Opinie o Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski w München

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski w München

Maja

@P. Ziomek Dziękuję za Twoją opinię odnoście warunków pracy w firmie Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski. Jak długo jesteś tam zatrudniony? Może posiadasz wiedzę na temat tego, czy aktualnie poszukują nowych pracowników?

P. Ziomek

Witam. Jestem zadowolony z pracy oraz warunków mieszkaniowych, kasa na czas ogolnie jest w porzadku nie ma co narzekać. Polecam

Maja

@Totem Na forum nie wolno wymieniać konkretnych nazwisk - pamiętaj o tym. Na jakim stanowisku dokładnie pracujesz? Twoja wypowiedź jest nieco ogólnikowa, a w związku z tym może ona niewiele mówić innym użytkownikom forum. Mógłbyś ją zatem rozwinąć? Co powiesz o specyfice pracy w Zakładzie Budowlano Kamieniarskim?

Totem

Ja akurat polecam Pana Łukawskiego. Pracuję tutaj 5 lat i jest jeszcze wiele osób które pracują tutaj latami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Paulina

I czy pensja jest wypłacana na czas?

@Paulina

Oczywiscie

Maja

@metalklo @Paulina, czy zdecydowaliście się na współpracę z firmą Zakład Budowlano Kamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski? Czy możecie napisać w jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy, jak wygląda rozmowa o pracę i w jaki sposób sprawdzane są kompetencje pracownika? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

metalklo

podpinam sie pod pytanie pauliny tesz mam tam jechac

Paulina

Witam . Mąż wybiera się do pracy w aalen wie ktoś jakie są zarobki ?

Robaczek

Nie dajcie się nabrać na negatywne opinie sfrustrowanych pracowników pijaczków, zwolnionych na ich życzenie z pracy.

Maja

Obecnie firma Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy poszukuje na stanowisko Pracownik produkcyjny – oczyszczacz odlewów w Niemczech. Aktualne oferty można znaleźć na stronie http://lukawski-kamieniarstwo.com/agencja-pracy-tymczasowej/ @anonymous Napisałeś, że praca jest ciężka, czy mógłbyś dokładnie opisać swój dzień pracy na tym stanowisku i jakie czynniki są dla Ciebie najbardziej uciążliwe? W jaki sposób przejawia się "chamstwo" o którym wspomniałeś?

Robota jest dosc ciezka poza tym chamstwo w traktowaniu ludzi i oszukiwanie. premia roczna podpisuje sie 1000,-brutto, do reki doctaje sie sto.

Praca

Witam mam wyjechać do Aalen na lakierowanie płukanie elementów gotowych . Ktoś coś może powiedzieć ? Przez biuro w kostomlotach pierwszych .

Mitrander

Ja mam wyjechać do odlewni nie wiem czy Aalen ale jako wytapiacz na piece co możecie napisać na ten temat i czy poprawiły się warunki mieszkalne i czy wypłaca kasę tak jak ustalone w polsce

daro

wyjeżdżam w marcu może ktoś napisać o co tam chodzi jaka praca? zarobki ? warunki?

Michal
@daro

A do jakiej miejscowosci wyjezdzasz? Aalen?

dqr

ktoś może coś więcej?

Slawek

Obecnie zarabiam u Lukawskiego 13 EUR na godzine.

ttt

dalej zmienia pracownikow ,przemial trwa ogloszenia non stop nie dajcie sie omamic .

tata brat i ja

urlop wychodzi na ręke 21 euro gdzie dniówka 90,spanie na podłodze lub w kuchni za jedyne 213 euro a pokoje bez okien,umawia się z żoną pracownika,obiecanki cacanki, z wypłaty na wypłate reguluje zaległości i różne dziwne odtrącenia ,zmienia wszystkie przepisy w niemczech... nie wie co mu grozi .Największe szambo jakie może byc

tuptek

3euro w niemczech a mialo byc 7 ,oszust male elementy do szlifowania a naprawde silniki do okretow waga 80 ton w Aalen.

on

Widocznie jeste (usunięte przez administratora) skoro 3 lata szukasz pracy i nikt cie niechce.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski - München

• Jak się pracuje w Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski
3.8/5 Na podstawie 42 ocen.

Zakład BudowlanoKamieniarski Produkcyjno-Usługowy Ryszard Łukawski