Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Choinka bez grila

Przyjmuja ale nie kazdego,trzeba zlozyc podanie.Ja sie nad tym zastanawiam.

LikwidaTor konfitur

Kto to jest ten jajec. Co to za parowa jest. Prosze o info !!!

Twoja stara to jest konfitura
@LikwidaTor konfitur

Morda

@Olek z rolek Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. @szukam pracy Czy zdecydowałeś się aplikować do firmy Armatoora? Czasami warto się samemu przekonać jak wygląda praca i warunki zatrudnienia w firmie. Wiadomo, że każdy z pracowników ma inne priorytety i wymagania.

Tolek

Nie warto.

A TY co , za administratora będziesz robić ?? Wez lepiej za pędzel

@Karolina

Karolinka niewie o co chodzi to sie nie wsadza w nie w swoje sprawy juz wystarczy waszego wsadzania sie wez swoj komputer i tworzcie te swoje karteczki co i tak nikt nie chce uzupelniac durnowatych rzeczy bo jest albo produkcja albo jakis glupoty

Pracownik.
@Serdeczny kolega

Wstyd mi za twoją gramatykę.

@Pracownik.

Jajec nie podpisuj sie jako pracownik

Choinka i grill

Huber sp z.o.o sp.komandytowa.Umowa i prace 2400 brutto na umowie.Transport miedzynarodowy dla kierowcow.Dojazd zapewniony przez pracodawce,tabor 100 nowych ciagnikow siodlowych przewaznie Volva 500 konne.Nowe naczepy Wielton u Krone.Za system jazdy 3/1 piec i pol tysiaca zlotych netto platne przelewem na konto.Wyplata zawsze przed 1 pierwszym czyli ostatniego dnia danego miesiaca.Pracowalem dwa lata.Firma ze slaska kolo Katowic.Pozdrawiam Pawel.

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.
Choinka i grill

Jak bardzo chcialbym przeczytac uczciwych kilka anonimowych wpisow jaka byla wyplatka na raczke za prace na odlewni na czterobrygadowce.Czekam na jeden szczery komentarz ludzi z produkcji niech ludzie wiedza naprawde jak jest :/

@Choinka i grill

Zakładając ze zarobisz 2800 brutto to na rękę masz około 2020 zł , Przy 3000zł masz około 2160 zł I taka jest prawda

To jest wypłata czy zasiłek ??
@bakteria

Na batyriach mlody i świerzy ma podstawe 2000 brutto a może teraz najnizsza krajowa tj, 2100 brutto plus 100 zł brutto premii, to masz 2200 brutto. to około 1600 zł. netto. A jedna batyria kosztuje w sklypie minimum stówe i taka najtońsza ?? Gdzie jest ryszta piniendzy na wypłate co sie ludziom należy ??

odlewnik
@Choinka i grill

około 2100, +/- 100zł w góre i w dół w zalezności od nocek i weekendów.

eks kołchoźnik
@odlewnik

2300 na rękę to mam na dwie zmiany bez sobót. Aż dziw, że przez kilka lat dałem się tak upokarzać. Aż dziw, że ludzie nadal tam pracują i się upadlają. Ale to już ich problem.

Hhh
@eks kołchoźnik

2300 to szczyt marzeń? Gratuluję zarobków o 10zl wyższych. To co ci płacą w nowej firmie to także upokorzenie.

Jak dobrze

Napiszę tylko tyle jak dobrze że mnie tam już nie ma.

Baggio
@Jak dobrze

My też się cieszymy :)

Hhh
@Jak dobrze

Pochwal się gdzie teraz jesteś? Jak teraz wygląda praca twoich marzeń?

Siedzicie w gównie po uszy

Siedzicie w gównie po uszy i nawet nie jestescie tego świadomi, - kto jest świadomy co jest grane to odchodzi, - kto jest świadomy jaka tu jest płaca to się nawet nie zatrudnia, Jak chcesz to znajdziesz sposób aby się zwolnić i zarabiać lepiej przy lżejszej pracy, jak nie chesz to znajdziesz powód i zostaniesz tam na sandomierskiej bo ci dobrze, bo znasz ludzi, bo znasz miszczów, bo się zasiedziałeś, bo jesteś wierny do emerytury tej firmie co zmienia nazwy (Trzeba zerwać kajdany tego amoku, tego wyzysku, tej beznadzieji, tej nędzy, napijcie się krstę mocnych browarów minimum 7 VOLT i niech się wam myślenie strategiczne włączy. Spójrzcie w oczy i zadajcie sobie pytanie, Co ja do K@@rwy nędzy jeszcze robię w tej firmie ?, To nie jest miejsce dla mnie, zasługuję na coś lepszego...... Pociąg do lepszego jutra częściej stoi na stacji (czytaj, więcej jest pracodawców z wolnymi etetatami co przy lżejszej i ciekawszej pracy płacą dużo lepiej) więc idzice na ten peron i wsiadajcie całymi brygadami i odjeżdzajcie. Zostaną tam na sandomierskiej sami Janusze, Władki, Mariany, i inne B.. arany co się nauczyli jednej pracy i ciągną ten temat już przez 20 lat. Prezesi liczą tylko słupki i podsumowują ile milionów zarobili na głupocie pracowników, bo mądry i ten co się ceni to odejdzie.

Ktos
@Siedzicie w gównie po uszy

Skończ obrażać ludzi prostackimi tekstami. Pochwal się w jakiej firmie pracujesz chętnie poczytam o niej opinie. Czujesz się lepszy klepiąc felgi u niemca za 200zl więcej? To jest ten szczyt twoich możliwości o którym piszesz? Tak na marginesie, nie pisz o mądrości jeżeli nie wiesz czym ona jest.

szukam pracy

szukam pracy jako magazynier w Nisku polecacie magazyn wyrobów gotowych u siebie? jaka atmosfera?

Serdeczny kolega

Jajec za przesladowanie mozna niezle beknac takze uwazaj bo cie obserwuje

Olek z rolek
@Serdeczny kolega

Ten leser jest straszny. Zamów sobie chłopie bilet do afryki zamiast kebaba. I za robote się weź zamiast szukać możliwości gdzie by się tu obijać

LTwin

Witam, zastanawiam się właśnie nad przyjęciem pracy w Armatoorze na stanowisku elektryka. Dodam tylko jestem jeszcze na studiach na 3 roku energetyki na Politechnice. Nikt za bardzo nie chcial mnie przyjąć bez doświadczenia., A w Armaturze jakoś nie mają z tym problemu. Czy w tej firmie da radę nauczyć się fachu i zdobyć doświadczenie ? Jakie są wasze opinie? Dodam tylko że miałbym pracować na pół etatu

byłem
@LTwin

a wiesz czemu? Bo nikt nie chce robić za takie ochłapy, dlatego każdego tam biorą. Może to jest dobre miejsce na nabranie doświadczenia, ale nic na dłużej niż 2 lata.

@LTwin

Zanim skończysz polibude za elktrykami bedzie sie wystawiać listy gończe :) Do tej pory jak musisz to możesz sobie dorabiać nie ZARABIAĆ :)

Dalej w swiat
@byłem

Powiem tak staży elektrycy odchodzą na emerytury a ni ma kto robić, co wiecej nawet dziadką na emeruturach proponuja pracę w utrzymaniu ruchu, co wiecej mój znajomy zaraz po studiach poracował jako elekktryk w Armatoorze to jego pierwsza poraca a po okło roku juz na jasionce pracowal za 2 razy tyle. Więc powiem Ci na rok dośiwadczenie zdobredziesz i dalej w świat :)

Kapo pospolity byly odlewnik

Dlaczego na c brygadzie na odlewni. Pseudo ustawiacz niejaki M Sulich. Czy jak mu tam. Ciagle sie (usunięte przez administratora) Nic nie robi. Tylko na tel ciagle siedzi i ciagle hi hi. Itd ile do (usunięte przez administratora) nedzy. Beda takie nieroby jak on itp. Sciemniac i brac kase a zwykly robol ma na nich (usunięte przez administratora)

Obserwator bylem widzialem nag
@Kapo pospolity byly odlewnik

To prawda ten to jest nierob jakich malo. Jak trzeba cos robic to nagle go niema. Al o siedzo na tel. I (usunięte przez administratora) glupoty. Byle 8 h zlecialo.

Kasa

Za takie nędzne wynagrodzenie za tą pracę nie dałem rady m chodzić i się zwolniłem....

choinka i grill :)

nie jestem robotem mam swojego re kapcia :)

Były

Jak tam w Armatoorze po zmianach? Który lepszy dyrektor obecny czy poprzedni Lesiński a może (usunięte przez administratora)?

@Były

Przestańcie pisać dane personalne , to jest niepotrzebne

Niewolnik Toory
@bakteria

To może się wypowiedź? Przecież ta każdy temat masz coś do powiedzenia.

@Niewolnik Toory

Teraźniejszy

Ktoś
@bakteria

Widać po wpisach hahaha (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Zawiść i nieróbstwo nie trzeba tam pracować wystarczy poczytać. Nie plecam.

Edekk

Więcej tablic i więcej farby . Po co aż tak dużo zarabiamy . Za same przepustki to pół roku za darmo trzeba by było robić. Malujemy i wieszajmy kartki . Róbmy wszyscy zdjęcia dla strumyka bo mu miejsca w telefonie braknie .

choinka i grill :)

trzeba bronić pracodawce , to cud że wogóle w armagorze jakaś produkcja idzie . Ten zakład to legenda będą o nim pisać za 15 lat w każdym podręczniku historii :) a tak prawde powiedziawszy wielu osobom samo posiadanie przepustki do zakładu pracy jest już szczytem możliwości . Niema co narzekać polak musi mieć dużo praca i mało urlop :) pozdrawiam

bakteria

Jeszcze troche, a obudzą sie z reką w nocniku jak połowa pracowników ucieknie do sąsiada za płot Trzymajcie kciuki zeby jak najszybciej otworzyli firme NIE POMOGĄ WTEDY ŻADNE PODWYŻKI ANI OBIETNICE Będą mieć centusie dopiero zagwozdkę :))))

fanTomas

jak firmę mają otworzyć?

Skąd oni biorą takich frajerów
@fanTomas

Taką firmę jak Nimet, a teraz Armatura to mam w H ##u, cały miesiac tyrać za 1800 zł to jakies nieporozumienie, gdzie oni znajdują taką ciem#####e to takiej pracy za takie gorsze, teraz wszędzie są przyjęcia, idziesz na strefe do STW i dostajesz robote, idąc ulicą dziś miasta na przestrzeni 100 metrów w sklepach byly kartki o przyjęciach do skelpów i gastronimii ( 3 ogłoszenia na 100 metrów). Jakbym miał dlaej za 1800 robić to wolałbym w domu siedzieć.

Pytający

Witam :), Mam pytanie do pracujących w tej firmie, Czy dalej jak pracujesz na I zmianę od poniedziału do piątku zarabia się 1600 - 1700 zł netto ??

Zostajesz ograny
@Pytający

Pracując w tej firmie zostaniesz "ograny", jak masz trochę oleju w głowie to wiesz że chodzi o kasę. W przemyśle ciężkim, metalowym nie ma takich h@@@@ stawek jak tu. Dziś pracując w innej firmie mistrz odlewnii zadał mi pytanie ile zarobiłem a jak sam przyznał z pracą na 4 brygady, 16 godzinami nadliczbowymi, nocnymi, premiami oraz dodatkiem mistrzowskim zarobił na czysto ponad 3100 netto. Co wiecej mam wyższą stawkę podstawową brutto lecz nie miałem nadgodzin i zarobiłem mniej ( on się jeszcze pienił że mało zarobił bo na mojej stawce by miał dużo więcej). Prezes w Armatorze zarabia podobno 80 tyś miesięcznie, pozatrudniali ludzi prawie z marginesu społeczego, płacą im minium. Jak ktoś na rodzinę to od razu dzieci musi za młodych lat do roboty gnać bo rodziców przy takiej jałmurznie nie stać na edukację pociech i lepszą przyszłość. Jakbym nawet nie miał pracy, to pójdę na bezrobocie, to pojadę na zachód, to będę kombinował, to zatrudnię się w poważnej firmie lub przeczekam bez pracy trudny okres ale nie zatrudnię się w Armatoorze i nie zmarnuję mojego życia zawodowego w tej firmie pełnej wyzysku. Pracując tam zostajesz ograny ze wszstkiego, Jak masz 2 szare komórki to wiesz ze cię robią w ciula.

Tania siła robocza
@Zostajesz ograny

Zgadza się, Krakusom potrzebna jest tania siła robocza,

WKURZONY
@Tania siła robocza

I na dodatek nie zapłacili połowie zakładu za dodatek pracy w weekendy.

@choinka i grill Czy mógłbyś napisać co najbardziej doceniałeś w pracy dla firmy Armatoora? Czy udało Ci się w jakimś stopniu podnieść dzięki tej pracy swoje kwalifikacje? Czy poleciłbyś tę pracę innym osobom? @Kevin sam w Armatoorze Forum nie służy do oceniania poglądów innych osób lub ich działań w życiu prywatnym. Proszę napisz coś więcej o firmie Armatoora. Czy pamiętasz swoją rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy? Czy nadal wygląda ona w ten sam sposób?

@Karolina

Co Ty urwałaś sie z tablicy? czy nawąchałaś sie farby ? :)

Olgierd

Ja się pytam gdzie jest socjalne ? Związki !!! Ostatni bastionie PRL'u , nie dajcie (usunięte przez administratora) nic już Was nie trzyma ( drugich związków nie ma ), pieniądze na Tort są, o imprezie corocznej dla karkusów w CK'browar nie wspomnę, to i dla Niska też niech się znajdą . No chyba że związki się ułożą z centusiami. SOLIDARNOŚĆ!!!! SOLIDARNOŚĆ!!!!SOLIDARNOŚĆ!!!!

@Olgierd

"No chyba że związki się ułożą z centusiami." Nie ułożą sie z centusiami :) Takie info jest od ZZ - idą do sadu Brawo .!!!!

co było i nie jest
@Olgierd

nieprawda, trzyma, saksy na bezpłatnym trzymają. Otwarcie paszczy w sprawie pracowników = koniec z bezpłatnymi wojażami do Niemiec, Belgii, Irlandii.

LechFan
@co było i nie jest

To sie zwolni i zatrudni jescze raz po powrocie, przecież nie straci wysługi lat, a nawet jako nowy dostanie wiecej od starych. Hehhehe

co było i nie jest
@LechFan

Jak się korzysta z bezpłatnego to nie musi się zwalniać. To częsta praktyka stosowana przez niektórych.

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)