opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Promedica24

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1232 ocen
Opinie(2715)
Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)

Opinie(2715)

Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)
Logo
  • O Promedica24
  • .
  • Zalety pracy w Promedica24
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Szkolenia dla Opiekunów
  • .
  • Kontakt

O Promedica24

Zalety pracy w Promedica24

Oferty pracy

Rekrutacja

Szkolenia dla Opiekunów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Unknown - Promedica24 Romania
Germany - Promedica24
United kingdom - Promedica24 UK

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Promedica24

Opinie

Opinie o Promedica24 Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 30

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Promedica24!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    irka

    21.09.2017 16:19

    Inne

    czy siedzicie cały czas z podopiecznymi ?
    ReviewUserIcon
    esska

    21.09.2017 17:10

    Inne

    hej,nie ma mowy żebym siedziała cały czas z podopiecznym bo bym zwariowała,a poza tym nie płaca nam za to,tylko za opieke,przecxytaj umowe dokładnie ze co masz płacone i olewaj reszte,bo i tak niemry tego nie docenia,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    inez

    22.09.2017 20:37

    Inne

    Mamy 2 godz. codziennie wolne lub 2 dni wolne a jeśli niema kto zostać z podopiecznym to masz mieć zapłacone za te godziny!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2017 20:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    28.09.2017 11:49

    Inne

    Panie Pawle, dziękujemy za cenną informację. Prosimy o dokładne opisanie sytuacji. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę, lecz nie możemy jej namierzyć. Prosimy o przesłanie konkretnych danych na adres dzial_relacji_personalnych (at) promedica24.pl. Sprawa będzie wyjaśniona.
    ReviewUserIcon
    elik

    15.09.2017 15:33

    Inne

    Pracuję w Promedice24 już 5 lat i uważam że niektóre opinie są przesadzone. Ja czuję się bezpieczna w tej firmie, wypłata jest na czas i znając swoją stawkę, wiem ile mam dostać.O podwyżki należy samej się upomnieć i zależą one tylko i wyłącznie od znajomości języka.Panie koordynatorki są zawsze skore do pomocy, nie spotkałam się, aby było inaczej. Poza tym są oczywiście telefony alarmowe gdyby coś wydarzyło się po godzinach pracy, albo odpowiednie telefony do kadr gdy chodzi o sprawy płacowe lub inne. Rodziny i podopieczni są różni, ale na ogół nie jest źle, natomiast w skrajnych przypadkach zmieniają nam podopiecznego. Dobre też jest to, że mamy możliwość same decydować, ile czasu chcemy spędzić w Niemczech czy w Polsce. To prawda, że przy uporczywym odmawianiu wyjazdu przestajemy dostawać propozycje, ale ja chcę pracować a nie spędzać całego czasu w domu.Poza tym wszystko jest zgodne z wypełnionym przez nas kwestionariuszem przy przyjmowaniu się do pracy.Pozdrawiam wszystkie opiekunki te już pracujące jak również zachęcam do współpracy z tą firmą.
    ReviewUserIcon
    ANIA W.

    05.08.2016 19:55

    Inne

    Witam moje koleżanki i kolegów z Promedici, pracuję w firmie drugi rok. Praca jest różna, raz jest lepiej i nieraz gorzej. Chodzi tu o podopiecznych i ich rodziny, bo nie mam stałej Stelle. Z pracy w Promedice jestem zadowolona z czterech powodów. Po pierwsze, wypłata jest zawsze w terminie i to jest podstawa dla naszego funkcjonowania i poczucia bezpieczeństwa. Po drugie, nie muszę mieć pieniędzy na podróż, a później firma zwróci, co jest częstą praktyką w innych agencjach. Przecież zawsze może tak być, że nie będę miała kasy i co mam szukać pieniędzy, żeby wyjechać i zarobić? Po trzecie, zawsze na wyjeździe, mogę liczyć na pomoc swojego menagera kontraktu. W długi majowy weekend potrafiono mnie przenieść z jednego miejsca pracy w drugie miejsce. Czasami nie chcę mówić o jakiś mniejszych problemach opiekunce, bo ona natychmiast zgłasza niedogodności i później rodzina podopiecznej(-go) patrzy na mnie krzywo. Po czwarte, wbrew szkalującym opiniom firmę nieraz w Internecie, że Promedica nie płaci podatków czy składek ZUS, to na swoim przykładzie wiem, że płaci. Urząd Skarbowy zwrócił mi nadpłatę podatku, a ZUS przysłał mi symulację mojej przyszłej emerytury. Teraz wybieram się na urlop, na który mnie stać. To jest piękne, bo pracowałam i mogę sobie pojechać na wypoczynek za własne pieniądze. Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    aśka

    16.12.2016 13:24

    Inne

    BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    elik

    15.09.2017 15:30

    Inne

    Pracuję w Promedice24 już 5 lat i uważam że niektóre opinie są przesadzone. Ja czuję się bezpieczna w tej firmie, wypłata jest na czas i znając swoją stawkę, wiem ile mam dostać.O podwyżki należy samej się upomnieć i zależą one tylko i wyłącznie od znajomości języka.Panie koordynatorki są zawsze skore do pomocy, nie spotkałam się, aby było inaczej. Poza tym są oczywiście telefony alarmowe gdyby coś wydarzyło się po godzinach pracy, albo odpowiednie telefony do kadr gdy chodzi o sprawy płacowe lub inne. Rodziny i podopieczni są różni, ale na ogół nie jest źle, natomiast w skrajnych przypadkach zmieniają nam podopiecznego. Dobre też jest to, że mamy możliwość same decydować, ile czasu chcemy spędzić w Niemczech czy w Polsce. To prawda, że przy uporczywym odmawianiu wyjazdu przestajemy dostawać propozycje, ale ja chcę pracować a nie spędzać całego czasu w domu.Poza tym wszystko jest zgodne z wypełnionym przez nas kwestionariuszem przy przyjmowaniu się do pracy.Pozdrawiam wszystkie opiekunki te już pracujące jak również zachęcam do współpracy z tą firmą.
    ReviewUserIcon
    she

    31.08.2017 17:54

    Inne

    Mówi się, że żadna praca nie hańbi, każdy zysk jest dobry. Jednak jest jakiś umiar nawet w tym. Jestem na kontrakcie i dziś zaproponowano mi, abym dodatkowo zmyła podłogę w piwiarni mojego podopiecznego i klopy za jakieś tam pieniądze. Odmówiłam i potraktowałam ofertę jak żart. No cóż, na życie należy spoglądać przez właściwe okulary.
    ReviewUserIcon
    e33

    31.08.2017 14:37

    Inne

    Hej! Domyslam sie ze bedzie to bardzo banalne pytanie, ale chcialabym sprobowac wspolpracy z promedica na terenie UK prosze o wskazówki jak to wyglada ile placa ?? etc czy warto bede wdzieczna za kazde info pzd E
    ReviewUserIcon
    Ola

    14.08.2017 12:35

    Inne

    A ja musze pochwalic Panie z Promedici 24 szczegolnie te z Koszalina no cudne kobiety...jak cos potzrzebowałam to zaraz załatwiane było jak najszybciej.... Załamana nie wiem skad masz koordynatorke ale moze faktycznie zadzwon na alarmmowy ..tez daja rade..a dla Pan z Koszalina wielki szacun ;-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2017 09:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    she

    17.08.2017 17:04

    Inne

    Najlepiej niech odezwie się osoba zainteresowana, bo raz po raz odzywa się jakaś osoba w roli patrona niczym. Nic nie wiemy, poza tym, że kogoś określa złodziejami i chce przestać pracować w jakieś firmie. Dla wyjaśnienia, złodziejem jest ten, kto w złym zamiarze zagarnia cudzą rzecz. W kwestii odejścia, to w Piwnicy pod Baranami śpiewali: Przychodzimy, odchodzimy leciuteńko na paluszkach. Załamana ma potrzebę głośnego odejścia, ale kogo to obchodzi? Ja dziś także mam problem, bo przeraża mnie obecna praca, ale jak pomyślę sobie o moim wynagrodzeniu, to się jakoś uspokajam.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    20.09.2017 20:44

    Inne

    Jak mi żona by umarła bo mam chorą, to odnalazł bym tą koordynatorkę ale razem by mieli pogrzeb.A odsiedział bym swoje.
    ReviewUserIcon
    sawa

    30.07.2017 22:37

    Inne

    Ja też biorę długie kontrakty ale poinformowano mnie że nie mogę tak długo być bo ZUS się czepia to jak to jest naprawdę ?Jedni mogą a drudzy nie ?
    ReviewUserIcon
    JAK

    31.07.2017 22:41

    Inne

    O co Tobie chodzi? Piszesz o długich kontraktach, tzn. ile one trwają? Piszesz o jakiś innych pracujących na długich kontraktach, ale kto to są ci inni wg Ciebie? Jasność wypowiedzi jest jej podstawową wartością, a tutaj Twój tekst jest jakby z wirusem z kosmosu. Pisać - to mało, trzeba pisać do rzeczy!
    ReviewUserIcon
    sawa

    01.08.2017 12:10

    Inne

    Mój post dotyczył postu amaxo 2017-07-24 17:11 a konkretnie fragmentu o długości jej wyjazdów do opieki .
    ReviewUserIcon
    amaxo

    24.07.2017 17:11

    Inne

    Witam ponownie ... ... moje motto to , zarabiaj duzo ... wydawaj tylko polowe ... ... Dwa telefony to na wypadek jak ktorys sie zepsuje , spadnie itp ... pisalem ... KOLO RATUNKOWE ... jak w samochodzie ... ... w Lombardzie kupisz juz za 50 PLN ... ... Polski Operator / PLAY - juz za 20 PLN bez Limitu ... ale i Lebara ... lub ... Lycamobile ... 10 € startowka ... 7,50 € na wygadanie + 2,50 € BONUS na nastepne naladowanie ... Moj Boze ... przeciez to grosze ! Ja osobiscie zaczynajac prace 6 lat temu nie mialem na glowie KOMORNIKA ... zadnych DLUGOW !!! nie mam tez Meza Pijaka i niepracujacej ZONY ... Nie pomagam Synowi Finansowo ... bo sam jest fionansowo samodzielny ... ma 35 lat Nie pale papierosow ! Alkohol okazjonalnie ! i ... biore dlugie kontrakty ! ... minimum 2 miesiace , 3 miesiace ... Teraz obecnie jestem od 31 marca ... i zjezdzam 1 wrzesnia ... czyli 5 miesiecy ... skasowalem premie Wielkanocna i Letnia ... wiec ... niech nikt mi nie pisze ze ... 200 € / 500 € to jakas olbrzymia suma ... Zabieram pieniadze bo ... jak mam ochote kupic sobie czekolade to sobie kupie i nikt mi nie bedzie jeczal ze okradam seniora ... jak mam ochote kupic sobie ... Wode Toaletowa bo w Reichu Taniej , to sobie kupie ... Rodzice mnie juz tak wychowali ze ... staram sie byc ... zawsze Finasowo ... NIEZALEZNY ! Zreszta ! ... jedni mnie zrozumia a inni wysmieja ... trudno ! Czy 4.000 Tys PLN - 5.000 PLN to na jedna osobe dorosla to jest malo ? Wiem , wiem ... nie kazdy zarabia ... w PROMEDICA24 ... 1.200 € miesiecznie ... Rozumiem to ! Ja tu nikogo nie agituje ... sam jestem jednym z WAS ! Ale prosze Panstwa ... ! ... nikt mi nie powie ze ma 50 - 60 lat i Je przespal na kanapie przed Televizorem ogladajac ... Świat według Kiepskich ... he he he ... Kazdy ma jakis dorobek Zycia i wyksztalcenie ... Prawda ! Pozdrawiam z usmiechem ... serwus Ps. ... i jeszcze jedno ... * Z calego serca , Zycze wam ... Radosci z zycia , Duuuuzo pieniazkow , zdrowia ... i co tam sobie wymyslicie * ... no to na tyle ...
    ReviewUserIcon
    amaxo

    11.08.2017 02:07

    Inne

    Witaj ... Witam Pania ... PREZES_OWA_ no tak ... Dzien Dobry / Dobry wieczor ... z calym szacunkiem ... Prosze Pozdrowic ... Meza ... z Zawodu PREZESA ... jakos nie przypominam sobie zebym skladal Pani PREZESOWEJ ... oferte ... MATRYMONIALNA ... pisalem juz ... dobrze sie czuje w obecnosci ... smuklej kobiety Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zawsze prezesowa

    11.08.2017 16:05

    Inne

    Przepraszam za swój żart, ale z uśmiechem traktuję także siebie, swoje niedociągnięcia i swoją niekiedy nieporadność. Mam poczucie humoru i nie oczekuję na oferty matrymonialne. Życzę Tobie znalezienia tej smukłej, tzn. szczupłej. Podobno im kobieta lżejsza, tym z większym natężeniem sprawia kłopoty dla budżetu mężczyzny. Nie martw się jak tak się Tobie zdarzy dziś, to nadzieja jest, że jutro będzie lepiej. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    amaxo

    18.07.2017 19:47

    Inne

    Witam ... jesli moge cos podpowiedziec ... to ... 1. Zasada - nie kupuj KOTA w WORKU ... i Butow na Allegro ... 2. Zasada - zawsze , ale to zawsze ... zabierac powinno sie ... KOLO RATUNKOWE / 200 € - 500 € 3. Zasada - sprawdz PRZED WYJAZDEM mozliwosc EWAKUACJI ... Polaczenie z Polska ... DB , albo bardzo korzystnie jest ... https://www.flixbus.de 4.Zasada - Ustaw sobie dobra KOORDYNATORKE / OPIEKUNKE Twoich KONTRAKTOW tak zeby w przyszlosci juz na terenie NIEMIEC ... nie barabanic co 5 minut ... One czesto sa zajete ... lub ... tez jako ludzie nia maja POMYSLU na te KLOPOTY / NIEPOROZUMIENIA . 5. Zasada - OBOWIAZEK ! ... Jezyk plus ... co najmniej ... 2 Telefony Komurkowe ... Jedna karta to Lebara ... druga POlska / Operator Polski ... na Szczescie jest teraz w ramach Wymuszonej UMOWY w UNI ze dzwonimy do POlski w ramach Abonamentu ... i Nasi znajomi , rodzina tez moze do nas za darmo Dzwonic w ramach Abonamentu u wybranego Operatora . UWAGA ! jest jeden haczyk ... Jesli ktos do nas zadznoni na Niemiecka Komorke ... to PLACI ! WARTO WIEDZIEC ! ... Przed wyjazdem warto wejsc do Operatora ( ja jestem w PLAY ) i szczegolowo Wypytac ... Zaoszczedzi sie pozniej nerwow jak FAKTURA bedzie nie w zgodzie z Rzeczywistoscia. 6. Na wyjazd trzeba sie jednak dobrze przygotowac , zarowno zabrac Komputerek albo Smartfona i przygotowac sie PSYCHICZNIE. 7. Jesli czujesz sie ze nie dasz rady na dluzej niz 4 Tygodnie to nie przedluzaj z powodu ze chcesz ZAROBIC KILKA TYSIECY € przy jednym Wyjezdzie ... Moj Typ ... Lepiej sie wycofac ...odpoczac i ... Nowe Rozdanie ... Jak to powiedzial Klasyk ... Zycie to pudelko czekoladek ( Pralinki ) ... nigdy nie wiesz na co trafisz ... Praca jako OPIEKUN / OPIEKUNKA jest dla silnych PSYCHICZNIE ZAWODNIKOW ... Slabi odpadaja lub szukaja czegos lepszego / Innego ... Jestem w PRO24 juz 6 lat ... przerabialem juz rozne Kontrakty ... w tym 7 zgonow ... Podlegam pod Szczecin ... Jestem ogolnie ... Zadowolony ... Pozdrawiam was Opiekunowie i Pracownikow BIURA PRO24 Serwus
    ReviewUserIcon
    Piotr

    20.07.2017 22:33

    Inne

    Jechała ze mną pani o dwóch kulach na opiekę do babci co zasuwała po górach jak maratończyk sam widziałem od tej pani video na smartfonie,a nawet jechał gościu co był na warunkowym zwolnieniu z pierdla i jako pracownik w Pr24 zarobił nie złą kasę za trzy miesiące pobytu znając dobrze do tego Niemiecki.Nie leje wody to prawda.Pozdro.A co do telefonów to ja już 20 lat temu do reichu jezdziłem z dwoma telefonami.Żadna nowina.
    ReviewUserIcon
    Anai

    21.07.2017 06:48

    Inne

    Ludzie kochani ,czytam ostatnie posty i aż mnie skręca dwa telefony ..po co przecież jest roaming. A co do pieniędzy faktycznie są potrzebne gdy trzeba iść do lekarza i samemu zapłacić..Niestety nie każdy posiada przy sobie gotówkę , wtedy są dwa wyjścia albo rodzina pożycza .albo zjeżdża się z kontraktu. Sama ze sobą zabieram większą ilość , robię zakupy . Zmienniczka bierze 50 eu i to jej wystarcza.Więc jest to podejście indywidualne. Pytałam się kiedyś na forum o płatność za dentystę .. faktycznie należy uiścić najpierw opłatę ..a później firma zwraca poniesione koszty , ale tylko podstawowej pomocy dentystycznej. Mój problem mógł poczekać , aż wrócę do Polski. Znajoma musiała skorzystać z pomocy w szpitalu i sama zapłaciła za wizytę do tego doszedł koszt taksówki aby mogła wrócić na stele.Wypadki chodzą po ludziach,ale i tak od wszystkiego się nie ubezpieczymy.. w firmie mamy ponoć dwa ubezpieczenie ..nie zapominajmy jednak o tym ,że niemiecka służba zdrowia działa na innych zasadach niż polska . Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2017 20:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    17.07.2017 15:16

    Inne

    Piszę prawdę i to co przeżyłem i nie kłamię.Wiem że jest różnie na kontrakcie ale są wady i zalety.Nerwy nie raz puszczają.Opiekunka kontraktu,mówię o mojej ostatniej nie opiekowała się mną a działała na korzyść firmy bo ma kasę z niej a i ze mnie drobną też.Od 26.06 nie dzwoniła i nie odbierała moich telefonów z Niemiec.Dopiero po interwencji Warszawy musiała zadzwonić poinformować mnie o busie do kraju.Nie chciała słuchać moich uwag odnośnie kontraktu tylko rzuciła słuchawką i urwała rozmowę.Jeszcze na koniec kłamała że w piątek miałem telefony z ofertami i je odmówiłem takie oto absurdy są.Jak tu to chwalić?skoro mnie ktoś olewa i nie interesuje się tobą na kontrakcie.Albo się jest za Polakiem albo za Niemcem.Mnie potraktowano jak szmatę.A tej pani to ja już więcej nie chcę słyszeć.Chwalić to ja mogę panią Iwonkę z Białegostoku co zawsze do mnie dzwoniła i pytała co złe a co dobre na kontrakcie ale teraz tej pani nie ma bo na zwolnieniu lekarskim.Pozdrawiam ta panią i życzę dużo zdrowia.Fajna pani była w Legnicy też kompetentna w swoich działaniach.
    ReviewUserIcon
    she

    17.07.2017 17:09

    Inne

    Polecam Tobie przesympatyczne panie z Opola. One nie skarżą się na swoją pamięć w kontaktach telefonicznych z opiekunami. To są rozsądne dziewczyny, które nie mają kilku twarzy na zmianę. Nie dorabiają do swoich pensji mitami o własnej pracy. Są zwyczajne, ale jednocześnie nadzwyczajnie się starają, aby w naszej pracy było jako tako swobodnie i żeby nie musieliśmy się cały czas trzymać się tylko naszych problemów. Nie staraj się być najgorszym kołem, czyniącym najwięcej hałasu. Przemyśl to jeszcze raz i nie załamuj się! W tej pracy tak jest, że raz się podnosisz, a raz wywracasz. Tymczasem, gdy brak Ci cierpliwości, Twoje życie zaczyna się przeradzać w niekończące pasmo frustracji. Uśmiechnij się dziś, bo jutro może być gorzej. Ja unikam trudności, a wierz mi, że to jest ciężka praca. Ty jesteś utopistą, a on widzi tylko raj. Ja przeciwnie, jestem realistką i widzę raj plus węża. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piote

    14.07.2017 12:36

    Inne

    Za dwie godziny mam miec busa do kraju.Opisze to w gazetach I wszedzie gdzie gdzie mozliwe.Chyba czas po roku pracy szukac w innej firmie.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    14.07.2017 08:13

    Inne

    Siedze w Niemczech bo dziadek idzie do heimu,a tu pani Sylwia z Lodzi kontaktuje sie raz na dwa tygodnie tylko sms-em.Zobaczymy czy dzisiaj firma mi robote znajdzie do 23.08.17 bo takiam kontrakt.A tu zero kasy na jedzenie zeby se kupic tylko suche ziemniaki zostaly dla mnie I dla biednej babci co bez dziadka teraz zostanie.Katastrofa tu.A bajki I klamstwa to Niemcy codziennie na mnie pisza.
    ReviewUserIcon
    Gadżet

    14.07.2017 11:59

    Inne

    opiekunami nie można pomiatać, jak koordynator nie reaguje, to dzwoń na alarmowy, jak nie pomogą to dzwoń do organizacji w Polsce, które zajmują się pokrzywdzonymi Polakami, nawet na POlicje, bo jesteś ofiarą przemocy....to firma powinna kupić ci bilet do POlski, i nie daj się zastraszyć... nie mają prawa wlepić tobie kar....to Ty jesteś pokrzywdzony.....powiadom najbliższych, rodzinę w POlsce...
    ReviewUserIcon
    Gadżet

    14.07.2017 12:16

    Inne

    sprostowanie: pokrzywdzony jesteś przez stronę niemiecką, myślę, że przez dziadka rodzinę....nie mają prawa ciebie oczerniać, ani głodzić, czy dawać suche kartofle.... mam nadzieję, że firma znajdzie dla Ciebie lepszy kontrakt, bo mają busiki na terenie Niemiec....czyli mogą przenieść do innej podopiecznej/go.... a zdaża się, że niemiecka rodzina kłamie, żeby nie mieć problemów, boi się, że może inny opiekun nie przyjechać.... ale należy pamiętać, że niemieckie rodziny mogą trafić się naprawdę fajne.... może firma ma jakieś fajne kontrakty....spokojnie porozmawiaj najpierw z koordynatorem.... bo w promedice trafiają się naprawdę sympatyczne osoby, nawet na telefonie alarmowym. myślę, że pomogą....
    ReviewUserIcon
    amaxo

    13.07.2017 13:12

    Inne

    Ufff ... Wakacje ! ...
    ReviewUserIcon
    Anai

    11.07.2017 11:35

    Inne

    Wielu opiekunów ucieka.. jak ktoś zauważył ,że nikt ich nie goni. Odchodzą ale nikt nie pisze do jakiej firmy, która firma jest tak cudowna jak w reklamie? Dziwi mnie jak ktoś pisze,ze dostał 650 euro za miesiąc pracy. Może najlepiej zadzwonić do księgowości i spytać czy to już cała wypłata i za jaki okres. Z drugiej strony Zgadzamy się na konkretna stawkę i czego można więcej oczekiwać.Przysłowie na dziś Wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma .Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów.:)
    ReviewUserIcon
    Anai

    12.07.2017 06:06

    Inne

    Danuta Rinn:) . Wiadomo ,ze nie pracuje się charytatywnie , to nie ta branża ,satysfakcjonujące wynagrodzenie jest miarą naszych możliwości , ambicji ,języka niemieckiego... Cytat na dziś ; pieniądze szczęścia nie dają ale bez pieniędzy to też ch..
    ReviewUserIcon
    Moja rada dla wszystkich niezadowolonych opiekunów

    12.07.2017 19:51

    Inne

    Mój cytat: Pieniądze są antidotum na to, aby zaniechać myślenia o pieniądzach. Odkryłam, że jak dostaję podwyżkę, nie myślę już o pieniądzach, ale o tym na co je przeznaczę. Twój cytat to jakby z filmu „Pieniądze to nie wszystko”.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2016 00:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SAJEWSKI

    09.07.2017 20:39

    Inne

    Ten Twój tekst jest ruskie disco polo. To jak science fiction, ale wtedy myślę o prognozie pogody. Dumasz, ze jesteś sprytna i wybitna. Można być zabawnym, ale nie należy być śmiesznym. Masz tam jakąś swoją „sprawiedliwość”, która powinna być po Twojej stronie.
    ReviewUserIcon
    SAJEWSKI

    09.07.2017 22:09

    Inne

    Baju baj, baju baj… Znam ten styl, znam ten kit już na pamięć, bo tu na tym forum powraca jak bumerang.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2017 12:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    olencja

    05.07.2017 10:06

    Inne

    jak to niewypłacalni? pracuję 2 lata i kasę zawsze dostałam do 10. Znam kilka dziewczyn i spotykam też ludzi w busie i nigdy o czymś takim nie słyszałam. Wypłata jest naliczana od 26 do 25 dlatego może mama dostała tylko część a resztę powinna teraz dostać. Powinna to wyjaśnić w firmie lub udać się do sądu pracy, To co tu wypisujesz może tylko zaszkodzić twojej mamie, nie wolno obrzucać obelgami ludzi i firm i módl się żeby ci tego nie wyjaśnili prawnicy Promedici. A jak mama dostanie resztę wypłaty poproś żeby ci kupiła słownik języka polskiego i doucz się trochę człowieku bo strasznie kaleczysz nasz język. Tytuł postu pasuje do tego co sobą reprezentujesz. Pozdrowienia dla mamy
    ReviewUserIcon
    amaxo

    30.06.2017 08:49

    Inne

    BONUS LETNI ! ... od - 1.06.2017 ... co miesiac 100 wka w € ale BRUTTO ! ... akcja BONUS trwa do ... 3.11.2017 ... ale NIKT CI tego nie zaproponuje ! ... chyba ze maja NOZ na gardle ! ... dlatego fajnie jest sie nawzajem INFORMOWAC ! ... Serwus Ps. W Grudniu bedzie napewno nastepny BONUS za Swieta i Sylwestra ...
    ReviewUserIcon
    olencja

    30.06.2017 14:03

    Inne

    mi powiedziano, że ten bonus za przepracowanie 31 dni jest tylko dla nowo przyjętych! czyżby to nie była prawda ? i powinnam cos dostac?
    ReviewUserIcon
    nierozumiem

    23.06.2017 23:03

    Inne

    PYTANIE DO INTERKADRY,DLACZEGO OPIEKUNKI NIE OTRZYMUJA KARTY EKUZ I DRUKU A1,skoro glosicie ze dajecie je opiekunka,i dlaczego taka karta nie jest wazna dluzej tylko na jeden wyjazd
    ReviewUserIcon
    olencja

    24.06.2017 16:30

    Inne

    to w końcu w jakiej firmie pracujesz? ogarnęłaś w końcu?
    ReviewUserIcon
    nierozumiem

    24.06.2017 18:34

    Inne

    pracuje na A3
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Promedica24?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Promedica24

    Aleje Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

    NIP:7010265324

    REGON:142661125

    KRS:0000370523

    https://promedica24.com.pl
    Branże: Księgowość i podatki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kasia Opiekunka

    21.06.2017 13:15

    Inne

    Miał ktoś z was do czynienia z firma LTD Personeel Service?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    18.06.2017 17:03

    Inne

    Żarcie idzie w górę teraz w umowach maja ze do 70 euro wiec da sie wyżyć na produktach z Ja! Wiec opiekunowie i opiekunki walczyć o 70 euro tygodniowo na jedzenie od rodzin bo dla nich to nic.
    ReviewUserIcon
    nowka

    18.06.2017 16:01

    Inne

    oczywiście
    ReviewUserIcon
    nowka

    15.06.2017 20:32

    Inne

    a ja się żywię już 2 m-c w Lidlu za 50 er tyg i jakoś daje rade
    ReviewUserIcon
    nierozumiem

    15.06.2017 23:39

    Inne

    ameryke odkrylas ?
    ReviewUserIcon
    olencja

    16.06.2017 14:36

    Inne

    razem z podopiecznym ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2017 21:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    c'est la vie

    12.07.2017 19:24

    Inne

    To się sądź i pracuj na prawników. Oni tylko obiecują i biorą chętnie pieniądze, a ty niczym Syzyf z mitologii z ogromnym głazem wtaczanym na szczyt góry. Doczytaj sobie, co było dalej, albo wiesz.
    ReviewUserIcon
    rakija

    12.07.2017 22:33

    Inne

    Oj naiwna, naiwna, naiwna… Takich informacji poszukuje się u osób bardzo dobrze Tobie znanych, a nie w Internecie. Uważaj, bo możesz zostać fantem na cudzej loterii. Tobie łatwiej napisać słowo niż ruszyć konceptem.
    ReviewUserIcon
    Opiekun Karol

    10.06.2017 19:41

    Inne

    Witam Dostał ktoś z was za majówkę 2017 w Niemczech w promedica?
    ReviewUserIcon
    Anai

    14.06.2017 12:28

    Inne

    Nikt nie dostał za mjówke w Niemczech ...bo nie ma doatkowego wynagrodzenia za dni świateczne
    ReviewUserIcon
    Aga

    07.07.2017 19:10

    Inne

    Ja dostałam
    ReviewUserIcon
    Poszkodowana

    01.06.2017 15:13

    Inne

    Uciekajcie ludzie z tej promedici ! Jak najszybciej !!!
    ReviewUserIcon
    mirek

    03.07.2017 10:42

    Inne

    jak to jest z tymi karami? czy ktoś dostał wezwanie do zapłaty ? ja rozmawiałem z prawnikiem, pokazałem umowę, prawnik powiedział, że te kary są niezgodne z prawem, i jak firma by podała do sądu, żeby zapłacić karę, to musi pokazać ten załącznik o karze i czy pokarze sądowi, skoro to niezgodne z prawem? myślę, że nie pokarze i wtedy nie może domagać się kary... a poza tym na całym świecie są honorowane zwolnienia lekarskie, tutaj najlepiej od ortopedy( transfer itp...)
    ReviewUserIcon
    zdziwiona

    16.05.2017 12:04

    Inne

    witam, jestem zdenerwowana tym co piszecie, naprawdę zero rozsądku. Dla mnie jak czegoś nie wiem idę do oddziału i pytam, umowy nie podpisuje w ciemno, wiem ile dostane, i jaki bonus (przed każdym wyjazdem można zrobić kalkulacje z dokładnymi stawkami u koordynatorki) . Jak wam się nie podoba to jest wolny kraj i możecie się zwolnić i pracować gdzie indziej nikt nikomu nie karze siedzieć w promedice. tylko pytanie dlaczego w tym tkwicie? ( może inne firmy nie dają takich szans, jak wyjazd osób +65 albo bardzo słaby język ) ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie bo tylko siejecie zamęt (jak ktoś nie rozumie systemu opłacania składek itd. to po prostu niech się nie wypowiada) . gdyby było tak źle to firma by nie działała 13 lat i nie miała by tyle kontraktów. Ja pracuje od 4 lat było ciężko ( ale to zależy od rodziny a nie od firmy) ale jestem zadowolona i z całym sercem polecam. zaczynałam od 950euro teraz mam ponad 1200 (oczywiście na rękę, jakby ktoś dopytywał )
    ReviewUserIcon
    Anai

    16.05.2017 15:15

    Inne

    Hej nie ma co się denerwować. Sama pracuję już 4 rok.I takiego niedoinformowania jak jest teraz to nie było wcześniej.Gdy się przyjmowałam do pracy były bonusy , było 50% stawki dziennej za święta w Polsce , które były na czerwono w kalendarzu. Była dniówka. W ciągu tych 4 lat przyszły zmiany, takie ,że jak się pytam koordynatorki ,to ona sama nie wie co mówi..i wiecznie powtarza ,ze wszystko w gestii pani dyrektor regionu. Mogłabym ,pisać ,ale po co. Koordynatorki ,mniej lub więcej zaangażowane w soja prace , tak jak opiekunki. A o działalności firmy można by powiedzieć ,działa ,bo jest zapotrzebowanie. Jest największa , ma najwięcej oddziałów . Wiele osób woli przyjść osobiście do biura , podpisać umowę ,Zaporozhye , niż załatwiać takie sprawy elektronicznie.A ciężko masz rację zależy od stanu podopiecznego , rodziny .ale też od polskiego i niemieckiego koordynatora. po to oni są aby wspierać. Koordynator jest przedstawicielem firmy . Pozdrawiam i szkoda nerwów ,aby tu je nadwyrężać:)
    ReviewUserIcon
    zdziwiona

    18.05.2017 10:38

    Inne

    Faktycznie może emocje opadły i niech każdy pisze jak uważa :) powiem szczerze zajrzałam na forum z ciekawości i naprawdę ręce mi opadły ktoś coś pisze o jakimś niewolnictwie? (przecież to naprawdę żart ) a jeśli chodzi o system to faktycznie jest pogmatwany (ale chyba jak wszędzie) myślę że dziewczyny w biurach też się denerwują że to tak wygląda... natomiast prawo cały czas się zmienia i firma też musi się jakoś do tego ustosunkować. Pewnie jeszcze nie jedna zmiana nas czeka w umowach.... tylko ważne jest to by to zrozumieć a jeśli się czegoś nie wie to po prostu pytać u źródła a nie na forum nie doinformowane osoby. Przy ostatnich zmianach przesiedziałam chyba ze dwie godziny u dziewczyn zanim stwierdziłam że wszystko " w miarę" rozumiem. one też przecież chcą dla nas dobrze :)
    ReviewUserIcon
    genia

    15.05.2017 18:02

    Inne

    a jak to jest z ZUS płacą składki
    ReviewUserIcon
    ava

    16.05.2017 23:52

    Inne

    Podobno są tacy "wyjątkowi " co mają ZUS odprowadzany od średniej krajowej a reszta mniej"wyjątkowa" od najniższej czyli 2tyś.
    ReviewUserIcon
    eva

    12.05.2017 00:08

    Inne

    Od jakiej kwoty odprowadzają ZUS ? Ktoś podał że od średniej krajowej czyli od 4635
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2017 18:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zaraza

    28.04.2017 19:16

    Inne

    brawo ty,zazdroszcze tobie
    ReviewUserIcon
    Agata

    07.05.2017 10:08

    Inne

    Mam pytanko :) mam jechac własnie do niemczech w okresie lipiec do konca sierpnia. Czy na prade bede jechala do osoby starszej czy do jakiejs innej firmy? Jak jest z noclegami? Mieszkamy u osoby u której mieszkamy? Jak z wypłata?
    ReviewUserIcon
    Anai

    25.04.2017 13:53

    Inne

    Hej czuję ,że będę musiała udać się do dentysty w Monachium .. czy ktoś z opiekunów pracujących w Promedice korzystał z takiej wizyty. Dzwoniłam do naszego ubezpieczyciela i niestety trzeba samemu najpierw zapłacić, a później zwracają koszty do jakiej sumy . Czy ktoś załatwiał to inaczej i może mi podać namiary na stomatologa . Pracuję na północy Monachium.
    ReviewUserIcon
    wiem

    10.05.2017 14:04

    Inne

    za dentystę nie placą
    ReviewUserIcon
    Janas88

    21.04.2017 19:52

    Inne

    Witam wszystkich... Prosze mi powiedziec czy jesli sie nie pojedzie na zlecenie do niemiec po podpisaniu tych 3 smiesznych umów zlecenia czy firma faktycznie domaga sie kwot kar umownych sadownie czy windykacyjnie ?Sprawa sie skaplikowala o tyle ze wszystko wygladalo na poczatkku oki natomiast cyrki sie zaczely potem. Pozdrawiam I dziekuje za info
    ReviewUserIcon
    Ana

    22.04.2017 21:04

    Inne

    Musisz mieć dwa zwolnienia powiedz o tym lekarzowi
    ReviewUserIcon
    Ana

    26.04.2017 20:13

    Inne

    Jeżeli nie podpisała zlecenia nic ci nie grozi też miałam z nimi przeprawę i nic mi nie zrobili oni graja w kuli ja też moge
    ReviewUserIcon
    Monika

    09.04.2017 10:11

    Inne

    Heja. Mam takie pytanko. Czy jeśli wróciłam z kontraktu po tygodniu bo wysiadł mi kręgosłup a miałam być 39 dni to jeśli pójdę do lekarza w Polsce i on mi napisze zwolnienie na czas tego kontraktu to oni mi zapłacą jakieś pieniądze na czas trwania tego zwolnienia na kontrakcie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Anai

    10.04.2017 18:27

    Inne

    Wszystko to jest domyślanie się , ciekawe kto zadzwoni do księgowości i się zapyta:) (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    natka

    11.04.2017 20:42

    Inne

    Dlatego ze mamy 2 umowy polską, polsko- niemiecką dlatego tez muszą być 2 l4 wystawione jedno idzie do solidus a druga na care macie 2 osobne nipy i oni za to tez placa .
    ReviewUserIcon
    Ona

    10.04.2017 18:57

    Inne

    Właśnie ja mam poślizg.Jest 10,a cała kasa nie wpłynęła.Pierwszy raz mi się to zdarzyło.Czy ktoś miał podobnie?Jutro wracam z kontraktu.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    natka

    10.04.2017 08:49

    Inne

    Wiecie co gadacie straszne głupoty chyba że byliscie na starych umowach to się bym nie zdziwila ale sa nowe umowy nowe przepisy a tak wogole firma by się nie rozbudowała po całej Polsce jak by było złe!
    ReviewUserIcon
    Natka

    07.04.2017 23:19

    Inne

    Jak wy będziecie na stare lata potrzebowały pomocy to kto wami się zajmie rodzina ok ale nie zawsze wiec pytam się kto!!! jestem bardzo ciekawa ile nam dacie pieniędzy aby wami się zająć co!!! Bo te ludzie ktozi złośliwie pisza komentarze zastanawiali się nad sobą jak ich życie będzie wyglądać na stare lata bo mi sie wydaje ze nie! My młodzi być może będziemy się wami opiekowali ale za jakie pieniądze najniższa krajowa w Polsce czyli 1500zl zobaczcie jaka jest różnica praca w Polsce a zagranica.A tym bardziej że firma jest bardzo w porządku do swoich ludzi z którymi pracują.
    ReviewUserIcon
    Genowefa

    01.02.2017 00:41

    Inne

    jeszcze nie dostałam wypłaty-co sie dzieje z P24-przecież to nie może tak dalej być...
    ReviewUserIcon
    renia4

    24.03.2017 13:37

    Inne

    To jest prawda. Do 14 każdego miesiąca jest wypłata punktualnie. Tyle tylko że dają po 3 umowy o pracę, więc zrezygnowałam
    ReviewUserIcon
    wieśka44

    27.03.2017 15:26

    Inne

    od kiedy umowa zlecenie to umowa o pracę? mają 3 umowy zlecenia ale to nic nowego bo wiekszosc polskich firm opiekunczych ma takie same warunki zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2017 16:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jenny

    22.03.2017 13:47

    Inne

    jak nie wiecie ktorego bedzie wyplata spytajcie "szymka" speca od finansow w P24 :) zrobi wszystko aby wyplacic pozniej i mniej
    ReviewUserIcon
    Swojak

    22.03.2017 16:13

    Inne

    Czy może ten spec to Sz.P??? Bo też mi się coś obiło o uszka
    ReviewUserIcon
    Marie

    17.03.2017 22:27

    Inne

    Praca - Menager Kontraktow - Promedica Pracowalam w ubieglym roku na powyzszym stanowisku. Odradzam. Opiekunki wiecznie czegos chca, dzwonia 24h, najlepiej co wyjazd to podwyzki oczekuja. Teoretycznie wynagrodzenie + prowizja, ktora defacto nie istnieje lub jest mozliwa do wyplaty po pol roku od rozpoczecia pracy. Czesto pracowalo sie powyzej 8 godzin, jednakze nie istnieje rejestr nadgodzin, tak wiec ani jedna nie zostala zaplacona.
    ReviewUserIcon
    Anai

    18.03.2017 10:51

    Inne

    Ciekawe.Menadzer Kontraktu fajnie brzmi to nie tylko stanowisko ,ale także współpraca z opiekunką kontraktów i jeżeli opiekunka prosi o podwyżkę to myśli że jej się należy pani jest od tego aby wytłumaczyć w jakich sytuacjach podwyżka się należy kiedy są bonusy i kiedy można coś wyszarpać z firmy ,gdyby nie informacje usłyszane w busach część z nas nigdy się nie dowiedziała że cokolwiek więcej ponad podstawę się należy ,nowi pracownicy zaczynające od a stawki są niedoinformowanie nie czytają umów właściwie kto czyta ?Cęsto również opiekunowie kontraktów nie wiedzą co dokładnie i za co jest płacone odsyłając do księgowości także nie tylko stanowisko ,ale i zaangażowanie się liczy dzięki Bogu do tej pory miałam trzy opiekunki kontraktu z dwóch byłam naprawdę zadowolona .Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.