Opinie o Akzo Nobel w Pilawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akzo Nobel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Pilawa

omlet33

To sobie tam idz przedstawiaj i (usunięte przez administratora) nie zawracaj

zainteresowany

witam Na jakie zarobki można liczyć czyli jaka podstawa plus premia, czy samochody posiadają gps i czy można używać samochodu po godzinach pracy.

jakie cie informacje interesuja? jak cie przyjma to kiedy cie zwolnia czy pensja 1780 brutto no bo pytania nie widzę

Roman

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy ds. detalu ?

strenger

a po co mam pytac o zarobki? po to ta strona zostala stworzona zeby ludzie zanim tam pojda do pracy mieli swiadomy wybor tego dziadostwa i wysysku, jak tam nie pracowales ta scisnij dziure jak Ci nie psauje to nie czytaj tylw w temacie

strenger

zamiast tu marudzic to sobie idz tam zapierda...i sobie sama zobaczysz co jest bzdura a co nie

sezonowy

Praca bardzo fajna, oczywiscie jesli jestes dziewczyna. Wystarczy dac (usunięte przez administratora) i masz mozliwosc awansu, badz jak to u niektorych awans apiera sie na samej znajomosci badz po rodzinie ta osoba. Niech ktos z tym zrobi porzadek w koncu!!

maciek

praca jest upokarzająca, pracownicy nigdy nie są doceniani

aga

byłam tam na sezon i przeżyłam szok na jednej palecie farba za ok.1000zł a pensja minimalna.Nawet nie pamiętam ile palet poszło ale liczyliśmy że zarobili na wypłaty dla całego SEZONU

majki
@aga

zauważ kochana że ten SEZON to ciągle ci sami ludzie.Przeważnie miejscowi albo dzieciaki stałych pracowników,oczywiście są też inni którzy motywowani są obietnicą wakatu(2-najlepszych).To ich wybór!Najgorsze to że bazowanie na SEZONIE odbija sie na psychice STAŁYCH i zaczynają bardziej głupieć w stosunku do innych-kochani ta chemia i tak prędzej czy póżniej was zje" POKÓJ "

Taaa28

a tak wgl. dlaczego pracownik bedac zatrudniony na akzonoblowa unowe "sezonowo" ma o wiele nizsza pensje d stalych pracownikow? murzynow brac chcecie ale i po murzynsku placic

Taaa28

Tylko ze to nie mowa o magazynie!! na magazynie to jest lajcik! na produkcji jest za ciezko za takie marne pieniadze! a teraz szukacie znowu pracownikow? ciekawe dlaczego? wszyscy juz odeszli? heehh niedziwie sie a umowe na ile zaproponujecie jak tylko to sezonowa praca? na miesiac dawac bedziecie umowy? hehe sami sobie noscie te puszki!

Areks

Jedna z firm w powiecie, w której nie szanuje się pracowników na niższych stanowiskach.Mowa to głównie o pracy sezonowej.Dziennie na maszynach do przerzucenia od kilku do kilkudziesięciu ton farby, dlatego osoby lubiące dźwiganie ciężarów mile widziane.Trochę lepiej jest na syntetykach, choć też można trafić, na maszyne, gdzie nie masz czasu wyskoczyć do łazienki.Sezon przeważnie trwa do 6 miesięcy, w tym czasie zarobisz na węgiel i śmiało możesz zimować w domu.Pensja ledwo przekraczająca minimalną, w żadnym wypadku nie adekwatna do wykonywanej pracy.Ci co robią najwięcej dostają najmniej...Nie polecam i radzę trzymać się wszystkim od tej firmy z daleka.Nie wszyscy chcemy zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze, ale przynajmniej większość chciałaby poczuć przynajmniej odrobinę godziwego traktowania przez pracodawcę. Tu jednak tego nie znajdziesz.

Sezonowiec_nty
@Areks

podpisuję się pod tym, pracowałem tam ok 4-5 miechów , każdy wiedział już w sierpniu, że zwolnienia się szykują, bo farba słabo idzie, a magazyny prawie pełne, poszedłem we wrześniu na zwolnienie lekarskie, wróciłem i out jak śmiecia, innych sezonowców też zwalniali ale nie wszystkim, dawali wypowiedzenie, a po jakimś czasie chcieli ich z powrotem z propozycją współpracy do ok listopada/grudnia, mistrzostwo z ich strony i brak szacunku dla koni pociągowych firmy, kierownictwo ze swoimi fanaberiami, typu w upał spodnie ogrodniczki zamiast tych do pasa, ogólnie żenada, jedyne plusy jakie jestem w stanie wymienić to umowa o pracę, i wczasy pod gruszą tak to tam się nazywa, ok 600zł dają, ale to żadna rekompensata, dużo młodych z którymi można pogadać będąc przy pakowaniu, ale czas się niemiłosiernie dłuzy, mój rekord, to 90 palet na lini wodnej, to chyba dobre kilkadziesiąt ton, obecnie przy kostce mam lżej pod względem fizycznym, i przerw, o większej kasie nie wspominając, polecam jak ktoś ma możliwości na innym stanowisku niż sezonowiec bo opierdalać się mogą i jest spoko.

Łukasz26

Praca jak praca, czasem ciężko pracowac trzeba ale stawka powinna byc adekwatna do pracy a 30.. 40.. ton recznie.. gdzie po pracy pada sie na twarz.. za 1200 zł gdzie tyle dostaja kasjerzy w biedronce..to soorryyy ale dziekuje

niezadowolony

30 ton to mało powiedziane zdarza się że jedna osoba musi przerzucić nawet 50 na hiszpance, niby praca od pon do piątku ale i tak w soboty karzą przychodzić powiedzą że dostaniesz wynagrodzenie za nadgodziny a później wcisną ci dzień wolny kiedy im będzie pasować, nikt nie wspomina nawet o tym że pierwszy miesiąc robi się bez premii czyli około 1200 a z tą cudowną premią i sobotami 1450 (na wypłatę premii zostawiają sobie kwartał żeby odać dzień wolny np w środę ) sezonowi są tam tylko po to żeby zapie.... na końcu linii ogólnie nie polecam robię na dziale PE i już złożyłem wypowiedzenie wytrzymałem parę miesięcy i mam dosyć i szczerzę to jak kiedyś robiłem na budowie po 12 godz byłem mniej zmęczony niż tu po 8, gdy wracam do domu to od razu idę spać bo na nic innego nie ma człowiek siły .cały czas zatrudniają nowych pracowników sezonowych ,bo średnio co 2-3 miesiące wszyscy odchodzą zostają najwytrwalsi rezygnuję i zamierzam omijać szerokim łukiem wszystkim innym również to polecam pozdrawiam.

Marcin26

akzonobel czy oziemkowka(polargos) to to samo, harowka za poldarmo bez mozliwosci rozwoju. sezon i dowidzenia

maniek32

tak a to ciekawe, dlaczego znowu szukaja ;p wszyscy sezonowi odeszli, to sobie idz tam haruj i sie nie madrzyj zobacz sobie sam

sezon

lukas ludzie narzekali narzekają i przypuszczam że będą narzekali co by nie robili.

do maniek32

Na jakiej ty budowie robiłeś że było lepiej? Do ludzi narzekających: przecież nikt was tam na siłę nie trzyma.

maniek32

omijac szerokim lukiem 1200 zl do reki i 30 ton (doslownie) przezucasz wiaderek z farba, na budowie juz jest lzej

.....

Przepraszam cie bardzo ale 1800 zl netto po 4 latach pracy majac umowe.na stale to nie jest pensja pohla

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Pilawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel