Promedica24 Oddział w Zielonej Górze

Zielona góra

Opinie o Promedica24 Oddział w Zielonej Górze

Joanna

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuję 1,5 roku i jest super. Firma dba o mnie jak jestem w Niemczech, dba w czasie podróży, pieniądze zawsze na czas, dostałam na urodziny kartkę i smsa z życzeniami . Czuję się doceniana jak nigdy przedtem. Jest to najlepsza praca w moim życiu , chociaż pracowałam na wysokich stanowiskach. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną ponieważ daje mi ogromną satysfakcję. Promedica pomogła wielu kobietom "wyjść z cienia" Mi także. Jestem wdzięczna za pracę, chce pracować jak najdłużej. A panie z oddziau w Zielonej Górze są super :)

zadowolona

Firma warta polecenia wypłata na czas dojazd do podopiecznych zorganizowany super. Zarobki w porządku(niech ktoś spróbuje zarobić taką kasę w Polsce).Jestem zadowolona z pracy w Promedica24

pani 50

do bani

Zostaw opinię o Promedica24 Oddział w Zielonej Górze - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promedica24 Oddział w Zielonej Górze