z tad włosy w wedlinach no i smierdza niektore papierosami -coraz gorzej u was panie jamir

Agata
@Barbara barbara

Kwestia, o której nadmieniasz w swoim wpisie, może być faktycznie dosyć kłopotliwa. Czy zgłaszałaś to Kierownikowi tego sklepu? Działalność Jamir Bechcice sięga 1992 roku. Jest to rodzinna firma z tradycjami i wciąż się rozwijająca. Posiada około 100 sklepów i stoisk firmowych zlokalizowanych na terenie Łodzi i okolic. Nic zatem dziwnego, że planują powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników: http://www.jamir.com.pl/ Poszukują między innymi ekspedienta/ki, wędzarza, masarza oraz pracownika produkcji. Ktoś zechce aplikować? Dajcie znać w komentarzach.

Adrian

@Damian, Twój komentarz nie jest dla mnie do końca zrozumiały. Forum Gowork służy temu, aby osoby szukające pracy mogły zaczerpnąć z tej strony informacje odnośnie współpracy z daną firmą. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o pracy w Jamir Bechcice to zachęcam Cię do kolejnej (tym razem merytorycznej) wypowiedzi na ten temat. Mile widziane będą informacje o warunkach zatrudnienia.

Event

Moja osoba nie jest związana w żaden sposób z firmą "Jamir" i szczerze mówiąc na całe szczęście... Okazjonalne wizyty w sklepach w ramach odwiedzin upewniły mnie w przekonaniu by nie szukać zatrudnienia w wyżej wymienionej firmie, moje własne spostrzeżenia jak i opinie znajomych o atmosferze pracy w firmie, tj. mobbing, zastraszanie, oraz nie trzymanie się praw konsumenta, co więcej praw człowieka... przywołują na myśl pytanie: Czemu nikt z tym nic nie robi? Pracownicy są gnębieni przy klientach, a zwłaszcza pracownicy odbywający staż, są obciążani Karami Pieniężnymi przez pracodawcę za straty powstałe w wyniku nie sprzedanego towaru... Kierownicy sklepów nakłaniają, a wręcz karzą wyprzedawać nieświeże wyroby... Sam byłem świadkiem kilkakrotnych wydarzeń na tzw. Sklepie "Nowy" na ulicy Łódzkiej lub też na ulicy Zgierskiej jak Kierownicy dostawali wędliną w twarz od Klientów... Najgorsze jednak jest to w jaki sposób traktuje się ludzi, klientów, przez pracowników firmy czy to na sklepie, czy też w siedzibie firmy... Pracownicy są niegrzeczni, wulgarni, co więcej sam [usunięte przez moderatora] jest osobą nadętą, nieokrzesaną, wulgarną, agresywną, chciwą, arogancką i dwulicową... Już tłumaczę dlaczego... W samej siedzibie miałem nieprzyjemność być nie raz jako osoba towarzysząca, ktoś coś tam załatwiał... już wtedy miałem możliwość obejrzenia jakie warunki i atmosfera panują w budynku... mało mnie to interesowało do czasu aż za upoważnieniem i prośbą osoby znajomej i bliskiej byłem załatwiać dokumenty, posadzony w jednym z biurowych pomieszczeń, gdzieś w okolicach portierni wytłumaczyłem w czym tkwi problem po chwili zostałem wyproszony, kazano mi poczekać, a następnie po wypełnieniu się biura ludźmi zaproszono mnie z powrotem do środka, otoczony przez kilku pracowników produkcji, ściślej mówiąc "Koksy", pracownicę biura i samego szefa który siedział na krześle obrotowym jak na tronie... zostałem zaszczuty, zakrzyczany, zastraszony, takiej ilości epitetów pod swoim adresem nie usłyszałem jeszcze nigdy wcześniej, i pewnie już więcej nie usłyszę... wszystko dlatego że miałem czelność wspomnieć o warunkach panujących na jednym ze sklepów i o zachowaniu Kierownika sklepu wobec pracowników... przypominam że nie jestem powiązany w żaden sposób z firmą... Lepiej traktuje się tusze wieprzowe na hali produkcyjnej niż ludzi w tej firmie, czy to pracowników czy też obcych... Na odchodne zostałem postraszony policją, sprawy związanej z dokumentami nie załatwiłem, dodać muszę że sprawa problemów z dokumentami powstała przez Kierownika Sklepu, Panią R. na ulicy Łódzkiej. Firma nie naprawia własnych błędów, za wszystkim trzeba chodzić by odebrać i tak wypłatę w kwocie która nie równoważy poniesionych strat materialnych jak i moralnych. Stanowczo odradzam pracę w firmie, odradzam również robienia zakupów, chyba że ktoś chce by jego zakupione wyroby dostały nóżek i wyniosły lodówkę... nawet gdyby mi cztery litery masłem smarowali i płacili kokosy, nie poszedłbym pracować do tej firmy i nie poleciłbym tam pracy nawet największemu wrogowi...

nieznajoma
@Event

jamir idąc myslisz ze odrazu dostaniesz umowę a tu się okazuje ze jak się sprawdzisz i to dopiero po dwóch tygodniach twojej ciężkiej pracy,może dostaniesz w piątki w sklepach trzeba zachrzaniać cały zień i w sobotę znowu na rano i 12h

Damian
@Event

mięsny tyfus zgodnie z normą. Zaraza i wywalone na cb pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Jamir Bechcice - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Jamir Bechcice ?

Zobacz opinie na temat firmy Jamir Bechcice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jamir Bechcice ?

Jamir Bechcice