Promedica24
3 1

Opinie o Promedica24

Parasolka

Kobitki moje Kochane... powiem wam tyle jeżeli chcecie w tej firmie zarabiac od 1100 do 1200 euro miesiecznie NETTO!!! musicie znać DOBRZE niemiecki PODKREŚLAM DOBRZE i przede wszystkim znać swoja wartośc, Firmy pośredniczące to europijcy ale bez nas by nimi niebyli, więc ceńmy sie kochane, wasza stawka zależy od bardzo wielu czynników, są 2 etapy rekrutacyjne... ten drugi jest konkretny pod każdym względem jeżeli chcecie wiedziec jak wygląda 2 etap rekrutacji piszcie na moje gg 36093597, bo byc może rozpisuje sie na darmo..a warto żebyście były bardziej zorientowane podejmując się jakichkolwiek dzialań:) ja na wstępie podpisałam umowę ale tylko na 2 miesiące I nie bójcie sie pisać o zarobkach i ogólnie o wszystkim...jestesmy Polkami więc solidaryzujmy się ... moze nam to nie zaszkodzi Pozdrawiam Parasolka z Parasolandii...:)

Zostaw opinię o Promedica24 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promedica24