opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Promedica24

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1232 ocen
Opinie(2715)
Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)

Opinie(2715)

Dodaj opinię
Aktualności(13)
Wywiady(1)
Logo
  • O Promedica24
  • .
  • Zalety pracy w Promedica24
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Szkolenia dla Opiekunów
  • .
  • Kontakt

O Promedica24

Zalety pracy w Promedica24

Oferty pracy

Rekrutacja

Szkolenia dla Opiekunów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Unknown - Promedica24 Romania
Germany - Promedica24
United kingdom - Promedica24 UK

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Promedica24

Opinie

Opinie o Promedica24 Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 30

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Promedica24!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pjoter z Mazur zach.

    03.03.2018 15:39

    Inne

    Uwaga!!! Praca w Anglii.Lokalizacja Londyn,Pałac Bakingham,niebawem urodzi się trzeci wnuk królowej.Będą nawet potrzebne dwie opiekunki do dzieci.
    ReviewUserIcon
    ...

    06.09.2018 20:05

    Inne

    jakie zarobki ? ;)
    ReviewUserIcon
    sromedica

    09.04.2018 23:56

    Inne

    Dobra rada: omijajcie tę firmę jak najszerszym łukiem!
    ReviewUserIcon
    Sza

    15.04.2018 17:27

    Inne

    Mam za każdym razem inne miejsce i to takie, że jak wchodzę, to natychmiast bym wyszła. Nieraz nawet nie rozpakowuję się, bo wiem, że nie dam rady. Nie chodzi tu o stan zdrowia podopiecznego, np nasza praca nie jest łatwa, ale o oferowane przez rodziny dla nas warunki pracy. Niektórym wydaje się, że my nic nie potrzebujemy. Jakże się mylą!
    ReviewUserIcon
    ...

    06.09.2018 19:46

    Inne

    Ja jestem teraz na takim kontrakcie. nie rozpakowałam się bo wiem ,że tu nie wytrzymam.
    ReviewUserIcon
    olA

    26.02.2018 14:34

    Inne

    Witam wszystkich. W piątek mam rozmowę o pracę w Anglii. Nie wiem czego tak naprawdę się spodziewać. Rozstrzał w komentarzach jest tak duży, że nawet średnią z tego ciężko wyciągnąć. Czy jest tu ktoś , kto pracował z tą firmą w Anglii i może uczciwie powiedzieć mi jak to naprawdę wygląda? Mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    07.08.2018 18:31

    Inne

    UWAGA FIRMA USUWA OPINIE STANOWIĄCE O FAŁSZYWEJ UCZCIWOŚCI , BO SKĄD NAGLE Z 8,84BRUTTO/H ZROBIŁO SIE NETTO 3,22 LUB GORZEJ? MOZE KTOŚ WYTŁUMACZYĆ?
    ReviewUserIcon
    ...

    06.09.2018 19:35

    Inne

    wygląda to tak ,że najwięcej kontraktów jest na profilu "B" czyli o umiarkowanej trudności czyli np. osoba z demencją której trzeba zmieniać pieluchy , pilnować żeby nie uciekł z domu i oczywiście wstawać w nocy. Za taką prace dostajesz 1189 funtów przy dzisiejszym kursie funta brytyjskiego 4,79 zarobisz 5695 polskich złotych
    ReviewUserIcon
    xyz

    31.08.2018 20:13

    Inne

    Witam może ktoś mi powiedzieć ile płacą np jak ktoś ma np złote doświadczenie albo srebrne albo początkowe. Oraz jak płacą w zależności od języka. Jakie są stopnie języka wg nich i ile płacą od znajomości języka. Dziekuje
    ReviewUserIcon
    ???

    06.09.2018 19:18

    Inne

    A gdzie chcesz jechać do Anglii czy do Niemiec ?
    ReviewUserIcon
    NOWICJUSZ

    07.08.2018 16:33

    Inne

    OTO MOJA OPINIA O FIRMIE , PO POWROCIE DO DOMU ZAKŁADAM SPRAWĘ DO SĄDU PRACY
    ReviewUserIcon
    wsparcie

    06.09.2018 17:29

    Inne

    NOWICJUSZ napisz coś więcej , więcej szczegółów. Jesteśmy z Tobą. Nie daj się złamać. Będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    jurek

    15.11.2017 10:31

    Inne

    witam serdecznie, myślę o pracy jako opiekun, czy firma jest dobra i czy szkolenia są obowiązkowe i czy certyfikaty w ogóle dają i czy szkolenia są płaTNE ?
    ReviewUserIcon
    jurek

    08.08.2018 09:43

    Inne

    dziękuję za cenne informacje, ale ja wybrałem dawno inną firmę, która mnie szanuje, płaci dużo więcej niż ta promedica i zawsze mam bonusy, koordynator dba o moje sprawy, i mam co jeść w firmie A. i mam wolne niedziele, zgodnie z prawem unijnym i jasną umowę....
    ReviewUserIcon
    ???

    06.09.2018 17:22

    Inne

    napisz jaka to firma. co szukam teraz pracy
    ReviewUserIcon
    mira

    19.02.2018 20:49

    Inne

    witajcie, czy musicie myć okna na steli ?
    ReviewUserIcon
    gosc

    20.02.2018 16:52

    Inne

    Nie !!!!
    ReviewUserIcon
    niedajsie

    06.09.2018 00:30

    Inne

    okien nie myjemy. jak jest (usunięte przez administratora) to dzwonisz do agencji mówisz ,że trzeba umyć okna bo jak przygotowujesz posiłki to cały brud z okien leci Ci do jedzenia a później musicie to jeść z podopiecznym i oni to odnotowują i obiecują poinformować rodzinę o zaistniałej sytuacji albo ,że chcielibyście z podopiecznym popatrzyć przez okno w ramach aktywizacji seniora ale nie możecie bo są brudne i prosisz o interwencje agencji.
    ReviewUserIcon
    christ

    06.08.2018 11:53

    Inne

    drodzy opiekunowie....za jakie grosze robicie ??? czy nie znacie innych firm ?
    ReviewUserIcon
    chętna od zaraz

    05.09.2018 23:49

    Inne

    ja na ten przykład nie znam a chętnie bym poznała
    ReviewUserIcon
    promed-kompromitacja negatyw

    06.08.2018 13:01

    Inne

    Chcę stworzyć piękną laurkę, witrynę internetową czy jak wolicie bloga z nagraniami na infolinię alarmową i co tam tylko. Tak by już nikt nie miał wątpliwości czy rozmawiać o współrpacy z Promedica24-kompromitacja. Taki nie kończoncy się koncert życzeń, bez wyzwisk, tylko goła relacja, z rozmów oraz nagranie tego co ważne. Kto miałby ochotę wyrażić swoje zdanie na temat współpracy z tym dziadostem ? Zainteresowni ?
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    05.09.2018 23:47

    Inne

    chętnie posłucham tych nagrań
    ReviewUserIcon
    naiwna

    16.08.2018 22:28

    Inne

    Potwierdzam. Promedica nie dba o pracowników. Nigdy więcej!!!!! czekam by tylko wrócić do domu wtedy się rozpisze
    ReviewUserIcon
    Szaj

    18.08.2018 14:52

    Inne

    Nie chodzi o pierdoly chociaż zdarzają się pracownicy dzwoniący dosłownie bez powodu ja po 7 latach pracy mam dosyc kłamstw i radzenia sobie ze wszystkim własnymi siłami w końcu to moje zdrowie moja praca wiec niech inni tez swoją wykonują jak należy na dzień dzisiejszy wstydzę się ze tam pracowałam kłamliwa firma bogacące się zarówno na niedoinformowanych opiekunkach jak i na podopiecznych
    ReviewUserIcon
    współczuję

    05.09.2018 23:36

    Inne

    naiwna proszę napisz coś więcej. co się stało ? chętnie się dowiem
    ReviewUserIcon
    NINA

    26.07.2017 16:35

    Inne

    PROMEDICA REKLAMUJE SIE W TELEWIZJI I OFERUJA 6000 , MACIE TYLE????????????
    ReviewUserIcon
    Strzała

    05.09.2018 11:20

    Inne

    6000 zł to bzdura. Nikt tyle nie ma, no chyba że ktoś ma kontrakt "C" i w sumie 2 osoby do jednoczesnej opieki w jednym domu. Poza tym kurs funta jest obecnie dość niski, więc te 6000 zł wzięto chyba jeszcze z czasów świetności brytyjskiej waluty.
    ReviewUserIcon
    nigdy nic nie wiadomo

    05.09.2018 23:21

    Inne

    w UK może i tyle wyciągniesz jak weźmiesz kontrakt o profilu "C" czyli ciężki przypadek np. osoba chora psychicznie która nie zgadza się na leczenie z rozszczepem kręgosłupa , wodogłowiem
    ReviewUserIcon
    Poszukuję

    27.08.2018 09:42

    Inne

    Poszukuje osób z minimum podstawa języka niemieckiego do pracy w opiece w Szwajcarii , na Szwajcarskich warunkach. Ubezpieczenie, składki emerytalne , płatny urlop. Wynagrodzenie brutto 3900 CHF. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy [email protected]
    ReviewUserIcon
    soleil

    02.09.2018 18:22

    Inne

    czarny anioł to brzmi nie dobrze NIe polecam -ostrożnie!
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    05.09.2018 13:31

    Inne

    przepraszam, że się wtrącę - tutaj piszemy o promedice a nie żadnych innych agencjach i to w dodatku, które wysyłają do pracy do Szwajcarii. My pracujemy w Niemczech albo Anglii także prosimy nie spamować tutaj. Chyba że chcesz opinie wyrazić o agencji na której wizytówce piszesz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2018 01:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    olA

    26.02.2018 14:36

    Inne

    Cześć. Mogę prosić o kontakt ? Też chcę wyjechać do Anglii i szukam uczciwych informacji. Mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    pomocy

    04.09.2018 21:22

    Inne

    Trzeba zdawać sobie sprawę z tego ,że jeżdżąc do Anglii nie każdy podopieczny ma internet. W takiej sytuacji Agencja Promedica24 proponuje własny internet który kosztuje 15 funtów za 10 GB jest to jakieś dziesięć obejrzanych filmów na komputerze. Firma odciąga Ci te pieniądze z pensji. Czyli trzeba się liczyć z tym ,że przy niezbyt częstym korzystaniu z internetu który proponuje Ci Agencja Promedica24 musisz wydać 100 funtów miesięcznie.
    ReviewUserIcon
    Dlugi

    23.08.2018 12:10

    Inne

    Mam pytanie. Wiem, że z firma na pewno pracuja osoby ktore maja zajecie komornicze jak wy ten problem rozwiazujecie przeciez to umowa zlecenie, ktora niby nie ma ochrony i komornik moze zabrac calosc. Prosze o porady
    ReviewUserIcon
    Jest OK

    19.08.2018 16:00

    Inne

    Ja polecam tę firmę. Jestem na pierwszym kontrakcie z Promedicą. Wyjechałam na 6 tygodni. Jest w porządku, choć nie jest zawsze łatwo bo mam do czynienia z demencją u podopiecznej. Moja opiekunka kontraktu dzwoni mniej więcej co tydzień czy wszystko w porządku, czy daję radę, więc ja nie mam poczucia, że mnie olano czy że ktoś ma mnie gdzieś. Poza tym mam możliwość nauczyć się drugiego języka (wyjechałam po zaledwie miesięcznej nauce niemieckiego od podstaw), i zarobić konkretne pieniądze. Podejrzewam że takiej możliwości nigdzie indziej bym nie miała. Zapewne doświadczenia mogą być różne, zależy gdzie się trafi ale ja jak najbardziej polecam.
    ReviewUserIcon
    uczciwy wojtek

    17.08.2018 11:52

    Inne

    Ja nie podpisałem umowy z promedicą, bo nie mogłem przeczytać całej umowy, pani z biura mnie poganiała i mówiła, że ma mało czsu, a przecież to ona jest dla pracownika.... i nie zgodziłem się na proponowane warunki, nie będę reklamować takiej firmy i nie mogę wprowadzać ludzi w błąd, nie będę roznosił ich ulotek i nie będę kłamać, że firma dobra, bo tak nie jest !!!
    ReviewUserIcon
    Szacun

    17.08.2018 22:30

    Inne

    I dobrze zrobiłeś.
    ReviewUserIcon
    ZNIESMACZONY

    07.08.2018 15:21

    Inne

    ROZMAWIAŁEM DZISIAJ Z PANIAMI Z PROMEDICA I NIESTETY NIE BĘDĘ SIĘ DENERWOWAŁ PO POWROCIE Z KONTRAKTU OD RAZU SKŁADAM SPRAWĘ DO SĄDU PRACY I ZGŁOSZENIE O PRZEKRĘTACH DO SKARBÓWKI , TROCHĘ KIJOWO TRAFILI BO TRAFILI NA OSOBĘ KTÓRA WIE JAK SĄDZIĆ SIE Z FIRMAMI KTÓRE OSZUKUJĄ I NA TYM KONIEC A KŁÓCIĆ SIĘ NIE MAM CO TYLKO CAŁE BRUDY W SĄDZIE WYCIĄGNĘ , TYLE MAM DO NAPISANIA
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    10.08.2018 17:19

    Inne

    Dzień dobry, najwyraźniej zaszło jakieś nieporozumienie. Niestety nie możemy się odnieść do sprawy nie znając jej szczegółów. W trosce o bezpieczeństwo Pana danych osobowych, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego kontaktu z naszą firmą: [email protected] lub telefonicznie: 22 490 90 99. Do każdego zatrudnionego przez nas opiekuna lub opiekunkę podchodzimy z empatią oraz służymy radą i pomocą. Z poważaniem, Promedica24
    ReviewUserIcon
    Anai

    11.08.2018 08:48

    Inne

    Hej tylu przed Tobą deklarowało składnie pozwu przeciwko firmie i co cisza , straszycie ,gadacie a sami podpisujecie /my takie, a nie inne umowy Życzę Ci POWODZENIA i proszę napisz kiedyś jak ta sprawa w sądzie, tudzież u adwokata się zakończyła. Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    cwany

    07.08.2018 19:29

    Inne

    witam wszystkich zachwalających promedike nie wazne w jakim oddziale , chcę wyrazić swoją opinięoto ona ->.... wyslijcie dobrych prawników bo spotkamy się na rozprawie wszystkie rozmowy nagrywam a na dodatek trafiliscie na mnie a ja lubie sie sądzić z duzymi firmami i lubię wygrywać bo wszystkie papiery zatrzymuje łącznie z tymi z kontraktu .Życzę wam powodzenia w obronie
    ReviewUserIcon
    Promedica24

    10.08.2018 17:18

    Inne

    Dzień dobry, chętnie odniesiemy się do Pana zarzutów, o ile pojawią się jakieś konkrety, gdyż z tej wypowiedzi nie wynika, dlaczego jest Pan niezadowolony. Prosimy o kontakt z nami poprzez mail: [email protected] lub telefonicznie: 22 490 90 99. Zapewniamy Pana, że jako długoletnia firma wysyłająca tysiące pracowników do opieki nad seniorami za granicę, działamy legalnie oraz zgodnie z zawartymi umowami. Z poważaniem, Promedica24
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.04.2018 19:59

    Inne

    Dzisiaj dzwoniłem do Warszawy w sprawie nie płacenia przez firmę składek na fundusz pracy.Pani odpowiedziała mi że w umowie tego nie było i nie ma firma obowiązku płacić na fundusz pracy.Zostałem bez zasiłku dla bezrobotnych bo wcześniej pracowałem tam 1,5 roku.Tak widać można tam pracować 100 lat i się nie dostanie potem zasiłku.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    14.04.2018 21:52

    Inne

    Tego w umowie nie było napisane że funduszu pracy nie odprowadzają.
    ReviewUserIcon
    Fan Justyny

    06.08.2018 13:26

    Inne

    To nie jest praca, tylko działalność gospodarcza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.04.2018 09:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    04.05.2018 23:37

    Inne

    Drogi Janku. Spotkałam się z taką sytuacją że jeden Pan X z firmy Promedica 24 opowiadał o sytuacji że polecił nowego kandydata do pracy. Ten kandydat przyszedł do biura podpisał umowę i wyjechał na kontrakt. Pan X następnie odwiedził biuro i zapytał o należne mu honorarium za polecenie pracownika. Pracownica w biurze miło go poinformowała że nie dostanie tych pieniędzy bo kandydat wpisał w dokumentach jej nazwisko jako osobę polecającą. Pan się zdenerwował i rzucał mięsem. Po tym incydencie zdecydował odejść z firmy. Dla informacji napiszę że chodziło o Panie z biura w miejscowości Piła.
    ReviewUserIcon
    Opiekun 39

    06.08.2018 13:20

    Inne

    To typowe, regularne i starannie przemyślane. Jedyne co wypada w tej sytuacji zrobić to zgłoszenie do Prokuratury tego oszustwa.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Promedica24?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Promedica24

    Aleje Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

    NIP:7010265324

    REGON:142661125

    KRS:0000370523

    https://promedica24.com.pl
    Branże: Księgowość i podatki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.04.2018 20:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BBx

    26.04.2018 19:36

    Inne

    Witaj ... mowia ze Zycie to nieustajaca Podroz ... Pozdrawiam i zycze ... Szybkiego wyjscia na Prosta ! serwus ... Ps. Moze ktos napisze ... Ktore Biuro w Polsce jest OK ... zaczne ja ... Polecam Koszalin ... maja dobre kontrakty i ... mila obsluga ... a jak jest u was ?
    ReviewUserIcon
    Opiekun 39

    06.08.2018 13:04

    Inne

    Wysłałem moje zainteresowanie do 40 firm, sugerowałem się poprawnością w komunikacji i prezyzyjną informacją. Ważne było też dla mnie że mam kontakt z konkretną osobą któą znam z imienia i nazwiska. To ważne w sensie odpowiedzialności. Brak nazwiska to rozmycie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.07.2018 08:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    03.08.2018 11:23

    Inne

    raz zdarzyło mi się zadzwonić do koordynatorki i pomogła mi rozwiązać problem nigdy nikt się na mnie nie skarżył że źle wykonuje swoją pracę. Stella normalna była nie spodziewałam się villi z basenem i lokaja co drinki przynosi. Mieszka się z podopiecznym a nie gdzieś w hotelu 5 gwiazdkowym. Jak ktoś jest przyzwyczajony do luksusów to przykro mi w większości stell ich nie ma.
    ReviewUserIcon
    szaj

    04.08.2018 14:11

    Inne

    Firma ma problemy z organizacją czegokolwiek oprócz konkursów na walizkę lub kubek po 7 latach pracy 100 zł emerytury i to właściwie wszystko, nie słucha się opiekunów lekceważy się ich prawa, prawem w tej firmie jest kas, któą można wyrwac od klienta wysyłając mu opiekunkę nie znająca słowa po niemiecku a kasując za złoty profil. Jesteśmy oszukiwani nie tylko my opiekunowie ale rodziny korzystające z usług tej firmy co roku zmieniającej nazwę i unikającej płacenia podatków. Mogłabym pisać bez końca historie z życia wzięte o firmie PM 24 ale nie warto. Zakończenie współpracy z ta firmą było najlepszym co mogłam zrobićc mimo, że nie zarabiałam źle poczułam ulgę i spokój i ciesze się, że nie mam z nimi juz nic współnego
    ReviewUserIcon
    anna

    03.08.2018 17:30

    Inne

    praca w Polsce to 3,93 zł na godzinę.praca w wymiarze godzin 493 w miesiącu(tylko w ciągu dnia)płaca ponad 1000zł nie wypłacono mi za dojazd do domu,zabrano mnie poza Warszawę bo Koordynator miał spotkanie.na potwierdzenie zatrudnienia czekałam ponad miesiąc.Firma oszukuje ludzi.żadnego dnia wolnego ani godziny dla siebie przez 2 miesiące.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.06.2018 19:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    01.08.2018 18:27

    Inne

    A wyżej w wypowiedziach zachwalanie Promedicy a tutaj takie komentarz .... może trzeba zdecydować się po której stronie się jest ? Cytuję „ Ula ... bardzo dobrze napisalas ... Przeciez praca w Pro24 to nie przymus !!! To nasz Personalny Wybor ! ... dzis 31 Lipiec ... moj Przelew ... moze ktos wierzyc lub NIE ! malo mnie to obchodzi ! I Wynagr. z tyt. um. zlec za 26.05- 25.07.2018 Data transakcji: 31.07.2018 Data księgowania: 31.07.2018 Kwota transakcji: 1 678,25 EUR Tylko zeby nikt czasem nie Pomyslal z Zazdrosci !!! Pracuju rowne 6 lat ... Biore kontrakty po 5 miesiecy ! Jestem obecnie od Marca ... Koncze 31 Sierpnia ... Oddzial Szczecin ... Kontrakt mam ze Slupska ... Przy Okazji Pozdrawiam wszystkie Panie i Panow ... z Promediki24 ... Upal !!! ... U mnie 36 / 40 w sloncu ... Moj dziadek ... ma Demecje ! Nie musze nikomu tlumaczyc ... Dzien / Noc ... Corka jest OK ! ... Warunki sa nadzwyczaj bardzo dobre ... Posilki ! ... powiem ... Trafil mi sie bardzo dobry kontrakt ! ... teraz siedze na Tarasie ... Pije Zimna z Lodem Caffe ... Zycze kazdej Pani i Panu ... zeby Trafil na Kontrakt taki jaki mi sie przytrafil ... A uwierzcie ... Przyjechalem Tu bo jakas Pani Bozenka ... ktora tu byla 6 dni ... tak sie nachlala Alkoholu ... jak Autobus ! Mnie to nie interesuje ! Dziekuje Tej Pani ... bo mam fajna Robote ! Owszem Demecja ! Nic za friko ... Jesli sie uda ... w Pazdzierniku chetnie Tu przzyjade ! Pociagne do 15 Grudnia i zamykam ROK ! Ufff ... Wiem ... wiem ... zaraz bedzie Krytyka i ze zmyslam albo ze Pisze z polecenia Biura ! Pozdrawiam ... Serwus !„
    ReviewUserIcon
    Iza

    02.08.2018 11:03

    Inne

    Hej,cos mi nie pasuje w Twojej wypowiedzi.Jesteś ,,rozczarowany,, czy,, uradowany,,Zarobiłeś od 26.05 do 25,07 przez 2 miesiące kwote 1678,25 ,to podziel na 2 miesiące to masz 839 er miesięcznie.To dla Ciebie jest adekwatne wynagrodzenie?
    ReviewUserIcon
    Anonimka

    15.07.2018 17:46

    Inne

    Czy ktosja moze mi napisac czy oplaca sie praca w Promedice ?
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    01.08.2018 18:31

    Inne

    Poziom Bujnej wyobraźni level 5430.... odnośnie zarobków i nie tylko .... Cytuję „ nie_zagaduj_mnie_byle_jak_ 16.06.2018 22:49 @Promedica24 12.06.2018 14:07 Współpraca z naszą firmą jest dobrowolna. TAK ! Ma Pani / Pan racje ... Mam taka PROPOZYCJE ! Zrobcie kiedys Zebranie Strategiczne ! Zaproscie do Biura kogos w Warszawy ! Zaproscie NAS ! ... Opiekunow ktorzy maja wolne i dobrowolnie ... wypelnia taki formularz ... Zapytania ... jak by Uzdrowic / usprawnic / Poprawic prace w Pro24 Ale Anonimowo ! a na koniec ... Ostatnie co by Pani / Pan POPRAWIL ! Twoj Typ ! Od siebie napisze ze ... czesto spotykam sie ze Niemieccy Koordynatorzy ! ... Nie objasniaja ... jaka mamy wykonywac Prace i w jakich Godzinach ... Boja sie o tym mowic jak Diabel Swieconej Wody ... Jakos to bedzie ! ... Typowa Polska Prowizorka ! Przycisnijcie troche tych NIEMIECKICH KOORDYNATOROW ! Biora gruba Prowizje ! Totalnie nie sprawdzaja warunkow naszego Zakwaterowania ! 40 godzin Tygodniowo to wychodzi NETTO po 6 niecalych godzin ... zakladajac ze w Niemczech mamy taka sama matematyke ... Tydzien ma 7 dni a nasza Umowa o Prace zabezpieczona Prawem Niemieckiego Biura Pracy ( Arbeitsamt ) gwarantuje nam wymiar godzin 40 tygodniowo wiec reasumujac 40 : 7 = 5.7 godzin ! reszta to obecnosc i czuwanie ! Nie wspomne juz o wolnym dniu ... inna rzecza jest stawka wyzywieniowa ! Na milosc Boska ... czy my jestesmy Psy ... co maja jesc co nam Pan / Pani kupi ... lub jeszcze lepiej ... czesto kupuja nam jedzenie po Gwaracji ... Nie oczekuje w pracy Kavioru i szampana ... ale dobre pieczywo , maslo jakas szynka z Aldika i owoce ... to chyba zaden Luxus w Jednym z najbogatszych Panstw Swiata ! Moja mama ... Emerytka ... Dyplomowana Pielegniarka ... wydaje na jedzenie tygodniowo prawie 200 PLN Wstyd ! zebym prosil w Czerwcu 2018 o Owoce / Ziemniaki lub kawalek miesa ... Na szczescie zabieram ze soba duzo € ... wyjezdzam na kilka miesiecy wiec wole sie zabezpieczyc ... a zdazylo sie ze wysylalem juz Paczki z jedzeniem naszym Kolezankom Wiem , pomysli ktos ... zmyslam ! Pozostaje nam Robic FOTO Uwazam ze w wielu przypadkach cala Odpowiedzialnosc Ponosi ! Niemiecki Przedstawiciel ! Dlatego was Pozniej ... BOMBARDUJEMY ! Telefonami ! Ja znam swietnie Niemiecki wiec ... Negocjuje sam to co juz dawno powinno byc ... Ale nieraz musze ogladac zdziwione Oczy ! Dlatego tak duzo Opiekunow " UCIEKA z PROMEDIKI 24 ... a na ich miejsce Przychodza Inni ... Ostatnia rzecz ! Tajemnica Poliszynela ! ... Nasze Zarobki i czas Platnosci ! Ale jak ktos napisal ... ( Współpraca z naszą firmą jest dobrowolna ) Mozna sie wiec dobrowolnie za POROZUMIENIEM Rozwiazac Umowe i Przejsc do KONKURECJI ! Pozdrawiam Pracownikow Promediki 24„ koniec cytatu, Może trzeba się zastanowić po jakiej stronie się jest ???
    ReviewUserIcon
    Teresa

    01.08.2018 23:33

    Inne

    ?????
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.07.2018 01:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ela

    27.07.2018 17:12

    Inne

    a ja chciałam tam pojechać do pracy z ta firma
    ReviewUserIcon
    Opiekunka

    26.06.2018 13:35

    Inne

    Jestem koleżanką opiekunki.Właśnie wróciła z pracy z Promedica.Biedna kobieta...Nie doczytała w umowie..Jej błąd..Po 2 miesiącach pracy przyszło wynagrodzenie.639 Eur za miesiąc! Dwójka podopiecznych! Ja po prostu nie mogę w to uwierzyć!Rzekomo zapłacono jej za 40godz.tyg.Tyle ma w umowie.Żal mi jej.Teraz płacze i obwinia siebie za głupotę!
    ReviewUserIcon
    Iza

    29.06.2018 08:39

    Inne

    Nie uniknie się czasem podobnych sytuacji w domach podopiecznych. Agencja też do końca nie odpowiada za to jaka jest rodzina podopiecznego. A Niemcy niestety są różni. Raz na 100 a może 1000 przypadków może się trafić ktoś kto po prostu nie wiem jest oszczędny i sam wydziela budżet na jedzenie. Trzeba zgłaszać sytuację do koordynatorów i tyle. powinni pomóc
    ReviewUserIcon
    Zygmunt24

    13.07.2018 16:05

    Inne

    Po pierwsze- koordynator rzadko odbiera od opiekuna tel. Po drugie- jak już łaskawie odbierze to zaraz da dobrą radę typu; proszę porozmawiać z rodzina o budżecie na jedzenie lub czy nie może pani jakoś tego sobie załatwić z rodziną? To jest żałosne,w końcu od czego ten koordynator jest? Skoro na nim nie można polegać? To wychodzi na to,że opiekun tam jedzie nie tylko do opieka ale i ma SAM sobie ustalać z niemcami warunki kontraktu/mieszkalne!
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2018 00:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alinka

    13.07.2018 15:58

    Inne

    PRAWDA! ZGADZA SIĘ CO PISZE KOLEŻANKA POWYŻEJ! POTWIERDZAM KAŻDE SŁOWO!
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2018 19:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alfreda

    13.07.2018 15:53

    Inne

    Ja miałam tyle szczęścia,że po domach chodzili świadkowie Jehowy- polki - i one mi przynosiły jedzenie, wspomagały mnie i wspierały. Bez nich zagłodziłabym się na śmierć na tej szteli. Zawsze im za to będę dozgonnie wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2018 15:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grażynka

    10.07.2018 11:57

    Inne

    nie wiem czy piszesz prawdę czy nie zweryfikować w żaden sosób tego nie mogę. Mówię Ci z własnego doświadczenia (a mam spor) że od kiedy pracuje nie spotkałam się z taką sytuacją a uwierz koleżanek pracujących w tej agencji trochę mam i jak mamy możlwość się skontaktować czy spotkać to rozmawiamy sobie o tym jak mamy u podopiecznego. Żadna o głodówce nie wspominała. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Alfreda

    13.07.2018 15:47

    Inne

    Grażynko ja miałam raz sztele gdzie rodzina mi robiła sama zakupy raz w tyg a był to piątek po południu. W pt wieczorem przyjeżdżała do kochanej mamusi córeczka- stara panna i zostawała aż do poniedziałku. Dodam najważniejsze ,że mi te jedzenie wyjadała i jeszcze brała ze soba ! Rodzinka mi robiła zakupy za 20- 30 euro! Tu mogę potwierdzić ,że głodowałam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2018 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Basiek

    09.07.2018 13:51

    Inne

    Płacą grosze,dbają tylko o siebie ,po pierwszym wyjeździe zrezygnowałam ,(usunięte przez administratora)euro na miesiąc ,podziękuję
    ReviewUserIcon
    Anna

    02.07.2018 08:54

    Inne

    Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski (usunięte przez administratora) nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sabina

    01.07.2018 10:01

    Inne

    pamiętam założycielkę jak sama jeździła w busie do opieki nie miła pani narzekała ze musi pracować bo chce mieć agencje i nie ma wyjścia sama tylko poucza i krytykuje kto się do pracy nadaje a kto nie . firma do zamknięcia
    ReviewUserIcon
    JUNO 2100

    06.05.2018 15:51

    Inne

    Chciałam spróbować popracować w Niemczech w opiece. Zgłosiłam się do Promedici ponieważ firma bardzo lansuje się w TVP, gazetach oraz innych środkach masowego przekazu. Odbyłam miesięczny kurs językowy oraz szkolenie dotyczące postępowania z osobami starszymi chorymi na różne choroby. Wyjechałam na pierwszy kontrakt. Było ok. Miałam koordynatorkę , która z racji tego , że przebywałam w Niemczech ponad dwa miesiące wystąpiła dla mnie o dodatkową premię, dostałam również 50 euro za odwagę, zapomniała jednak o tym ,że kontrakt wymagał aby była to osoba z prawem jazdy i że należy mi się za to dodatek. Po mojej interwencji dodatek za prowadzenie samochodu wypłacili. Drugi kontrakt nie był już taki fajny. Po przyjeździe na miejsce okazało się ,że sztela jest po remoncie i nikt po nim nie posprzątał . Ponadto podopieczny był wdowcem 25 lat i nikt w tym domu nie robił generalnych porządków. Zgłosiłam to w Promedice a oni na to ,że nie muszę sprzątać ( to nie wiem - chyba miałam tam siedzieć razem z dziadkiem w takim sy....ie).Ponadto zmieniła mi się koordynatorka która rozmawiając ze mną przez telefon mlaskała bo zawsze coś jadła, była opryskiliwa i niegrzeczna. Kompetencja tej Pani była na najniższym poziomie ( rozmawiała przy mnie o zarobkach innej osoby i słyszałam ile ta osoba miała otrzymać pieniędzy za następny kontrakt. Co miesiąc na moje konto wpływały inne kwoty dotyczące wypłaty. Nie mogłam doliczyć się ile zarabiam miesięcznie . Po trzech miesiącach po weryfikacji językowej dostałam podwyżkę 14 ero tygodniowo .Przysłali aneks do domu a tam nie widać żadnej podwyąki. Dzwonię do koordynatorki żeby mi wytłumaczyła a ona nic nie wie i nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie. W Warszawie usłyszałam że zostały mi zmienione koszty ryczałtowe. Zapytałam jak oni to liczą i nie uzyskałam odpowiedzi. Zahaczyłam też o święta Wielkanocne oraz zobowiązałam się że zostanę w Niemczech do końca czerwca. Pytam więc ile zarobię a koordynatorka na to ,że tyle i tyle , pytam czy są dla mnie jakieś premie za długi pobyt a ona na to ,że premia wielkanocna , pytam czy prócz tego coś jeszcze mówi , że nie. W związku uśredniłam sobie moje wynagrodzenie wyszło ,że jest to 750 ero miesięcznie. Znalazłam więc firmę która po weryfikacji językowej zaproponowała mi 450 euro więcej.Złożyłam więc pod koniec kwietnia wypowiedzenie a koordynatorka na to ,że w związku z tym ona nie wypłaci mi premii świątecznej. Reasumując : firma niewiarygodna, koordynatorki niekompetentne, zbyt małe zarobki, ponadto nikt mnie nie poinformował w chwili złożenia wypowiedzenia ,że grozi mi ustawodawstwo niemieckie z tego powodu,że muszę przepracować w Polsce 5 % aby moje składki do ZUS zostały wpłacone do ZUS w Polsce, w przeciwnym wypadku firma musi zapłacić je niemieckiemu ZUS-owi. Takim to sposobem na moim koncie w ZUS byłaby "dziura" i składki te nie liczyłyby mi się do emerytury.Musiałam więc przesunąć termin wypowiedzenia i w związku z tym przepadł mi atrakcyjny kontrakt który oferowała mi nowa firma . Miałabym ochotę coś z tym zrobić , może jakieś odszkodowanie z PROMEDICI .Może ktoś mi podpowie co by zrobił w takiej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Iza

    26.06.2018 22:56

    Inne

    Firma nie płaci żadnych składek do niemieckiego zus.Jesteś tylko ubezpieczona w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Pjoter z Mazur.

    28.06.2018 18:47

    Inne

    Nie masz też żadnych składek na fundusz pracy tak więc nie należy ci się zasiłek dla bezrobotnych jak się zwolnisz.Tak więc robisz tylko mając ubezpieczenie.
    ReviewUserIcon
    NN

    27.05.2018 16:38

    Inne

    Od roku proszę się o wypłacenie zaległego bonusu i zwrot kosztów podróży. Spadam do innej firmy.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    01.06.2018 13:31

    Inne

    serio? przypomnij się może zapomnieli o Tobie. Mi zawsze terminowo wypłacają.
    ReviewUserIcon
    pozostał tylko niesmak

    06.06.2018 11:22

    Inne

    Z tym opóźnianiem płatności przez Promedica to coś jest. 20 kwietnia zaniosłam paragon za taksówkę w Niemczech do biura firmy w pewnym mieście powiatowym. Kobieta tam zatrudniona przyjęła go i nie powiedziała nic o tym, że muszę do tego wypełnić jakiś druk i podpisać. Była bardzo „troskliwa”, bo radziła mi, że muszę wypocząć, ale zważywszy na fakt, ze nie byłam przepracowana, to stwierdziłam, że „nie ma wszystkich w domu”. Czekałam półtora miesiąca na pieniądze i nic, więc wreszcie dzwonię i okazuje się, że nie ma mojego podpisu. Dostanę kiedyś pieniądze jak wrócę i podpiszę. Ludzie, ja żeby zapłacić za taksówkę, za którą nie chcą zwrócić, musiałam wypłacić pieniądze z bankomatu i potracił mi bank prowizję 5-6 euro. A co to ja na pieniądzach śpię? To był pierwszy przypadek, a teraz opiszę drugi. Za święta wielkanocne miałam dostać bonus w kwocie 100 euro, a moja koleżanka pracująca w Promedice powiedziała, że to jest "ochłap", bo ona dostanie dużo więcej. Stwierdziłam, że dobre i to, ale nie dostałam nic. Dzwonię do mojej opiekunki kontraktu, a ona mi mówi, że nie dostanę nic, bo zjechałam do domu przed majowym weekendem. Gdy rozmawiałyśmy przed kontraktem, to mówiła, że bonus dotyczy tylko świąt wielkanocnych, a później „odkręciła kota ogonem”, iż obejmował święta i weekend. Wybaczcie, ale nie mogłam zostać, bo nie byłam w stanie dźwigać kobiety 120 kg, gdyż sama ważę połowę z tego. Po moim upomnieniu się o bonus, opiekunka powiedziała, że dostanę połowę w następnym miesiącu, czyli teraz, ale nie wiem, kiedy jest dokładnie wypłata, bo jeszcze jest dobry kurs euro, to firma nie zainteresowana oddaniem nam ciężko zaharowanych pieniędzy. Jeszcze jeden przypadek opiszę, czyli nie chodźcie na kursy jak nie musicie. W ubiegłym roku, cały październik uczestniczyłam w kursie językowym i na zakończenie wszyscy uczestnicy tego kursu dostali podwyżkę, ale ja nie, bo pewnie nie potrzebuję pieniędzy i nie umiem dalej mówić po niemiecku. Trzy razy Promedika mnie „zrobiła w bambuko”, a wiecie co to znaczy: „do trzech razy sztuka”? Później nie będzie już okazji, bo trzeba się szanowac.
    ReviewUserIcon
    On.

    10.05.2018 12:04

    Inne

    Kasa 2 terminy nigdy nie wiadomo w ktorym przyjdzie a ma być wyplacana w 2 ratach .tzn np do 30 i do 10 jest 10 dalej nic .Robią co chcą 1 słowem.Co do kasy za maj dni świąteczne nic nie wiadomo CZESKI film.A jest już 10????.Wyciągnięcie wnioski .
    ReviewUserIcon
    zielony_kot

    11.05.2018 14:25

    Inne

    Witaj ... mi na KONTO ! ... ING Bank Slaski ... Promedica 24 ( Ksiegowosc ) przelala € ... 9 maja ale z tego co wiem ... jak ktos ma Inny Bank to sa Opoznienia do tygodnia ... 7 dni taki Transferowy TRICK ... Jak Baksik i ten drugi ... Rozliczenie / Naliczenie zaczyna sie od ... 26 tego kazdego miesiaca a konczy sie 25 tego kazdego miesiaca chyba ze sie cos znowu zmienilo ... natomiast PREMIA ! za - Wielkanoc lub za - Majowke Tak mnie poinformowano ! bedzie wyplacana po zakonczeniu KOntraktu ! Pamietac natomiast Trzeba ze PREMIE ! trzeba Negocjowac ... Nic nie idzie z Automatu ... i jeszcze jedno ... za Obszar czasowy ... od Konca Marca , do Sierpnia czyli Wielkanoc plus Maj ... mozna uzyskac PREMIE ! ... nawet ... 500 € Brutto = Netto jakiej ... 380 € na reke / konto nie chce nikogo wprowadzac w blad ... moze macie inne informacje ... w 2017 r tak wlasnie bylo ... czyli za 124 dni ... NON STOP ! 5 stow € ... Brutto Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ania

    12.05.2018 14:17

    Inne

    https://wiadomosci.wp.pl/opiekunki-z-europy-wschodniej-haruja-za-grosze-sa-wsrod-nich-polki-6250763256223873a
    ReviewUserIcon
    Rodrigo

    06.02.2018 10:47

    Inne

    Ta firma to nieporozumienie jeżeli miałbym ja oceniać w skali od 1 do 10 to wystawiam -100 ;-).
    ReviewUserIcon
    Gosia

    05.05.2018 00:24

    Inne

    Ty Rodrigo weż się za robotę a nie narzekasz.
    ReviewUserIcon
    facet

    08.05.2018 09:40

    Inne

    Czesc ! ... " Gosiek " zmienilas juz Pielucho_Majtasy ... zwane w potocznej mowie Opiekunow ... * KEBAB * zaslyszane w Busiku / Promedica 24 Pozdrawiam z usmiechem facet
    ReviewUserIcon
    misia

    21.04.2018 18:01

    Inne

    Pracowałam z Promedicą rok i byłam na 4 rech kontraktach , były całkiem dobre miałam tylko 1000 więc zrezygnowałam, widać miałam gluk
    ReviewUserIcon
    BBx

    19.04.2018 07:55

    Inne

    Witam ... Pozdrawiam was ... chetnie was czytam ... kontrakty sa rozne ... ja mam ostatnio szczescie do " Zgonow " albo moi podopieczni sa w Szpitalu ... Ogladalem ZDF ... TV ... Niemiecki Urzad Pracy chce zatrudnic ... 100 000 Opiekunow i Opiekiunek ... takie jest ogromne zapotrzebowanie ... PREMIA za Wielkanoc i Maj ... ! ... trzeba Negocjowac z Polska Koordynatorka ... z tego co wiem ( rok 2017 ) za 124 dni pobytu ... bylo 500 € ... czyli jakies 380 € netto ... moze sie w tym roku zmienilo ... Pani Mecenas u ktorej jestem ... zmienila juz 3 Firmy ... teraz jest Promedica 24 ... Nowe Otwarcie ! jestem ja ... Pani jest zadowolona ... ale wiecie sami ... trudno zdobywa sie zaufanie , a szybko traci ... nie chce nikogo obrazic ... ale sa kradzieze , epizody z alkoholem ... a Kobiety ... szukaja meza ... jednym slowem jest ... Na wesolo ... ja robie swoja robote ... mam bardzo dobre warunki ... bardzo Czysto ... jedzenie ... co chxcem ... Trzeba uwazac bo mozna PRZYTYC ! wystartowalem w Marcu ... bede do ... 31 Sierpnia ... pozniej 6 tygodni wakacji ... z tego 15 dni w Grecji na Kreta ... w Pazdzierniku doklepie do 15 Grudnia reszte roku ... Pozdrawiam ... naszych ... Das Wetter in Köln ist Schön ... Köln ist schön ...
    ReviewUserIcon
    MISIA

    30.03.2018 12:00

    Inne

    WITAM, DOSTAŁAM PISMO Z ZUSU W SPRAWIE NIEPRAWIDŁOWO OPŁACONYCH SKŁADEK NA ZUS CZY TEŻ MACIE?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.04.2018 20:03

    Inne

    Fundusz Pracy tez nie płacą.I potem można zostać bez zasiłku dla bezrobotnych.Prawnik mi powiedział że muszą płacić a oni że nie i co ja mam dalej robić?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    13.04.2018 23:49

    Inne

    A jakie to sa dokladnie niby nieprawidlowosci?

    Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.