Opinie o Akzo Nobel w Pilawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akzo Nobel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Pilawa

maniek32

omijac szerokim lukiem 1200 zl do reki i 30 ton (doslownie) przezucasz wiaderek z farba, na budowie juz jest lzej

.....

Przepraszam cie bardzo ale 1800 zl netto po 4 latach pracy majac umowe.na stale to nie jest pensja pohla

kinga

ja też pracowałam w akzo. w sumie byłam zadowolona z pracy - bo ją miałam. niektórzy przychodzą po skończeniu szkoły średniej i chcieliby otrzymać na starcie stawkę dyrektora - troche niepoważne.

aga

ludzie-normalna sezonówka za najniższą krajową,układasz wiaderka na palete i tyle,jaka silna psychika-dla nich Jesteś Sezon,kończy się lato i część.

kazik
@aga

Znowu są przyjęcia zapraszam wszystkich silnych i odpornych psychicznie:)

hdjdj

jak mozna byc zadowolonym z pracy w akzo... czlowiek stara sie dostaje 1700 brytto i konczy sie sezon i nawet dzieki nie uslyszy. jak waszym szczytem mazen jest wyzysk za nic to spoko

sezon

warunki w porównaniu z innymi fabrykami w okolicy są według mnie bardzo dobre. Pracowałem kilka sezonów i jestem zadowolony.

jo

mają być przyjęcia na sezon,jeśli ktoś ma silną psychikę to może próbować się załapać.

pe

zarobki1700 brutto na kazdym stanowisku na umowie na sezon przyjecia sa ale nie polecam nedzne pieniadze za warunki szkodliwe.(usunięte przez administratora)

ON

WITAM JAKIE SĄ ZAROBKI NA MAGAZYNIE I JAKI SYSTEM ZMIANOWY?

zatroskany

Wycieli kadry problemy z załatwieniem prostych rzeczy teraz wytną księgowość. Cieszą się tylko głupcy zobaczycie jaki bałagan będzie. Pohl miał zrobic porządek a co jest? Swoich zauszników popiera a w zakładzie coraz większa degregolada i syf.

Kuba
@zatroskany

Po jednej osobie z linni (dział PE)

przestraszona

Podobno mają zwalniać bo szefowie chcą wziąć kupę kasy na premie za sukcesy a nie umieli nic sensownego wymyślić. Czy ktoś wie ile osób poleci?

pracowity

Potwierdzam że tylko kto liże (usunięte przez administratora) tym na górze ma się dobrze w tej firmie. Resztę traktują jak stado baranów z którymi można robić co się chce i wmawiać że tylko na tyle zasługują. [usunięte przez moderatora]

g

teraz jest bardzo ciekawie, niektóre rodziny bogacą się na potęgę, mieszkania i działki remonty domów a inni są zastraszani. Ciekawa firma rodzinna. Ale co robić trzeba cicho siedzieć dostałem 1% podwyżki. Mam nadzieję że ktoś w końcu przejrzy na oczy. Jedyny sposób trzeba zacząć pisać do holandii.

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Pilawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel