Promedica24

Opinie o Promedica24

Prawda

Pracowałam w promedice z dobra znajomosci jezyka nie zrobiłam aż tak źle przeszło 1000 Euro. Jeśli chodzi o zarobki wszystko uzależnione jest od poziomu niemieckiego jeśli ktoś nie zna tego niemieckiego to około 750 Euro. Jest to niewiele. Wszystko tez zależy od trudnosci kontraktu. Im trudniejszy przypadek tym troszkę więcej płacą. Ogólne polecam osobom, które znają troszeczke lepiej ten niemiecki. Ogólnie firma jest ok. Przejazdem i powrotem nie należy się martwić wszystko zapewniają.

Parasolka

Kobitki moje Kochane... powiem wam tyle jeżeli chcecie w tej firmie zarabiac od 1100 do 1200 euro miesiecznie NETTO!!! musicie znać DOBRZE niemiecki PODKREŚLAM DOBRZE i przede wszystkim znać swoja wartośc, Firmy pośredniczące to europijcy ale bez nas by nimi niebyli, więc ceńmy sie kochane, wasza stawka zależy od bardzo wielu czynników, są 2 etapy rekrutacyjne... ten drugi jest konkretny pod każdym względem jeżeli chcecie wiedziec jak wygląda 2 etap rekrutacji piszcie na moje gg 36093597, bo byc może rozpisuje sie na darmo..a warto żebyście były bardziej zorientowane podejmując się jakichkolwiek dzialań:) ja na wstępie podpisałam umowę ale tylko na 2 miesiące I nie bójcie sie pisać o zarobkach i ogólnie o wszystkim...jestesmy Polkami więc solidaryzujmy się ... moze nam to nie zaszkodzi Pozdrawiam Parasolka z Parasolandii...:)

Zostaw opinię o Promedica24 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promedica24