Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

ogór

Może do K wpadnie Inspekcja Pracy, Sanepid i inne podobne służby. ;Węgorz; być może by się nie wyślizgnął.Oczywiście bez wcześniejszej zapowiedzi.Jak na razie sadzę kloka na głównym kiblu i nie sprzątam po sobie.

5fd
@ogór

A co ty fekalista

Iwona

Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Jakie możliwości rozwoju oferuje Polski Tytoń?

Lolo
@Iwona

Nic nie oferuje . Ludzie zwalniajcie sie

cotam

a co tam u Jarka?

W lidlu i biedrze zarabiaja 50%więcej, ha ale jaja,wstyd

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
Iwona

@Sara długo już pracujesz w firmie? Co możesz powiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia? Chętnie dowiemy się co uważasz za największy plus pracy w firmie?

sara
@Iwona

nie pracuję tam już 3 lata

A co tam w łodzi słychać

t654e
@66666

Nic tonie

Zawiedziony

Nie polecam tej firmy w żaden sposób. W Gorzowie przekręty na wielką skalę lewe faktury klienci (poszkodowani) sami zglaszaja to na policje kilka osób w to zamieszanych a dyrektor hmmm nic nawet nie zglasza na policje kradziezy towaru przez kierowce tylko zwala wszystko na magazynierów którym Radom każe płacić. Nikt nie sprawdza tego nie bada tylko mają zapłacić. Radom chyba kryje swoje przekręty że tak podchodzi do tego nie próbując nic wyjaśnić. Chcesz mieć problemy i płacić za coś czego nie zrobiłeś to chętnie cię zatrudnią.

sara
@Zawiedziony

a kto tam rządzi, Shrek z Bydgoszczy?

zawiedziony
@sara

Piękny Roman wtedy był jak wyszły afery oczywiście sam nie zgłosił na policję kradzieży towaru tylko właściciel firmy zewnętrznej zgłosił przywłaszczenie kasy przez jego kierowcę. Ale wszystko policja i prokuratura wie. Ta kradzież to tylko wierzchołek całej góry z przekrętami

Sara
@zawiedziony

a co robi teraz Piękny Roman

Zawiedziony
@Sara

Teraz nie wiem co robi ale miał zdaje się zostać dyrektorem regionalnym czy coś takiego

Sara
@Zawiedziony

a Shrek z Bydgoszczy pracuje?

Waldek

Listy godzinowe narzucane od górnie chodź pracuje sie 8++ 0 premii 0 za nadgodziny Inspekcja pracy Wita

@Waldek

No to zgloŚ do PIP-U

EX pracownik

jak lubisz placic za cos czego niezrobiles to zapraszamy - ptD

Magazynier

Gorąco NIEPOLECAM tej firmy

żorzanin

witam, jaka sytuacja panuje w Żorach, atmosfera kierownik zarobki itd?

DODA

Najlepsza to jest Pani " kieroniczka "Ala " PANI Dorota Wellman " błyskotliwa inteligenta która zawsze dba o swoj (usunięte przez administratora) Brawo Pani kierownik

red

Tryb oszczędnościowy firma wprowadziła, bony śmiechu warte i Poznań zlikwidowany.

Bezstronny

Pewna osoba nadużywa tam swojej posady aby zatrudnić swoją kobietę. Jako bezstronny obserwator nie polecam tej firmy jako miejsce pracy.

a
@Bezstronny

Twoja bezstronność mnie powala ....

3sde
@a

Moźe to jakiś szpicel

tttt

Janka wróć

klijent

info ze szczecina magazyn chaos kierowniczkę Panią D.U. powinni zdegradować do sprzątaczki kiedyś byłem i widziałem

lep

Widocznie nie pokazuje się żadna oferta pracy @rer, bo na razie nie ma potrzeby przeprowadzać żadnej rekrutacji, ale i tak najlepiej dowiadywać się o nowych ogłoszeniach bezpośrednio u nich, co już jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje. Pozdrawiam

ktos

Gruba w cd jeszcze urzeduje?

ktos

Gruba w cd jeszcze urzeduje?

xds

Zainteresowani wiedza

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń