opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Promedica24

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1232 ocen
Opinie(2715)
Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)

Opinie(2715)

Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)
Logo
  • O Promedica24
  • .
  • Zalety pracy w Promedica24
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Szkolenia dla Opiekunów
  • .
  • Kontakt

O Promedica24

Zalety pracy w Promedica24

Oferty pracy

Rekrutacja

Szkolenia dla Opiekunów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Unknown - Promedica24 Romania
Germany - Promedica24
United kingdom - Promedica24 UK

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Promedica24

Opinie

Opinie o Promedica24 Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 30

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Promedica24!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Natalia

    08.03.2016 06:52

    Inne

    Wszystko z tymi zarobkami super ktos napisal, tylko zeby wszystko bylo takie kolorowe jak sie napisze. Wszystkie opiekunki wyjeżdżając do Niemiec nadal pracuja w Polsce. To sa tylko "wyjazdy służbowe" nawet nie delegacja. To taka informacja dla osob ktore nie doczytaly umowy:) Niestety albo stety my soe na to godzimy. A co do początków serio warto wybrac krotkie zlecenie. Z autopsji wiem ze maja takie nawet na zastępstwa po dwa tygodnie, wtedy mozna samemu sie dowiedziec jak ktos sie czuje jako opiekunka.
    ReviewUserIcon
    Po Po Puppka

    07.03.2016 20:15

    Inne

    Witam wszystkich czytających to forum i informuję ze każdą firmę oferującą swoje usługi w Republice Federalnej obowiązuje minimalne wynagrodzenie ustawowe które obecnie wynosi 8,50euro za przepracowaną godzinę,nieważne gdzie firma ma swoją siedzibę w Polsce czy Nowej Gwinei.A więc 160 godzin razy 8,50 daje 1360 to powinno być nasze wynagrodzenie minimalne brutto,pracując w umowie jako pomoc domowa tzw. Haushalthilfe.Jeżeli pracujecie jako opiekunki Altespflege to stawki minimalne są wyższe od 1 stycznia 2016 w Landach zachodnich jest to 9,75euro co daje nam 1560euro przy 160 godzinach a w Landach wschodnich stawka wynosi 9 euro czyli minimum 1440 euro brutto.Teraz pomyślcie sobie jak to się ma do proponowanych zarobków.Kara przewidziana dla nieuczciwego pracodawcy nie wywiązującego się z obowiązku płacy minimalnej wynosi do 500 000 euro słownie do pół miliona euro.Instytucją zajmującą się nielegalnym zatrudnieniem,oraz zaniżaniem stawek pracowników najemnych jest Urząd Celny ,niemiecki Zoll.Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w ciężkiej pracy opiekunek osób w podeszłym wieku.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    07.03.2016 12:16

    Inne

    Ja chyba jestem przykladem ze Promedica przyjmuje mlodych ludzi bo podpisałam z nimi umowe majac 19 lat, ogolnie nie jest zle. Trzeba sie pogodzic z tym ze powyzej 1000 euro to raczej zarabia malo opiekunek. Jedynie teraz z wypłatami bylo troszke pomieszane, ale u mnie wszystko juz wyjasnione. Jak dla mnie to wywiązują sie z umowy, ale fakt jest taki ze nie wazne jaka dobra moze byc firma, jesli sie trafi do zlej rodziny to kazdy bedzie mial zla opinię. Naprawdę trzeba trafic na fajnego opiekuna i rodzinę i wtedy praca jest ok:)
    ReviewUserIcon
    ona24

    06.03.2016 21:18

    Inne

    Witam! Mam pytanie odnośnie tego, czy Promedica24 przyjmuje młodych ludzi? Chciałabym spróbować pracy w tej firmie, ale z tego co tutaj przeczytałam na forum to zaczynam się poważnie zastanawiać czy jest sens w ogóle zaczynać z tą firmą. Czy mogłybyście Panie mi coś doradzić konkretnego ewentualnie polecić firmę która jest rzetelna i wywiązuje się z podpisanej umowy? Z góry dziękuje za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    07.03.2016 17:50

    Inne

    Powinnaś spróbować. Ja uważam, że nie jest źle, wszystko tak jak Natalia napisała...jak źle trafisz to pech, ale to już nie zależy w pełni od agencji. Najwyżej zadzwonisz i powiesz, że do bani to Cię przeniosą. Na początek nie bierz długich zleceń, jak wybadasz, że jest ok to zawsze możesz dłużej zostać. Ja tak robię :) Inne agencje tez miodów nie proponują...
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2016 19:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    06.03.2016 11:21

    Inne

    To chyba najlepiej zacznij pracować to przekonasz się sama. Myślę, że to zależy z jakiego okręgu się startuje i jakiego ma się opiekuna kontraktu. Co do wypłat, to tegoroczny misz-masz jest 100% prawdą.
    ReviewUserIcon
    to prawda

    05.03.2016 09:58

    Inne

    dodam,wracajac ze zlecenia pani emerytowana miala obiecane 700 euro zabrali jej 100 euro wiec zarabia 600 euro u malzenstwa gloduje obsługuje cala rodzine rozmawiam z nia ze w takie miejsca sie juz nie wraca ale ona jest na tak WRACA rece mi opadly,czyli tez daja sie wykorzystywac nasze rodaczki
    ReviewUserIcon
    ruda

    05.03.2016 17:51

    Inne

    na głupotę nie ma lekarstwa, niech robi i za 500, naprawdę ludzie są tak pazerni na kasę, że dają sobie na łeb wchodzic. nigdy bym w takie miejsce nie wróciła.
    ReviewUserIcon
    Me

    04.03.2016 09:51

    Inne

    Dwa przelewy tym razem byly?
    ReviewUserIcon
    blogerka

    02.03.2016 09:01

    Inne

    Firma Promedica 24 to najgorsza jaka widzialam.W Katwoicach bylam 2x zeby podpisac papiery,sprawdzic język itp. Czekalam miesiąc,drugi potem bylo juz blisko mojego urlopu a zlecenia zadnego wkoncu zalatwilam z firmy ze swidnicy w ciągu tyg i pojechalam.A promedica do dzis sie nie odezwala a to juz 4lata to tak mozna czekac.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    01.03.2016 22:50

    Inne

    Okres za ktory dostajemy wypłatę to od 26.01-25.02 i analogicznie kazdego miesiaca, a wypłata nie jest teraz 10. tylko ostatniego . No i Promedica nie przyjmuje tylko osob ktore znaja niemiecki. Jedyne co w tej firmie mi sie podoba to ze wszystkie składki mamy oplacane.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2016 11:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lena

    01.05.2016 14:29

    Inne

    nieprawda, mydlenie oczu znam opiekunki z perfekcyjnym niemieckim , które dostawały 800€, a system wprowadzony od stycznia uniemożliwia przeliczenie wynagrodzenia nawet koordynatorzy mają kalkulator wynagrodzeń bo nie są w stanie ani tego pojąć ani wytłumaczyć opiekunkom kto dlaczego i za ile
    ReviewUserIcon
    wpłynęła kasa

    01.03.2016 09:34

    Inne

    ale właśnie za jaki okres rozliczeniowu???jeszcze 2 tyg jestem w Niemczech i skladam wypowiedzenie mam gdzieś tą firmę,dzielenie na części nie wyszczególnione od do dosyć nie na moje nerwy
    ReviewUserIcon
    do fitmy Promedica 24

    29.02.2016 09:03

    Inne

    Proszę wpisywaćać w przelewach za jaki okres otrzymujemy wynagrodzenie,naprawdę trudno się doliczyć naszych ciężko zarobionych pieniedzy.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    29.02.2016 19:49

    Inne

    Ja wymiękłam, nic nie wiem. Mam dość.Nie wiem za co, nie wiem dlaczego, nie wiem czy jeszcze coś przyjdzie i nie wiem dlaczego przelewy są teraz skoro miały być 10 marca, ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2016 18:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    grazia

    27.02.2016 19:02

    Inne

    czy może ktoś wie za jaki okres jest ta 4 część która przyszła teraz 25-26 lutego , za ostatnie 6 dni stycznia czy za co to jest. Czy to jest część tej wypłaty od 26 stycznia do 25 lutego czy reszta o poprzedniej wypłaty????????????
    ReviewUserIcon
    do firmy

    26.02.2016 16:10

    Inne

    do którego m-ca będą wypłacane pensje za m-c luty?proszę o odpowiedż
    ReviewUserIcon
    grazia

    26.02.2016 20:07

    Inne

    Też bym to chciała wiedzieć. Dzisiaj znowu dostałam przelew i nie wiem czy to za styczeń czy to z luty. Ręce mi opadają ....
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    24.02.2016 14:58

    Inne

    Witamy, Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby wyjaśnić szczegóły i warunki współpracy z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected] i numerem telefonu: 22 490 90 99. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Z pozdrowieniami, Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    porazka

    23.02.2016 09:05

    Inne

    tez nie moge doliczyc sie wyplaty ciagle mi brakuje,jestem na zleceniu ale zadzwonie do Warszawy,niech mi wytlumacza,tez zamierzam zmienic firme,zamiast wiecej zarabiac obcinalam mi pensje normalne oszustwo,tyczy sie to oczywiscie Warszawy,moja opiekunka kontraktu ma interweniowac w mojej sprawie rowniez,
    ReviewUserIcon
    Natalia

    22.02.2016 18:54

    Inne

    Na pewno obcięli? Bo za styczeń jest wypłata tylko za okres do 25 stycznia . Ja tez myslalam ze tyle mi obcięli, pozniej sie okazalo wlasnie ze inny okres rozliczeniowy jest. za końcówkę stycznia ma byc kasa na koniec lutego do 10 marca. Nie ogarnelam tego do konca.
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    22.02.2016 07:52

    Inne

    Ja akurat na moja opiekunkę tez nie moge powiedzieć zlego slowa. Bo zawsze wszystko potrafi szybko zrobic i mozna na nia liczyc. Ale taka prawda ze sa opiekunki ktore sa fajne i mile ale sa tez takie ktorym wszystko nie pasuje, tak samo panie w biurach, nie kazda jest idealna, sama sie o tym przekonałam. Nie mozna oceniac wszystkich jednakowo. A tez od naszych opiekunek nic nie zalezy, one nam wypłaty nie daja, i mysle ze same niewiele wiecej od nas zarabiają.
    ReviewUserIcon
    Słabizna

    19.02.2016 08:51

    Inne

    Słabo, słabo, słabo. mała kasa
    ReviewUserIcon
    Pawel

    17.02.2016 17:38

    Inne

    Do tych,co pracują z promedicą w UK-ile dostajecie miesięcznie z umowy-zlecenia?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Promedica24?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Promedica24

    Aleje Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

    NIP:7010265324

    REGON:142661125

    KRS:0000370523

    https://promedica24.com.pl
    Branże: Księgowość i podatki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    17.02.2016 12:19

    Inne

    Witamy, Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby wyjaśnić szczegóły i warunki współpracy z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected] i numerem telefonu: 22 490 90 99. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Z pozdrowieniami, Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    Anai

    17.02.2016 11:33

    Inne

    Dodzwoniłam się do firmy bez problemu ,może dlatego ,że zaraz po 8 dzwoniłam .Bardzo miła pani rzeczowo wyjaśniła dlaczego tak rozbieżność w wynagrodzeniu ,ponieważ ten pierwszy okres rozliczeniowy wynosi tylko 25 dni stycznia. Te pozostałe 5 dni zostanie doliczone do lutowej wypłaty , która wpłynie w marcu 3 przelewy dlatego ,ze mamy podpisana umowę z 3 firmami. i wpłaty na konto mogą pojawiać się dzień po dniu. A jak komuś są za duże prowizje w banku to zawsze moze prosić bank o negocjacje w sprawie prowizji:)
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    17.02.2016 11:21

    Inne

    Do mnie dzwonila jedna Pani i mowila ze mam przyjsc na szkolenie i koniec bo to jest obowiązkowe. Stanowczo odmówiłam bo powiedziała ze ten "kurs" jest dzien przed moim wyjazdem. Jak narazie jeszcze nie dzwonili do mnie ale i tak nie pojde na zaden kurs ktory mi proponują.... niech mi Panie powiedza, czego mozna nauczyc sie w kilka godzin? I jeszcze te smieszne oświadczenia o tym ze sie przepracuje 90 dni, niby jaka podstawe prawdna oni do tego maja? Stracilam wszelka nadzieję co do tej firmy. Ostatnio rozmawialam z synem mojej podopiecznej, to zrobili mu taka wode z mozgu i nawciskali ze jezeli my tu zarobimy 800 euro to jesteśmy bardzo szczesliwi bp w Polsce to jest az 4 razy wiecej i to jest dla nas bardzo bardzo duzo, szkoda tylko ze nie poinformowali go o kosztach zycia w Pl.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2016 11:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    18.02.2016 15:16

    Inne

    Nie wiem o co Wam chodzi. Dlaczego piszecie źle o firmie, w której pracujecie. Jak mi coś nie pasuje to dzwonię do opiekuna kontraktu i wyjaśniam albo na jakikolwiek numer firmy i ZAWSZE dostaję odpowiedź i NIGDY nie czuję się "olewana" Jeśli komuś się wydaje, że "panie w biurach" siedzą i nic nie robią to dlaczego się nie zatrudnicie w biurach? Oni szukają też do biur. Ja pracuję krótko, ale nie zazdroszczę tym dziewczynom z biur. Nie macie pojęcia pod jaką presją one muszą pracować. Z jednej strony mają szefów, przed którymi muszą się rozliczać a z drugiej 50 albo więcej niezadowolonych opiekunek i rodzin. Nie wiem ile każda opiekunka ma pod sobą kontraktów. Kierowcy muszą też odpoczywać, jeśli mają gdzieś mieszkanie, w którym się mogą umyć i przespać to co w tym złego? Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Pracujemy wspólnie, powinniśmy się wzajemnie wspierać i starać się zrozumieć. A Zorro, Ty siejesz tylko ferment, nie wiem dlaczego.
    ReviewUserIcon
    Anai

    22.02.2016 04:00

    Inne

    I to się nazywa EMPATIA. BRAWO bardzo podoba mi się Twój post ,choć sama jestem zwykła opiekunką to współczuję dziewczynom w biurze. Ogromna presja i jeszcze większa rotacja . Z moją opiekunką kontraktu z Gdańską z Panią Anią mam bardzo dobry kontakt , tak samo miałam dobry kontakt z Panią Moniką z Poznania Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    XXXX

    17.02.2016 10:04

    Inne

    Chyba co w trawie piszczy.No tak jak grochem o ścianę......Pozdrawiam i miłego dnia zyczę !!!
    ReviewUserIcon
    Anai

    17.02.2016 02:48

    Inne

    czytam i nie wierzę mniej o 200 eur q dodatkowo bank zabieraz za każdy przelew 5 eur ..pracuje od 29 stycznia czyli w marcu dopiero zobacze co gdzie piszczy nie tak.
    ReviewUserIcon
    Misia

    16.02.2016 13:39

    Inne

    Mi tez wypłata sie nie zgadza za styczeń .Jeżeli do końca lutego dalej nie będzie mi sie zgadzało ,to biorę te 3 umowy i ide do adwokata a on na pewno mi doradzi co dalej.Już z jednym pracodawcą sprawę w sądzie wygrałam
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    16.02.2016 12:20

    Inne

    Za trzy tygodnie 800 to jeszcze nie jest zle u nich, oczywiscie ironia, ja za 12 dni dostalam 290 euro z jakimis groszami, oczywiście zla bylam, jak do mnie zadzwonili( bo ja oczywiscie dodzwonić sie do nich sama nie moglam) to Pani z biura wielce oburzona ze jeszcze cokolwiek chce wiedziec stwierdzila ze w tym roku nie ma możliwości dowiedziec sie jaka jest nasza stawka na dzien. Mamy w umowie na miesiac i koniec kropka. Tylko szkoda ze ja w swojej umowie mam 900 euro a oni 850. Oczywiscie tego tez nie da sie wyjasnic. Jedyne co mi pani powiedziala ze mozna jakos przyspieszyć wypłatę za ta końcówkę stycznia i 25 dni lutego i dostac pieniadze 29 lutego. Rowniez oczywiscie w 2 albo 3 przelewach. Cale szczescie rodzina u ktorej jestem zainteresowała sie tym "czyms" i beda dzwonic do oddziału w niemczech dlaczego tak jest. Ale koniec końców pewnie wyjdzie na ich korzysc.
    ReviewUserIcon
    oszukana

    16.02.2016 10:28

    Inne

    Witam wszystkich, też dostałam wynagrodzenie w euro, bardzo marne to wynagrodzenie, za powiedzmy 3 tygodnie pracy ze stycznia wyszło mi około 800 Euro oraz z ofertami pracy nie dzwonią w tym roku, bardzo pogorszyła się ta firma zatrudniająca. Jestem zawiedziona.
    ReviewUserIcon
    Viki

    15.02.2016 17:31

    Inne

    Witam Jak sa wyliczane te nowe 3 umowy ?ja dostaje w euro ale doliczyć sie nie moge , mało kasy a i dodzwonić sie nie można. Wysłałam maila ale nik nie odpisuje. Jak oni to liczą ?????? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    15.02.2016 14:41

    Inne

    Witam Czy ktoś z was dostał wynagrodzenie ostatnie w euro i jak o o zostało wyliczone. rany czy ktoś to wie bo nie idzie sie dodzwonić do nich. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dorota

    14.02.2016 11:40

    Inne

    Też wyjeżdżałam z tą agencją zatrudnienia i rzeczywiście rodziny płaciły Promedica24 2600-3000 euro, a ja jako opiekunka zarabiałam 900-1000 euro łącznie ze świętami, próbuję przejść na inną firmę , ale jakaś niekumata Pani Młodsza Specjalista ds. Rekrutacji przedstawiła mi takie oferty niedostosowane do moich możliwości,można produkować się i objaśniać do jakich przypadków chce się jechać,a do jakich nie, a Ci Managerowie czy Specjaliści dzwonią uparcie z takimi propozycjami, które człowiek nie może zaakceptować i w efekcie zgarniają większe pieniądze siedząc za biurkiem niż osoba pracująca za granicą w opiece osób starszych.
    ReviewUserIcon
    ola

    13.02.2016 12:58

    Inne

    ja tez składam wypoiedzenie teraz po 20 zjazd do polski i nie wracam mam w polsce zaklepaną prace a taka firme mam głęboko gdzie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    11.02.2016 23:37

    Inne

    No dokładnie tak to wyglada. Takze tylko teraz takie zamieszanie. A w marcu juz ma byc normalna wypłata za pewny miesiac od 25.01- 25.02. Co ma to na celu to nie mam pojecia. Szkoda tylko ze nie wszystkich o tym poinformowali a ja musialam dzwonic do innych opiekunek zeby dowiedziec sie co jest grane. Takze teraz wielki minus dla nich, a oczywiscie telefonu nikt przez caly dzien nie raczył odebrac, tak samo mieli sami do mnie zadzwonic i nic z tego.
    ReviewUserIcon
    Agata

    11.02.2016 19:55

    Inne

    To w marcu wyplaca za 25dni lutego i 6dni stycznia tak? Czy źle rozumiem?!
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    11.02.2016 18:18

    Inne

    Ja do nich dzwoniłam i dziwnym trafem nikt nie odbiera, dostalam tylko zapewnienie ze na pewno do mnie sami zadzwonią zeby wszystko wyjasnic, dziwne ale jakos w to nie wierze. A juz chciałam mieć o nich dobra opinie. Coz rodzina mi sie trafila super ale za to firma kiepska
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    11.02.2016 09:47

    Inne

    Dostalam te informacje ze wypłaty sa wypłacane tylko za okres do 25 stycznia.
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    11.02.2016 07:13

    Inne

    No tak zrozumialam, ze jak wejda nowe umowy to nam jedno euro dziennie odlicza ale niw ze az tyle.
    ReviewUserIcon
    ola

    10.02.2016 21:15

    Inne

    nie potrafiła nic wyjaśnić pustak poprostu !!!!!!! Człowiek zapieprza 24 na dobe na każde pierdnięcie a oni poprostu jaja sobie robią myślą że będziemy te biurwy utrzymywać!
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    10.02.2016 20:21

    Inne

    A wie ktoras z Pan ile dokladnie mialo byc przelewów? Bo ja dostalam juz trzy ale o jakies 180 euro za malo. Z tego co mi Pani w biurze przedstawiała to az tyle ten Zus nie mial pochłaniać.
    ReviewUserIcon
    ewa

    10.02.2016 22:20

    Inne

    a to sory bardzo...to ten zus ma być opłacany z tych resztek co dostajemy? a to nie wiedziałam....no tylko podziękować za hojność pozostaje...
    ReviewUserIcon
    ewa

    10.02.2016 22:20

    Inne

    a to sory bardzo...to ten zus ma być opłacany z tych resztek co dostajemy? a to nie wiedziałam....no tylko podziękować za hojność pozostaje...

    Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.