Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Pogoda

Kleszczewo Kościerskie

Opinie o Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Pogoda

Kolesiówka

Koleś nigdy nie był pracownikiem Pogody i się wypowiada!

Koleś

Jakie szczęście, że ta anomalia organizacyjna i społeczna już nie ma prawa bytu. Wielki szczacun dla pracownic Son Pogoda i pracowników Gops Zblewo za to, że w końcu ukróciły męczarnie podopiecznym. Chociaż nie wszystkim bo Klońscy bezprawnie "zagarnęli" część podopiecznych, współczuję im. Ale i tak jest ok. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Pogoda - Kleszczewo Kościerskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Pogoda