opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Promedica24

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1232 ocen
Opinie(2715)
Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)

Opinie(2715)

Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)
Logo
  • O Promedica24
  • .
  • Zalety pracy w Promedica24
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Szkolenia dla Opiekunów
  • .
  • Kontakt

O Promedica24

Zalety pracy w Promedica24

Oferty pracy

Rekrutacja

Szkolenia dla Opiekunów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Unknown - Promedica24 Romania
Germany - Promedica24
United kingdom - Promedica24 UK

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Promedica24

Opinie

Opinie o Promedica24 Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 30

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Promedica24!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Do Ewelina

    28.04.2016 10:46

    Inne

    Jak pracowałam w Promedice24 ze dwa lata to też czekałam długo na oferty pracy, koordynatorki późno odzywały się z ofertą wyjazdu,trzeba było prosić się po różnych oddziałach, żeby łaskawie ktoś zaproponował coś, żenada, kończyło się to otrzymaniem słabego kontraktu,a jak odrzucałam nieodpowiednie kontrakty, to wystawili mi wypowiedzenie, było to wyczerpująca walka,, jeszcze te 3 umowy, odradzam Promedica24(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ewelina

    28.04.2016 12:57

    Inne

    no właśnie się martwię. Chciałam poczekać do września ze zmianą. Pani z ofertami z kraju milczy. Jestem z okolic Łodzi jednak do Wrocławia daleko nie mam, dzięki za polecenie firmy. Najgorsze jest to że jak byłam po przyjeździe w biurze to mi pani mówiła że sporo ofert i szybko wyjadę :( nie wiem ile jeszcze wytrzymam.
    ReviewUserIcon
    ewelina

    27.04.2016 10:39

    Inne

    Proszę podzielcie się ile czasu czekacie na ofertę? Ja 5 tydzień czekam na następny wyjazd. Dostałam smsa o pracy w Polsce i chyba nie mam wyjścia albo w kraju albo zmiana firmy. Mam jeszcze nr prywatny. Czekam na zwrot za benzyne ale odpowiedzi brak, w sms dostałam nr do osoby zajmującej się pracą w kraju ale dodzwonić się nie można, podobno ma oddzwonić więc czekam. Przejdę się w piątek do biura i zapytam jakie są szanse na wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Kalinka

    23.04.2016 20:21

    Inne

    Czy ktoś aplikował na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. rekrutacji personelu opiekuńczego? jakie są warunki? polecacie tę pracę?
    ReviewUserIcon
    opiekun

    21.04.2016 17:05

    Inne

    Moim zdaniem, firma Promedica24 jest dużą firmą, mającą dużo oddziałów 38, ale kosztem opiekunów i opiekunek pracujących za granicą,rodziny niemieckie płacą ogromną sumę firmie za opiekę, podwójnie za dni świąteczne, a ile z tego ma opiekunka czy opiekun??? Są bez wątpienia jedną z najgorzej płacących firm, nie ufam tej firmie, lepiej poduczyć się języka i spróbować sił z innymi firmami.
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    20.04.2016 14:36

    Inne

    Chodziło mi o firmę zlokalizowaną na ulicy Racławickiej 13 we Wrocławiu lub firmy ze Świdnicy, polecam:)
    ReviewUserIcon
    Nikola

    20.04.2016 14:34

    Inne

    (usunięte przez administratora) godne polecenia z Wrocławia, natomiast Promedica24 omijać z daleka. pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    20.04.2016 12:01

    Inne

    Witam wszystkich, pracowałam ze3 lata w tej firmie Promedica24 i firma uległa pogorszeniu,faktem odrzucałam 3 ostatnie kontrakty i skracałam pobyty, ponieważ oferty pracy nie były dostosowane do moich możliwości, a teraz pracuję z inną firmą z Wrocławia i jestem zadowolona, nawet dostałam premie od rodziny za przepracowane święta, polecam firmę Opieka, dobry kontrakt z firmą,lepsza organizacja transportu, wysokie zarobki w porównaniu do Promedicy24, która mi płaciła stale tak samo 900 euro z dobrym językiem. Nie bać się szukać, są na rynku dużo lepsze firmy niż ta Promedica24, robiąca dobrą reklamę, a rzeczywistość jest inna.
    ReviewUserIcon
    MOLI

    20.04.2016 14:12

    Inne

    WITAJ OPIEKUNKA.CZY MOZEMY SIE JAKOS SKONTAKTOWAC,BO CHODZI MI O TA FIRME Z WROCŁAWIA
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    20.04.2016 14:23

    Inne

    Szanowna Pani, przykro nam, że oferty nie spełniały Pani oczekiwań i możliwości. Jeżeli ma Pani jakieś uwagi, prosimy o kontakt mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 22 490 90 99 Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze, Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2016 19:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    beata

    19.04.2016 19:32

    Inne

    Proszę nie usuwać linku mojego
    ReviewUserIcon
    moli

    13.04.2016 17:43

    Inne

    Firma moze nie jest najgorsza,ale załatwic coś to problem,np.od dwóch miesiecy firma jest powiadomiona o zmianie konta ze złotówkowego na walutowe i jest to takie niby skomplikowane i czasochłonne że do tej pory nie zostało zmienione .Problem jak widac nie małyi kolejna wypłate zmowu wypłaca w złotówkaci i pewnie o to chodzi najbardziej,wiadomo z czym to jest zwiazane.
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    14.04.2016 09:21

    Inne

    Szanowna Pani, dziękujemy za zgłoszenie nam tej sytuacji. Bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 22 490 90 99 lub mailowo: [email protected]. Dołożymy wszelkich starań, by wyjaśnić tę kwestię. Pozdrawiamy, Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    ewka

    17.04.2016 06:55

    Inne

    Moli, miałam to samo ...
    ReviewUserIcon
    Balbinka 13

    15.04.2016 14:28

    Inne

    Pracowałam w tej firmie ,koordynatorzy mają nas w d,wynagrodzenie jakie miałam to 620 € na miesiąc a oni za naszą pracę biorą 2000 za miesiąc i te śmieszne umowy z klauzulami i kara 2000 zł
    ReviewUserIcon
    Irena

    14.04.2016 16:50

    Inne

    Wyjazd do pracy w UK fatalny, mam porównanie i nie bede już z nimi jechać.
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    15.04.2016 09:11

    Inne

    Pani Ireno, przykro nam, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Dążymy do tego, by jakość oferowanych przez nas usług, stała na jak najwyższym poziomie. Dlatego, prosimy o przekazanie swoich uwag mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 22 490 90 99 Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze, Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    Natalia

    07.04.2016 12:15

    Inne

    A ja tam nie moge narzekac na firme, zarobki zarobkami, kazdy sie na to godzi a dopiero po fakcie pisze anonimowo ze zle płacą. Co do firmy dojazdy sa super, wypłaty na czas a reszta jest zależna tylko od tego na jaka rodzine sie trafi i jaką opiekunką się jest. Bo nie wymagajmy od kogos zeby dokoła nas skakał, jesli sami nie bedziemy dla drugiej osoby mili:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.04.2016 15:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    06.04.2016 12:23

    Inne

    Szanowna Pani, Dziękujemy za wyrażenie opinii. Staramy się, by nasze Opiekunki miały jak najlepszy kontakt z firmą. Jeżeli była Pani niezadowolona z obsługi, prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub telefoniczny 22 490 90 99. Pozdrawiamy, Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    kaśka

    06.04.2016 16:55

    Inne

    Bardzo proszę:) ale to nie była opinia, tylko raczej żart. Jeśli miałabym wyrazić prawdziwa opinię, taką szczerą,to muszę stwierdzić, że Promedica jest bardzo dobrze zorganizowana. Np. podróż. Busy kursują punktualnie, kierowcy zawsze dzwonią i uprzedzają gdy będą trochę wcześniej lub parę minut później. Kierowcy są mili i kompetentni. Promedica daje szansę kobietom, które znają słabo język lub wcale. Organizują kursy i naprawdę są pomocni,moje oferty zawsze zgadzały się ze stanem faktycznym, ale od stycznia z wypłatami jest bałagan, nie ogarniam tego systemu( i nie tylko ja) a to doprowadza mnie do szewskiej pasji. Tyle na temat.
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.04.2016 17:13

    Inne

    Ja nie mam jeszcze przelewu a 10ty w niedziele
    ReviewUserIcon
    Realistka

    31.03.2016 19:38

    Inne

    Byłam na rozmowie w tej firmie.Jakaś Pani sprawdzała na jakim poziomie znam język niemiecki.Odpowiedziałam na wszystkie pytania,zapytano mnie ile chcę zarabiać,powiedziałam,że 1200euro miesięcznie.No niestety ale rzekomo mój język był na poziomie komunikatywnym i zaproponowano mi 900euro.Podziękowałam bo praca w charakterze opiekunki nie polega na konwersacji o sztuce z podopiecznym.Firma daje 900euro,a od Niemców co miesiąc ściąga dwa razy tyle.Chcę nadmienić,że pracowałam u niejednej niemieckiej rodziny i nie było problemów ze zrozumieniem się wzajemnie.Nie można dać się wyzyskiwać bo praca opiekunki jest pracą ciężką i fizycznie,a przede wszystkim psychicznie.300euro tygodniowo to minimum jakie się zarabia opiekując się jedną osobą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2016 11:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ewka

    02.04.2016 16:57

    Inne

    coraz trudniej dodać opinię...śmiechu warte
    ReviewUserIcon
    ewka

    02.04.2016 16:57

    Inne

    coraz trudniej dodać opinię...śmiechu warte
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    30.03.2016 11:19

    Inne

    Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby wyjaśnić szczegóły i warunki współpracy z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected] i numerem telefonu: 22 490 90 99. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Zespół Promedica24
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2016 08:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marta

    29.04.2016 13:33

    Inne

    Spotkała mnie ostatnio podobna sytuacja z tym, że koordynatorka powiadomiła mnie że adresem docelowym jest adres domowy o 1 w nocy zadzwoniłam na linię alarmową i zostałam podwieziona pod dom. Do tej pory byłam zadowolona ze współpracy z PM 24 ale od 1 stycznia warunki na jakich pracujemy są niejasne i coraz bardziej skłaniam się do zerwania współpracy mimo, że pracuję tu od 4 lat
    ReviewUserIcon
    ewa

    26.03.2016 05:34

    Inne

    Też zamierzam im podziękować za pracę. Ostatnie zlecenie i żegnaj Gienia. W umowie mam napisane, że jak wsiadamy lub wysiadamy z busa w porach nocnych to mamy prawo do wyboru dogodnego dla nas miejsca. "dogodne" to znaczy takie, gdzie kierowca nas wyrzuci. Mimo wcześniejszych telefonów i próśb, że nie ma mnie kto odebrać o 2 w nocy z dworca (koordynatorka powiedziała ,"ok" śmiech na sali...) wywalili mnie na dworcu w środku nocy po 3 miesięcznym kontrakcie...teraz wracam i to samo...muszę dojechać o 1 w nocy do punktu A :) Po co więc te kłamstwa w umowie, że niby tak super jest? Dla nowych duszyczek? Teraz już wiem, że mają mnie w d.. i mam sobie radzić sama i dla mnie jest wszystko jasne...
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    23.03.2016 17:52

    Inne

    właśnie żegnam się z firmą :-) pozdrawiam!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Promedica24?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Promedica24

    Aleje Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

    NIP:7010265324

    REGON:142661125

    KRS:0000370523

    https://promedica24.com.pl
    Branże: Księgowość i podatki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marta

    23.03.2016 17:23

    Inne

    A mi powiedzieli ze do 10 sa wyplaty a nie do 1go!!!!!! Wiec kto tu kłamie!?
    ReviewUserIcon
    kaśkaM

    03.04.2016 15:26

    Inne

    To kiedy ta wypłata????? dostaliście już za marzec?
    ReviewUserIcon
    olcia

    23.03.2016 15:25

    Inne

    witam koleżanki ja postanowiłam kończe z tą firma
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2016 16:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ania_s

    29.04.2016 14:48

    Inne

    Kompletna pomyka, na pierwszy rzut firma pokazuje jak bardzo dba o pracownikó, interesuje się, pierwsza wpłata na konta zgadza sie co do grosza a później następuje zwrot akcji, wielotygodniowe oczekiwanie na wyjazd. Warto nadmienić, że firma średnio od każdego pacjenta dostaje ok 2000-2500EUR (rozmawiałam z kilkoma podopiecznymi)a Tobie proponuje 750 EUR, składki odpowadzane nie wliczają się do emerytury i renty, umowy są nieczytelne i bardzo zawiłe a na koniec jeszcze się dowiadujesz, że musisz zapłacić za kursy, na które Cię wysyłali oraz za nocleg- który także zapewnia rodzina. Zatrudniłeś się?- lepiej szybko zrezygnuj.
    ReviewUserIcon
    ewkag

    01.05.2016 16:28

    Inne

    Jak składki odprowadzane nie wliczają się do emerytury i renty? przecież płacą teraz składki (podobno od najniższej ale płacą) mogłabyś mi to jakoś rozjaśnić bo zaczynam się obawiać naprawde
    ReviewUserIcon
    opiekunka2

    22.03.2016 16:48

    Inne

    NO trudno, zeby skakac z radosci jak chce sie pracować, a tu trudni pacjenci trafiaja sie, firma oferujaca najniższe zarobki, robiaca tylko dobra reklame, nie ma co byc przykro, wystarczy przejsc do innej firmy i po co trwonic czas na (usunięte przez administratora) Dodatkowo, te koordynatorki, ktore nie pracowaly w opiece osob starszych, a znajace jezyk, na nic nie daja rozwiązania w razie problemów, o ile w ogole odbiora telefon. RADZE NIE PRACOWAC W Promedica24, lepiej podszkolic jezyk i szukac lepszej możliwości.
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    18.03.2016 12:46

    Inne

    ja pracowalam kiedys 3 lata z promedica, pierwsze dwa lata byly owocne, dobre rodziny, konkretne i bardzo dobrze zorganizowane koordynatorki, natomiast 3 rok pracy to kompletna niewspolpraca, male zarobki i teraz pracuje z nowa firma i jestem zadowolona, lepsze place i lepsza organizacja i mam nadzieje znow na dobra wspolprace. Nie ma sie co przejmowac taka firma, sa naprawde lepsze firmy dbajace o pracownikow, a z rodzinami niemieckimi to rozne uklada sie, zalezy gdzie sie trafi, pozdrawiam wszystkich, zycze duzo wytrwalosci.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2016 20:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ewka

    17.03.2016 19:47

    Inne

    masz rację...tylko bardzo ciężko się jest dodzwonić , żeby wyłozyc swoje racje, to też dużo kosztuje i nie wiadomo do do kogo te żale wylewac?;) Jak na razie to nie mogę dodzwonić się do mojej opiek. kontr. zadzwoniłam do firmy i prosiłam żeby do mnie zadzwoniła jak będzie miała chwilkę i cisza w eterze...
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2016 18:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ewka

    16.03.2016 18:39

    Inne

    to super, to tylko czekać aż mi się taka trafi bo tam też ciągle nowe...pewnie każą im nawijac makaron na uszy...nie mogą mówić za dużo bo tez się boją o pracę...
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2016 16:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ewka

    16.03.2016 17:35

    Inne

    Kornel, a dlaczego nie mają innej pracy? dla opiekunek jest wiele pracy. Jak mają doświadczenie i znają język to po co siedzą latami skoro nie są zadowolone? Ja zamierzam coś innego szukać , chyba, że się w końcu doliczę wypłaty , bo reszta mi pasuje. Nie mam problemów z opiekunką kontraktu, nigdy mnie nie wprowadzili w błąd i ogólnie naprawdę nie mam się do czego przyczepić, szkoda tylko, że zaczeli cudować z tymi przelewami, to mnie doprowadza do szału ....
    ReviewUserIcon
    Marta

    16.03.2016 13:54

    Inne

    To którego w końcu sa teraz wyplaty? 1go czy 10go??? Wie ktos?!
    ReviewUserIcon
    ewka

    16.03.2016 17:28

    Inne

    No ja niestety też się pytam bo nie mam pojęcia. Coś dostałam wcześniej ale jakby za mało więc myślałam, że coś teraz koło 10 dojdzie ale nie doszło , więc to pewnie koniec.. Pozostaje czekać na koniec marca albo na 10 ? nie wiem , masakra...
    ReviewUserIcon
    Nie mam slow

    15.03.2016 19:32

    Inne

    (usunięte przez administratora) jeszcze im malo !!!czas powiedziec dowidzenia promedice!!!
    ReviewUserIcon
    malin

    15.03.2016 17:14

    Inne

    Też dostałam za mało kasy. Zadzwoniłam do promedici i poprosiłam o wyjaśnienie sprawy. Koordynatorka powiedziała żebym się nie martwiła bo wyrównają mi w następnym miesiącu. Choć krążą pogłoski,że Promedica specjalnie przetrzymuje kasę na koncie oszczędnościowym żeby mieć większe zyski.
    ReviewUserIcon
    luke

    14.03.2016 09:17

    Inne

    Ja pracuję w UK. Na początku były pewne zgrzyty z Promedicą, ale wszystko zostało wyjaśnione. Pieniądze są na czas. Mam bardzo uczynną panią PCM. Wszystko zależy od dialogu i rozwiązywania problemów w chwili ich powstania a nie czekania na zbawienie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2016 18:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rybka wanda

    14.03.2016 15:00

    Inne

    pierwszy raz słyszysz, że coś nie tak? a jeszcze nie pracujesz , wysłałeś CV dopiero? to po co się wcinasz w dyskusję skoro Ciebie nie dotyczy?
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    11.03.2016 12:17

    Inne

    ja już dostałam wypłatę za luty. za mało, ale dostałam przelew
    ReviewUserIcon
    ewka

    14.03.2016 15:05

    Inne

    a dostałaś w marcu czy w lutym za luty? ja też dostałam za mało , ale naprawdę ciężko się było doliczyć w tych kilku przelewach za jaki czas to jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.03.2016 21:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ewka

    11.03.2016 08:55

    Inne

    Czy może ktoś wie czy będzie teraz ( dzisiaj czy w ciągu paru dni) jakaś wypłata za luty?
    ReviewUserIcon
    ola fasola

    09.03.2016 18:17

    Inne

    Przepraszam Promedico, ale za mało zarabiam i nie stać mnie na połączenia do Was. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    ola fasola

    09.03.2016 18:14

    Inne

    Przepraszam Promedico, za mało zarabiam żeby stać mnie na połączenia do Was :-) Och ironio!
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    09.03.2016 14:56

    Inne

    Witamy, Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby wyjaśnić szczegóły i warunki współpracy z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: [email protected] i numerem telefonu: 22 490 90 99. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Z pozdrowieniami, Zespół Promedica24”
    ReviewUserIcon
    Po Po Pupkka

    09.03.2016 13:09

    Inne

    Witam wszystkich na forum dużo osób pracujących w Niemczech uważa że nie obowiązuje je stawka minimalna bo są delegowane z Polski prawnie wygląda to tak. Zasady delegowania pracowników do wykonywania pracy w innych krajach Unii Europejskiej opierają się na zasadzie stosowania lokalnego prawa pracy właściwego dla miejsca wykonywania pracy. Polski pracownik oddelegowany z polskiej firmy do pracy w Niemczech, podlega niemieckiemu prawu pracy, gdyż w tym przypadku niemieckie prawo jest prawem lokalnym. W ten sposób polskiemu pracownikowi przysługuje np. niemiecki wymiar urlopu i obowiązuje niemiecki wymiar czasu pracy, a także polski pracownik delegowany podlega pod obowiązujące w Niemczech zasady i stawki wynagradzania. Wynagrodzenie pracowników nie może być niższe niż obowiązująca na danym obszarze Niemiec dla określonej grupy zawodowej. Także godziny nadliczbowe oraz praca w nocy, niedziele i święta musi być wynagradzana wg niemieckich przepisów. Polskie firmy delegujące pracowników do Niemiec muszą spełniać wszystkie wymogi stawiane pracodawcom przez niemieckiego ustawodawcę i stosować się do wszystkich przepisów obowiązujących w Niemczech. Zgodnie z nowym zapisem dyrektywy cała dokumentacja pracownicza musi być sporządzona w języku kraju przyjmującego. Zatem delegowanie pracownika z Polski do Niemiec wiąże się np. z obowiązkiem posiadania niemieckiej umowy o pracę. Co ważne, umowa o pracę musi być sporządzona w oparciu o prawo niemieckie i zawierać wszystkie elementy przewidziane przepisami. W przypadku kontroli polski pracodawca będzie musiał przedstawić niemiecką dokumentację i to począwszy od wspomnianej niemieckiej umowy o pracę, poprzez wykaz wykonanych w Niemczech prac, a kończąc na niemieckiej liście płac. Polski pracodawca delegujący pracowników do Niemiec podlega nadzorowi instytucji, które chcą go skontrolować pod kątem przestrzegania wewnętrznych przepisów obowiązujących w Niemczech. Instytucjami kontrolnymi są min. Urząd Skarbowy, Urząd Celny, odpowiednik Inspekcji Pracy, itd. Jeżeli polski przedsiębiorca nie zastosuje się do wszystkich obowiązujących na obszarze Niemiec przepisów, to nie będzie mógł delegować pracowników do pracy w Niemczech.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    opiekunka

    08.03.2016 16:24

    Inne

    Sama nie rozumiem tej firmy. Nie rozumiem systemu wypłat, dlaczego zarabia się tu tak mało... Na umowie zlecenie wymiar czasu pracy 40 h/tydzień, czyli ok. 6 dziennie a w rzeczywistości lata się wokół podopiecznego cały dzień a późnym wieczorem pada na twarz. Żadnej prywatności, odetchnięcia psychicznie. Z 2 h wolnego też różnie wygląda... Jedyne co mogę pochwalić to transport - bezproblemowy, wszystko na czas, kierowcy przesympatyczni. Sam kontakt z firmą też jest dobry, interesują się, oddzwaniają więc naprawdę nie mogę na to narzekać. Jednak i tak by się wstydzili dawać takie pieniądze ciężko pracującym opiekunkom :( Rodzina płaci kokosy agencji a my mamy 37% tej kwoty... Kolejny raz z tą firmą nie wyjadę.

    Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.