Promedica24 UK

Opinie o Promedica24 UK

Maya

Polecam z czystym sumieniem. Wyjeżdżam z Promedica regularnie od dwóch lat i nie mogę narzekać. Wszystko jest zgodnie z umową, Płacą bardzo dobrze.

zyx

Taaaaaaa..............

@zyx

Czy Ty próbujesz sarkastycznie temu zaprzeczyć? Wyjaśnisz czemu?

Joanna
@Olga

Ja odpowiem: w porównaniu z innymi firmami które śledzę płacą bardzo słabo i wg nieczytelnej i zawiłej umowy. Zus płatny co drugi miesiąc. Umowa nie jest do negojacji. Inna wypłata w umowie a inna w rzeczywistości, po różnych potrąceniach.

@Joanna

Szkoda, że nie można negocjować u nich... Ale rozumiem, że robią tak, że te potrącenia są "legalne"? :/ A z tym zusem jeszcze tylko dopytam czy to coś złego, że co drugi miesiąc? Bo chyba kwota i tak ta sama przychodzi, więc tutaj z czym problem jest?

rena
@Joanna

co ty pleciesz. Jaki ZUS? Tak jest w promedica w Niemczech q nie w UK. Wyjeżdżasz na wizie pracowniczej i wyplata jest w funtach. Kontrakt brytyjski a nie polski.

@rena

To chwileczkę, na czym polega ten kontrakt? Czyli bardziej opłaca się na Niemcy jeździć, bo warunki lepsze?

Mimi
@Maya

Nieprawda że płacą bdb. Chyba nie masz pojęcia ile można zarobić u angielskiego pracodawcy

Bobo
@Joanna

Jesteś zatrudniona przez polskiego pośrednika i masz polską umowę. Będziesz miała zapewniona prace, pokój w Anglii u mr. Smitha. Kasę dostaniesz po zakonczonej robocie ale nic poza tym, czyli nie możesz sobie np pójść do agencji pracy w anglii tak jak to było przed brexitem. W uk tak naprawdę cię nie ma, ubezpieczenia NHS tylko polskie.

Maria
@Maya

Mam koleżankę która naprawdę zaczynała współpracę z tą firmą, była zadowolona i nie żałowała podjętej decyzji.

@Maria

Zaczynała,była- to już czas przeszły. I naprawdę - dlaczego przestała być zadowolona i opuściła ten statek?

Opiekunka

To nie pisz takich pierdół w miejscu gdzie ludzi interesują fakty i sprawy realne na tu i teraz. Ja też z nimi zaczynałam, pracowałam i wiem czym to pachnie. Ale może cię zaskocze- nie żaluje tego czasu z nimi i nie twierdzę że cokolwiek straciłam.

Konga
@rena

Witam.gdzie mogę znaleźć pracę jako opiekun w UK? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.Kinga Boroda

@Konga

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu otrzymania szczegółów proponujemy kontakt telefonicznych z infolinią pod numerem: +48 22 250 55 00. Z poważaniem Zespół Promedica

Zzzzzzz Nowy wpis
@Maya

A płacą ci za pracę w nadgodzinach? Szanują ciebie i twoją pracę?

Czy Promedica24 UK zatrudnia studentów?

Dawid

jest szyta pod miarę.. naprawdę mi pasowało.. teraz robię co innego.. ale w każdej chwili mogę zadzwonić i poprosić o jakiś wyjazd.. wolniej czy prędzej. JEST EXTRA!!! ważne jest dla Niemca, żebyś znał niemiecki i wtedy więcej zarobisz.

Iwona Nowy wpis
@Dawid

Prawda z niemieckim lepsza kasa.

zainteresowana

Gdzie można więcej się dowiedziec o pracy w uk? czy potrzebne są formalności?

Nowy wpis

@zainteresowana

Firma Promedica24 UK poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zuzu

Jestem pozytywnie zaskoczona tą pracą. Jeździłam juz kiedyś za granicę jako opiekunka ale z inną firmą i róznie tam bywało. W Promedica wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Firma załatwia wszelkie formalności o organizuje wyjazd. Wynagrodzenie jest wysokie.

Bożena

Według ciebie zasługują na same negatywy? O to ciekawe. Powiesz czemu?

Na wielu stronach reklama wyjazdu do UK. Pomoc w załatwieniu wiz!. Pięknie brzmi. Tak naprawdę potrzeba mieć status a na pytanie czy pomagają, odpowiedź proszę sobie wejść na stronę uk.gow . I tyle pięknej reklamy.

Natalia
@Ewa

To trochę zakłamali w tych reklamach... A proste to chociaż jest do zrobienia na tej stronie?

@Ewa

@Ewa Trzeba mieć status pre-settled? Przecież tego nie da się zrobić. Wiza nie wystarczy? Możesz napisać więcej szczegółów z tej rozmowy? Mi się oczy zaświeciły na widok tych reklam, ale z tego, co piszesz, to nic nie wyjdzie. Już byłam na tej stronce, o której piszesz, dla mnie wiza spoko, mimo że dużo tych formalności. Ale jeśli chcą pre-settled, to jestem bez szans, to trzeba było wcześniej zrobić

@Ania

To to się da ogarnąć czy nie? Bo zastanawiam się po co robić reklamę bez pokrycia, a widziałam, że to problematyczne dla niektórych

Benia

Polecam pracę w tej firmie. Naprawdę bardzo dobrze płacą. Wyjazdy zawsze są świetnie zorganizowane.

zygzak
@Benia

Płacą połowę tego, co agencja angielska, a robota taka sama. Organizacja wyjazdu chybił-trafił, zależy ile przesiadek, żeby było taniej. Jeśli ktoś musi, to podejmuje pracę z tą agencją, ale jak okrzepnie i przejrzy na oczy, to szybko wieje. Oczywiście za ten akt niesubordynacji wypracowanych bonusów nie dostanie.

Kaja

Polecam. Praca dobrze płatna z umową, ubezpieczeniem prywatnym i transportem.

Eryka

Moim zdaniem wszystko jest ok. Praca mi odpowiada chociaż bywa ciężko. Zarobki są ok, niemiecki znam coraz lepiej. każdy wyjazd jest bardzo dobrze zorganizowany a w razie problemów mogę liczyć na pomoc koordynatora.

Luzia

Wszystko jest ok. Polecam z całego serca.

Irmina

porządna, wypłacalna firma. Jest ok. Polecam

Promedica24 stawia na jakość

W 2021 roku Promedica24 została wyróżniona trzema, niezwykle istotnymi i prestiżowymi odznaczeniami. Dziękujemy wszystkim naszym Opiekunom, pracownikom i współpracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy.

SOLIDNY PRACODAWCA 2021
Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach. Celem programu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują ciekawe rozwiązania HR i dzielą się swoim doświadczeniem na łamach ogólnopolskiej prasy.

FIRMA GODNA ZAUFANIA 2021
Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów. Stanowi poniekąd wykładnik satysfakcji Opiekunów współpracujących z Promedica24 oraz gwarancję rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy.

FRIENDLY WORKPLACE 2021
Friendly Workplace to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redaktorów/ekspertów Employer Brandingu i HR portalu MarkaPracodawcy.pl – dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są w nim firmy, które m.in. tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami oraz inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych.

Wszystko ok. Pracę sobie bardzo chwalę. Polecam

Aktualność
Wyjedź w Święta i ciesz się bonusem do 350 EUR!

Nowe, wyższe stawki a teraz – dodatkowo świąteczny bonus!
Wyjedź na kontrakt o długości min. 30 dni, który obejmie święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz święto Trzech Króli i ciesz się dodatkowym bonusem do 350 EUR.

Im dłuższy wyjazd i lepsza znajomość języka niemieckiego, tym większa szansa na wyższy bonus!

Nasze bonusy stanowią doskonałe uzupełnienie Twojej pensji – nie wahaj się z nich korzystać.

O szczegóły bonusu świątecznego:

•zapytaj naszego rekrutera,
•skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów,
•zadzwoń: 22 250 55 00

Zgłoś się do nas i sprawdź co zyskujesz!

atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy:
◦bonus świąteczny – do 350 EUR
◦bonus za polecenie Opiekunki do Promedica24 – od 150 do 250 EUR za osobę
◦bonus za przejście (referencje) – 200 EUR
◦bonus specjalny za dostarczenie unijnego certyfikatu COVID-19 – 50 EUR
◦atrakcyjne nagrody rzeczowe z naszego Programu lojalnościowego
•legalne zatrudnienie – dostajesz umowę oraz kartę A1
opłacone składki ZUS;
dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO);
całą organizację wyjazdu (w tym testy Covid-19) – nie musisz martwić się o formalności
transport własną flotą busów zachowując reżim sanitarny
dużą bazę sprawdzonych ofert kontraktów
szybkie wyjazdy i elastyczne terminy
•przydzielonego Opiekuna Kontraktu
•całodobowe wsparcie Infolinii 24/7
kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami
•kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Promedica24 UK? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jaga

Okres rozliczeniowy jest od 25 dnia m-c do 25 nastepnego m-ca wyplata za kontrakt jest w 2 transzach 10 i 30dnia m-ca

Odważ się na zmiany!

Jedną z kluczowych dla Promedica24 wartości jest

wspieranie aktywności zawodowej i rozwoju kobiet 50+.

Poznaliśmy setki niezwykłych kobiet, które po 50 roku życia zdecydowały się na zmianę zawodu, podjęcie pracy za granicą i naukę języka obcego. Niezwykle zależy nam na tym, aby kobiety, które w dojrzałym wieku są gotowe na zmiany i robią to – były zauważone.

W tym roku, kontynuując nasz projekt „Odważ się na zmiany!” zawitaliśmy w programie Mądrej Babci pt. „Bezpiecznie przez życie” i odpowiedzieliśmy na pytanie „Jak zarabiać na legalu?”.

Zrealizowaliśmy dwa odcinki na żywo w telewizji internetowej Silver TV – materiał video poniżej:

Jak robicie w weekendy i czy są obowiązkowe ?

Anai
@Ania

Normalny dzień pracy , chyba zę akurat masz wolny dzień. Z rególy nalezy sie jeden wolny dzień lub dwa popołudnia. Róznie jest w tym temacie . O wolnym czasie dla siebie powinno rozmawiać sie od razu po przyjeżdzie . Czasami podopieczny nie ma rodziny, więc temat wolnego czasu nazlezy poruszyc z jego opiekunem prawnym , lub z koordynatorem

@Ania

A jak sobie wyobrażasz życie pod jednym dachem ze starym i chorym człowiekiem? W dni powszednie ty pracujesz,a w sobotę i niedzielę pacjent ozdrowieje i będzie za ciebie sam robił? Firma oczywiście za ten czas ci już nie płaci ,bo uważa że samo się rozwiąże i wyprostuje. Czasami z rodziną jest tak, że zabierają staruszka do siebie,czasem zjazdy rodzinne masz w domu u podopiecznego,albo jeszcze inny wariant opracowany przez dzieci(jak je posiada),aby opiekunka odpoczęła trochę. Ale na 50 przypadków to jest w dwóch może trzech domach. Krotko- cały tydzień robota. Jak ci się nie podoba- następnym razem zmień firmę. Też będziesz robić,ale za zupełnie inne pieniądze.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Promedica24?

Anai

Oczywiscie ze całe za przepracowany miesiąc. Uwaga okres rozliczeniowy jest od 26 bm do 25 nastepnego .Więc i za jeden misiąc kalendarzowy moze być w dwóch transzach

Kamila

Możecie opowiedzieć jak wygląda ta praca w domach? Ile to jest godzin i w ogóle?

Andzia

Jak z jedzeniem macie u podopiecznych.czy na co macie ochote to kupuja. Dziekuje

Jaga
@Andzia

Bylam juz w nie jednej rodzinie i nnie zdazylo mi sie zeby rodzina ograniczala jedzenie, slodyczy owocow mialam bez ograniczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 UK - United kingdom

• Jak się pracuje w Promedica24 UK?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 UK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24 UK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promedica24 UK