Opinie o ALpex dotyczy Hotelu Alpex w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALpex dotyczy Hotelu Alpex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALpex dotyczy Hotelu Alpex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALpex dotyczy Hotelu Alpex w Zabrze

JuliAnna

Do starych opinii się nie odniosę bo wiem, że były zmiany szefostwa ale też zmieniało się kierownictwo. Jestem już teraz byłym pracownikiem ale zaskoczyły mnie niektóre ostatnie opinie tutaj. Miałam doświadczenia z różnymi pracodawcami i dopiero tu był spokój jeśli chodzi o zasady, atmosferę i co najważniejsze kasę - zawsze na czas, z wszystkimi dodatkami za pracę na nocnych zmianach, nadgodzinach itd. Nie było czekania albo upominania się jak w innych miejscach. No i umowa o pracę, zadania konkretne, żadnych skomplikowanych i trudnych formalności - też na plus. Atmosfera i punktualność (początek, koniec zmiany) zależą od pracowników, a nie od szefostwa - ja pracowałam z fajnymi ludźmi i zawsze sobie wzajemnie pomagaliśmy, nie było problemu jak ktoś poprosił, by kilka minut poczekać bo coś wyskoczyło - to działało w obie strony. Harmonogram na miesiąc ustalała z kierowniczka, raczej bez problemu można było się w tej sprawie porozumieć, na bieżąco zamienić w razie potrzeby. Hotel jest poza ścisłym centrum - jest spokojnie, jest monitoring, w nocy dodatkowo dozorca. Klienci w zdecydowanej większości sympatyczni i z klasą - to w końcu miejsce, do którego przyjeżdżają w związku z pracą, a nie turystycznie-imprezowo. Zmiany długie - 12 godzin ale było ok, na nockach na recepcji był czas żeby się pouczyć (miałam w tym czasie zdalną naukę). Niektóre opinie tutaj to raczej o współpracownikach raczej... Jak sobie ustawicie relacje tak będziecie mieli - jak wszędzie. "Dewastacyjna działalność"??? Kwestia biznesu nie moja sprawa ale zarządzanie wydaje się być ok. Ja - jak będę mieć możliwość - to wrócę a jeśli ktoś się zastanawia to polecam.

ala Nowy wpis
@JuliAnna

Było rzetelnie, uczciwie, przyjaźnie

Rob Nowy wpis

Pracowałem dorywczo latem. Było spoko. Polecam.

Artur Nowy wpis
@Rob

I na jakiej umowie jest praca jeśli pracujesz dorywczo? Dopytam jeszcze - pracowałeś na recepcji, czy czymś innym się zajmowałeś?

Rob Nowy wpis
@Artur

Na zleceniu - dla mnie najkorzystniej ale tam wszyscy mają raczej umowy o pracę.

Króliczek

Kto w Alpexie pracował, ten się w cyrku nie śmieje. Dziwi mnie, że przy tak dewastacyjnej polityce prowadzenia działalności, ten bajzel jeszcze stoi. Nie dajcie się nabrać na szeroki uśmiech szefa, za tymi zębami kryje się kawał(usunięte przez administratora)

byla pracownica

Każdemu serdecznie odradzam pracę w tym miejscu. Panie z recepcji, które są w stałym składzie pomiatają innymi pracownikami, którzy dopiero się uczą i nie wiedzą jeszcze wszystkiego. Wytykają każdy nawet najmniejszy błąd, podczas gdy im kiedy powinie się noga wychodzą z założenia że każdemu się zdarza gorszy moment. Pani manager to chyba wszystkie rozumy pozjadała bo się zachowuje jakby była co najmniej kierownikiem w Sheratonie. Z kolei pani kierownik leniwa i nawet raportu nie potrafi na czas zrobić, wszystko zostawia na ostatnią chwilę. Grafik zmian układany jest beznadziejnie, na miejscu nie ma ochrony, goście hotelowi to głównie robole i weekendami melanżowicze. Nie jest bezpiecznie, podpite grupy gości hotelowych i brak na miejscu ochrony nie sprzyja bezpieczeństwu. Szefa motto to chyba 'hajs się musi zgadzać', panie pod jego kierownictwem robią co chcą. W dodatku o godnym wynagrodzeniu można pomarzyć. Kpina.

Łucja
@byla pracownica

Rozumiem, dość szeroko opisałaś atmosferę i kwestie bezpieczeństwa w Alpexie. Namówię Cię na poszerzenie opinii o zarobkach? Jestem ciekawa, jakie wynagrodzenie mają pracownicy hotelu. Z góry Ci dziękuję.

Lalka
@Łucja

Tyle ile sobie wywalczysz tyle masz Ale nie są to jakieś duże kwoty Plusem jest umowa na czas nieokreślony po 3 miesiącach na umowie na okres próbny

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ALpex dotyczy Hotelu Alpex. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Zabrze
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Magdalena

@juleczka nie a w tym miejscu żadnej ochrony? To chyba dość spory hotel, myślałam, że jest...

juleczka
@Magdalena

Nie ma, chyba że pan cieć może być brany pod uwagę jako ochrona...

juleczka

juleczka Nowy wpis20.10.2019 18:02 Jakiś czas temu miałam "przyjemność" pracować w tym miejscu i stanowczo odradzam. Faworyzowanie niektórych członków personelu, zero współpracy w zespole, obrzucanie błotem i wieczna krytyka, jak już wspomniałam faworyzowanym szło wszystko na sucho, a tych mniej uprzywilejowanych oskarżano oraz wypominano każdy błąd. Słabe przygotowanie do pracy, brak ochrony na miejscu, która w razie czego może interweniować gdy goście zachowują się niebezpiecznie lub podejrzanie. Grafik zmian ustalany totalnie bez sensu i jakiegokolwiek składu. Zamiast kończyć zmianę równo o 7:00 lub 19:00 czeka się czasem do 15 minut aż osoba zmieniająca się pojawi. Słabe zarobki, praca naprawdę nie warta uwagi.

Igems

Jeździlem tam od 5 lat, sporo grosza zostawiłem, lecz od paru ostatnich wizyt zauważyłem pewną zmianę, pani Monika w recepcji ....coś jej obiło, jest niemiła i traktuje klienta jak zło niechciane, chyba za darmo pracuje.. gdyby nie to, że było późno, to zjebalbym ją od gory do dołu i pojechał bym gdzie indziej, na pewno tam nie wrócę, i to ona jest głównym powodem, sa setki lepszych hoteli w zagłębiu, a ja nie lubię jak ktoś traktuje mnie jak kogoś gorszego

xxxxxxxx

Hotel Alpex to firma działająca na zasadzie sekty. Pranie mózgu, mobbing, dyskryminacja, molestowanie moralne, niekompetencja, błędy w zarządzaniu, narusza się godność i integralność psychiczną pracowników- wszystko za przyzwoleniem szefostwa na wyższych szczeblach!!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ALpex dotyczy Hotelu Alpex - Zabrze

• Jak się pracuje w ALpex dotyczy Hotelu Alpex?

Zobacz opinie na temat firmy ALpex dotyczy Hotelu Alpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ALpex dotyczy Hotelu Alpex