Opinie o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy w Opalenica

produkcja maszyn i urządzeń dla rolnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy w Opalenica

pikuś

Ursus... co to w ogóle za marka??? Ciągniki produkowane w Turcji, maszyny produkowane pod marką Triolet i New Holland. Kompletnie nic swojego... Nie wróżę tej firmie długiej, różowej przyszłości

widzicie, rozsypał się worek z wakacyjnymi prezentami w postaci wypowiedzeń. [usunięte przez moderatora]. ta firma się sypie, stoi na niestabilnych nogach...

alex

Ten cały niby ursus to żenada. na wszystko brak kasy, na wszystkim się szczędzi, nic sie nie inwestuje a od pracowników wymaga i tylko wymaga. zero posanowania dla przecietnego robotnika, [usunięte przez moderatora]

anty Krzyś

Sktót URSUS to: Uciekaj Robotniku Stąd [usunięte przez moderatora] Nie polecam tej firmy. Mentalność dyrektora jak za komuny...

Spawacz

żaden bo szukają naiwnych którzy tam pójdą pracować

pytan w zasadzie tam nie ma

logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
jeż jerzy

Z czym mi się kojarzy PolMot a obecnie Ursus??? Z wyzyskiem pracowników i obiecywaniem im złotych gór podczas rozmowy kwalifikacyjnej z dyrektorem [usunięte przez moderatora] . Tak, tak takie są realia tego zakładu pracy. Jeżeli chcesz pracować za jaumużnę, która nie starczy ci nawet od wypłaty do wypłaty to ten zakład jest idealny dla ciebie-w tym przypadku masz bardzo niskie mniemanie o sobie. Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie!

xyz

Nie muszę nic tu pisać, wychwalać czy też krytykować. Jeżeli chcesz sam przekonać się jak jest i wyrobić sobie opinie to zapraszam tu. Sama wizyta w biurowcu ustosunkuję Twoją osobę mentalnie!

anymaniak

Wszyscy ludzie co przychodzą z zewnątrz twierdzą jedno i to samo... FIRMA ZABYTEK. W końcu SOLIDNY PARTNER... Ciekawe w czym??? Na pewno nie w poszanowaniu pracownika, wynagrodzeniach i regulowaniu płatności...

odpowiedź dla studenta

Tak, tak, ta firma nadawała by się na praktyki studenckie jakieś 30-40 lat temu, ale nie dziś. Pewien osobnik chyba nie słyszał o narzędziach LEAN...

uwazaj gdzie wchodzisz

Dno (usunięte przez administratora) i inne bliskoznaczne skojazenia na jezyk sie nasuwają same. Ten zakład brnie w ślepą uliczkę, gdzie zatonie jak Titanic

any many

Ursus-firma ralikt z PRL-u! Skansen pod każdym względem! Bareja by mógł tu nakręcić z 2 komedie o rządach [usunięte przez moderatora] ., który zbiera kwitki na wszystko co się da!

Zostaw merytoryczną opinię o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy - Opalenica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy URSUS S.A. Oddział w Opalenicy?

Kandydaci do pracy w URSUS S.A. Oddział w Opalenicy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

URSUS S.A. Oddział w Opalenicy