Wesołowski Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane

Kleszczewo Kościerskie

Opinie o Wesołowski Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane

roman

Uwaga straszny oszust nie płaci kasy a jak zapłaci to cześć możne z 1/3 nie polecam

cien

złodziej

obserwator

Tyle ludzi co sie u niego przewinęło to zgroza! łudzą się czekając na wypłate!odchodzą bo nie wytrzymują! nie walczą o swoje! a szkoda! sprzęt wypożycza chyba z 2 wojny światowej,wszystko stare,strach pracować i to jeszcze za darmo! znam mase ludzi którym wisi kupe kasy za robote,słodzi i obiecuje złote góry jak trzeba wykonać robote do danego terminu,ludziom mydli oczy że jak dostanie przelewy to wypłaci kase,jak przyjdzie co do czego! to dostają marne grosze i ariwederczi! cwaniak jak nic!

były pracownik

tnie na kasie jak nic!

Grom

Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były pracownik

opowiedzieć o przeżyciach? jakich? że nie płaci? że obcina godziny? charasz po 10 godzin dziennie,a wypłata za miesiąc 850 zł bo tak cie machnie na godzinach,twierdząc że się było mało wydajnym!pokażcie mi w Polsce budowlańca który zarabia 800zł na miesiąc! i jeszcze czeka na te psie pieniądze!

Zostaw opinię o Wesołowski Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane - Kleszczewo Kościerskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesołowski Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane