Opinie o Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys w Mława

ok

pracowalem tam jakis okres i zgadza sie powrotow juz nie ma z tymi bezplatnymi urlopami to sie zgadza ale zeby nie wyplacal pieniazkow to sciema zawsze wszystko bylo zaplacone na czas kasa w polsce sie zgadzala wiec nie rozumiem nie ktorych opini dla mnie bylo ok z checia bym pojechal jeszcze raz bo teraz zeby zarobic tamta jedna wyplate musze pracowac pol roku w polsce....

gordon

Można spoko polecić tą firmę,pracowałem tam wszystko O.K Przede wszystkim facet wypłacalny.

Darek

Bez przesady,wszystko było ok...nie rozumiem tych pacanów którzy krytykują kogoś w tak c (usunięte przez administratora) ski i ordynarny sposób. Facet zapewnił pracę na ile mógł,mieszkania z internetem,dodatek 200Euro na wyżywienie dojazd do Francji.Płace w granicach 8-10euro/h na rękę.Jeżeli nie miał potem zleceń to chyba normalne że i sam nie zarabiał prawda? Koledzy pseudo laminiarze, wiedzcie tez o tym, iż to, że piszecie anonimowo, wcale anonimowe nie jest.IP i adres komputera można znaleźć w kilka minut,więc miejcie to na uwadze..zresztą te negatywy pisze jedna osoba potrzywająca sie pod trzy inne,już to sprawdziłem haha.Zastanawia mnie też jedno-dlaczego te negatywne opinie wpłynęły dopiero dwa miesiące po powrocie,myślę że dlatego że ten \"nieszczęsliwy\" czekał na telefon od (usunięte przez administratora)i wrócił by na te \"złe warunki\"z radością...a że się nie doczekał to była jego zemsta.. Jedna dobra rada,nie palcie za sobą mostów,bo możecie jeszcze w przyszłości tego żałować.Pozdrawiam i polecam tą firmę.

zadowolony

(usunięte przez administratora)A ja jestem zadowolony:-),to prawda że że pracy miało byc na dłużej,ale no cóż...pracowałem siedem tyg.i zarobiłem tyle ile w Polsce przez rok..a z tymi opiniami szanowni koledzy laminiarze to grubo przesadzacie,bo nie jeden z was to o laminatach pojęcia nie miał...miałem okazję wam sie z bliska przyjrzeć...jedyny minus jaki mogę zanotować to dwa razy opóźnienie z wypłatą po ok 5 dni jak dobrze pamiętam...Ogólnie polecam,facet jest uczciwy...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
laminator

Jeżeli masz ochotę na prace bezsensu i brak organizacji to dzwon do pana (usunięte przez administratora) sciemniacza.. Najlepszy to jest jego bajer z bomby ze ludzie go tak smarują na forum a on taki nie winny itp.. Wszystkie opinie są prawdziwe !! (usunięte przez administratora) !!! Nie dajcie się nabrać mu bo dużo osób się przejechało!! Najlepsze jest to że (usunięte przez administratora)nie ma pojęcia o laminatach.... Śmie (usunięte przez administratora) warte ... Pozdrawiam Cie (usunięte przez administratora)i mam nadzieje że kiedyś wszystko Ci się popierdzieli ... Tego CI życzę!!!

Memo

Kase wypłaca,ale obiecał więcej pracy a nie wypaliło...

laminiarz

Krzysztof to jeden wielki o(usunięte przez administratora). Ja i moi koledzy zwolnilismy sie z pracy poniewaz oferta (usunięte przez administratora) wydawala sie atrakcyjna i zachecajaca a okazalo sie tak jak pisali tu wczesniej na forum.. Te wszystkie opinie sa prawdziwe !! (usunięte przez administratora)t!! Nie dajcie sie nabrac mu!! Jezeli szukacie normalnej roboty to napewno nie znajdziecie jej u (usunięte przez administratora)....

Jacek

Zgadzam się z Tobą Paweł.Najłatwiej jest komuś obrobić dupę,szczególnie anonimowo.Ja kiedyś też miałem firmę wiem jak jest ciężko znaleźć odpowiednich pracowników.Pracowałem w Yacht-Krys i nigdy nie powiem złego słowa na (usunięte przez administratora).Facet jest naprawdę O.K.

Pracowałem w Yacht Krys sporo czasu,dam wam dobrą radę.Traktujcie swoją pracę i pracodawcę z należytym szacunkiem,a nie będziecie narzekać.Warunki płacowe jak i socjalne jakie oferuję, są na obecny czas bardzo przyzwoite.Ja pracowałem na kilku kontraktach zagranicznych wiem jak jest.Muszę przyznać że ogólnie rzecz biorąc dla mnie to były najlepsze warunki jak do tej pory.Mam nadzieje że moze jednak kiedyś znajdę jeszcze lepsze.

szurnięty

Nie grajcie ze mną proszę. Odciągał komuś podatki? HAHAHA Z tego co wiem ludzie pracują u niego od lat i nikt nie skarżył się że (usunięte przez administratora) go okiwał. To prawda że ostatnio były poslizgi kasowe i troszkę mało godzin mieli niektórzy ale pamiętajcie że fortuna toczy się kołem. Myślę że nikogo nie oszukał. Nie wierzę że piszecie takie rzeczy. Ponownie pozdrawiam wszystkich kolegów tych oszukanych i zadowolonych. :) Ja jestem zadowolony choć siedzę w domu :)

jacek

pracowałem u (usunięte przez administratora)dobra u niego to jest tylko bajera a do płacenia już nie jest taki skory płaci w ratach wypłate i jeszcze lubi sobie skubnąc z niej dla siebie

mało godzin czsami 2 tygodnie siedzi sie w domu i czeka na prace a czesto bywa tak ze w miesiacu przerobisz 120 godzin od tego jeszcze odlicz ubezpieczenie 700 zł oczywiscie z twoich pieniedzy zarobionych urlopy tylko bezpłatne i zamiast diety 170 euro to 60

mały

miałem okazje pracowac pare miesiecy u (usunięte przez administratora) wszystko jest ok prucz kasy co innego mówi a jeszcze inaczej wychodzi na kacie zarobki ma bardzo słabe szału nie ma

witam mysle ze ci co sa zadowoleni to tyko sporadyczne jednostki

Teraz (usunięte przez administratora)? Własnie... jak ktoś jest w porządku to się go nie zostawia a tak w ogóle to proponuję zadzwonić i pogadać. Wiem jakie ma zasady ale więcej zdziałasz rozmową niż pchaniem w tyłek wazeliny na forum. Przy okazji pozdrawiam wszystkich co pracują i pracowali.

zadowolony byłem

Powiem tak,pracowałem u (usunięte przez administratora)kupę czasu.Znam go bardzo dobrze i mimo ze dzis pracuję w konkurencyjnej firmie, muszę przyznać z całkowicie czystym sumieniem ze facet jest bardzo uczciwy.Dziś tacy szefowie jak on to rzadkość.Te słowa na forum ze kogoś oszukał na kasę to całkowite brednie.Przewinęło sie przez firmę sporo ludzi i czesto pracownicy którzy w żaden sposób nie spełniali oczekiwań wracali po kilku dniach lub tyg. na własny koszt .To było to oszustwo.Ja naprawdę żałuję ze odszedłem-mialem sobie bardzo polepszyć a okazało sie ze bardzo sobie pogorszyłem a u (usunięte przez administratora)powrotów nie ma-a szkoda.

lekkoszurnięty

aha. Chciałem sprostować kwestię zarobków. Nawet nie musisz być supermenem by w miarę zarobić. Wystarczy robić to co mówią i pytać gdy się czegoś nie wie. Widzę jednak że co poniektórzy myślą iż (usunięte przez administratora) pozbywa się najlepszych tylko... No w sumie po co ma trzymać dobrych i bardzo dobrych ludzi skoro my najsłabsi potrafimy zrobić wszystko tak by armator był zadowolony. SŁABI GÓRĄ:) Pozdrawiam wszystkich super fachowców:)

zadowolony

Wierzcie mi że zarobić w Yacht-Krys można bardzo dobrze,trzeba tylko przekonać (usunięte przez administratora)że zależy Ci na pracy,chce Ci się pracować i że jesteś lojalny wobec niego.Jeszcze jedna rzecz bardzo ważna-zawsze płaci i płaci na czas-co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

lekkoszurnięty

A mi tu dobrze. Szkoda tylko że piszecie tu takie bzdury bo dzięki takim debilnym wypowiedziom miałem wahania co do przyjazdu. Zrażacie innych i tyle. Praca jest naprawdę dobra a Krzychu też ok choć jesli chodzi o zarobki to... hm. Tu się wstrzymam od komentarza. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys - Mława

• Jak się pracuje w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys?

Zobacz opinie na temat firmy Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys?

Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys
3.2/5 Na podstawie 69 ocen.

Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys