opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Promedica24

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1232 ocen
Opinie(2715)
Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)

Opinie(2715)

Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)
Logo
  • O Promedica24
  • .
  • Zalety pracy w Promedica24
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Szkolenia dla Opiekunów
  • .
  • Kontakt

O Promedica24

Zalety pracy w Promedica24

Oferty pracy

Rekrutacja

Szkolenia dla Opiekunów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Unknown - Promedica24 Romania
Germany - Promedica24
United kingdom - Promedica24 UK

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Promedica24

Opinie

Opinie o Promedica24 Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 30

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Promedica24!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ola

    10.02.2016 19:16

    Inne

    dzwoniłam oczywiście głupie tłumaczenia ze to nowa umowa okres rozliczeniowy od tego o tego raz może wychodzić wiecej kasy raz mniej sranie w bambus !!
    ReviewUserIcon
    ewa

    10.02.2016 19:47

    Inne

    ale pierduty...choćbyś była od 01.01 to powinnaś mieć wypłacone za 25 dni stycznia to i tak dużo za mało a byłaś dłużej i przez dni świąteczne ,...normalnie jaja..
    ReviewUserIcon
    Agata

    10.02.2016 17:55

    Inne

    Ja tez mam 200e mniej niż w tamtym miesiac! Czemu ktos wie?!
    ReviewUserIcon
    Magda

    10.02.2016 17:02

    Inne

    mi tez promedica jest cos winna ja tez tego nie popuszcze
    ReviewUserIcon
    misia

    10.02.2016 15:54

    Inne

    Niska płaca
    ReviewUserIcon
    ola

    10.02.2016 14:25

    Inne

    od końca grudnia na zleceniu siedze do teraz a dostaĺam 2800 z groszami paranoja sylwester, nowy rok,trzech króli płakać się chce.
    ReviewUserIcon
    ewa

    11.02.2016 16:00

    Inne

    Kasia, a może się pomylili? dzwoniłaś pytałaś? Mi dali za mało i wyrównanie jakies dostałam...teraz by się zgadzało...ale nie wiem jak u innych jest. Nie wiem jaką miałaś stawkę, wylicz ile Ci brakuje , zadzwoń i zapytaj gdzie reszta, może dojdzie dzisiaj:)
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    11.02.2016 20:23

    Inne

    Ewka, ja odpowiadałam na posta Oli ;-) sama nie pracuję w promedice - przymierzam sie dopiero, ale jak przeczytałam, że wypłata za cały miesiąc takiej ciężkiej pracy to 2,8 tys to przyznam szczerze, że mam bardzo mieszane uczucia
    ReviewUserIcon
    ola

    10.02.2016 14:10

    Inne

    jestem ta kasa załamana dostałam oferte z polski mam dyplom w tym kierunku wracam do kraju dla złodzieji zza biurka nie bede pracowaľa.
    ReviewUserIcon
    Aga B

    10.02.2016 14:21

    Inne

    Ja też zaczynam mieć dziwne uczucie, że popełniłam błąd nie wierząc w opinie o tej agencji...
    ReviewUserIcon
    Nieźle

    10.02.2016 13:41

    Inne

    Ją też mam o 200 euro mniej wypłaty ale ją tego tak nie zostawie poruszenie niebo i ziemie czekam jeszcze kilka dni co Promedica wyprawia jeszcze im mało kasy w głowie się nie miesci
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.02.2016 12:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aga B

    10.02.2016 14:18

    Inne

    Albercik, ale jak kupię nowy telefon i kartę i będę płaciła abonament to nie wydam kasy? Jak bym miała wszystko w porządku to bym nie musiała nigdzie dzwonić :)
    ReviewUserIcon
    Magda

    10.02.2016 12:13

    Inne

    moi drodzy oni sie przyzwyczaili ze płacili po 25 zł do Zus a teraz koniec musza płacic od najmniejszej krajowej to muszą odebrac aby wyjsc na swoje
    ReviewUserIcon
    Sandra

    10.02.2016 12:07

    Inne

    U mnie też marne wynagrodzenie, odkąd wprowadzili te umowy, a co najgorsze od 5 miesięcy proponują mi najgorsze miejsca pracy w tą samą okolicę z tego samego oddziału,a z innych oddziałów lekceważą i w ogóle nie proponują pracy. No cóż czas na zmiany i przejście do innej agencji zatrudnienia. Radzę omijać Promedica24.
    ReviewUserIcon
    ola

    10.02.2016 11:58

    Inne

    ja też jestem w plecy pożegnam się z nimi poprostu mnie okradli kończe z nimi
    ReviewUserIcon
    Aga B

    10.02.2016 12:09

    Inne

    więc nie ma sensu nawet dzwonić, pewnie telefony się urywają , a jak się dodzwonię to jeszcze mi kasę z komórki zeżre i dopłacę do interesu...normalnie załamka...
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.03.2015 17:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    znam to

    15.04.2015 09:08

    Inne

    serdecznie współczuję Tobie,przechodziłam przez takie sytuacje,my musimy byc wypoczęte,ale kogo to interesuje,życzę wytrwałości o ile jeszcze jesteś w pracy,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    elle

    09.02.2016 21:25

    Inne

    może byś sama zaczęła pracę na podcieraniu dup starym niemcom, a nie piszesz z za biurka i reklamujesz swoją firmę , nawet nie masz pojęcia o tej pracy.
    ReviewUserIcon
    kocica

    09.02.2016 17:32

    Inne

    Ja dostałam 3 przelewy,ale złotówki Mam pytanie, powiedzcie dziewczyny czy promedica płaci za dzień przyjazdu do klienta, bo za dzień wyjazdu z Polski wiem , że nie płacą, ale jak np. przyjechałam 22 stycznia o 10 rano to zapłacą mi do 25 za 4 dni czy za 3 ? jestem w promed od niedawna i doliczyć się nie mogę , bardzo proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.02.2016 16:41

    Inne

    Gdyby były dwa to byśmy miały po 200e. A to nie jest możliwe. Myślimy mile Panie
    ReviewUserIcon
    grażyna

    09.02.2016 13:52

    Inne

    ja mam dwa ale w złotówkach , czekam na trzeci , mam nadzieje, że będzie trzeci
    ReviewUserIcon
    poprostu ja

    09.02.2016 18:04

    Inne

    Poprostu namieszali z tymi wypłatami i wszyscy się pogubili ale o to chyba im chodzi.Ja też nie moge sie doliczyć pomocy
    ReviewUserIcon
    Aga B

    10.02.2016 08:50

    Inne

    wysłali mi na konto dewizowe wszystko w złotówkach, po przewalutowaniu jestem "w plecy" super, czekam do końca zlecenia i czas szukać czegoś innego...
    ReviewUserIcon
    MartA

    09.02.2016 12:16

    Inne

    Ile będzie teraz tych przelewów? Trzy? Jeden zł i dwa w euro?
    ReviewUserIcon
    ola

    09.02.2016 12:16

    Inne

    Dostałyście już wszystkie przelewy???
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    09.02.2016 11:43

    Inne

    Hej, Ja nie mialam żadnych problemow z dostaniem sie, moja rekrutacja trwała zaledwie kilka godzin, kilka dni pozniej dostalam juz kontrakt mimo ze doswiadczenia nie mam zadnego na papierze. Sa tez rodziny ktore wola młodsze opiekunki. Ja bylam u jednej rodziny zaledwie dwa tygodnie przed swietami i tak bylo fajnie ze teraz chcueli mnie spowrotem, jeszcze dwa tygodnie i do Polski ale wiem ze jeszcze tu wroce. Na dzien dzisiejszy promedica chyba przyjmuje wszystkich, takze to dobrze bo chociaz daja szanse na prace, nie placa moze zbyt wiele ale jak sie trafi na fajna rodzine to tez sie nawet nie czuje ze sie pracuje. Ale sa zawsze dwie strony medalu. Mozna trafić dobrze ale i tez zle.
    ReviewUserIcon
    claudia

    08.02.2016 16:44

    Inne

    Witam was :) Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda w Anglii...są tu jakieś dziewczyny,które tam były?? bo ciągle Niemcy i Niemcy. Jak to wygląda z zarobkami(wiem,że zależy to od znajomości języka,ale w jakich granicach się wahają) Z góry dziekuję za jakiekolwiek informacje i pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2016 11:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dzienna podwyzka

    08.02.2016 13:21

    Inne

    tak dzienna,czyli wychodzi na m-c aż 30 lub 31 euro więcej do wypłaty,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    dzienna podwyzka

    08.02.2016 13:24

    Inne

    cięzko było doprosić się o podwyżkę także na więcej nie liczę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Promedica24?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Promedica24

    Aleje Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

    NIP:7010265324

    REGON:142661125

    KRS:0000370523

    https://promedica24.com.pl
    Branże: Księgowość i podatki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Aga B

    06.02.2016 11:31

    Inne

    Hej , dzwoniłam i wszystko mi się rozjaśniło. To tylko ta część z umowy na Polskę , reszta ma być normalnie pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    monia87

    05.02.2016 21:49

    Inne

    Wszystko ok
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.02.2016 20:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aga B

    05.02.2016 20:23

    Inne

    Na pewno się ich zapytam , ale to jakieś dziwne, żeby wysyłać złotówki na konto w euro. Jak mi tak zrobią z całą wypłatą to mnie ładnie załatwią. A Tobie normalnie euro przelewają ?
    ReviewUserIcon
    Aga B

    05.02.2016 20:25

    Inne

    Na pewno się ich zapytam , ale to jakieś dziwne, żeby wysyłać złotówki na konto w euro. Jak mi tak zrobią z całą wypłatą to mnie ładnie załatwią. A Tobie normalnie euro przelewają ? Dziękuję Ci bardzo:)
    ReviewUserIcon
    Aga B

    05.02.2016 19:52

    Inne

    Mam pytanie, czy jak mam konto w euro i chce żeby mi przelewali wypłatę w euro bo umowę mam na euro a nie na złotówki. Dzis dostałam pierwszy mały przelew a tam jest , że wysłali 144 złotych na konto walutowe i po kursie wyszło mi 30 pare euro,,,czy oni zawsze tak robia???? myślałam, że będą euro przelewac na konto w euro czy może mi ktoś to rozjaśnić, byłabym wdzięczna:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.02.2016 21:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    claudia

    08.02.2016 16:50

    Inne

    Hej :) piszesz,że masz 19 lat,a to nie stanowiło jakiejś przeszkody,ze niby za młoda i małe doświadczenie masz?? Ja mam 28 lat i się zastanawiam czy w takim wieku przyjmują w ogóle :P
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    01.02.2016 19:53

    Inne

    No i jesli poniższa Pani zwraca sie do podopiecznych tak jak do mnie to nie dziwie sie ze później takie osoby narzekają. Moze i pracuje tu krotko, moze i mam 19 lat ale jakos odkad jestem u rodziny i kiedy opiekowałam sie babcia czy mialam wolontariat w domu opieki nigdy nikt nie zwrocil mi uwagi ze robie cos zle. Jezeli kazdy pracodawca skreslalby mlode osoby to nikt z nas nie mialby pracy. To wedlug Pani mlode osoby jak powinny zarabiac na przyszlosc? Siedziec do trzydziestki na utrzymaniu rodzicow czy pracowac za 800 zl miesięcznie.? I niech Pani nie pisze ze nic nie wiem bo jestem taka sama opiekunka jak reszta i tak samo pracuje, nie mam zadnej taryfy ulgowej
    ReviewUserIcon
    claudia

    08.02.2016 16:52

    Inne

    Hej :) piszesz,że masz 19 lat,a to nie stanowiło jakiejś przeszkody,ze niby za młoda i małe doświadczenie masz?? Ja mam 28 lat i się zastanawiam czy w takim wieku przyjmują w ogóle :P
    ReviewUserIcon
    Agata

    01.02.2016 16:07

    Inne

    Aha, dzięki za pomoc. Czyli na walutowym pewnie będzie 12.02 wynagrodzenie.
    ReviewUserIcon
    kamcia

    01.02.2016 15:26

    Inne

    kiedyś się pytałam czy to obowiązek powiedzieli ze tak. najśmieszniejsze jest to ze ja mam wykształcenie medyczne i posiadam dyplom a i tak musiałam pojechać. także nie wiem jak z tym do końca jest. mogę tylko doradzić ze to jest dobre szkolenie bo uczą jak umiejętnie przezucic np osobę leżąca z łóżka na wózek bądź umiejętnie umyć osobę w łóżku zważając na nasz kręgosłup pokazują nawet jak najlepiej go odciążyć.tylko później trzeba odpracować ten kurs w Niemczech
    ReviewUserIcon
    Biiip

    01.02.2016 11:48

    Inne

    A wie moze ktoras z Pan czy szkolenie, kurs czy jak to sie tam nazywa z transportu i chorob otepiennych jest obowiązkowy? I czy trzeba rowniez po tym podpisac ze przepracuje sie dla nich 3 miesiace..?
    ReviewUserIcon
    Anai

    17.02.2016 03:03

    Inne

    nic nie jest obowiazkowe, sam byłam na tym kursie . podpisujesz papier że będziesz dla nich pracował dodatkowo 90 dni na wyjeżdzie ,a jak nie to odpowiednio do dni potrącą kasę z 500 zl bo tyle niby wynosi cena kursu jednodniowego z obiadem;)
    ReviewUserIcon
    Nataaliaa

    01.02.2016 11:42

    Inne

    Ja moze nie pracuje z Promedica za dlugo bo dopiero od grudnia, ale kazda opiekunka z ktora sie spotkalam mowila ze ma przerwy w ciagu dnia, ja osobiscie tez mam wolne 3 godziny w ciagu dnia (wiadomo ze czasami trzeba wykorzystac jakas czesc na sprzatanie), koncze o 21 takze nie jest zle. Mysle ze to ze ktos nie ma przerwy nie zalezy od firmy a od rodziny, ale tez mysle ze jak jest ciezko to po co jechac kolejny raz do tej rodziny. Ja tam ogolnie promedici jako firmy nie oceniam zle, chociaz fakt ze malo placa. No ale na moje 19 lat, komunikatywny niemiecki i prawie zero doswiadczenia to i te 900 euro jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    kitka34

    01.02.2016 16:47

    Inne

    jeździsz od grudnia czyli krótko, wiec nie masz pojęcia o czym tu rozmawiamy, do tego na pewno nie masz zadnego doświadczenia przy twoim wieku , naprawdę powinnas być szczesliwa, że cie ktoś zatrudnił
    ReviewUserIcon
    Anka

    30.12.2015 21:38

    Inne

    A jak z tymi podwyżkami jest??? Bo mi koleżanka mówi że ona ma juz 100 euro podwyżki po pierwszym miesiącu pracy i może sie starac po każdym wyjexdzie i beda jej podnosić o 100 euro a przypadek z tego co wiem ma bardzo lekki w sumie to sie nudzi. siedzi w Koblenz z 40 letnim facetem który jest lekko uposledzony i sam chodzi do pracy. Mówi że jest znudzona ta pracą bo nic nie robi i najpierw miała 850 euro a ze teraz sama pani koordynator podniosła o 100 więcej.
    ReviewUserIcon
    małgosia

    31.01.2016 17:52

    Inne

    O jakiej przerwie mówisz na spanie , czy na sr... nie ? Innych niestety w tej pracy nie ma, wiem co mówię, jastem w tej chwili na 7 kontrakcie. Nikt tu nie jest dla przyjemności, to najgorsze co mozna robić, ale czasem życie nas do tego zmusza.
    ReviewUserIcon
    ewa

    31.01.2016 22:26

    Inne

    Co do przerw to ja właśnie mniej więcej takie mam:) wiec nie ma co narzekać...jak śpię to mam przerwę ( jak mi snu nie przerwą) jeśli chodzi o sr...e to jest już ciężej bo w ciągu dnia nie zdarzyło mi się w spokoju załatwić...tylko przed spaniem jak akurat mnie najdzie. Do tego oni tu (jestem o tym przekonana) uważają, że ja mam przerwę jak siedzę przy pdp z np. laptopem na kolanach i w ciągu godziny 20 razy przełączam z kanału na kanał ...bo to bee i tamto nudy..., gaszę i zapalam światło, robie kawę, podaję okulary, taszczę do toalety, wykręcam numery w telefonie itd. i odpowiadam na grad pytań...więc nie wiem nawet po co trzymam tego laptopa, chyba tylko po to żeby czuć kontakt z cywilizacją :):):) Myślę tak jak Ty , pozdrawiam :) ...ale naprawdę słyszałam , że niektórzy mają przerwy i nawet jakiś wolny dzień...
    ReviewUserIcon
    ewa

    31.01.2016 15:56

    Inne

    Hej pracuję w tej firmie od lipca zeszłego roku. Miałam 2 zlecenia. Wszystko się zgadzało z tym co mi koordynatorka powiedziała w 100% , czytam różnie opinie (więcej tych złych) aż mi głupio pisać, że jestem w miarę zadowolona. Nie mam się czego czepic (jedynie tych składek zus w zeszłym roku co były bo teraz niby większe mają być...zobaczymy...) Nie bardzo podobają mi się moje zarobki bo to niewiele ponad 900 euro ale z tego co czytam chyba przy komunikatywnym i lekkich zleceniach nie idzie więcej zarobić... A próbował ktoś może pisać o podwyżkę? Dziękuję za info o dacie wypłaty bo jakoś to mi umknęło :) pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
    ReviewUserIcon
    kamcia

    30.01.2016 21:18

    Inne

    czyli wypłatę za luty dostaniesz do 10 marca z tym ze jeżeli wyjechała z firmy np 1 lutego to dostaniesz tylko wypłatę za 25 dni. w przypadku kiedy jesteś np od 26 stycznia to jak za cały miesiąc
    ReviewUserIcon
    kamcia

    30.01.2016 21:15

    Inne

    według nowych systemów wynagrodzeń mamy okres rozliczeniowy od 26 do 25 następnego miesiąca. wypłaty mają wpływać w 3 przelewać od dnia 5 do 10 każdego miesiąca
    ReviewUserIcon
    kamcia

    30.01.2016 20:30

    Inne

    nie bo pracujesz na umowie z polską a nie na niemieckiej umowie
    ReviewUserIcon
    Magda

    08.02.2016 22:50

    Inne

    chyba w złotowkach bo w euro ja jeszcze nie mam chociaz dzis 8.01
    ReviewUserIcon
    kamcia

    30.01.2016 20:25

    Inne

    nie będzie wypłaty w styczniu promedika24 zmieniła system rozliczeń i pierwsza wypłata ma wpłynąć 5 lutego
    ReviewUserIcon
    kasiuta

    30.01.2016 20:54

    Inne

    Dziękuję za odpowiedz w sprawie wynagrodzeń a za luty kiedy będą:)
    ReviewUserIcon
    lili

    08.02.2016 15:22

    Inne

    to prawda...niestety przekonałam się na własnej skórze
    ReviewUserIcon
    lucia

    30.01.2016 15:26

    Inne

    Jaja z tymi wpłatami sobie robią!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    kasiuta

    30.01.2016 10:36

    Inne

    Czy ktoś jeszcze nie dostał przelewu za styczeń?
    ReviewUserIcon
    maja

    30.01.2016 11:51

    Inne

    ja też kasy jeszcze nie dostałam!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2016 16:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    odpowiedź3

    30.01.2016 19:45

    Inne

    JA PISALAM O PRaCY JAKO OPIEKUN OSOB STARSZYCH. WIDAC Mialam pecha, ze natrafilam na oferty pracy i kontrakty z nizszej półki. A zarobki jakie oferuje ta firma nie sa zadowalające jak na 24 h prace z dala od rodziny i rodzinnego domu. NIE POLECAM WSPOLPRACY Z TA FIRMA.
    ReviewUserIcon
    Dorcia

    29.01.2016 13:41

    Inne

    Witam też czekam na przelew za styczeń.Czy ktoś wie kiedy będzie?

    Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.