Opinie o Promedika24

olinko

co jest grane?

anna

oaka' podejrzewam, że piszą prawdę jednak, teraz może cos sie zmieniło, wczesniej ludzie narzekali a poprzednie komentarze mają już trochę

inka

To jest niepojete prosisz konkretnego opikuna kontraktu o kontat i maja Cie w d.... przeciez nie dzwoni sie do niego z pytaniem o pogode.Ona ma czasnp.3 miesiace bo czlowiek tyle to siedzi

gość

Racja. Nie dość, że mają gdzieś to jeszcze pracownice biura są agresywne w rozmowie i niegrzeczne, a pieniądze za delegację musiałam ściągać przez Kancelarię Praw.

Jest to firma która dba o swoją kase,a pracowników ma gdzieś.Pracuje w niej 8 miesięcy,nie liczą sie z pracownikiem i jego odczuciami.

Zostaw opinię o Promedika24 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promedika24