Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

Ludzie !!!!! Nie chcę oczerniać człowieka o nazwisku [usunięte przez moderatora], który ponoć pośredniczy w załatwianiu tej pracy w magazynach ale obczajcie to: [usunięte przez moderatora] Jego nazwisko wiąże się z niejakim [usunięte przez moderatora], co można zobaczyć na dole. Sami piszecie, że jest ich dwóch Pan [usunięte przez moderatora]. Zbieg okoliczności? Może...nie mówię, że to oni. Ale co nie daje do myślenia ??? Normalnie szookkkk !!! Jak ktoś chce jechać do kryminalistów co są poszukiwani za rzucanie dragów to spoko.

Gryf

A skąd masz pewność że nijaki Kris nie jest kolega tej grupy która oferuje prace i wkręca że wszytko jest super ...

bzyk

Dobrze wiec moze powiedz mi od kogo dostales ten cynk? bo widzisz oststnio Kris dzwonil ze jest na miejscu i jutro idzie do pracy, malo tego mowil ze pracuja wiec mozesz powiedziec jakie to zrudlo informacji podzielilo sie z Toba tymi infomacjami???? moj gg nr [usunięte przez moderatora] napisz i podziel sie tym!

UKracer

Temat zamilkł .. dostałem informacje ze ludzie ktorzy przyjechali w lutym do dzis siedza na domkach i pracy narazie nie ma a kase na depozyt trzeba dac zaplacic z gory za 2 tygodnie mieszkania plus jedzenie ... jest wiele agencji pracy dajcie sobie spokoj z tymi pajacami pozdro !

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Biedrona

Co ja o tym sądzę, proszę: użytkownik pepesza6 to jakiś idiota, który myśli, że z ludzi (usunięte przez administratora) zrobi, spójrzcie tu: [usunięte przez moderatora] t jest to wypowiedź z 01 Sty, 2012 gdzie pisze, że chce wyjechać z PL i niby jego ang. jest komunikatywny (a niżej pisze ze zna język tylko trochę), tu:[usunięte przez moderatora] z 01.02.2012r (użytkownik pepesza6) i tu: [usunięte przez moderatora] z 19.01.2012r. (użytkownik Marek) to te same wypowiedzi, ale tu: [usunięte przez moderatora] z dnia 28.01.2012r dalej pisze, że chce wyjechać z PL. To zwykły troll! Pisze, że mieszka niedaleko Worcester, a w rzeczywistości [usunięte przez moderatora] w Krakowie jako ochroniarz. Pomijając, że w innym wątku podaje się za kobietę! Ze swojej strony proszę o subiektywne i szczere wypowiedzi na dany temat. Sama jestem tematem zainteresowana i jak tylko będę miała pewne informacje to na pewno się podzielę. Pozdrawiam.

kuba

powodzenia KRIS..

szymon

witam, powiedzcie czy Ci panowie podpisują z Wami jakies dokumenty odnośnie kaucji - wpłata itd dodatkowo jakie podają dane osobiste - legitymują się czymś czy tak na krzywą mordę - dajcie kase i sobie mieszkajcie ??

kris69

lece z gdanska w sobote do birming (usunięte przez administratora) ktos leci

CKS

oj tam oj tam pomyslic sie nie mozna paniczu ...

pk

hej kris można by prosić do Ciebie jakis namiar, gg czy coś Odezwe sie pozdr!

igebski

Misja Yodel - 2012-02-10 14:31:55 Witam ponownie zbieramy grupę chętnych na misję w firmie Yodel ryzyko jest ale uważamy że warto wyjazd planujemy między 21 a 30 lutym wylot z Katowic do Birming (usunięte przez administratora) (bezpośredni) linie Ryanair. Obecnie jest na 4 :), w sytacji kiedy będzie nas minimum 5 będziemy mieć prawdopodobnie swój domek więcej info na gg [usunięte przez moderatora] pzdr Na 30 lutego to jeszcze długo poczekacie... W tym roku miesiąc ten ma co prawda o jeden dzień więcej niz zwykle, ale to daje dopiero 29...

Misja Yodel

gogi

Coś mi się w to nie chce wierzyć kris. Ciemnotę wciskasz chyba.

KRIS

JESTEM TUTAJ JUZ PARE TYGODNI,PRACUJE NIE NARZEKAM PRACA SPOKO NA POCZATKU PRACOWALEM 8 GODZIN DZIENNIE 5 DNI W TYGODNIU.TERAZ JUZ PRACUJE W SOBOTY A JAK BYM CHCIAL TO I W NIEDZIELE.NAPRAWDE NIE JEST ZLE,MIESZKANIE FAJNE ZGRANA EKIPA,MIESZKAMY W PIATKE NA 3 POKOJACH.DO PRACY CHODZIMY PIESZO WIEC NIE WYDAJEMY NA BILETY NO I COS MOZNA ODLOZYC I ZYC NORMALNIE BEZ STRESOW JAK W POLSCE.

pałka

hej dokładnie ja też jestem bardzo ciekawa jaka jest prawda, bo szczerze powiedziawszy po przeczytaniu tego wszystkiego i po tym co mi odesłali jestem skłonna jechać. dlatego proszę o info :) z góry pozdrawiam !

bartek

No i pojechał tak już ktoś teraz ? Ciekawy estem ile w tym prawdy jest

Szukam chętnych

Witam jestem gotowy zaryzykować wyjazd do pracy w Worcaster.. rozmawiałem z [usunięte przez moderatora] i jestem przekonany że jest możliwość normalnie pracować warunek konieczny angielski komunikatywny, na rozmowię z angolami dogadasz się gdzie będziesz konkretnie pracował jest to bardzo duży magazyn i mają kilka działów. Szukam chętnych z całej Polski żeby porozmawiać na gg i razem wyjechać tam w kilka osób zawsze raźniej i w razie czego nie będzie się samemu ... zapraszam na gg [usunięte przez moderatora] pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Bartek

[usunięte przez moderatora] a od kiedy tam jestes ?

KRIS

A TY [usunięte przez moderatora] ZA MATKE TERESE ROBISZ,CZY PRACUJESZ W KONKURENCJI I CHCESZ LUDZI ODSTRASZYC????JA CHWALE SOBIE POBYT TUTAJ I WIECEJ MARCIN MI POMOGL NIZ TY GLUPIMI WPISAMI

Alex

[usunięte przez moderatora] czy jak mu tam, to cwaniak a nie wporzo gosciu, Robcie jak chcecie, ja ostrzegalem, , sprawdzcie te linki powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL