Wilkinson

London

Opinie o Wilkinson

u

Rekruter Andrzej nie potrafi się nawet przedstawić, kiedy dzwoni zaprosić kandydata do pracy na rozmowę. Po prostu pyta się, z kim rozmawia. Rozmowa kwalifikacyjna też na niskim poziomie. Nie da się ukryć, że człowiek który dostanie tę pracę jest już wybrany, a rekruter musi tylko odbębnić pańszczyznę. Omijajcie tę firmę i jej niskie standardy. Po co się starać, skoro z góry wiadomo, że nie dostanie się pracy.

Aneta

Pracowałam tam, ale odeszła na acieyzński i już ni wróciłam. Przedtem i potem pracowałm w kilku miejscach i zdecydowanie Wilkinson jest najlepszy. Praca tam to jak błogosławieństwo. Począwszy od warunków skończywszy na atmosferze między ludźmi. Naprawde warto starac się o prace w Wilko!!!! Ja chyba będe starała się tam wrócic.

Zostaw opinię o Wilkinson - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilkinson