Promedica24

Opinie o Promedica24

Filtruj opinie po kryteriach:

Ellis
 Opinia

Trochę już pracuje w firmie i mam jakieś tam doświadczenia. Wszystko zależy od tego jakie ma się oczekiwania i czy lubi się swój zawód. Koordynatorzy w Gdańsku są ok i starają się organizować normalne kontrakty zgodnie z ustaleniami, jestem zadowolona, mogły by być większe profity a i tak jest nieźle. Opinie są różne zależy to od kontraktu indywidualnego. Ile wynegocjujesz tyle masz. Polecam. Ellis

Piotr R.
@Ellis 21.01.2018 21:04

Chciałbym się zapytać kogoś z firmy Promedica: dlaczego w Państwa ofertach dla opiekunów w UK można zarobić od ok £1100 do ok £1250 netto na miesiąc? Skoro minimalne wynagrodzenie w UK wynosi ok £7,50/h? Live in carer zarabia w UK minimum £75 na dzień, co daje ponad £500 na tydzień (ok £2200 na mc), czyli netto ok £1700-1800 (+ bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie) + ewentualnie wyższe zarobki jeśli podopieczny wymaga 'większej opieki' (to co u Państwa jest w 3m pakiecie i dajecie ok £1250)? Czy to jest legalne płacić poniżej minimum? Z czego wynika różnica ok £500? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Piotr Rozwadowski

Tak1Nie
 Opinia

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Promedica24? Twoja opinia może okazać się ważna.

....
@Administrator 11.03.2018 12:03

Są kontrakty w Anglii gdzie rodzina z podopiecznym nie zgadzają się na zainstalowanie internetu w domu dla opiekunki bo najzwyczajniej w świecie nie chcą za to płacić. W takiej sytuacji agencja przywozi na kontrakt dla opiekunki dla zwany dongle. Jest to urządzenie do mobilnego internetu i raz na miesiąc agencja zobowiązuje się do ładowania internetu 15 GB jeżeli przekroczysz ten limit ( ja przekroczyłam limit w dwa dni) możesz wykupić 10 GB za 15 funtów ale wtedy płacisz za to ze swojej pensji. Tu jest tak ,że jak przekroczysz limit który masz do wykorzystania internet całkowicie Ci wyłącza i nie możesz z niego korzystać. W moim przypadku wygląda to tak ,że w ciągu miesiąca zużywam 100 GB więc łatwo policzyć ,że muszę wydać na nie 150 funtów. Jeżeli jesteś na kontrakcie na którym zarabiasz 1000 funtów a do tego musisz opłacić sobie internet 150 funtów. No chyba ,że nie chcesz ale wtedy nie będziesz używał internetu. To na koniec miesiąca za cztery tygodnie pracy dostaniesz 850 funtów przy dzisiejszym kursie funta 4.79 wychodzi ,że zarabiasz 4071,5

Tak2Nie
nigdyniewiesznacotrafisz
 Opinia

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego ,że jeżdżąc do Anglii nie każdy podopieczny ma internet. W takiej sytuacji Agencja Promedica24 proponuje własny internet który kosztuje 15 funtów za 10 GB jest to jakieś dziesięć obejrzanych filmów na komputerze. Firma odciąga Ci te pieniądze z pensji. Czyli trzeba się liczyć z tym ,że przy niezbyt częstym korzystaniu z internetu który proponuje Ci Agencja Promedica24 musisz wydać 100 funtów miesięcznie.

bogs
 Opinia

Fajni ludzie, fajni leaderzy, fajne szkolenia :) bardzo sympatyczna atmosfera i dobre zarobki :) Polecam :)

BGS
 Opinia

pracuje od ponad pół roku. Jestem bardzo zadowolona, zarówno organizacją podróży (dojazdu) jak i kontraktem na miejscu. Czuje się bezpiecznie, mam stały i dobry kontakt z centralą firmy. Wynagrodzenie otrzymuje terminowo i w wysokości zgodnie z umową. Polecam.

Pozytywna1973
 Opinia

Jeśli chodzi o Promedica24 nie mam żadnych uwag. Pieniądze są na czas, gdy chcę zjechać nie ma problemu. Wiele zależy od koordynatora i twojego szczęścia. Oferty są raz gorsze, raz lepsze, to loteria. Ale ważne jest, że wyjeżdżam i zwiedzam świat oraz uczę się języka i poznaje nowych ludzi. Trochę wiary w siebie i ludzi.... Powodzenia wszystkim opiekunkom

Zostaw opinię o Promedica24 - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promedica24